přihlásit trvale
Nová registrace
Novinky z Oktagonu #38

Novinky z Oktagonu #38

přečteno: 84068×
17.06.2016 v 15:21 | Autor: Caidel
diskuse: 207×
Rubriky: Aktuality / MMA / Svět

Od předchozího článku se konaly dva turnaje. Šlo o UFC Fight Night 88: Almeida vs. Garbrandt (ohlédnutí) a také o UFC 199: Rockhold vs. Bisping 2 (ohlédnutí) na kterém se zrodilo jedno z největších překvápek historie a UFC má nového a nečekaného šampiona střední váhy, Michaela Bispinga. Ten si svou novou roli samozřejmě zásadně užívá, zato exšampion Rockhold si užil jeden z nejhorších týdnů jaké si kdo může prožít - nejprve přišel o titul a o několik dní později mu zemřel otec. Zkrátka velmi neradostné životní období. Podle všeho ale Rockhold třetí zápas bezprostředně nedostane a UFC tak pracuje se třemi vyzyvatelskými variantami: Jacaré Souza, jenž si to zaslouží asi nejvíc a s Bispingem ještě nebojoval, jenže má zraněné koleno. Dále bývalý šampion Chris Weidman, který už se zotavuje z operace krku a hodně by stál o souboj s Bispingem na UFC 205 v New Yorku (ale titulák si vlastně nijak zvlášť od ztráty nezasloužil) a do třetice také překvapivě Dan Henderson. Ten si sice technicky vzato titulák nezaslouží vůbec (a Souza tu myšlenku považuje vysloveně za výsměch), jenže mají s Bispingem historii legendárního KO a čistě na základě této historické výhry by Henderson zápas mohl dostat. Bisping by i souhlasil (ostatně Henderson je v momentální formě rozhodně snažším soupeřem než Souza nebo Weidman), trvá ale na tom, že chce svou první titulovou obhajobu absolvovat doma v Anglii a je značně pravděpodobné, že mu UFC vyhoví, neboť Anglie má šampiona v novodobé historii vlastně poprvé.  

Naopak Rondu Rousey letos v kleci možná vůbec neuvidíme. Stále se drží v pozadí a čerstvě absolvovala menší operaci kolene. Ozvala se také šeptanda, že by Ronda chtěla souboj o titul s šampionkou Mieshou Tate (kterou už dvakrát porazila) a že by mělo jít o poslední zápas její kariéry - ve smyslu znovuzískat titul a odejít na vrcholu. To ovšem Tate považuje za vrcholně urážlivé a signál toho, že se Ronda bojí Holly a už zkrátka nemá to správné srdíčko a touhu bojovat. Mimochodem, z nějakého důvodu si Ronda nechalau úřadu na ochranu duševního vlastnictví ochránit tuto značku/frázi (i s příslušným obrázkem). Už má podobných frází registrovaných několik. V tuto chvíli je vlastně pravděpodobnější, že Rondu uvidíme příští rok na WWE WrestleManii, než letos v UFC. 

V tomto článku jinak najdete kolem 27 nových fightů a to včetně pecek jako jsou Stipe Miocic vs. Alistair Overeem, Brock Lesnar vs. Mark Hunt, Fabricio Werdum vs. Ben Rothwell a Nate Diaz vs. Conor McGregor.

Smluvní zpravodajství / přestupy / zápasová šeptanda:

 • UFC opět trochu propouštělo. Za oběť nejnovější vlně propouštění padli Efrain Escudero (vítěz TUF 9, propuštěný již poněkolikáté), Clint Hester, Willie Gates, Dominic Waters, Yan Cabral, Filip Pejic, Chris Kelades, Levan Makashvili, Noad Lahat a Joby Sanchez. O žádná velká překvapení nejde, někde šlo přímo o vyhazovy, v jiných případech (Kelades) UFC jen neprodlužovalo stávající smlouvy. Nejrychleji se otočil Makashvili, ten už několik dní po propuštění z UFC bojoval na menším turnaji. Izraelský bijec Noad Lahat prakticky obratem podepsal smlouvu s Bellatorem a Joby Sanchez už má také něco dohodlého na září. Nejvíc své propuštění ale nechápal Lucas Martins o kterém jsme referovali v minulém článku a kterému nebyla prodloužena smlouva po vyhraném zápase. 

 • Na UFC 200 se bude uvádět do síně slávy. Mimo dříve zveřejněného Antonio Rodrigo Nogueiry tu máme ještě další dvě jména pro letošní ročník: zápasník Don Frye a spoluzakladatel UFC Bob Meyrowitz. Šéf regulace UFC Marc Rattner pak byl tento týden shodou okolností uveden do Mezinárodní boxerské síně slávy. Do UFC síně slávy (zápasové křídlo) pak půjde fight z UFC 17 Pete Williams vs. Mark Coleman (velmi překvapivé KO Colemana od Williamse). 

 • Na CM Punka už se docela zapomnělo - podle jeho dohodnutého soupeře Mickey Galla by ale CM Punk měl letos do klece nastoupit a to prý koncem léta. Konkrétní termín ale zatím neznáme.

 • Počínaje 21. červnem by společnost DGital Media měla ve spolupráci s UFC začít vysílat Podcast s Danou Whitem a vybranými osobnosti z MMA. Vysílat by se mělo dvakrát týdně. 

 • UFC se snaží zabránit zavedení Ali Actu do MMA - dokonce si na to nově najmulo lobbystickou firmu, která by měla zavedení tohoto zákona zastavit.

 • Sledovanost TUF 23 nadále není nijak slavná. Epizodu 6 sledovalo 440 diváků, epizodu 7 377 tisíc a epizodu 8 376 tisíc. V osmé epizodě konečně tým Joanny získal první vítězství, takže stav je nyní 6:1 pro Claudii Gadelhu. 

 • Ruský UFC fighter Rashid Magomedov v Rusku zachránil topící se dítě. 

 • Na sociálních sítích se objevila menší kauzička týkající se Sage Northcutta. Izraelský muay thai šampion Ilya Grad si stěžoval, že Northcuttův otec je naprosto nekvalifikovaný jako trenér a že svému synovi vysloveně škodí. Zprávy se objevily poté co si Grad s Northcuttem lehce zaspároval a Northcuttův otec trénink neustále narušoval.

 • Vcelku nepovšimnuta zůstala smrt dlouholetého UFC (a nejen UFC) cutmana Arturo "Huitzi" Mata. Ten zemřel 1. červnu ve spánku. Huitzi byl bývalým boxerem a v minulosti pracoval také jako postojářský trenér v AKA. Krátký videoprofil z webu UFC

Dopingové / komisní zpravodajství:

 • Tim Means se dohodl s USADA a dostal půlroční trest. Jeho doping dopadl vlastně stejně jako kauza Yoela Romera - Meansovi se podařilo prokázat, že měl pozitivní nález na základě závadného doplňku stravy ve kterém se nacházely látky jež tam neměly co dělat. Meanse tak zřejmě brzy uvidíme zpátky v kleci, ačkoli se v mezidobí pustil do kariéry obráběče kovů. Byla to prý hodně zajímavá zkušenost - začít s něčím od nuly a najednou být v pozici naprostého nováčka v oboru.

 • Nový průšvih má ovšem trojnásobný titulový vyzyvatel Chad Mendes z týmu Alpha Male. USADA mu našla zatím nezveřejněnou látku a Mendes tak má dočasnou stopku, než se prověří B vzorky a proběhne sezení. Zajímavý případ - Mendes sice na „eye test“ vypadá trochu podezřele, ale vždy patřil mezi velké kritiky dopingu, takže bude napínavé sledovat co mu vlastně našli. 

Zprávy od konkurence:

 • Bellator byl samozřejmě zasažen především nečekanou smrtí Kimbo Slice kterému selhalo srdce v 42 letech. Jeho stav byl v okamžiku hospitalizace tak vážný, že údajně potřeboval transplantaci srdce, na tu ale nakonec nedošlo a Slice o pár hodin později zemřel. Na jeho poctu bude 24. června před Bellatorem 157 vysílán na Spike TV hodinový speciál. Podle týmových kolegů se Kimbo v poslední době necítil dobře a bylo mu doporučováno, aby odřekl zápas proti Jamesi Thompsonovi na Bellatoru 158. Slice už ale zápas zrušit nestihl. Bellator (i Texaská komise) se nicméně hájí tím, že jeho poslední lékařské prověrky byly zcela v pořádku, ačkoli takové poškození srdce bylo pravděpodobně dlouhodobější záležitostí. Tento případ pochopitelně přidal munici odpůrcům Bellatoru ve spojitosti s žalobou kterou na ně podal bývalý zaměstanec a ve které jde mimo jiné právě i o falšování lékařských prověrek. Hmm.

 • Bellator 156 nás čeká již tento víkend. V hlavním programu již poněkolikáté bookovaný souboj mezi týmovými kolegy Marcosem Galvaem (šampionem) a exšampionem Eduardo Dantasem. Dantas do toho plánuje pořádně šlapat a svého kolegu nešetřit, kamarády prý mohou být znovu po ukončení kariéry. Galvao by po sérii zranění rád najel na aktivnější zápasový rozvrh, letos chce stihnout dvě obhajoby. V co-main eventu se představí Chidi Njokuani s Thiago Goncalvesem. Njokuani měl původně jiného soupeře v předzápasech, pak ale povýšil na Goncalvese a hlavní startovku. V dalším zápase nastoupí exšampion střední váhy Brandon Halsey, jenž byl prý naprosto znechucen způsobem jakým naposledy obhájil svůj titul Rafael Carvalho - a je tak zkrátka jeho osudem vyhrát titul zpět. Soupeřem mu bude John Salter. Startovku zavírá souboj Chris Honeycutt vs. Mikkel Parlo - a Parlo prý celkem zvažuje, že zkusí zápasníka Honeycutta dostat na zem. V předzápasech pak dostává příležitost mimo jiné Ben Reiter, tréninkový partner Jona Jonese. 

 • Bellator 157 už se také postupně rýsuje - nově booknutý je souboj Justin Lawrence vs. Isao Kobayashi a také víme že v kickboxing porci večera dojde na zápas Denise Kielhotlz vs. Gloria Peritore a Kevin Ross vs. Justin Houghton. Matt Mitrione, jenž se na stopadesát sedmičce také představí má čerstvě zamínutnuté odvolání od komise kterým se pokoušel zvrátit svou porážku z UFC Fight Night 81, i přesto ale apeluje na bojovníky v UFC že by si měli vyzkoušet jakou hodnotu mají na volném trhu, protože zůstávat v UFC jen tak je prý hloupost. A Rampage Jackson, taktéž účinkující na Bellatoru 157 chce rozjet produkční firmu, která by měla za úkol shánět MMA borcům (a jemu osoboně) role v akčních filmech :)

 • Londýnský Bellator 158 se pěkně rozpadá - smrt Kimbo Slicea a další zranění Josha Koschecka a Fernando Gonzaleze se startovkou pěkně zamávaly. Náhrady jsou ale zatím slušné, Bellator dělá co může - za Kimba zatím nikoho nesehnali, ale místo Koschecka nastoupí proti Daleymu exšampoin Douglas Lima, místo Gonzaleze půjde proti Michaelu Pageovi zkušený veterán Evangelista Santos. Lima za sebou má speciální operaci kolene která mu prý zachránila nohu i kariéru a teď je připraven vybojovat si svůj titul zpět. 

 • K Bellatoru 159 známe zatím jen dva hlavní zápasy. V tom nejdůležitějším si to rozdá zápasnický prospekt Darrion Caldwell s Joe Taimanglem a Melvin Guillard vs. David Rickels do sebe vletí v co-main eventu. Je-li řeč o zápasnických prospektech - Bellator čerstvě podepsal smlouvu se čtyřnásobným zápasnickým šampionem II. divize Joey Davisem. 

 • Royce Gracie prý kariéru zatím neukončil. Měl by zájem především o zápasy se Seanem Sherkem nebo Danem Severnem. Zajímavé volby - oba už kariéru ukončili a Sherk bojoval v lehké váze, zatímco Severn (člen UFC síně slávy) v těžké :)

 • Se zajímavým prohlášením přišla světová dvojka váhy 145 liber Alexis Dufresne která nedávno překvapivě porazila Marloes Coenen. Podle Dufresne by si Coenen i tak zasloužila jít o Bellator titul, jakmile bude zaveden (což bude zřejmě brzy) a to i přesto, že s Dufresne prohrála. Ta by naopak příští zápas ráda zvládla korektně i s navážením a až pak by podle dle svých slov mohla pomýšlet na titul. Velmi nezvyklý přístup. 

 • WSOF 31 se koná tento víkend, minipreview zde. CEO WSOF Carlos Silva v nedávném rozhovoru prohlásil, že WSOF je v tuto chvíli jasnou světovou trojkou - v čemž bych s ním možná tak úplně nesouhlasil, mám za to, že One FC je z globálního hlediska větší a důležitější organizací. Pozici trojky v USA ale WSOF momentálně nikdo neodpáře :)

 • K dalšímu turnaji se začíná chystat i Rizin FF. Turnaj se bude konat koncem září (konkrétní datum zatím neznámé) v Saitama Super Aréně. Zatím jediný zveřejněný je fight v pérové váze mezi dvěma výtečnými grapplery: Kron Gracie vs. Hideo Tokoro. V plánu je ovšem také zahajovací kolo letošního Grand Prix v otevřené váze a zmiňována bývá rozhodně i účast Jiřího Procházky - na turnaji obecně, zda v GP, to není jisté.  Rizin také oficiálně oznámil spolupráci s Moldavskou MMA organizací Eagles FC. 

 • Neprošvihněte také další zápas Fedora Emelianenka. Ten se koná dnes na Ruském turnaji Fight Nights a soupeřem mu bude Fabio Maldonado. Zápas je paradoxně vysílán na UFC Fight Pass. Mimochodem, organizátor byl mimořádně upřímný a jasně prohlásil, že Fedor je rozhodně větší jméno než celá jejich organizace. Fedor prý dostal seznam možných soupeřů a osobně si vybral Maldonada jako nezajímavější volbu. Podobu celého seznamu bohužel neznáme, určitě na něm ale byli ještě Oli Thompson a K-1 šampion Karol Bedorf. 

 • Konal se turnaj One 43: Kingdom of Champions. Komplet výsledky zde (a video níže). Yoshitaka Naito porazil ve čtvrtém kole Dejdamronga Sor Amnuaysirichokeho RNC a vyhrál volný titul slámové (115 lb) váhy - a je tak mužskou světovou dvojkou této váhy. Jednička Mitsuhisu Sunabe bojuje v Pancrase. Marat Gafurov obhájil RNC výhrou v druhém kole nad Kazunori Yokotou svůj titul pérové váhy a je stále ve světové dvacítce na sedmnácté pozici. Působivé bylo také KO vítězství Timofeye Nastyukhina, které trvalo jen šest vteřin. 

 • Na turnaji Titan FC 39 (video níže) se bojovalo hned o tři tituly. Veterán Gesias Cavalcante porazil KO v prvním kole UFC veterána Pata Healyho a získal tak volný titul lehké váhy, Andre Harrison udržel díky zranění Deivisiona Ribeira v třetím kole titul pérové váhy a Dhiego Lima přebodoval Davida Michauda a vyhrál volný titul velterové váhy. 

Různá videa: 

Ostatní zajímavosti:

 • Přestřelek se v této aktualizaci docela urodilo. Mimo postřelení kouče Valentiny Shevchenko (níže), je tu ještě situace do které se dostal bývalý Bellator zápasník Shahbulat Shamhalaev - ten zchytal v Dagestánu v restauraci pět kulek v situaci jež nese všechny rysy mafiánské popravy. Video z útoku zde, Shamhalaev snad ale zatím žije.

 • Podobné štěstí neměl bývalý Bellator zápasník Ivan Cole, ten zemřel po průstřelu hlavy, jenž si podle všeho přivodil sám při ruské ruletě. 

 • Wanderlei Silva se nedávno nechal slyšet, že byl na konzultacích s experty na otřesy mozku a poranění hlavy a prý má zcela nepochybně 12 z patnácti příznaků toho, že to s jehou hlavou není zcela v pořádku. 

 

UFC Fight Night 89: MacDonald vs. Thompson

18. června 2016, Ottawa, Ontario, Kanada (Fox Sports 1)

Fight Night 89 z Kanady nás čeká již tento víkend. Startovka stabilizovaná s jednou menší změnou: Zranil se Alex Garcia (13-3 MMA, 3-2 UFC) z domácího Tristaru. Proti Colby Covingtonovi (8-1 MMA, 3-1 UFC) jenž zde nastupuje po první porážce své kariéry zaskočí neporažený osmadvacetiletý nováček Jonathan Meunier (7-0 MMA), rovněž z Tristaru. Poslední zápas vyhrál před necelým měsícem a ukončil všech sedm soupeřů, ale vstup do UFC je pro něj obrovský skok vzhůru, takže Covington je jasným favoritem.

A kdo nezná Thompsona, může si ho rychle nastudovat z videa jeho zápasu s Robertem Whittakerem.

 

UFC Fight Night 90: Dos Anjos vs. Alvarez

7. července 2016, Las Vegas, Nevada, USA (UFC Fight Pass)

Také Fight Night 90 kterou startuje třídenní UFC maraton s jednou změnou: Zraněný je Nordine Taleb, proti Alanu Joubanovi (13-4 MMA, 4-2 UFC) zaskočí neporažený nováček Belal Muhammad (9-0 MMA). Ten má zkušenosti z Bellatoru a Titan FC. 

 

TUF 23 Finále: Jedrzejczyk vs. Gadelha

8. července 2016, Las Vegas, Nevada, USA (Fox Sports 1)

Finálový večer TUF 23 se dvěma změnami. Kevin Lee (12-2 MMA, 5-2 UFC) nahradí Stevie Raye (19-5 MMA, 3-0 UFC) v souboji s australanem Jake Matthewsem (10-1 MMA, 4-1 UFC). Nově zraněným je také James Krause (23-7 MMA, 4-3 UFC) - Ross Pearson (19-10 MMA, 11-7 UFC) pár dní čekal na nového soupeře - a pak dostal pořádnou pecku. S UFC totiž podepsal momentálně ještě technicky úřadující šampion lehké váhy Bellatoru Will Brooks (17-1 MMA). Brooks je šampionem Bellatoru s osmi výhrami v řadě, jedinou porážku mu tři roky zpátky překvapivým KO uštědřil Saad Awad. Žebříčkově je to světová čtyřka, trénuje v American Top Teamu a už dlouho se netají aspirací na přechod do UFC a zisk UFC titulu - proto ho také Bellator uvolnil ze smlouvy a dal mu příležitost přestoupit do UFC - příležitost kterou teď Brooks využil a pokud se naplní papírové předpoklady, měl by hodně rychle promluvit do titulové scény v UFC. Proti Pearsonovi bude rozhodně favoritem a Brooks slibuje, že se ho pokusí ukončit (což je něco v čem má tradičně trochu mezery). A pokud by prý na finiš nedošlo, hodlá alespoň dominovat každé vteřině zápasu.  

 

UFC 200: Jones vs. Cormier 2

9. července 2016, T-Mobile Aréna, Las Vegas, Nevada, USA (PPV)

UFC 200 samozřejmě s vůbec největší peckou tohoto článku - Do UFC se totiž zcela nečekaně vrátí exšampion těžké váhy Brock Lesnar (5-3 MMA, 4-3 UFC). Lesnar po ukončení kariéry působil ve WWE ovšem spíše jako externista. Za pět let které uplynuly od jeho posledního zápasu se ale dal zdravotně do pořádku (byl po vážné operaci střev) a jak sám říká: Nikdy neprohrál se soupeřem, vždy jen se svou nemocí, takže zkrátka touží po tom uzavřít svou kariéru jinak - a to jednorázovým fightem na UFC 200. Lesnar je samozřejmě obrovský marketingový tahák, takže ho UFC pod svá křídla přijalo rádo zpátky a před nástupem Rousey a McGregora byl jasně největším tahákem UFC, což se také odrazilo v rekordních PPV prodejích UFC 100, kde Lesnar zápasil v hlavním zápase večera. Je tedy více než symbolické, že se vrací právě na UFC 200.

Podle všeho to bude ale skutečně jen jednorázovka - Lesnar má stále smlouvu s WWE a to mu povolilo výslovně tento jeden start. Je velmi pravděpodobné, že od UFC budou chtít určitou formu revanše, mluví se zejména o tom, že by UFC mělo zapůjčit Rondu Rousey na příští Wrestlemanii, zájem je prý ale třeba i o Paige Van Zant na SummerSlamu. 

Lesnar by měl nastoupit v co-main eventu a rozhodně nedostal žádné ořezávátko - soupeřem mu bude asi největší ranař v UFC, Mark Hunt (12-10-1 MMA, 7-4-1 UFC). Stylisticky tedy velmi zajímavé střetnutí - Lesnar je znám tím, že údery příliš dobře nesnáší, takže má Hunt jasnou zbraň, na druhou stranu Hunt není zrovna elitní zemař a zápasnicky orientovaný Lesnar by nad ním na zemi měl mít také zřetelnou výhodu. V okamžiku vyhlášení zápasu byl Lesnar favoritem, ale kurz se rychle změnil a nyní je favoritem právě Hunt, ačkoli se o zápas s takovým jménem hlásilo samozřejmě docela dost borců. Zajímavé je, že přímo Hunt z Lesnarova návratu žádnou zvláštní radost nemá a tvrdí, že by se Lesnar do MMA vůbec neměl vracet a měl by zůstat u falešného WWE. Navíc je podle Hunta Lesnar narvaný steroidy až po uši. 

K čemuž se váže jistá kontroverze. Podle smlouvy jsou totiž borci kteří se vracejí ze zápasnického důchodu povinni hlásit svůj návrat do aktivní služby nejméně čtyři měsíce předem, aby je USADA mohla testovat už čtyři měsíce před jejich návratovým fightem. To se ale v případě Lesnara pochopitelně nestane - Lesnar sice už pár týdnů trénuje, zápas se ale dohodl oficiálně necelý měsíc před turnajem a Lesnar tak tuto antidopingovou podmínku nesplňuje. Tato situace tak upozornila na to, že UFC má pravomoc udělit vybraným borcům „výjimku“ z tohoto pravidla, pokud by to borce mohlo poškodit. Lesnar v UFC působil ještě v době před USADA, takže formálně vzato tuto podmínku ve smlouvě nikdy neměl a tak od UFC tuto výjimku dostal (prostě proto že se jim to hodilo), což upozornilo na jasný střet zájmů, z čehož třeba právě Hunt radost vůbec neměl - Lesnar tak podle něj mohl být většinu tréninkového kempu na podpůrných látkách a nic mu nehrozilo - WWE sice má antidopingový program, ten je ale podstatně méně striktní než ten od UFC. Lesnar je tak nicméně testován pouze od okamžiku podepsání smlouvy (pouze měsíc před zápasem) a podle prvních informací už ho USADA nejméně jednou zkontrolovala. 

Naopak obrovskou radost z Lesnarova návratu mají především headlineři Jones a Cormier. Jones si vypůjčil slovník McGregora a označil to za „Red panty night.“, Cormierovi posílal gratulaci osobně Lesnar. Jak Cormier tak Jones pravděpodobně mají ve smlouvě podíly z PPV prodejů a Lesnar na startovce tak pro ně znamená vlastně velmi zásadní navýšení platu. Mimochodem, Lesnar bude zřejmě na UFC 200 reprezentovat Kanadu, ne USA, neboť v současnosti žije na ranči v Kanadě. 

 

UFC Fight Night 91: Ferguson vs. Chiesa

13. července, Denny Sanford Premier Center, Sioux Falls, South Dakota, USA (Fox Sports 1)

Fight Night 91 bez jakýchkoli úprav - headliner Ferguson je ovšem stále nazlobený na Khabiba Nurmagomedova, a to konkrétně kvůli tomu, že vzal zápas s náhradníkem nováčkem Horcherem, kterého Ferguson označuje za projektového manažera a ne bojovníka. Po dvouleté pauze ale Nurmagomedov peníze nepochybně potřeboval a zbavit se trochu zareznutí byl dobrý nápad, takže Ferguson by se měl možná spíše soustředit na Chiesu. 

 

UFC on FOX 20: Holm vs. Shevchenko

23. července, United Center, Chicago, Illinois, USA (Fox)

Headlinerka Valentina Shevchenko má přípravu na turnaj UFC on FOX 20 podstatně ztíženou - V Peru, kde Shevchenko žije se totiž v restauraci připletla se svým trenérem Pavlem Fedotovem k loupežnému přepadení se zbraněmi, které skončilo přestřelkou (jež začal právě trenér Fedotov). Výsledek: Jeden mrtvý zločinec, dva utekli, ale také postřelený trenér Valentiny jež to schytal do břicha. Je ale mimo nebezpečí života a bude v pořádku, i tak to ale předzápasové přípravě určitě příliš nepomůže.

Holly Holm navíc bere přípravu pořádně vážně - nedávno odmítla roli v Hollywoodském blockbusteru, neboť se prý chce soustředit na přípravu, aby neudělala chybu „jako někdo.“ Hádejte o kom je řeč? :)

Startovka jinak jen s jednou menší změnou: Ryan LaFlare (12-1 MMA, 5-1 UFC) se zranil a v plánovaném souboji s Alexanderem Yakovlevem (23-6-1 MMA, 2-2 UFC) za něj zaskočí Kamaru Usman (7-1 MMA, 2-0 UFC). 

 

UFC 201: Lawler vs. Woodley

30. července, Philips Arena, Atlanta, Georgia (PPV)

Robbie Lawler otevírá proti Tyronu Woodleymu jako favorit zhruba tři ku jedné. To není příliš špatný kurz, přitom ale spousta spolubojovníků s Woodleyho titulákem nesouhlasí - za zmínku stojí třeba Rory MacDonald nebo Kelvin Gastelum, kteří se shodují, že šanci by měl dostat spíše Demian Maia. 

Lawler se nicméně v jednom z televizních rozhovorů postaral o skutečně fantastický moment. Byl tázán na možnost případného superfightu s Conorem McGregorem a Lawler s kamenou tváří (skutečně se vyplatí na video podívat, začíná to cca 13:25) zhodnotil McGregorovy šance:

„Ano, to by byl opravdu velký zápas. On je velký tahák, ale tohle by pro něj nebylo dobré. Protože kdybych mu ublížil, já bych si nevzal jeho krk.“ Na žádost o upřesnění, co by si vzal pak Lawler klidně odvětil: „Jeho duši. Já jsem jiný než většina ostatních lidí. On si našel cestu ven a Nate Diaz si vzal jeho krk a byl na něj hodný.“

To Demetrious Johnson je se šancemi úplně jinde - oproti Wilsonu Reisovi otevírá jako favorit 17:1. Johnsonovi se nicméně zásadně nelíbí nová pravidla ohledně vážení, která říkají, že týden před zápasem nesmí dorazit s vahou vyšší než 8% nad svou váhovkou. Johnson prohlásil, že něco takového nepřipadá v úvahu a že toto pravidlo hodlá zcela úmyslně ignorovat a porušit. Je zkrátka zvyklý shazovat určitým způsobem a tohle by mu návyky komplet rozhodilo. Johnson tak sází na to, že UFC ze selhání nevyvodí žádné důsledky, protože doslova zmínil: A co jako udělají? Stáhnou mě ze zápasu? To bych neřekl... Tohle by mohlo být ještě zaímavé. Vyzyvatel Reis už také poopravil své dřívější tvrzení: Původně prohlašoval, že ho titulový zápas nepřekvapil, teď už ale přiznal, že ho opravdu nečekal (což asi nikdo :)

Jinak jsou tu ale čtyři nové zápasy: V souboji dvou TOP 10 bojovnic slámové váhy se střetnou Rose Namajunas (5-2 MMA, 3-1 UFC) a neporažená polská bojovnice Karolina Kowalkiewicz (9-0 MMA, 3-0 UFC). Obáváný ukrajinský finišer Nikita Krylov (20-4 MMA, 5-2 UFC) zkusí získat pátou výhru v řadě proti zkušenému veteránu Edu Hermanovi (23-11 MMA, 10-7 UFC). Krylov začal kariéru v těžké váze, Herman naopak většinu kariéry strávil ve střední váze. Dále Michael Graves (6-0 MMA, 2-0 UFC) vs. Bojan Velickovic (14-3 MMA, 1-0 UFC) a Damian Grabowski (20-3 MMA, 0-1 UFC) vs. Anthony Hamilton (14-5 MMA, 2-3 UFC) v těžké váze. 

 

UFC Fight Night 92: Rodriguez vs. Caceres

6. srpna, Vivint Smart Home Arena, Salt Lake City, Utah (Fox Sports 1)

Zbrusu novým turnajem je UFC Fight Night 92, která se bude konat 6. srpna v Salt Lake City v Utahu. Bude to vůbec poprvé, co UFC zavítá do Salt Lake City, jde ale o dost nezvyklou volbu - UFC už se zde jednou turnaj pokoušelo uspořádat v roce 2010 (UFC on Versus 2: Jones vs. Matyushenko), ale kvůli špatnému prodeji lístků byl turnaj posléze přesunut do San Diega. Tradičně mormonské Salt Lake City se nedá považovat za ideální destinaci pro bojové sporty.

V tuto chvíli ale známe jak hlavní zápas večera, tak pět dalších fightů - a to včetně zápasu Viktora Pešty!

Headlinery FN 92 tedy budou Yair Rodriguez (8-1 MMA, 4-0 UFC) a Alex Caceres (12-8 MMA, 7-6 UFC). Jde o souboj v pérové váze a jako hlavní zápas večera je to upřímně hodně podivná volba. Jde sice o stylisticky výborný a pravděpodobně velmi koukatelný fight, je to ale figth který není nijak významný - Rodriguez je světová pětatřicítka, Caceres dokonce až cca sedmdesátka, zkrátka není to zrovna materiál na headlinery. Rodriguez nicméně v UFC dělá výborný dojem, má nyní šest výher v řadě (čtyři z toho v UFC) a naposledy vyhrál na UFC 197 headkickem. Caceres také vyhrál poslední dva zápasy, naposledy překvapil před necelými dvěma týdny když jako záskok přebodoval Cole Millera. 

V dalších zápasech jsou tak vlastně občas lepší jména než v main eventu. Například zápas Cub Swanson (22-7 MMA, 7-3 UFC) vs. Tatsuya Kawajiri (35-9-2 MMA, 3-2 UFC) ve stejné váze ve kterém jsou oba protagonisté žebříčkově podstatně výš (oba v TOP 25) než Rodriguez a Caceres. Kawajiri poslední dobou střídá výhry s prohrami, Swanson zdolal Hacrana Diase. 

Dále Chris Camozzi (24-10 MMA, 9-7 UFC) vs. Thales Leites (25-6 MMA, 10-5 UFC) ve střední váze - Camozzi vyhrál tři zápasy v řadě, naposledy na FN 88, Leites prozměnu po pěkné sérii utrpěl dvě porážky v řadě. 

Viktor Pešta (10-2 MMA, 1-2 UFC) zde bude velmi pravděpodobně bojovat o svou kariéru a to v souboji s polským bijcem Marcinem Tyburou (13-2 MMA, 0-1 UFC). Pešta je momentálně světová 44., prohrál s Derrickem Lewisem a Ruslanem Magomedovem, mezitím ovšem zvládl porazit Konstantina Erokhina. Tybura zatím na svou první UFC výhru čeká, v debutu prohrál s Timothy Johnsonem. 

Vítěz TUF 11 Court McGee (17-5 MMA, 6-4 UFC) nastoupí proti Dominique Steele (14-7 MMA, 1-2 UFC). Oba mají v posledních třech fightech bilanci 1-2. 

A nakonec Zak Cummings (19-4 MMA, 4-1 UFC) vs. Santiago Ponzinibbio (22-3 MMA, 4-2 UFC). Oba mají 4-1 v posledních pěti zápasech.  

 

UFC 202: Diaz vs. McGregor

20. srpna, T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada, USA (PPV)

A je to tu - UFC se dohodlo s Nate Diazem (a plácnutí nad smlouvou proběhlo v Diazovském duchu - DW obdržel Stockton slap) a na UFC 202 20. srpna dostane Conor McGregor znovu příležitost odčinit svou porážku s Nate Diazem. Pérová váha jde tedy opět k ledu, Diaz si přijde na pěkné penízky a legenda McGregora buď neuvěřitelným způsobem naroste (pokud to zvládne), nebo bude pěkně pošlapána (pokud dopadne druhý fight stejně jako první). Conor McGreogr jde do remače jako sázkový favorit, na trénink si najmul BJJ specialistu Dillona Danise a také boxera Connora Wallace (jež je hodně vysoký, takže má emulovat Diaze) a prohlásil, že prvních osm minut zápasu s Diazem bylo velmi snadných. No, uvidíme zda mu ten optimismus vydrží. V mezičase stihl povzbudit Irské fotbalisty na Euro 2016, stal se jedním ze 100 nejlépe placených atletů na světě podle magazínu Forbes, ale v pérové váze už ho možná neuvidíme - jeho trenér John Kavanagh si rozhodně není jistý, jestli McGregor ještě někdy zvládne shodit. 

Zápas CM Punk vs. Mickey Gall (viz úvodní novinky) by měl hypoteticky proběhnout také na tomto turnaji, potvrzen ale ještě nebyl. 

Od UFC zatím nebyl potvrzen ani souboj Thiago Alves (21-10 MMA) vs. Al Iaquinta (12-3-1 MMA), ale Alves už v médiích proflákl, že mají s Iaquintou podepsanou smlouvu. 

 

UFC on FOX 21: Vancouver

27. srpna, Rogers Arena, Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada (FOX)

Po FN 89 tento víkend UFC zavítá do Kanady znovu 27. srpna. Tentokrát to bude do Rogers Arény ve Vancouveru a to s turnajem kalibru UFC on FOX, takže lze očekávat řádně našlapanou hlavní startovku. Ve Vancouveru bude UFC již počtvrté, předchozí tři akce byly ale PPV, tohle bude první turnaj kalibru FOX. Naposledy zde UFC bylo v roce 2014.

Zápasů zatím moc neznáme - vlastně jen dva, ten jeden z nich je ale hodně slušný: exšampion lehké váhy Anthony Pettis (18-5 MMA, 5-4 UFC) zkusí zvrátit kariérní krizi tří porážek přesunem do pérové váhy. Přivítá ho zde nadmíru dynamický Charles Oliveira (21-5 MMA, 9-5 UFC) v zápase který stylisticky snad nemůže nudit. Paradoxně by zde mohla být hodně pěkná i zemařina, Oliveira jde po submisích hlava nehlava a Pettis je také rohodně lepší na submise než na pozice. Oliveira je přitom velmi nespokojený s dlouhou zápasovou pauzou. Před půl rokem rychle zvládl Mylese Juryho a UFC mu od té doby žádný zápas nedohodilo, což mu hodně vadí.

Druhý fight je spíše výplňový, střetne se v něm Jihoafričan Garreth McLellan (13-4 MMA, 1-2 UFC) s Italem Alessio Di Chiricem (9-1 MMA, 0-1 UFC), jenž trénuje Pedersoliho kterého jsme měli možnost vidět minulý víkend v Praze na X Fight Night. Pravděpodobně jde o eliminační zápas - tedy poražený v UFC končí. 

 

UFC Fight Night: Arlovski vs. Barnett

3. září, Barclaycard Arena, Hamburg, Německo (???)

Velkou pozornost na sebe pochopitelně poutá zatím číselně neupřesněná Fight Night: Arlovski vs. Barnett, která se bude konat 3. září v Hamburku v Německu a bude tedy opět dostupná i českým fanouškům. V Hamburku bude UFC poprvé, v Německu už počtvrté - předchozí návštěvy zahrnovaly Berlín, Kolín nad Rýnem a Oberhausen. V předchozím turnaji v Berlíně byl hlavním zápasem večera titulový Fight Jedrzejczyk vs. Penne a také vůbec poprvé byl titulový zápas vysílán na UFC Fight Pass. 

Na titulový fight tentokrát nedojde, i tak je ale hlavní zápas večera moc pěkný - rozdají si to v něm dva z největších veteránů těžké váhy, Andrei Arlovski (25-12 MMA, 14-6 UFC) a Josh Barnett (34-8 MMA, 6-3 UFC). Oba si budou chtít spravit náladu - Arlovski po pěkné sérii šesti výher utrpěl porážky s Miocicem a Overeemem, Barnett v lednu poprvé v kariéře odklepal Benu Rothwellovi. 

V polotěžké váze nastoupí Ryan Bader (20-5 MMA, 13-5 UFC) a Ilir Latifi (12-4 MMA, 5-2 UFC). Bader měl také pěkně našlápnuto sérií pěti výher, ale pak ho pod minutu a půl knockoutoval Anthony Johnson. Latifi se v UFC postupně zlepšuje, teď vyhrál tři zápasy za sebou (dva z toho KO pod minutu). 

Do UFC přichází Cage Warriors švédsko-norský šampion střední váhy Jack Hermansson (13-2 MMA, 0-0 UFC). Přivítá ho Scott Askham (14-2 MMA, 2-2 UFC). Hermansson má 12 z třinácti výher stopkou, letos už v Cage Warriors obhájil titul a také vítězil na turnaji Venator FC 3. 

A z téhož turnaje jde do UFC také norský bijec Emil Weber Meek (8-2-1 MMA), který překvapivě knockoutoval Rousimara Palharese, což z něj udělalo světovou devítku. UFC ho jako TOP 10 materiál ale zatím určitě nevidí, posílá proti němu německého nováčka Jessina Ayariho (15-3 MMA), který se do UFC kvalifikoval výhrou nad UFC veteránem Mickaelem Leboutem a Ayari tak má nyní šest výher v řadě. 

Z domácích bijců se na turnaji dále představí Peter Sobotta (15-5-1 MMA, 2-4 UFC), Nick Hein (13-2 MMA, 3-1 UFC)  a Dennis Siver (22-11 MMA, 11-8 UFC). Proti Sobottovi nastoupí Nicolas Dalby (14-1-1 MMA, 1-1-1 UFC), proti Heinovi Tae Hyun Bang (18-9 MMA, 2-2 UFC) a proti Siverovi to bude Sam Sicilia (15-6 MMA, 5-5 UFC).  

Bez domácího zastoupení je tu pak zápas Rustam Khabilov (19-3 MMA, 5-2 UFC) vs. Reza Madadi (14-4 MMA, 3-2 UFC). Khabilov z Dagestánu vyhrál poslední dva zápasy, Švéd Iránského původu Madadi v Holandku naposledy porazil Yana Cabrala. V přezdívkách vítězí Khabilov - „Tygr“ je přece jen víc než „Šílený pes.“

 

UFC 203: Miocic vs. Overeem

10. září, Quicken Loans Arena, Cleveland, Ohio, USA (PPV)

Novým turnajem je také UFC 203, které se bude konat 10. září v Cleveladu. Jde jasně o turnaj postavený na osobě novopečeného šampiona těžké váhy Stipe Miocice, který v Clevelandu žije. UFC navštíví Cleveland vůbec poprvé, v Ohiu bylo zatím jen jednou a to v Columbusu v roce 2009. 

Šampion Stipe Miocic (15-2 MMA, 9-2 UFC) tedy dostává příležitost k první obhajobě na domácí půdě. Vyzyvatelem pro něj bude Alistair Overeem (41-14 MMA, 6-3 UFC) jenž jde do tohoto zápasu se čtyřmi výhrami v řadě z pozice světové trojky, o jeho zásluhách tedy nemůže být pochyb. 

Jako záloha zde bude fungovat světová dvojka exšampion Fabricio Werdum (20-6-1 MMA, 8-3 UFC) ve vysokoprofilovém souboji se světovou devítkou Benem Rothwellem  (36-10 MMA, 6-4 UFC). V případě zranění by nepochybně Werdum mohl zaskočit i do main eventu.

Dalšími dvěma oznámenými zápasy jsou Nik Lentz (26-7-2 MMA, 10-4-1 UFC) vs. Mairbek Taisumov (25-5 MMA, 5-1 UFC) a Jessica Eye (11-5 MMA, 1-4 UFC) vs. Bethe Correia (9-2 MMA, 3-2 UFC). Eye už má pomalu bilanci na vyhazov z UFC, ale je z Clevelandu a tak dostává další šanci.

 

UFC 205: New York

12. listopadu 2016, Madison Square Garden, New York, USA (PPV)

UFC 204 prozatím přeskočíme, protože dalším jasně daným eventem je až UFC 205 - půjde o vůbec první turnaj UFC v New Yorku a v Madison Square Garden, takže by to měla být samozřejmě pořádná pecka. Žádné zápasy zatím známé nejsou, zálusk na tento turnaj, který bude bezpečně výborně obsazený si ovšem dělá opravdu hodně borců. Lorenzo Fertitta fanouškům slíbil, že tu rozhodně proběhne nějaký titulový zápas. Jon Jones by si zde rád střihnul obhajobu proti Rumble Johnsonovi, Miesha Tate by ráda Rondu Rousey, Chris Weidman Michaela Bispinga a Aljamain Sterling by celý turnaj rád postavil na motiv New York vs. svět. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+7
Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 12:45
Re: Re: Re: Novinka dne :D - přejít na příspěvek
Moment tak to, že víme jak dotyčný vypadá či kde pracuje a čím se živý je kompro...
 
+7
Chael Perosh - Čtenář - 18.6.2016 v 01:17
Re: Fedor - přejít na příspěvek
Vím, že budu umínusovanej jak nikdo ALE ... Sorry, tohle mělo do parády daleko to spíš ...
 
+5
Lyoto - Čtenář - 19.6.2016 v 21:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - přejít na příspěvek
Vidíš a to je ten problem. Ty nikdy nevezmeš a neuznas jiny názor. Přijde mi , ze si m...
 

Všechny příspěvky

malylada87 - Čtenář - 17.6.2016 v 17:52
Hamburg - Odpovědět
 

Jen doplní v hamburgu budou ještě:

 • Jan Blachowicz vs. Alexander Gustafsson
 • Henry Briones vs. Brad Pickett
 • Christian Colombo vs. Jarjis Danho
malylada87 - Čtenář - 17.6.2016 v 21:21
... - Odpovědět
 

trening na dirty dancing :D :D 

https://www.instagram.com/p/BGxCqepAXA6/?taken-by=jacksonwink_mma&hl=cs

yamay - Čtenář - 17.6.2016 v 22:29
EFN 50 - Odpovědět
 

Sidelnikov vs. Wolf, na displeji zostavalo este 10 sekund do konca, ked 3. kolo ukoncili zvukovym signalom. Na takej velkej akcii by sa to stat nemalo, ale aspon taka mala kuriozitka pre tych divakov, co su zvyknuti ze kolo sa ukoncuje po 5 minutach laughing 

CheesyEagle - Čtenář - 17.6.2016 v 22:44
Re: EFN 50 - Odpovědět
 

A nebylo to kvůli tomu, že se pár vteřin předtim nezápasilo kvůli chrániči Wolfa? Taky jsem si toho všimnul a možná to byla naopak chyba časomíry, že se zastavila i když zápas běžel...

yamay - Čtenář - 17.6.2016 v 22:57
Re: Re: EFN 50 - Odpovědět
 

Tych preruseni tam bolo niekolko, v tom case vzdy zmizol ukazovatel casu a ukazal sa az ked sa znova pokracovalo. No, niekto spravil urcite chybu, ale aspon pobavili. Strasne inak ten event natahuju.....

Caidel - Administrátor - 17.6.2016 v 23:31
Re: EFN 50 - Odpovědět
 

To není nic tak divného. Mezi časomírou v TV přenosu a časomírou ofiko u klece není žádná skutečná synchronizace. Proto taky třeba v UFC TV přenosech počítadlo mizí z obrazovky cca 10 vteřin před koncem kola, aby se nikdo nemohl rýpat v tom, že to počítalo o vteřinu dvě jinak než klecová časomíra. 

yamay - Čtenář - 17.6.2016 v 23:38
Re: Re: EFN 50 - Odpovědět
 

Len tu pocitadlo nezmizlo a preto pobavili.

CheesyEagle - Čtenář - 17.6.2016 v 22:52
,,, - Odpovědět
 

Jinak mě ten event docela překvapil. Dívam se sice až od 8, ale fighty zábavný (hlavně Aliev vs Truhan). A taky mě baví ten ruskej komentátor, co komentuje v angličtině. Nevim proč, ale přijde mi jako sympaťák

yamay - Čtenář - 17.6.2016 v 23:06
Re: ,,, - Odpovědět
 

Niektore fighty boli naozaj vyborne a komentator je v pohode, urcite to nebude ziadny zaciatocnik. A ten prizvuk len dotvara tu pravu rusku atmosferu smile Konecne ide hlavny fight, Maldonado je urcite lepsia previerka ako Jaideep Singh, aj ked v UFC bol LHW.

yamay - Čtenář - 17.6.2016 v 23:16
Re: Re: ,,, - Odpovědět
 

1. kolo jasne pre Maldonada, 10-8 s prehladom. Fedor ukazal velke srdce, ale to na vyhru stacit nebude.

malylada87 - Čtenář - 17.6.2016 v 23:14
.. - Odpovědět
 

Ještě někdo tady tvrdte, ze ma Fedor na TOPKU :D :D :D

Rohodci zachranil Fedora, vsude jinde nez v rusku by to ukoncili :D

yamay - Čtenář - 17.6.2016 v 23:17
Re: .. - Odpovědět
 

Presne tak.

yamay - Čtenář - 17.6.2016 v 23:37
Re: Re: .. - Odpovědět
 

Vitazstvo Fedora väcsinovym rozhodnutim (MD). Myslim, ze v UFC Fedora neuvidime, na tych najlepsich uz urcite nema, to musi uznat kazdy, kto tento fight videl..... Je to legenda MMA, s velkym srdcom, ukazal charakter praveho bojovnika, ale to by na top fighterov nestacilo.

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 08:53
Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Už to tu bolo viac raz a zhodli sme sa všetci svorne: jedna dobrá rana v HW otočí výsledok tak o čom to tocite, že na to nemá? Furt sa tu omiela luckypunch ak ho dá papierovo slabší papierovo silnejsiemu, zrazu je toto tabu. Maldonado nie je nejaký looser zo západných čiech alebo zo zabudnutej slovenskej osady, je to profesionálny boxer a mma zápasník, čo ma slušnú serku v UFC o ktorej sa Pestovi, Vemolovi môže zdať, no paradoxne oni sa tak nepodcenuju ako Maldonado. K praxi, zažil som si v kickboxe zápas, kedy som ho bil, on dal rebrá hlava a bolo skoro po zápase a to chýbalo 30 sekúnd do konca. Vy, mma praktici ste to nezažili, že sa inak bojuje, keď dostaneš náklad ako keď ho nedostanes? Normálna záhada pre mňa to vaše tvrdenie, istota, že ten ma, ten nemá, ten mal šťastie a pod. Niekedy to vyzerá, že mma netrenujete. To ze to povie Lada to je ok, on prax nemá, pri vás praktikoch mi to hlava nebere. Váš zvláštny prístup pozorujem dlho. A ešte Chael: tipujem, máš 25 rokov, daj si na mech 30 sekúnd rýchlych úderov, môžeš si dať ďalších 30, pravdepodobne áno, ak si fakt extratrieda, týchto sérii vo fakt vysokom tempe vydržia 6. Ak máš 40 rokov, vydrzis 2. Toľko k Maldonaldovi, určite chapes, ak nie, poviem to inak: bez bobul je to celkom normálne, že po 20 uderoch odskocis a nedodelas súpera ako to urobil on. Pani, píšem naozaj kamarátsky, ako amatér, ktorý neradi profesionálom, ani sa s vami nemôžem merať, ale mám jednoducho dosť rokov na to, aby som si stál za názorom, ktorý som si dobre premyslel pred tým ako ho píšem. S úctou a rešpektom k vám.


tradičné bojové karate

yamay - Čtenář - 18.6.2016 v 09:46
Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Pozri si prosim ten zapas. Ocividne si ho nevidel. Ak si ho naozaj cely videl a stale si myslis, ze vsetko je OK, tak potom chapem, co tu pises.....

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 10:08
Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

To si celý ty. Neviem čo chapes ale viem čo nechapes. Skús si druhý krát prečítať čo píšem a tentoraz pouvazuj o tom, resp. najprv rozmyslaj potom pis. Ja to robím, ver mi, že vždy uvažujem čo si chcel povedať, lebo väčšinou to nie je ani priame, ani jasne. Skús byť konkretny, to zbadas koľko ľudí bude nesúhlasiť. Na hladký typu "už chápem", "to sa nedá" a pod. nikto nereaguje inak ako plytko. Daj názor, ktorý má hlavu pätu a uvidíš ten rozdiel medzi názorom a dvojslovnou "vsezastresujucou" poznámkou. Neplánujem sa s tebou dohadovat, máš iný názor a to je ok. 


tradičné bojové karate

yamay - Čtenář - 18.6.2016 v 10:38
Re: Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

To co si napisal, som si velmi pozorne precital. Fedora respektujem, ak si si aj ty pozorne precital, ako som sa o nom vyjadroval, tak si si to vsimol. To ale nic nemeni na tom, co sa udialo v tomto zapase. Maldonado bol urcite kvalitnejsi fighter ako Jaideep. Ale nepatri ani do sirsej spicky LWH a v HW nema vobec co robit. Aj CEO EFN Kamil Gadzhiev, ktory Fedora do EFN dotiahol a pozera na Fedora ako na boha priznal, ze ferovym vysledkom by bola remiza. Nehovoriac uz o tom, ze zapas mal byt v 1. kole ukonceny TKO pre Fabia. Obdivoval som Fedora za to, ze pokracoval, este raz pisem, ukazal velke srdce a charakter praveho bojovnika.  Nemozem  sa ale radovat z nezasluzenej vyhry proti priemernemu fighterovi. Predstav si, ze by na mieste Fabia bol Oli Thompson alebo Bedorf. To boli dalsi na zozname, z ktoreho si Fedor vyberal supera. A kvalitou su niekde inde ako Maldonado. Tolko moj pohlad na vec. Ak chces vediet, co chapem, chapem, ze si zaslepeny fanusik Fedora, viac k tomu nemam co dodat.

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 11:01
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Výborne napísané a z množstvom veci sa dá súhlasiť. Som fanúšik Fedora a to veľký. Ak píšem, že byt to v Brazílii, Fedor prehra, bolo to na remízu, kde je tá zaslepenost? TKO, byt to v Brazílii, ok, ale nebolo. Tento zápas bol zápasom Overeem vs Silva, Thompson vs Hendricks a pod. kedy mal šampión zdolať outsidera a bolo to inak. Nedá sa to pochopiť, že na základe jedného výsledku sa nedajú robiť závery ako tu ukazujete? Máš BMW, zhori ti spojka, tak cele BMW je smejd? Slováci nedávno porazili Nemecko vo futbale? Od tej chvíle rovnako Nemci už na to nemajú? Čo sú toto za závery? Ešte raz, ďakujem za koment, obhájil si si to výborne, ale rovnako už k tomu nemám čo povedať. Obaja sme sa sústredili na niečo iné, obhajujeme si to a zo vzájomného nepochopenia sme sa sústredili na seba. Chyba komunikácie, najmä moja.


tradičné bojové karate

yamay - Čtenář - 18.6.2016 v 11:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Spomenul si par zapasov, ked to skoncilo inak, ako predpokladala väcsina. OK. Aj ked vysledok Thompson vs. Hendricks nebol z mojho pohladu ziadne prekvapenie. Tak ako nebude pre mna prekvapenie, ked Thompson vyhra aj nad Rorym. Nazory sa nam ocividne rozchadzaju, presne ako pises, kazdy ma svoj pohlad na vec. Nie je v tom nic osobne.

willy666 - Čtenář - 18.6.2016 v 09:57
Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

jedna dobra rana otoci vysledok je sice pravda a kazdemu sa to raz za cas stane, ale nie je tych pochybeni u Fedora nejako vela?? Werdum,Hendo,Silva, teraz Maldonaldo a medzi tym nejake vyhry nad no name supermi...to uz asi nahoda nie je...ci skutocne si myslis ze by mal Fedor stale na TOP 10 tazkej vahy UFC? Fedor by nemal momentalne ani na top 10 v polotazkej vahe UFC a to mam k nemu absolutny respekt...moj nazor

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 10:15
Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

To bolo roky dozadu!!! Mne je sumak či má alebo nemá, podľa teba nemá, podľa mňa ma a čo teraz? Ty máš pravdu, ja nemám? To je tu národný šport zhajzlovat CV po prehre s Werdumom, že je koniec, rovnako Aldo, rovnako Belfort, rovnako pred 2 rokmi Overeem. Ste max. nesudni chlapci. A vydavate svoju neobjektivitu za cnosť. Si už dnes asi piaty, čo je odborník na Fedora, kde sa tu beriete? 


tradičné bojové karate

willy666 - Čtenář - 18.6.2016 v 11:55
Re: Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

mam na to aj Ja a mas na to aj Ty, zalezi samozrejme proti komu nastupime...a tak isto je to aj s Fedorom...nie som odbornik na Fedora ale Fedor bude na to mat pokial sa bude stretavat so supermi typu Jaideep, pokial sa bude stretavat so supermi typu Maldonaldo tak to bude dopadat podobne ako sme videli a pokial sa bude stretavat so sirsou spickou tak bude Fedor ukonceny v prvom kole...TOP 10 som radsej ani nespomenul...MIER...toto nie su fantasmagorie, staci si pozriet posledne Fedorove zapasy od jeho fightu s Werdumom...

willy666 - Čtenář - 18.6.2016 v 12:04
Re: Re: Re: Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

ale suhlasim s tebou v jednej veci ze je totalna blbost borca zhajzlovat ( ako si to nazval ) po prehratom zapase ale zas nesuhlasim ked sa zrovnava Aldo, Cain, Reem alebo Belfort s Fedorom...Aldo, Cain, Reem, Belfort mali prehrate zapasy so spickou...Fedor prehraval s priemerom dlhodobo...

malylada87 - Čtenář - 17.6.2016 v 23:28
Re: .. - Odpovědět
 

To je hrozný se dívat na tohle, proč to má legenda už zapotřebí.... dvě chodící mrtvoly...

FJODOR n.1 - Čtenář - 17.6.2016 v 23:33
Re: Re: .. - Odpovědět
 

Běž si už lehnout...na Tebe by to pořád stačilo ty mrtvololaughing

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 00:09
Re: Re: Re: .. - Odpovědět
 

Tak s tím souhlasím, nejsem fighter. Ale asi za 2 mega co Fedor trhnul byl se nechal rozbombit i za pulku....:)

malylada87 - Čtenář - 17.6.2016 v 23:39
FN Global - Odpovědět
 

Tak docela dobrý galavečer až na ten čas a pauzy a ten cirkus s těmi vystoupeními. Určitě lepší, než M-1  turnaje, klec je klec.

Minakov je opravdová třída, takhle si naskočit do ambaru, luxusní. Toho chci vidět v UFC !!!

Fedor hrůza :D, tak doufal jsem, že smázne Maldonada jednoznačně a tohle? Tady se ukázalo, že na TOP 20 HW to prostě není ani náhodou. Kardio na to nemá a může děkovat, že rusové by to první kolo neukončili, ani kdyby tam bezvládně ležel. Strašná melta a výsledek v Rusku mě nepřekvapil :D ...celkem nepochopím, proč se jej od začátku nesnažil Fedor dostat na zem....

yamay - Čtenář - 17.6.2016 v 23:44
Re: FN Global - Odpovědět
 

Porovnanie najlepsich v UFC s Minakovom by bolo zaujimave, Graham nema sice ziadnu zem, ale to je jeho problem.

fedo - Čtenář - 18.6.2016 v 00:16
Fedor - Odpovědět
 

Paradna akcia! Finale viac nez napinave. Fedor dobre zacal, ale nabehol si tam chybne a potom uz musel zapojit hlavne srdce :-)  Po tom prvom kole som necakal ze sa este otrase. Na paradu. 

fedo - Čtenář - 18.6.2016 v 00:16
Fedor - Odpovědět
 

Paradna akcia! Finale viac nez napinave. Fedor dobre zacal, ale nabehol si tam chybne a potom uz musel zapojit hlavne srdce :-)  Po tom prvom kole som necakal ze sa este otrase. Na paradu. 

fedo - Čtenář - 18.6.2016 v 00:18
Fedor - Odpovědět
 

Paradna akcia! Finale viac nez napinave. Fedor dobre zacal, ale nabehol si tam chybne a potom uz musel zapojit hlavne srdce :-)  Po tom prvom kole som necakal ze sa este otrase. Na paradu. 

fedo - Čtenář - 18.6.2016 v 00:18
Fedor - Odpovědět
 

Paradna akcia! Finale viac nez napinave. Fedor dobre zacal, ale nabehol si tam chybne a potom uz musel zapojit hlavne srdce :-)  Po tom prvom kole som necakal ze sa este otrase. Na paradu. 

fedo - Čtenář - 18.6.2016 v 00:19
Fedor - Odpovědět
 

Paradna akcia! Finale viac nez napinave. Fedor dobre zacal, ale nabehol si tam chybne a potom uz musel zapojit hlavne srdce :-)  Po tom prvom kole som necakal ze sa este otrase. Na paradu. 

Chael Perosh - Čtenář - 18.6.2016 v 01:17
Re: Fedor - Odpovědět
 

Vím, že budu umínusovanej jak nikdo ALE ... Sorry, tohle mělo do parády daleko to spíš smrdělo podplacenym Maldonadem (a to říkám jako obrovkej fanoušek Fedora) . Maldonado na férovku ve druhém kole když viděl jak se Fedor motá tak přestal bojovat. Dokonce i ten komentátor to postřehnul (a to už je co říct) a asi 5x během toho kola řešil proč Maldonado přestal bojovat. A pokaždý když už se rozhodl, že teda bouchne tak Fedora zasáhl, jelikož Fedor byl tak extrémně nahulenej, že nebyl schopnej absolutně reagovat. Sakra vždyť mu tam Maldonado pustil kombinaci tří ran, všechny trefil a místo aby Fedora dodělal tak si došel k pletivu a nechal se zas chvilku mlátit a udělal to několikrát. Fedor pro mě vždy bude legenda ale z tohohle mi krvácelo srdce, radši bych ho viděl padnout v prvním kole než pak koukat jak ho Maldonado šetří. A to bodování? K smíchu...nevím kdo ten zápas zaplatil ale tohle si Fedor nezasloužil.

Caidel - Administrátor - 18.6.2016 v 07:18
Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

No, spíš z praktickýho hlediska: Jak chceš zaplatit zápas s instrukcí nejdřív ho v prvním zabij a pak ho dvě kola nech bejt. Kdyby to Maldonado chtěl prodat, tak mohl jít hned v úvodu prvního bez rizika klidně k zemi po těch kombinacích u klece, tam měl skvělou příležitost sehrát TKO. 

Já to viděl prostě na remízu 28-28 a že rozhodčí nedali 10-8, to mě fakt moc nepřekvapilo :)

 

Chael Perosh - Čtenář - 18.6.2016 v 19:45
Re: Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

Asi máš pravdu. Doufám, že jí máš smile

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 07:29
Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

- 16 ako ja za nepodporenie mma v NY mať určite nebudeš. Maldonado je nadpriemerný boxer, vnímam to celé ako previerka na veľké meno a ono príde. Každý chce zdolať Fedora, to je šanca ako hrom. K zápasu, súhlasím, byt to celé v Brazílii, Fedor prehra. Na druhej strane, videl som ďaleko nespravodlivejsie výsledky. Za mňa remíza. 


tradičné bojové karate

willy666 - Čtenář - 18.6.2016 v 08:53
Re: Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

len ci po tomto vykone nejake vacsie meno pride...

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 08:58
Re: Re: Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

Jen poznámka, Fedor měl odejít v nejlepším, tímhle si jen ztrácí auru nejlepšíhí HW historie.....

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 08:57
Re: Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

Dělaš si srandu ne? Maldonado, že je solidní prověrka před záýpasy s top soupeři. Po tomhle mi chceš říct, že si Fedor najednou řekné taaaaak a ted mi tu dávejte evropskou špičku, já je vyřídím? Maldonedo borec s nulovou zemařinou, který byl tlustší a vyžranější na váze a který s vým boxingem je spíše rozebírač a defenzivní bijec? Fedor si vybral soupeře co mu měl sedět na snadné vítězství, aby shrábl balík a dostal nakonec neskutečnou meltu na ručník a jen rozhodčí bylnýmand. Na všech mediálních serverech  se shodují, že zápas měl býrt v prvním kole ukončet bez debat a je to špatný rozhodnutí o výsledku. Fedor může být rád, že to schytal od Maldonada, na seznamu mu byli nabídnuti borci jako Bedorf atd., opět si zvolil nejlehčí variantu....

Já osobně, jsem Fedora chápal,že pro peníze chodí s lehkými soupeři, ale myslel jsem si, že by s TOPkou uhrál vyrovnaný fighty. Po tomhle každý soudný člověk vidí, že prostě na TOP 20 -30 HW nemá ani náhodou. Ukázalo se, že se absolutně nemůže rovnat s top borci. V UFC byl v polotíze Maldonado průměrný borec. A jestli UFC uvažovalo, že Fedora přetáhne, tak je to za ty peníze absolutně pasé. Jen bylo usměvné, že i po vyhlášení výsledku v záběrech  fanoušci kroutili nad rozhodnutím hlavou .....

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 09:10
Re: Re: Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

Nesúhlasím v podstate s ničím čo pises. Ty nielenže nevieš zápasiť (to je ok a to ta samozrejme nediskvalifikuje napísať čo chceš a dokonca aj môžeš mať recht), ty ani ani nevieš ako rozmýšľa Fedor, nepoznas jeho pohnútky (a on ich ma iné ako gro ľudí), ty nepoznas zámery UFC, a nepoznas ani pocit, keď dostaneš úder a následne ako sa ti zmení kardio. Nerobím si srandu, Maldonado bol výborný test. Ja proste to vidím inak ako ty. Nakoniec, že rozmýšľam inak ako vacsina je zrejmé... 


tradičné bojové karate

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 09:21
Re: Re: Re: Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

Ne jen shrnuji fakta, ty to píšeš, jakoty by jsi to měl vědět jak Fedor uvažuje, přitom to je do oka bijící.... Kdyby Maldonado neodešel fyzicky, což se dalo chápat, když nakynul od pobytu v UFC, tak by ho jiny borec dodělal. A jestli ti příjde Maldonado jako výborný test, tak to je tvůj názor a asi budeš v 20% menšině. Fakta jsou fakta a když si vybere Fedor Maldonada a ne třeba šampiona Bedorfa, tak to o něčem svědší. 

T3RMINAT000R - Čtenář - 18.6.2016 v 03:06
11 - Odpovědět
 

Fedor cukrik trosku to chcel zdramatizovat :P

Hescores - Čtenář - 18.6.2016 v 18:26
Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Tak. Zdravím všechny diskutující. Shlédl jsem zápas Fedor vs Maldonado, zanechal ve mně mnoho emocí, tak se tu z toho jdu taky trochu vypsat, i když diskuse už asi skončila:-)

Jak občas některým názorům K1-fana ne zcela rozumím, tak tady si myslím, že mluví zcela jasně a myslím, že má pravdu. Nedělejte z Fedora dědka, kterej by nezmlátil už ani borce v hospodě po desátým pivu. Zkusím napsat své postřehy, možná někdy i trošku z jiného úhlu pohledu, než dosavadní diskutující.

1. Podle mě Fedor dostal v prvním kole nakládačku jako prase, ale druhé a třetí kolo vyhrál (i když těsně). Pokud přičtu, že to byl on, kdo se neustále snažil vytvářet tlak, tak zde nevidím z hlediska jeho vítězství žádnou velkou kontroverzi. Podle mě vyhrál.

2. V prvním kolem dostal pěkného skoro vypíňáka, ale po celou dobu tlaku Maldonada se snažil bojovat, bránil se, unikal, tzn. nevidím ani žádnou kontroverzi v tom, že to nebylo zastaveno. Urval to s odřenýma ušima, musel ukázat kurva srdce, ale žádný zcela pasivní okamžik na jasnou stopku tam nebyl.

3. Zápas byl řežba jako prase, odehrával se ve slušném tempu a rozhodně není na místě závěr, že Fedor nemá kardio. Naopak si myslím, že na to, jakou dostal v prvním kole mlatu a po zbytek zápasu se motal, tak fýza naprosto ok. Nadále se snažil vytvářet tlak a šlapat do toho. Je samozřejmě si potřeba uvědomit, že nakládačka v prvním kole toto vše zásadně ovlivnila.

4. S ohledem na dnešní připravenost bojivníků jsou zdejší závěry o tom, jak na to Fedor nemá zcela mimo mísu. Tři zápasy zpět dostal Overeem dva vypíňáky v prvním kole a dnes jde o titul. Žádný šampion nedrží titul dýl jak dva zápasy a KOčka si rozdávaj jak v tipsportu. Takže Maldonado Fedora v prvním kole málem vypnul a to zcela zásadním způsobem ovlivnilo zbytek zápasu. Pokud to Fedor dokázal urvat, je to spíš důvod k obdivu než k jeho zatracování. Maldonado možná není špička, ale žádný máslo to není. Pro Fedora to byl po dlouhé době opravdu ostrý záppas, ale poradil si. Taky mohl Maldonada s trochou štěstí vypnout po půl minutě. Příště by mohl zápas opět vypadat úplně jinak. Vzpomeňte trilogii JDS x CV.

5. Řekl bych tedy, že Fedor může klidně jít s kýmkoliv z topky, s tím, že může vyhrát i prohrát. Tak, jako dnes každý z topky a tak, jak se to poslední dobou normálně ukazuje a děje.

6. Zásadní problém u Fedora vidím v absenci taktické přípravy na zápas. On tam prostě jde s tím, že toho soupeře sejme. Pro soupeře se tím stává dost čitelný. Když přežijou jeho nástup, můžou ho trefit kontrem (což je společný jmenovatel posledních Fedorových těžkých zápasů - že mu tam vždycky nějaká pořádná pecka přilítne) nebo už pak bojujujou proti menší síle, neboť když se do Vás někdo takhle vysype, tak mu logicky dojde trochu dech. Kdyby k tomu přistoupil takticky, mohl tam Maldonada omlacovat levá pravá, jako JDS, nebo ho vzít rovnou na zem, nebo tam prostě čekat na jednu ránu, jako Overeem v posledních zápasech. Tohle Fedor nedělá a to ho činí dost zranitelným. Nicméně kdy jste naposledy viděli v těžké váze starou školu, kdy tam týpek jde s tím, že borce prostě ukončí. Já už dlouho ne. Fedor v minulosti dominoval zejména díky jasné boxerské převaze. Tohle už dnes neplatí a mně trošku přijde, že Fedor na to zapomíná reagovat. V zápase bylo vidět, že umí velmi tvrdě používat nohy, ale dělá to jen okrajově. Tzn., měl by trošku zapojit jiné zápasnické schopnosti, které zjevně má. Taky by měl začít trochu mmyslet na obranu, která mu evidentně trochu pokulhává. Historicky ji nepotřeboval, dneska už by si na ty kontrabomby měl dávat pozor. Jeho úhyb dozadu doleva je čitelný.

Takže asi tak. Těším se na fedorův další zápas a doufámm, že do něj přijde zase trochu silnější a daleko lépe takticky připravený. Pak si to může rozdat s každým. A ano, i s tím rizikem, že ho někdo vypne v prvním kole. Stejně jako celá špička HW.

Hezký den všem, a díky special Caidelovi za přehled v událostech i názorech, díky Láďovi za mrtě odkazů.

Howgh

 

 

Hescores - Čtenář - 18.6.2016 v 18:26
Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Tak. Zdravím všechny diskutující. Shlédl jsem zápas Fedor vs Maldonado, zanechal ve mně mnoho emocí, tak se tu z toho jdu taky trochu vypsat, i když diskuse už asi skončila:-)

Jak občas některým názorům K1-fana ne zcela rozumím, tak tady si myslím, že mluví zcela jasně a myslím, že má pravdu. Nedělejte z Fedora dědka, kterej by nezmlátil už ani borce v hospodě po desátým pivu. Zkusím napsat své postřehy, možná někdy i trošku z jiného úhlu pohledu, než dosavadní diskutující.

1. Podle mě Fedor dostal v prvním kole nakládačku jako prase, ale druhé a třetí kolo vyhrál (i když těsně). Pokud přičtu, že to byl on, kdo se neustále snažil vytvářet tlak, tak zde nevidím z hlediska jeho vítězství žádnou velkou kontroverzi. Podle mě vyhrál.

2. V prvním kolem dostal pěkného skoro vypíňáka, ale po celou dobu tlaku Maldonada se snažil bojovat, bránil se, unikal, tzn. nevidím ani žádnou kontroverzi v tom, že to nebylo zastaveno. Urval to s odřenýma ušima, musel ukázat kurva srdce, ale žádný zcela pasivní okamžik na jasnou stopku tam nebyl.

3. Zápas byl řežba jako prase, odehrával se ve slušném tempu a rozhodně není na místě závěr, že Fedor nemá kardio. Naopak si myslím, že na to, jakou dostal v prvním kole mlatu a po zbytek zápasu se motal, tak fýza naprosto ok. Nadále se snažil vytvářet tlak a šlapat do toho. Je samozřejmě si potřeba uvědomit, že nakládačka v prvním kole toto vše zásadně ovlivnila.

4. S ohledem na dnešní připravenost bojivníků jsou zdejší závěry o tom, jak na to Fedor nemá zcela mimo mísu. Tři zápasy zpět dostal Overeem dva vypíňáky v prvním kole a dnes jde o titul. Žádný šampion nedrží titul dýl jak dva zápasy a KOčka si rozdávaj jak v tipsportu. Takže Maldonado Fedora v prvním kole málem vypnul a to zcela zásadním způsobem ovlivnilo zbytek zápasu. Pokud to Fedor dokázal urvat, je to spíš důvod k obdivu než k jeho zatracování. Maldonado možná není špička, ale žádný máslo to není. Pro Fedora to byl po dlouhé době opravdu ostrý záppas, ale poradil si. Taky mohl Maldonada s trochou štěstí vypnout po půl minutě. Příště by mohl zápas opět vypadat úplně jinak. Vzpomeňte trilogii JDS x CV.

5. Řekl bych tedy, že Fedor může klidně jít s kýmkoliv z topky, s tím, že může vyhrát i prohrát. Tak, jako dnes každý z topky a tak, jak se to poslední dobou normálně ukazuje a děje.

6. Zásadní problém u Fedora vidím v absenci taktické přípravy na zápas. On tam prostě jde s tím, že toho soupeře sejme. Pro soupeře se tím stává dost čitelný. Když přežijou jeho nástup, můžou ho trefit kontrem (což je společný jmenovatel posledních Fedorových těžkých zápasů - že mu tam vždycky nějaká pořádná pecka přilítne) nebo už pak bojujujou proti menší síle, neboť když se do Vás někdo takhle vysype, tak mu logicky dojde trochu dech. Kdyby k tomu přistoupil takticky, mohl tam Maldonada omlacovat levá pravá, jako JDS, nebo ho vzít rovnou na zem, nebo tam prostě čekat na jednu ránu, jako Overeem v posledních zápasech. Tohle Fedor nedělá a to ho činí dost zranitelným. Nicméně kdy jste naposledy viděli v těžké váze starou školu, kdy tam týpek jde s tím, že borce prostě ukončí. Já už dlouho ne. Fedor v minulosti dominoval zejména díky jasné boxerské převaze. Tohle už dnes neplatí a mně trošku přijde, že Fedor na to zapomíná reagovat. V zápase bylo vidět, že umí velmi tvrdě používat nohy, ale dělá to jen okrajově. Tzn., měl by trošku zapojit jiné zápasnické schopnosti, které zjevně má. Taky by měl začít trochu mmyslet na obranu, která mu evidentně trochu pokulhává. Historicky ji nepotřeboval, dneska už by si na ty kontrabomby měl dávat pozor. Jeho úhyb dozadu doleva je čitelný.

Takže asi tak. Těším se na fedorův další zápas a doufámm, že do něj přijde zase trochu silnější a daleko lépe takticky připravený. Pak si to může rozdat s každým. A ano, i s tím rizikem, že ho někdo vypne v prvním kole. Stejně jako celá špička HW.

Hezký den všem, a díky special Caidelovi za přehled v událostech i názorech, díky Láďovi za mrtě odkazů.

Howgh

 

 

fedo - Čtenář - 18.6.2016 v 20:15
Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Hescores - dobre si to celé napísal a ešte v kľude by som tam napísal, že mi to pripomenulo Stipe vs Werdum, len Werdum ľahol. Pokiaľ by ten vypínak ustál, mohol ten zápas dopadnúť ako Fedor - Maldo. 

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 20:21
Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Však taky tak dopadnout měl, ale i kdyby tam Fedor asi ležel, tak to rusák neodmává ...

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 20:26
Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Lado, keď dostaneš v budúcnosti nedolatelnu túžbu podeliť sa s myšlienkou preukazujucou takto hlbokého ducha, prosím povedz tej myšlienke iba jedno: "utikej Foreste". 


tradičné bojové karate

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 20:31
Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Kámo nevím co měl tvůj vysoce postavený duch a tvá nadprůměrná inteligence, tvá bytost převyšující chápaní tady skoro většiny lidí na myslí, ale jsem rád, že ti nerozumím...

Já tady jen dodal dovětek, co si mysleli komentátoři během zápasu a co si myslela většina novinářů těch největších serverů a plus komentů fighterů na twiterru.... 

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 20:22
Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Zápas som si pozrel niekoľkokrát. Rozhodne súhlasím s tvojim hodnotením jednotlivých kol. Násilne presviedcam sám seba, že tu nie je nikto, koho by potešilo padnutie legendy. Je to celé stret generácií, postoju človeka, prezentácia hodnôt. To čo reprezentuje Fedor, už nereprezentuje nikto. On je preto tŕňom v oku, osinou na prdeli mnohým, preto ho chcú vidieť padnúť. Že kecam? A ja nekecam. Kto dáva cocku Fedorovi? Nie mladí, nie priaznivci Ira podporujuceho čudné veci, nie neprajníci, sú to odborníci, mma fighteri, skororozhodcovia, objektivisti, a hlavne tí, ktorých názor Fedora zaujíma. Mimochodom, povedal v rozhovore, že bude ďalší zápas a bude zaujímavý super. To bude zase jedu, rád, poznámok, útokov, posmechov? Kiež by nie.


tradičné bojové karate

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 20:27
Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Jaké hodnoty že to představuje? :D To, že nedokázal kvůli penězům zkončit na vrcholu, že chodí do ringu s papírově lehčími soupeři a říkat, že se vrátil aby mohl zápasit s nejlepšími? Proč tedy nevzal Bedorfa, Nevyzval Minakova a stylově si vybral nejmenšího a nejlehčího soupeře, s nulovou zemí a který dostával strašný melty na  hlavu v UFC. Opravdu z morálního hlediska nevím, jaky by měl představovat hodnoty. Já chápu jeho kalkul, jak si na sklonku kariery vydělat pěkné peníze, s tím zcela souhlasím, ale prosím nezminuj tady nějaký hodnota Mirka Dušína. Mě je sympatičtější fighter ala COnor, který na rovinu a upřímně řekne, že si si přišel vydělat balík, že mu jde o peníze a dělá ze sebe vola, než někdo dělat skromného borce, kterýmu okatě jde o to samé....

Majco - Čtenář - 18.6.2016 v 21:12
Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Laďo koľko už sleduješ MMA?

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 21:30
Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

proc se ptas, bojové sporty sleduji asi devet let

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 21:34
Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Pýta sa preto, lebo si nie je istý, či vieš, že mma neznamená mother milk advantages.


tradičné bojové karate

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 21:37
Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Lado robím si srandu, to tak, ja viem, že máš prehľad o novinkách ako nikto a to doslova. Hlavu hore bobecku.


tradičné bojové karate

fedo - Čtenář - 18.6.2016 v 21:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

K1 fan, koho typuješ ako ďalšieho pre Fedora?

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 21:45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Minakov, Vegh, Mir, resp. túto úroveň,


tradičné bojové karate

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 21:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

:D :D :D :D :D

yamay - Čtenář - 18.6.2016 v 21:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Vegha davas na uroven Minakova?

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 21:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Po porážce s Volkovem, kde byl poloviční, pochybuji, že vezme zápas v HW. Musím se smát, jak se to už probíralo po Jaideepovi, že už to bude určitě TOP soupeř. Další soupeř určitě nebude z TOP 30-40 HW nebo LHW

malylada87 - Čtenář - 18.6.2016 v 21:52
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Osobně by mě nepřekvapil rematch s Maldonadem....

K1-fan - Čtenář - 18.6.2016 v 21:58
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Prosím nezameriavaj sa na opäť na  obsah, ale na myšlienku, fakt sa nehnevaj ale tu vidíš rozdiel medzi nami. Ale vysvetlím ti to, treba. Fedor si vyberie bývalého šampióna a je jedno akej organizácie. To je čo tipujem. Nie konkrétne meno. Cez stromy nevidis les vojaku.


tradičné bojové karate

fedo - Čtenář - 19.6.2016 v 10:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Uvidíme. Ale i mňa napadol Mir. Ale rád si pozriem s Fedorom kohokoľvek. A velkylado bude zase môc ohovárať ako babka na trhu :-) ... Lado, srandujem, chápem že Ti nesedí. Máš rád iné typy. 

Onko23 - Čtenář - 19.6.2016 v 11:12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Chlapi, to tu nie je o tom, ze nesedi. Nikto mu neberie, co spravil v MMA, aku hrubu ryhu....ale nesedi mu zjavne to farizejstvo...bojovat s najlepsimi, uz 100x je od podpisu s UFC, len aby natiahol tych druhych na slusnu sumu, vybera si sam superov, strieda organizacie....proste okato zaraba prachy a vy tu pisete a asi aj verite inemu. Nikoho nemusi presviedcat o svojich kvalitach uz....ale treba aj uznat, ze sa doba posunula a borci su niekde inde dnes. Je fakt naivne si mysliet, ze by mohol udrzat krok s TOP20. Ja som sa pri tom zapase citil dost trapne...za rozhodcu, za Maldonada a aj za Fedora. Dalsiu nastupovku ked hu napadne este zapasit by mu mal zaspievat Bocelli - Time to say goodbye. Pri vsetkej ucte...


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

K1-fan - Čtenář - 19.6.2016 v 12:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Tak to máme mieru úcty zjavne diametrálne odlišnú. Hovoríš o ucte, vyznieva to, ako by si súdil.  Farizej? Vieš vôbec čo to znamená? To neznamená primarne vodu káže, víno pije. Takto to pozná verejnosť a hodnoverné zdroje ala wiki. Ak zatiahneme na hlbinu, znamená to, bude to tak, ako to vyhovuje mne, ako je to v súlade s mojou predstavou, bolo by to na dlhšie. Fedora označiť za farizeja (a možno je a možno nie, čo mňa do toho, bez tak tu nie som od toho ho posudzovať) chce buď ho poznať osobne a až intímne (nie telesne pochopitelne), alebo poznať súvislosti, ktoré nepoznáme. Ťažko si prestrelil. 


tradičné bojové karate

conor mcgregor - Čtenář - 19.6.2016 v 15:05
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Ve vyšších zdrojích ala wiki tu jedeš spíš ty. Nevím, co farizej znamená, ale běžně se užívá jako synonymum pro lháře, podvodníka, pokrytce, opět nic tajemně složitýho, jen možná to není podle tvých zdrojů.

malylada87 - Čtenář - 19.6.2016 v 15:12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

přesně tak, odtud pochází slovo pokrytec. Jednalo se o kneží, teoleogy v době před kristem, byli to vysoce postavení učenci židovské víry. Když přišel Ježíš, často s ním přicházeli do sporu, protože je kritizoval. arogantní dědci, kteří se striktně drželi starého zákona atd... :D :D

Lyoto - Čtenář - 19.6.2016 v 15:11
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

K1, bez urážky .... Snažíš se vždy působit jako ze vse opíras o nějaký podklady , studie a nevim co vse. Ale tady jsi ted typicky zaslepený člověk svyho oblíbeného fightera. Kdyz CMG prohrál s Diazem tak většina zaslepených jeho fans( včetně me) uznalo, ze nebylo o cem. Uznali to. Ty zaslepene to nechces slyšet. Jak říká onko nikdo nu nebere co dokázal. Ale realita je taková ze to ma za sebou.  Zamrzl ve svy době. Od dob co byl na vrcholu, vlastne nezměnil nic. Je to legenda ale otázka je, jestli by byl legenda i kdyby byl od zacatku v Ufc. Ono Japonsko je proste neco jinyho at se ti to líbí nebo ne. Jestli si myslis, ze dnes zápasí protože to je bojovník , samuraj, ninja nebo nevim co jeste tak je to omyl. Jde mu dnes uz jen o prachy. Nic proti tomu vubec nemam. Ale vadí mi jeho přihlášeni ze chce ty nejlepší zapasniky. Přitom si vezme Jaidepa a Fabia...jaidep by nejspis prohrál s každým druhym z GCF v ČR v te váze. To jsou ti nejlepší? Jeho aura co se tohohle tyče je pryc. Uz jen chce vytriskat prachy. OK, ale at nedělám ze o to vubec nejde.

A k zápasu....výsledek mel byt TKO v prvnim kole. Jeho výhra je podle me trapný výsledek. I kdyby vyhrál druhy a třetí kolo , což si nemyslim, tak je mne to jedno. Vubec neměli ty kola uz byt, mel byt konec v prvnim. Nedal jediný TD, jen proste kombinace tři ran a jedno podivný naskoceny koleno. Tohle nestačí opravdu na top Ufc. Ani uz na daleko od top Ufc. On totiz podle me ví proc do Ufc nikdy nešel. Za prve peníze a za druhé proto ze by se o Fedoroj dnes mluvilo jinak .  Jeste jednou opakuji Bellator, rizin, m1, ksw ,pride atd neni UFC.

malylada87 - Čtenář - 19.6.2016 v 15:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

No především mu ta váhra moc nepomohla, vlastně se tím ukázalo, že na TOP to nebude. Nyní již organizace takový přepálený peníze za zápas nenabídnou a nyní to bude mít těžké on sám, neboť si bude chtít určitě zlepšit reputaci. Samozřejmě, že nyní padá jakákoli debata o UFC. A rozhodně nečekejme, že se potká s někým TOP, to je utopie.

K1-fan - Čtenář - 19.6.2016 v 15:34
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Ja sa vždy opieram o vedomosti, druhá vec je, že ti, ktorí sa opierajú o svoj pocit, to nerešpektujú. Preto si často nerozumieme. A je fakt, že sa venujem na rôznej úrovni viacero odborom, kto sa venuje iba vlastným pocitom a emociam, ma potom poucuje a vyvisuje sa na do mnou, poucuje, vysvetľuje mi. 


tradičné bojové karate

Lyoto - Čtenář - 19.6.2016 v 15:50
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

V zapase Fedor vs Maldonado se neni třeba opírat o vědomosti . Staví si nalit čistého vina a pustit si ten fight. Opravdu k tomu studie nepotrebujes.

conor mcgregor - Čtenář - 19.6.2016 v 16:01
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Jestli máš pravdu a řada primitivů (včetně mě) hodnotí nějak zaujatě pocity, tak to znamená, že Fedora nemají rádi kvůli tvé obhajobě a že máš jeho fotku na profilu laughing.

K1-fan - Čtenář - 19.6.2016 v 16:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Tak to je možné, ba dokonca veľmi pravdepodobné chlape, okrem tej časti, že je niekto primitiv. Z môjho pohľadu nie je nikto. Byt primitiv nemá moc čo dočinenia s vedomosťami. Pre mňa ste všetci kolegovia, nakoniec som sa dozvedel mnoho vecí od Ladu, Nextera, Lyota, Vipera, Chaela, Psika a iných. Od teba ešte nič, sorry. 


tradičné bojové karate

Lennox - Čtenář - 19.6.2016 v 20:22
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Ztotožňuji se a cituji tento názor:

His embarrassing fall from grace began when he came to Strikeforce and got crushed! This guy has never been the GOAT. Anyone who thinks otherwise is delusional. He spent the majority of his career in Japan, in an organisation where it's 100% FACT that they didn't test for steroids (and he looked suspiciously bigger!) - it's written into the Pride contracts that they don't test for drugs of the steroid family! So whther you're a fan or not, I'm 100% content to assume he was on PEDs in Pride (hate me all you want - it's true). As soon as he came to the States and was tested under stricter rules and fought decent competition he got crushed. Bigfoot, Werdum, even Hendo took him out. Then he went running back to Russia with his tail between his legs, to an organisation that heavily favoured his interests. He comes out of retirement to run back to his old Pride boss in Japan and crush a can on New Year's Eve! Now he gets gifted a victory from judges assigned by Russian MMA Union that HE is president of! How is that even legal? Talk about conflict of interests! And the fight was clearly a stoppage in the first round. Anyone who questions that is either a moron or Herb Dean (so, a moron). At best, even if you didn't award a tko to Maldonado in the first, it was a draw. No way you can call that fight for Fedor. And THAT's who people want to say is the greatest HW of all time???!! The guy's a joke. Stayed away from UFC as he didn't have the mettle to even test himself there (he probably would have done OK. Not great, but OK). Any fighter who's the "greatest" in their division should want to test themselves and answer those questions. Money wouldn't have been a massive concern for Fedor. He would hardly have only been making ends meet! The guy is and always has been a joke. He's ending his career as an openly corrupt punchline. Maldonado, TKO in the first.

K1-fan - Čtenář - 19.6.2016 v 20:32
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Way, som ohromeny. Zmenilo mi to život. Odteraz už iba názor veľkého brata. Prosím zavolaj mi, pripomína mi to vtip. Mám dve kerky, jedna je smiesna, ta druhá dáva zmysel. Mám tam vytetovane 1 + 1 = 2. Tento text/tento vtip je rovnaká úroveň ako tvoj príspevok.


tradičné bojové karate

Lyoto - Čtenář - 19.6.2016 v 21:44
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Vidíš a to je ten problem. Ty nikdy nevezmeš a neuznas jiny názor. Přijde mi , ze si myslis , ze jen ty muzes mit pravdu a ze jen ty znáš všechny a vsechno nejlíp. Věř ze tito lidé co to píšou, jsou větší odbornici na toto tema  nez ja , ty , kdokoliv tady.  Proste nechápu kde ty v sobe to přesvědčeni beres. Velkého bratra neuznávás, ale studie který se Furt nějakým způsobem menej, protože je běžný , ze nova studie vyvrací starou studii, protože přijde vždy někdo a řekne ,ze se prislo na to, ze to co platilo kdysi, uz zas neplatí a podobně, tak o tohle se opíras a beres jako dogma . Nerespektujes absolutně jiny názory , jen svy. To ze je někdo zaslepenej do svyho fightera taky nechápeš. Ty si ale ukázal, ze co se tyče Fedora, nechces znát realitu. Dam ti příklad ...Mike Tyson... Kdysi top , dravec...proste legenda. Myslis ze ma na dnešní top v Boxu? Vždyť je to to samy. Co na to nechápeš. A vubec se nemusíme bavit o minulosti , tu mu nikdo nebere. Proste uz je zkratka pozde na ty nejlepší. Super auto pred dvaceti lety, uz taky nepojede jako super auto z dnešní doby. 

K1-fan - Čtenář - 19.6.2016 v 23:33
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Lyoto, tak buď máš na mňa slabosť alebo rešpekt alebo máš dnes fakt dobrý deň, lebo toľko trpezlivosti ako dnes si ešte nemal. Neboj, nezijem nostalgicky vo Fedor ere desať rokov dozadu. Dik a na dnes cau


tradičné bojové karate

fedo - Čtenář - 19.6.2016 v 18:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Onko. Dávnejšie sa Fedor nezaujímal kto príde, lebo mu to "dohadzoval" mr. Finkel, čo povedal to bolo. Dnes je to iné. Osobne si neviem predstaviť ako tam Fedor nabehne a že Reebok. Bude tam mať trenírky a-la Reblokus. Oveľa viac by ma potešilo, keby zvučné mená typu, Cain, si dali s Fedorom férovku v ringu. Ďalej na zápas s Maldom sa dívame ozaj úplne inak a čím viac si to pozerám, tým viac ma Fedor presviedča, že je stále No.1. Každý zápas začína 50/50, takže uvidíme kto príde. Maldo ukázal Fedorovi, že bezhlavo sa púšťať do výmeny je dnes pasé. 

yamay - Čtenář - 19.6.2016 v 18:34
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 
Onko23 - Čtenář - 20.6.2016 v 15:55
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

K1..ake to odbory teda poctivo studujes, ktore ti pomohli objektivne zhodnotit ten zapas, alebo teda nadradzovat sa tu nad inych? Nechapem, co melies zas o wiki a podobne. Ano je to tak - vodu kaze, vino pije! Ci tvrdenie "Chcem zapasit s top..." ale realita, ze vybera si superov, organizacie a natahuje kazdeho, aby  z toho vytrieskal co najviac je v sulade podla teba?? To aj Lesnar uprimne povedal,ze sa nevratil pre UFC, fanusikov alebo pod., ale pre seba....a zlomi isto PPV rekord na 200ke. Je zle, ked si hocikto robi z huby rit a obzvlast najskromnejsia, najkrestanskejsia a najcistejsia legenda. Kazi si auru.
Fedo...Vadim mu nikdy do nicoho nekecal, vzdy o vsetkom sam rozhodoval Fedor, bol vzdy obklopeny yesmanmi, tak, ako Ronda. Ved nakoniec sa aj ich cesty rozisli. Nestotoznujem sa ani s tym clankom citovanym, uznavam jeho stopu v mma, jeho vykony, vsetko...a je fuk,z e to bolo v JPN, ale dnes je doba inde a mal by sa venovat bud manazmentu, buducnosti mma,a lebo trenerstvu,alebo niecomu takemu.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

K1-fan - Čtenář - 20.6.2016 v 16:28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Kde pisem ze poctivo studujem odbory, ktore pomahaju zdonocovat zapasy? Aha nevies to. Je to vo vedlajsej budove, tam kde si to studoval ty. Kde sa nadradzujem nad inych? Ak nieco viem, co konkretne ty nevies to je nadradzovanie? To si v akej literature cital? Menej vytrhavaj z kontextu, viac rozmyslaj. Ak vies zapadnut iba do spolocnosti, kde sa bavite o sackovych polievkach, akvariovych rybickach a ako sa je z poziarnickej helmy srobovakom obed, to je tvoja vec. Nikoho nesudim, naopak tu viacerym to ide velmi dobre, je tu tlupa mazanych a spravodlivych, co utocia na mna, Chaela...podla motta, agresia je to iba vtedy, ak zacne nepriatel prvy. Onko, v dobrom, nejde z teba pokoj. Obraz nihilizmu: raky vo vedre - akonahle jeden rak chce z vedra von, ostatne v jedu a nenavisti ho tahaju spat, Co mi to len pripomiena? A nevyvysuj sa, nepomaha to.


tradičné bojové karate

conor mcgregor - Čtenář - 20.6.2016 v 17:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Nihilismus není o nenávisti, spíše o rezignaci a lhostejnosti k ostatnímu dění (to jsi nastudoval špatně).

K1-fan - Čtenář - 20.6.2016 v 17:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Toto si zase kde vyhrabal, že to spajam s tým čo spominas? Ja ti to kľudne napíšem: sklanam sa pred tvojim ostrovtipom, zase si ma rozmetal na kusy. Inak, bili ta v detstve?


tradičné bojové karate

conor mcgregor - Čtenář - 20.6.2016 v 17:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Bili mě a hodně, dívky též.

K1-fan - Čtenář - 20.6.2016 v 18:02
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Aha, teda sa teraz chceš podeliť s tou traumou, ktorú si si priniesol do dospelosti. Chápem. Nech sa dari, ahoj


tradičné bojové karate

fedo - Čtenář - 20.6.2016 v 17:34
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Onko, nebavil som sa ani s Fedorom ani s Finklom, usudzujem len z článkov a interview, kde  Finkel vždy povedal, že UFC nedalo adekvatnu ponuku. Je nás tu zopár prispievateľov do fóra a + -  asi každý jeden má názor niekde inde. U mňa vždy bude pri MMA srdce bojovníka ukazovateľ číslo jedna. Tam je Fedor pre mňa číslo jedna. Samozrejme srdciarov je viac. O morálnych veciach je na fóre sa baviť úplne zbytočné, lebo každý má aj morálne myslenie posunuté niekde inde, poprípade absolútne absentuje. Mne proste Fedor sedí ako osoba celkovo dokonca aj keď dostal otázku z politického prostredia ma veľmi príjemne prekvapil odpoveďou ohľadne susednej Ukrajiny. Takže budem vždy vďačný, keď si uvidím Fedora v ringu a je čisto na ňom, či sa bude zlepšovať, či sa nechá otĺkať ako posledne. Skôr čakám na jeho vyjadrenie, prečo nestiahol Malda na zem. 

Onko23 - Čtenář - 21.6.2016 v 08:50
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Fedo diky za odpoved. Tomu hovorim odpoved klasa. Ja samozrejme tiez vychadzam iba z clankov a interviews viacerych zdrojov. To len K1 ho pozna osobne, pozna jeho pohnutky a podobne. Srdce ma, to je fakt, dokonca sa stotoznujem s tymto Fedor , ale podla mna treba vediet, kedy odist. Tym nepopieram a nikdy som nikomu nevyvracal jeho sympatie k Fedorovi, ale ak to zastiera objektivny usudok, uz nie je dobre. Btw. Maldonado sa odvolal a neuznali mu to.

K1 je zaujimave ako nieco napises, niekto ti to parafrazuje a uz pises, ze to nepochopil, alebo vytrhol z kontextu, alebo si to myslel uplne inak, ci nebodaj, ze si vobec nic take nepisal. Tak skus pisat jednoduchsie, nie filozofovat okolo slovicka farizej, pisat, ze sa venujes na roznej urovni x odborom a vychadzas z vedomosti a nie pocitov a ked sa ta na ne spytam, zas len filozofujes. Skoda.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Maltézsky psík - Čtenář - 18.6.2016 v 23:06
Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Aké hodnoty, ktoré prezentuje Fedor ,a nikto iný, máš na mysli? Ak ide o to, že je skromný, má úctu k fighterom, skrátka že je to človek s morálkou, tak to by som nepovedal, že je jediný. Podľa mňa je ich celkom dosť, napr. Machida, Steven Thompson, Ryan Bader (ten mal nejaké reči s DC, ale DC je celkom provokatér, tak sa to dá pochopiť, Bader napr. štedro prispieva na charitu), Jacare, dalo by sa pokračovať, ešte nedávno aj GSP. Ak si myslel jeho kresťanskú vieru, tak súhlasím, asi nikto kresťanstvo neprezentuje tak dobre ako Fedor, Romero a Belfort to robia iba rečami, ale to ako sa správajú (Romerova stolička, obaja doping) moc dobrú reklamu kresťanskej viere nerobí.

Chael Perosh - Čtenář - 19.6.2016 v 01:44
Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Ještě Chris Weidman je dobrej křesťan - bojuje čistě, je vzornej manžel a otec a pomohl bližnímu svému (myslím tu story s tím starým pánem jak ho Chris zachránil nebo pomohl, už přesně nevím jak to bylo, ale vím že byl za hrdinu)

conor mcgregor - Čtenář - 18.6.2016 v 22:12
Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Dobrý shrnutí, mně se zápas líbil, oba předvedli dobrý kardio, že se po hektickým prvním kole vůbec ještě něco dělo.

Ondatra9 - Čtenář - 19.6.2016 v 10:36
Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Tak jsem sem chtěl napsat také nějaké postřehy, ale ty už si vše napsal

Ondatra9 - Čtenář - 19.6.2016 v 10:56
Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Chael: kamo zajímalo by me co jsi na tom zápase viděl, ze mas pocit podmaznuti? Jako aktivní zápasník musíš přece vedet jaký to je bejt nahulenej, jak to vše ovlivní. Maldonado ve druhým kole schytal kolena u klece a to stavu veme i když to bylo přes kryt, tak si myslím, ze s jeho formou toto mělo velký vliv na následnou aktivitu a vůbec nepočítám ty děla který dostával do dvojaku, když měl ruce nalepeny na hlavě. Fedor ukázal ohromný srdce a Maldonado též. Tak by me opravdu zajímalo co tam bylo špatně. Jinak kouknete na zapas Kongo vs Barry. Stojí to za to. A stopka tam mohla přijít několikrát .

Ondatra9 - Čtenář - 19.6.2016 v 11:00
Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Chael: kamo zajímalo by me co jsi na tom zápase viděl, ze mas pocit podmaznuti? Jako aktivní zápasník musíš přece vedet jaký to je bejt nahulenej, jak to vše ovlivní. Maldonado ve druhým kole schytal kolena u klece a to stavu veme i když to bylo přes kryt, tak si myslím, ze s jeho formou toto mělo velký vliv na následnou aktivitu a vůbec nepočítám ty děla který dostával do dvojaku, když měl ruce nalepeny na hlavě. Fedor ukázal ohromný srdce a Maldonado též. Tak by me opravdu zajímalo co tam bylo špatně. Jinak kouknete na zapas Kongo vs Barry. Stojí to za to. A stopka tam mohla přijít několikrát .

Onko23 - Čtenář - 19.6.2016 v 11:16
Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

tak srdcarsky zapas s brutal tempom a neskutocnym "navratom" sa dal vidiet dnes rano, bous vecera - Bosse vs O´Connel. Nebudem hodnotit, resp. porovnavat s hlavnym zapasom EFN50...kazdy si domysli a kazdy po svojom. ;)


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Chael Perosh - Čtenář - 20.6.2016 v 04:46
Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Borče přesně kvůli tomu že jsem fighter tak se mi to nezdá. Maldonado v prvním kole šel po finiši a kdekoli jinde na světě by to i finiš byl, každopádně zápas se dostal do druhýho kola okey. Tam ale už Maldonado hned od začátku ubral plyn takovým způsobem, že to prostě nepobírám. Vem si Fedora. Ten byl nahulenej tak, že asi ani nevěděl kde je a jediné co ho drželo na nohou je jeho neskutečný srdce válečníka. I tak po minutě na židličce byl schopnej ve druhém kole útočit. Maldonado po prvním kole mohl být maximálně tak vyflusanej z toho jak Fedora mlátil, minutu si odpočinul a od začátku kola až do konce nepředvedl najednou skoro nic. A to mi prostě vrtá hlavou, on nezvolnil proto, že by ho Fedor nahulil on zvolnil prostě hned od první vteřiny. Jak kdyby mu v té pauze jeho lidi řekli, ať zvolní. Takže buď chtěli, aby si hlídal zápas, nehnal se po finiši a uhrál to v pohodě na body (za mě blbost v pohodě mohl Fedora ukončit a věděl to) , nebo mu řekli - víš Fábo my to tak trochu prodali a nějak jsme Ti to zapomněli říct jelikož jsme čekali že beztak dostaneš čočku, tak se drž zpátky(ještě větší blbost) . Jenže kromě blbostí tam nevidím jedinej logickej důvod proč Maldonado po prvním kole přestal bojovat, když pak jasně párkrát dokázal (bohužel) že Fedora trefí kdy se mu zlíbí, jenže jak píšu vejš - on mu tam napálil tři čistý údery v kombinaci a místo aby pokračoval tak šel ke kleci a nechal se zas chvíli mlátit...WTF ?? Pro mě je Fedor legenda, pán a nesahám mu po prsty u nohou, proto nerad vidím to, co jsem viděl v pátek. I tak ale jako jeden z menšiny stále věřím, že Fedor neřekl poslední slovo. Reema taky po KO s Big Benem všichni odepsali, Pit Bull šel do UFC s tím, že každej čekal že si na něm vylepší statistiku, Bisping neměl mít šanci proti Rockholdovi atd. Jedinej kdo ví jestli na to Fedor ještě má je Fedor sám a dokud si bude věřit , já mu budu věřit taky. Ale nechci už nikdy vidět jak ho tam rozhodčí nechá skoro zabít protože všichni víme jak to dopadá s fighterem, když dostane naloženo takhle hrozně jen proto, že rozhodčí to nestopnul - Santos by mohl vyprávět ten se z double masakru od Caina vzpamatovával další dva zápasy a vlastně cca 2-3 roky plus mínus. Až teď s Big Benem vypadal zas dobře. Nechci aby se to stalo Fedorovi.

Ondatra9 - Čtenář - 20.6.2016 v 15:18
Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Díky za odpověď a ok. Taky tomu úplně nerozumím, ale každej normální by se probral až v úterýcool , chtěl jsem znát jen co ti tam nehrálo, přece jen, každý má své oči a vidí to trochu jinak. Podle mého je Maldonado jednokolka a došla mu štáva, rozhodčí kretén a Fedor je Fedor:). Rozhodně se shodnem, že takle ho vidět nechceme, aby tam brejkoval po kleci. Dík za názor, ještě o tom popřemýšlím a třeba časem něco vyleze na povrh, jak to bylo.

Chael Perosh - Čtenář - 20.6.2016 v 17:38
Re: Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Ondatra9 - Hele vůbec neděkuj vždy odpovím rád, když neodpovím tak leda proto, že příspěvek přehlídnu smile já si osobně myslím, že se dozvíme kulové max nějaké další konspirační teorie, určo přijde prohlášení Maldonada že Fedora respektuje, ale že si myslí, že zápas měl vyhrát a Fedor to nechá vše bez komentáře jelikož nemá potřebu něco řešit přes média. Každopádně já Ti taky díky za názor s tím, že Maldonado je jednokolka a schválně si tak za tejden, dva ten zápas pustím znovu s čistou hlavou jestli tomu Maldonadovi neodpadla fýza sice si myslím, že ne, ale lepší mrknout na to ještě jednou.

Onko23 - To je celkem zajímavá teorie rozhodně stojí za zamyšlení dobrej postřeh chlape, to mě nenapadlo. Jinak s tím komentátorem s Tebou absolutně souhlasím toho čekaj krušný časy jelikož byl fakt až moc otevřenej laughing

hellas - Čtenář - 20.6.2016 v 16:01
Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

Už to tady negdo psal, Fjodor šel abslutně bez jakýhokoli taktickýho plánu. Eši teda neměl plán vyzkóšet, jaký to je, kryt bomby hlavó... V rozhovoru po špile tvrdil, že ve druhym a třetim kole dodržoval pokyny z rohu... Mám pocit, že Chabib tam na něho u klece neco řval (néspiš ať ho veme na zem :), já sem na něho řval u bedny to samý a moře Carovéch fans néspiš to samý, ale NIC... Čili mám ten pocit, že se nic nezmění. Fjodor trénuje svy mladý borce a hádám, že kemp měnit nebude. Taky zuřivě nedá dopustit na CS... Uvidíme, mesim, že ešče aspoň jeden mač si dá.

Onko23 - Čtenář - 20.6.2016 v 16:02
Re: Re: Re: Re: Fedor vs Maldonado - Odpovědět
 

uz ked sa tu spekuluje, tak to mohlo byt kludne Maldonadove vnutorne rozhodnutie, kedy uznal, ze Fedor dostal meltu, fight mal byt zastaveny a chcel to ukontrolvoat na body a neznicit legendu. Podbne sa stalo aj v boxe nedavno, kedy fotrik boxera zakazal svojmu synovi utocit na hlavu supera, pretoze mu hrozi zdravotne riziko, hoci to rozhodca neodmaval. A chalan tusim aj upadol do komy poz zapase.... A ten komentator asi skonci na Sibiri, lebo ten az moc otvorene vyjadroval pocity, ze nieco nie je v pohode. :D :D


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Hescores - Čtenář - 18.6.2016 v 18:28
Sorry - Odpovědět
 

Sorry, nevím, proč to tam je dvakrát.

yamay - Čtenář - 18.6.2016 v 20:04
UFC on FOX 20 - Odpovědět
 

Fight Anthony Johnson vs. Glover Teixeira zruseny. AJ musel z neho odstupit. Dovod zatial neuviedli.

yamay - Čtenář - 18.6.2016 v 22:50
M-1 - Odpovědět
 

Na JOJ Plus ide momentalne zaznam z posledneho turnaja M-1.

malylada87 - Čtenář - 19.6.2016 v 13:50
Výsledky - Odpovědět
 

Nádherný turnaj na sázení a díky bet365, jsem si nechal předčasně vyplatit tickety před OˇConnelovým zápasem, což se mi vyplatilo a 12000 doma. Štěstí, že OˇConnel zápasil tak pozdě a Rory byl na konec. Takže velká spokojenost.

K zápasům. Nějak se mi poslední dobou hlavní zápasy nedaří analyzovat a musím uzat, že mě Thompson překvapil a takový scénář zápasu jsem si nepředstavoval, poradil si s Rorym excelentně, ten prakticky neměl co nabídnout. DOufal jsem v jeho pohyb, který by mohl dělat Thompsonovi problémy, ale vůbec to nemělo vliv. Myslím si, že vidíme nového šampiona WW, neboť co si budeme povídát, Lawler je stylisticky pro něj idelální volba. Lawler ukázal, že zase dokáže vztanout z popela a otáčet zápasy, jsem na to hodně zvědavý....

Cerrone se mi líbí pořád více a více. Takovou dominanci jsem fakt nečekal a jen Musím poděkovat Patritovi a Onkovi, že mě tak nahlodali a díky tomu jsem tikety předčasně nechal vyplatit. :D

Oˇ Connnel s Bossem netřeba komentovat, takhle si já představuji kardio, srdce a pořádnou meltu o proti zápasu Fedora s Maldonadem. Bitva o level někde jinde a borci co snesli, tak klobou dolů, že nevypadali jako mrtvoly jako aktéři v Rusku.... 

Outsideři, které jsem favorizoval vyhráli, ale především se mi líbila neskutečna Calderwood, opravdu bych chtěl vidět konfrontaci s Joanou. Na tu váhu bude Calderwood obrovská o proti Joaně a mohl by to bát krásná přehlídka špičkového mui thai. Jotkovo ukončení taky fantazie, takový výkon jsem taky nečekal. Většinou nudné zápasy a pak příjde takový vypínač. 

Ještě jeden fight zmínim a to Cirkunov s Mladým Moldavanem, oba velký monstra a parádní postojáři a myslím, že je uvidíme oba co nevidět v TOP15 UFC. V Cirkunovově boji zatím nevidím slabinu a chtěl bych ho už vidět s TOP soupeřem, třeba ho předhodí GLoverovi :D.

Velký zklamání Alvey. U Teodorou se dalo čakt, že to zase bude nuda, ale proč proboha od druhého kola Alvey něco neudělal, vždyť musel vědět, že botově zápas prohává a žádný pokus to zvrátit, prostě nic.

...jinak poslední poznámka k fightu Fedor vs. Maldonado, na nova sport to komentoval náš nejlepší rozhodči MMA Voborník. Vyloženě řekl, že rozhodčí udělal chybu a taková melta se nemá pouštět. Fedor dle jeho názoru byl vyplý a jel na autopilota a hlavně drží Fedorovi palce, aby to nemělo zdravotní následky....

K1-fan - Čtenář - 20.6.2016 v 11:04
Re: Výsledky - Odpovědět
 

Súhlas, dobre si to napísal. Jednu vec však vidím inak. Lawrer je pre Wonderboya veľmi ťažkou voľbou. Vie skrátiť vzdialenosť, tipujem, že je silovo na tom lepšie. Ako karatak dúfam síce, že vyhrá, ale hoci doposiaľ som si bol viacmenej istý, že ST porazí, co my daju,  tu už nie. Lawrer nie je žiadne b.


tradičné bojové karate

yamay - Čtenář - 19.6.2016 v 16:57
..... - Odpovědět
 

Pozitivne prekvapil Jotko, KO som od neho proti McCrorymu necakal, zaujimavy prospekt Cutelaba, JOJO bola v 125 lb vynikajuca, tam vidim jediny problem, ze sa jej do 115 lb zle zhadzuje. Bosse s O'Connellom som nepredpokladal, ze to nechaju na rozhodcoch, nakoniec to bol zapas vecera. Cerrone predviedol skvely vykon, priznam sa, ze som bol trochu na pochybach, pretoze Cote vyzeral dobre, ale "Cowboy" nemal ziaden problem, velmi chce Khabiba, to by bol zaujimavy fight. No a "Wonderboy" ma vobec neprekvapil, veril som mu a Rory bol bez sance. To ako Stephen pracuje s distancom + vyborna TD obrana, to sa bude aj dalsim superom tazko prekonavat.

kaviar.killer - Čtenář - 19.6.2016 v 18:23
... - Odpovědět
 

bojove sporty to maju blbe v tom ze ked sa preserie spravny moment konca kariery,moze sa za to zaplatit dost vyskoca cena....zaujimalo by ma ako o tomto aspekte premyslaju zaseleni fans a ci su si vedomi ze aj oni svojim nazvime to sprostym lajkovanim posuvaju niektorych borcov leda tak na sraci vozik...

malylada87 - Čtenář - 19.6.2016 v 19:34
Novinka UFC 200 - Odpovědět
 

Tak Derek Brunson se zranil a Mousasi je bez soupeře na UFC 200, snad dostane adekvátní náhradu..... že by třeba Romero? :)

malylada87 - Čtenář - 19.6.2016 v 21:45
Re: Novinka UFC 200 - Odpovědět
 

Tak náhrada bude Tiago Santos, to bude dobrá štípaná. Dobrá náhrada.

Chael Perosh - Čtenář - 20.6.2016 v 04:49
Re: Re: Novinka UFC 200 - Odpovědět
 

Brazilskej Pit Bull? Super ten chlap je řezník to co přežil od Condita bylo neskutečný

malylada87 - Čtenář - 20.6.2016 v 09:10
Re: Re: Re: Novinka UFC 200 - Odpovědět
 

To si půeteš s Alvesem, to je jinej fighter, Tiago Alves ted přestoupil fo LW....tento Santos porazil naposledy Marguarda.

Chael Perosh - Čtenář - 20.6.2016 v 17:41
Re: Re: Re: Re: Novinka UFC 200 - Odpovědět
 

Já sem vocas máš pravdu laughing samej Thiago a na tu mojí řepu už je to moc laughing každopádně zůstává alespoň fakt, že i tohle je nebezpečnej borec.

malylada87 - Čtenář - 19.6.2016 v 23:18
... - Odpovědět
 

Jedna novomanželská :), Stipe se oženil

https://www.instagram.com/p/BG2bVdUpJTn/?taken-by=ufc

Jinak den otců, pěkný selfíčka :D .....

https://www.instagram.com/p/BG2OymhJJXX/?taken-by=ufc

https://www.instagram.com/p/BG2N_P-JJUg/?taken-by=ufc

https://www.instagram.com/p/BG2Ai6XJJUh/?taken-by=ufc

https://www.instagram.com/p/BG1_7FGpJR7/?taken-by=ufc

https://www.instagram.com/p/BG19HYUJJY0/?taken-by=ufc

malylada87 - Čtenář - 20.6.2016 v 19:12
Novinka - Odpovědět
 

na Ufc 202 by se měl střetnout Cody Garbrandt s Mizugakim. Cody dle meho zápas od titulového matche

Ondatra9 - Čtenář - 20.6.2016 v 20:09
Re: Novinka - Odpovědět
 

Myslíš, ze by mu dali Cruze už, co Sterling? Jinak Cody trénuje s TJ nebo ne?

yamay - Čtenář - 20.6.2016 v 21:14
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Netrenuje s TJ, ten odisiel trenovat do Colorada. Sterling po prehre s Carawayom zatial nema supera.

Ondatra9 - Čtenář - 20.6.2016 v 21:55
Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Dík za doplnění, vím ze je v Coloradu u Ludwiga, a nejsou ty gymy nějak zprateleny? Cody je v alpha ne? Sterling asi půjde turnaj v NY. Jinak ma formu jak hrom Almeidu sfouknul jak svíčku , jen si myslím, ze potom dostane ještě někoho, tak spekuluji

malylada87 - Čtenář - 20.6.2016 v 22:09
Re: Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Cody trenuje v Alphamale, odtrhl se k Ludwigovi pouze TJ a nově Benavidez. 

Sterling prohrál s Carraweyem, ten je mimo titulové šance. Cody vyzýval Carrawaye, ale ten se mu vyhýbá a nechce s ním zápasit. Na titul Carrawaye ještě nevidím. Nicméně další vyzyvatel vzejde ze zápasu TJ a Assunsaa na UFC 200. Pokud pak Cody nyní vyhraje, takby to měl dostat. Podle mě by to byl s Cruzem parádní zápas...

Ondatra9 - Čtenář - 20.6.2016 v 22:20
Re: Re: Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Já si teda myslím , ze dostanou rozstřel , ikdyz Cruz TJ dal. Tak proč to rovnou nedat Codymu, snad budeš mít pravdu

malylada87 - Čtenář - 20.6.2016 v 22:48
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

Cody má až zápas na  UFC 202. Kdyžto Assunsao má 6 výher v řadě a byl dlouho zraněný. Když porazí TJ, tak si myslím, že mu to nebudou moci odepřít. A zase naopak TJ, když vyhraje, tak se bude cpát do tituláku a trashtalku a podle mě rozhodnou dříve, než Cody bude mít ten fight. Navíc si myslím, že titulák BW bude určitě obhajovat Cruz na podzim, pokud se nezraní a to by měl malý rozestup Cody mezi fighty. No uvidíme.... Každopádně fandím každému, kdo Cruze porazí :D

malylada87 - Čtenář - 20.6.2016 v 23:10
Novinka - Odpovědět
 

Tak je to jisté, GSP se vrací k zápasení !!!! Žeby se risoval superfight se Silvou? :)

Maltézsky psík - Čtenář - 21.6.2016 v 09:04
Re: Novinka - Odpovědět
 

Ja tipujem, že dostane Bispinga. Čo sa týka náročnosti zápasu, povedal by som, že Bisping je ľahší súper ako Silva, viem že Bisping nedávno vyhral ale predsa len, ťažšie je pripraviť sa na Silvov štýl, a Silva má tiež väčšiu KO-power. Navyše porážkou Bispinga by získal viac ako porážkou Andersona - stal by sa šampiónom strednej váhy.

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 09:17
Re: Re: Novinka - Odpovědět
 

GSP povídal, že ho titulové zápasy nezajímají, chce pouze nějaké superfighty. Pochybuji, že by hned první zápas šel o titul. Je tam plno vyzyvatelů. Určitě navíc nebude zápasit ve střední váze. Superfighty by byly například catchweight

AsHuR - Čtenář - 21.6.2016 v 10:36
Re: Novinka - Odpovědět
 

Ja si myslím že prvý super fight bude mať s Diazom potom so Silvom A nakoniec s Conorom :D

malylada87 - Čtenář - 20.6.2016 v 23:41
... - Odpovědět
 

To dítě vypadá, jako by ho měli spolu :D :D :D :D

https://www.instagram.com/p/BG5D85NRQ5X/?taken-by=alistairovereem

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 09:18
Novinka dne :D - Odpovědět
 

Ty vooooooole, tak jsme přišli na totožnost K1-fan :D :D :D .... 

no tak teď mě to vůbec nepřekvapuje  :D :D :D

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 10:00
Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Tak se aspoň poděl ty žide :D vypustíš takovou zprávu a žádnej popisek žádnej odkaz jsem zvědavej :)

 

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 11:55
Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

ty vole nechci někoho kompromitovat :D :D :D, ale musím se smát no

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 12:45
Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Moment tak to, že víme jak dotyčný vypadá či kde pracuje a čím se živý je kompromit? Nebuď žid a poděl se :D Kdybych měl facebook nebo Instagram taky bych se s vámi podělil no nemám.. když se nepodělíš přímo o zdroj řekni aspoň jak si na to došel.. Možná kdyby to byl někdo jinej nezajímá mě to tak jak K1-fan (jelikož si povětšinou i názorově sednem bohužel i já mu občas nerozumím, ale myslím si že to bude v hlouby duše dobrý člověk..

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 12:50
Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Hele až nás bude hodně srát, tak budu bič boží :D :D...asi znám jméno, ale on ty fráze v textech používá i jinde a nebo je cituje z jiných článku a dělá se tady filozofem :D ... nicméně jsem ho našel ve farním církevním oběžníku, kde tam psal podobným stylem, ze stejnými citacemi. Fakt bych se divil, kdyby to ty starší babky pobraly, neboť jsem to nepobíral i já :D

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 13:11
Re: Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

:D můžeš mi vysvětlit jak někdo najde někoho v nějakým církevním oběžníku? to mě hlava nebere.. Cos napsal do googlu? 

Onko23 - Čtenář - 21.6.2016 v 14:07
Re: Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

tvl, clovek ide na obed, vrati sa a co tu nenajde... :D Nexter, ja ti to prezradim....radoby filozficke a "sofistikovane" odpaly a "urazky" sa tak trochu otocili proti. ;) Jest z poziarnickej helmy srobovakom, resp. skrutkovacom musi byt nieco uplne podludske, alebo ta predstava ma byt neskutocne vtipna. Mna by zaujimalo, ako sa vola ten odbor, co uci takto fatalne odpalovat a "ponizit" ludi...neskutocna vec. :D :D Ja to tipujem na nejake 2 semestre teologie...


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 14:59
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

To je pravda to bylo už dost hnusný to s tím šroubovákem.. To mu asi jen tak neodpustíš co? Ale stejně pořád nevím jak na něj Láďa došel... Rád bych se dozvěděl víc.. Zase si připusťme, že né všechno co kdy řekl bylo zlé nebo špatné..

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 15:23
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Velký bratr tě sleduje :D :D

conor mcgregor - Čtenář - 21.6.2016 v 15:39
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Záleží na tom? Podle mě i kdyby měl MUDr. a DrSc., tak tu píše hovna.

K1-fan - Čtenář - 21.6.2016 v 10:15
Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

No to som zvedavý.


tradičné bojové karate

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 12:32
Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

K1 nemusíš mi psát emaily, že to není fér a že se ti to nelíbí, abych tě zveřejnoval :D :D... máš se snad za co stydět? Já tady taky dával odkazy na fotky s mým veřejným profilem. Měl by si být hrdý ne nebo se za ty své bláboly stydíš :D

K1-fan - Čtenář - 21.6.2016 v 12:47
Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Tak sa zahoj, ak riesis súkromnú komunikáciu takto. Čo ti mám na to povedať. 


tradičné bojové karate

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 13:05
Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Upřímně co se stane když to budem všichni vědět? Myslím si, že tu nikdo není takový mrzák aby to proti někomu používal. Stejně to bude pořád K1-fan a žádnej pepa, franta nebo nevím. Zářněj případ je právě Ládík. Jmenuje se jinak a říkáme mu stejně Láďo. Nedělá žadnej kontaktní sport protože se bojí bolesti či se bojí dostat ránu a stejně si z něj nikdo srandu nedělá. A přitom by se dalo říct že by ho nikdo nemusel brát vážně má sice teoretické znalosti hodně dobré, ale praxi nemá žádnou a jak můžeš brát názor někoho kdo si to nikdy nevyzkoušel.. :) Respektujem Láďu takového jaký je a jsme rádi za jeho názor i kydž to není bojovník:)

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 13:07
Re: Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Ty vole tak proč nedělám bojové sporty je jinej důvod než uvádíš :D, já nemám problém rozbít držku někomu, když mě nasere :D

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 13:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

Tak promiň jestli sem se tě dotkl :D někde jsem tady od tebe ten příspěvek četl a nějak tak jsi to tam popisoval :D jinak nění důležitý co je tam napsaný, ale to jádro toho co tím chci říct

kolik474 - Čtenář - 21.6.2016 v 14:53
Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

tak to si zabiják ládo!:)) ted jeste peroshe...

kolik474 - Čtenář - 21.6.2016 v 14:53
Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

tak to si zabiják ládo!:)) ted jeste peroshe...

kolik474 - Čtenář - 21.6.2016 v 14:53
Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

tak to si zabiják ládo!:)) ted jeste peroshe...

kolik474 - Čtenář - 21.6.2016 v 14:53
Re: Novinka dne :D - Odpovědět
 

tak to si zabiják ládo!:)) ted jeste peroshe...

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 12:08
..... - Odpovědět
 

USADA chce asi dohnat zameskane, Lesnar testovany piaty krat za 2 tyzdne.

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 12:48
Re: ..... - Odpovědět
 

Ty se divíš? Myslím si že WWE nemá určitě moc dopingových kontrol. Ať si říká kdo chce co chce WWE je velká dřina a prakticky je to každej víkend. I když jsou věci nacvičený klouby a svaly dostávaj na prdel a upřímně takovou regeneraci jakou mají ti borci nemá nikdo :D tam poteče růsťák proudem. Doufám, že Lesnar je rozumnej a vysadil do UFC200 takže tipuju za vítěze Hunta..

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 12:51
Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Ja sa tomu vobec nedivim. Len som to skonstatoval a uplne to schvalujem smile

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 13:08
Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Podle mě bude Lesnar akorát nasranej což ho vyvede z koncentrace.. Ono když do tebe bodaj jehly, chcou chcanky a div ti nelezou až na záchod každej čtvrtej den tak to už trochu nabourá přípravu i mentální stránku.. Zatím je má na háku což je pro fight dobře...

Patriot - Redaktor - 21.6.2016 v 13:19
Re: ..... - Odpovědět
 

Tak touhle dobou už na to sere pes, Brock už má dávno vycyklováno laughing celý je to akorát divadýlko a kouřová clona k zakrytí toho, co v článku popisuje Caidel: dle smlouvy se musí návrat z důchodu hlásit komisi 4 měsíce předem kvůli testování, což Brock nedodržel (proč asi). Tak ho teď budou testovat do zblbnutí, aby mohli ucpat huby šťouralům, ačkoliv sami vědí, že touhle dobou už najdou hovno. 

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 13:33
Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Tak nevím, jestli v tom UFC není trošku nevinně, 4 měsíce předtím se ještě počítalo s Conorema Lesnara vytáhli na poslední chvíli...

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 13:40
Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Tak to je jasný, že Brock už je čistej.. Pokud sportovec není blb nebo netestuje něco jinýho s čím nemá až takový zkušenosti tak si to vždycky pohlídá.. Spíš mi to nesedělo u Mira. Zelenáč to není, blb taky ne tak kde udělal chybu.. Nebo že by došli papírky na kvalitní zobku?..

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 13:48
Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

U Mira je to trochu divne, ale z klokanich steakov to urcite nema. To by Hunt a kopec dalsich sportovcov nemali testy OK nikdy wink

Nexter92 - Čtenář - 21.6.2016 v 13:53
Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Klokaní maso už byl u Mira asi jen výstřel do tmy.. Jak psal někde Chael ten chlap fakt nevypadá, že by sypal. A pokud sypal jakože si myslím že v minulosti sypal tak musí vědět kdy co a kde brát aby na něj nedošli.. 

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 13:58
Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Testovanie fighterov sa tiez vyvija, tak ako zakazane a krycie preparaty.

Onko23 - Čtenář - 21.6.2016 v 14:35
Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

ked je tu tato tema, postrehli ste niekto niekde, zaco chytila Chadika? On len zmienil, ze si neurobil svoju domacu ulohu a ze bude za to pykat a vypada to u neho na 2 rocnu stopku, co aj moze byt finis. Ale nikde nic, za co...


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 15:42
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Cital som to, tazko povedat, co za tym je, ale urcite sa to dozvieme. Rozmyslal som, kedze fighteri musia hlasit, kde sa nachadzaju, koli nahodnym kontrolam, ze mozno nenahlasil zmenu a USADA prisla spravit nahodnu kontrolu na povodne miesto a on tam nebol. Co sa berie ako vyhybanie sa testovaniu. Ale to je len cisto napad, moze byt za tym nieco uplne ine.

Caidel - Administrátor - 21.6.2016 v 16:04
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Ne, to není ono. Za nenahlášení polohy máš jen černej puntík a musel bys nasbírat tuším tři během jednoho roku, aby se něco stalo a i pak by to USADA řekla. Tohle je nějaký normální dopingový nález, ale praxe USADA je taková, že to zveřejní až se pořeší i kontroly B vzorků a proběhne projednání celé kauzy - do té doby nic nezveřejňují, kvůli presumpci neviny (ale zase musí zveřejnit, že se něco děje).

Ad Lesnar: Zas je pravdou, že jeho pozice je teď víceméně stejná, jako když jde o UFC nováčka, který vezme zápas na poslední chvíli - ti také nemají čtyři měsíce testů. A pravidla o ukončení a znovuoživení kariéry se na něj technicky nevztahují, neboť kariéru ukončil dávno před nástupem USADA, takže to nemá ve smlouvě :)

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 16:13
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Ved prave to sa mi nezdalo, ze by mu za to hned hrozili dva roky. Len koli tej jeho sprave, ze si neurobil domacu ulohu ma to napadlo. Pravdepodobne si len neskontroloval, ci sa latky nachadzaju medzi zakazanymi. Co ma zas u neho dost prekvapuje, ale radsej si pockam na oficialnu spravu.

S tym Lesnarom je to pravda. Je to dost specificky pripad a nemam s tym problem, ze ho riesia ako novacika UFC.

Patriot - Redaktor - 21.6.2016 v 20:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Já to beru hlavně pragmaticky: zápasí na UFC 200 a ohlášeno to bylo jen s měsíčním předstihem, tudíž to měl usnadněné se sypkou, tečka. Ona je to taková bezprecedentní situace, na jednu stranu musí mít UFC nějak ošetřeny ty zmíněné nováčky a záskoky na poslední chvíli, na druhou stranu co Brockovi bude bránit v tom, aby celou situaci nezopakoval? Odbouchá s Huntem, papírově odejde do důchodu = žádné testy, pak ho zase osvítí duch svatý a vezme další zápas takhle na rychlo. A opět nasypaný jako prase laughing

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 21:40
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Teraz ak by to spravil, tak uz by sa na neho vztahovalo 4 mesacne obdobie, mal vynimku, pretoze skoncil pred tym, nez to pravidlo zaviedli.

Patriot - Redaktor - 21.6.2016 v 21:49
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Tím skončením se to právě dá obejít. Nebo myslíš, že komisaři teď lezou třeba za big nogem na hajzlík? smile

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 22:27
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Nie. Ale ak by sa chcel vratit, vztahovalo by sa na neho pravidlo 4 mesiacov, pretoze skoncil v case, ked tie pravidla uz platili, na rozdiel od Brocka.

Patriot - Redaktor - 21.6.2016 v 22:35
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Rozumím jak to myslíš, ale Caidel to v článku popisuje dost přesně: když se to bude UFC hodit, tak si ho tam dokážou protlačit. A já jen doplňuji, že když to šlo jednou, tak to klidně půjde i dvakrát. 

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 22:40
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Ano, ale uz si to nebudu moct obhajit tymto sposobom. Je tam podmienka za vynimocnych okolnosti, ak si vymyslia nejaku inu, je dost pravdepodobne, ze im to prejde znova, nehadam sa.

mimo - Čtenář - 21.6.2016 v 21:00
GPS - Odpovědět
 

Síce sa to tu nikde nespomína , no nadnesiem túto tému .Na nete som zachytil info , že údajne GSP je pripravený a ochotný vrátiť sa do klietky . Polemizoval , že by bol ochotný zobrať zápas o kategóriu vyššie v middleweight .Zaregistroval to niekto ? 

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 21:41
Re: GPS - Odpovědět
 

To uz sa rozobera dlho, GSP to vcera oficialne potvrdil, s tym, ze nema problem ist WW alebo aj MW.

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 21:49
Re: GPS - Odpovědět
 

Dokonce si trapák řekl o Bispinga. Musím se smát, jak najednou každý cítí, že je Bisping lehký soupeř k obdržení pásu. Fuck off FSP, nasolte mu Thompsona, at mu natrhne prdel.....

Jestli nepůjde Jacare nebo Weidman, tak to bude stejne trapny, jako Conor Diaz 2. A jsem zvědavý, jestli tady budou lidé taky tak kritičtí..

Patriot - Redaktor - 21.6.2016 v 21:57
Re: Re: GPS - Odpovědět
 

White myslim kdysi řekl něco v tom smyslu, že když se GSP vrátí, tak si může diktovat zápasy v podstatě jak bude chtít a já to vzhledem k jeho zásluhám docela chápu...no a ten příměr ke Conorovi: McNugget svůj pás neobhájil ani jednou, GSP ho obhájil tuším devětkrát. Takže to úplně stejné není cool Já naopak docela obdivuju, že si řekl o Bispinga. GSP měří 178cm, Bisping má 185, je proti němu obrovskej a není po dlouhodobém přerušení, naopak je momentálně na vrcholu. Noa k těm dvěma alternativám: Jacare i Weidman mají nedávné prohry,  navíc Weidman je pro tituláky rizikovej díky zdravotním problémům. Určitě bych zápas Bispinga s GSP nezavrhoval a už vůbec nemám odvahu přirovnávat to k té irské holčičce.

Chael Perosh - Čtenář - 21.6.2016 v 22:17
Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Až na to, že si o toho "trapáka" řekl Bisping laughing navrhl GSPmu zápas s tím ať se uvidí kdo jako první dosáhne na 20 vítězství v UFC. A srovnávat ira a GSPho je jak srovnávat Boba Sappa s Brockem Lesnarem laughing

Patriot - Redaktor - 21.6.2016 v 22:31
Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Až takhle? laughing To mi uniklo, jen jsem se předtím divil, protože GSP už několikrát avizoval, že v případě návratu má zájem o superfighty, ne o tituláky.

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 23:07
Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

ja srovnávám tu nesmyslnost zápasu a banalitu, ne ty dva fightery !!

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 23:21
Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Bispingovi to nakonec, přeju, opravdu si to zaslouží, za tu dobu, kdy mu to unikalo s topkou, je to sympatický frajer. Opravdu snový završení kariéry. Ale prostě jsem realialista, už se nestane, že fighter příjde s tak laxním přístupem jako Rockhold.... a když jste tu prskali :), že Jacare Jacare, konečně už to musí dostat, tak by to bylo uplně stejný případ na hovno, jako je nyní Holloway. 

GSP se pořád tahali se Silvou, ten je na ústupu, GSP jde po několika letech do klece, ideální si to rozdat, bez žádnýho svádění, kdo jakou měl výhodu.

Patriot - Redaktor - 21.6.2016 v 23:27
Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Tak jestli tě pálí nějaká nesmyslnost zápasu, potom se dá říct že nesmyslná byla i volba Bispinga coby náhradníka proti Rockholdovi laughing

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 23:41
Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Ty vole nepřeháněj, nebylo tam koho dát, Jacare v prdeli, Weidman v prdeli. Přišel k tomu jako slepý k houslím, samozřejmě by ho nedostal, kdyby nebyli tito borci zraněni :)

malylada87 - Čtenář - 22.6.2016 v 01:26
Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Jinak k těm spekulacím. DW prohlásil, že titulák Bisping vs. Hendo není na pořadu dne...

Caidel - Administrátor - 22.6.2016 v 10:42
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

To není zrovna přesné. Jen prohlásil, že Henderson rozhodně není v první pořadí a UFC by radši jiné fighty, ale taky připustil, že většina ostatních "lepších" kandidátů je z nějakých důvodů mimo, takže se to prý nedá vyloučit.

BTW: UFC je podle všeho už prodané :) Jen teď jedou popírací linii a naplno se to zřejmě provalí až později. DW by měl zatím zůstat u kormidla (ale počítám, že do roka dvou bude po překonání transition period odejit nebo zkrocen). 

 

Onko23 - Čtenář - 22.6.2016 v 11:19
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

ale Jeremy Boter, ktory s tym prisiel ako prvy, poukazal na jemnu nuanciu. On totiz pisal, ze UFC prijalo ponuku 4.2 mld, nie ze sa predalo za tu sumu a UFC negovalo spravu o predaji. Mozno to este nie je uplne upecene. Ale teda ten isty clovek aj pisal, ze ak by sa tak stalo, oznamia to az v tyzden 200, alebo skor po UFC200.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

Caidel - Administrátor - 22.6.2016 v 11:45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Negování zprávy má bohužel nulovou validitu. Dana White a UFC celkově běžně lže novinářům do očí, takže jestli něco, tak to spíš tu zprávu potvrdilo :) Nicméně počkáme si, nechci pouštět článek dokud to nebude potvrzené, za mě osobně je to ale na 95% hotová věc (fakt se o tom, že UFC je na prodej a bude se prodávat mluvilo už dost dlouho z mnoha zdrojů, na to aby to byl jen kec)

yamay - Čtenář - 22.6.2016 v 11:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Jeden z kupcov je kamarat DW zo strednej skoly, takze odide, az bude sam chciet a skrotenie asi tiez nehrozi wink

Onko23 - Čtenář - 22.6.2016 v 12:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Kraft tam ale nie je vo vacsine, co sa penazi tyka....takze to take nepoticke nebude. Ano, negovali ine veci a bezne....ale neboli to tak marginalne zalezitosti. Skor islo o oznamenie fightov a podobne. Navyse rozosielali mail zamestnancom, kde to tiez negovali. Uvidime... Som zvedavy, do coho pojdu Fertitovci dalej.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 22.6.2016 v 13:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Mas pravdu, ze Robert Kraft tam nema väcsinovy podiel, ale Dana ma dalej zostat na svojom poste a navyse ma dostat okrem vyplatenia jeho doterajsieho podielu novy podiel na spolocnosti. To myslim hovori za vsetko. Rovnako maju zostat na svojich postoch aj matchmakeri Silva a Selby.

Caidel - Administrátor - 22.6.2016 v 14:09
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Vyhazovat Whitea hned je samozřejmě nesmysl (a především by to negativně ovlivnilo kontinuitu podnikání a hodnotu firmy), ale veeelmi pochybuju, že by se s ním počítalo i v nějakém delším období. Rok dva se jede při starém, pak si vedení v poklidu vyměníš. Podíly bývají vázané na spoustu podmínek :) Tak to ve velkém byznyse chodí.

yamay - Čtenář - 22.6.2016 v 14:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Kolko ludi, tolko nazorov. Viem ako to chodi, preto zostavam pri tom, ze pokial to DW bude bavit, tak tam zostane, ked toho bude mat plne zuby, preda podiel a bude robit nieco ine. Ak by to kupila ta druha financna skupina, suhlasil by som s tebou uplne.

Caidel - Administrátor - 22.6.2016 v 22:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

No, co jsem četl já, tak to koupila skupina investorů složená ze čtyř různých firem, přičemž Kraft je jen jedna z nich (a zřejmě ne ta nejvýznamnější). Takže kdo a jak tomu bude vlastně šéfovat a rozhodovat, toť pořádná otázka. 

yamay - Čtenář - 22.6.2016 v 23:16
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Predpokladam, ze sme citali to iste. Len ono je to ako ked kupujes zabehane filmove studio, ktore zaraba pekne peniaze, ma pod zmluvou kvalitnych hercov a DW je ako velmi znamy kontroverzny reziser, ktory filmy v ktorych ti herci hraju sice svojsky, ale napriek tomu dobre reziruje. Nebudes menit rezisera, ani hercov, ved su to prave oni, ktori robia znacku a vdaka ktorym filmove studio prosperuje. Len moj nazor. Je mozne, ze to dopadne ako si napisal ty, ale zatial nemam dovod menit svoj nazor.

yamay - Čtenář - 22.6.2016 v 13:24
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Fertittovci chcu velmi kupit nejaky klub NFL, ak predaj UFC prebehne, budu mat na neho dostatok penazi.....

malylada87 - Čtenář - 22.6.2016 v 23:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Nejvíce se mluví o tom, že chtějí do Vegas dostat NBA klub

yamay - Čtenář - 22.6.2016 v 23:21
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Nie nahodou klub americkeho futbalu? DW sa vyjadril, ze Fertittovci su zatazeni na americky futbal, najviac sa spomina presun Oakland Raiders do Las Vegas, ak by do toho Fertittovci isli.

malylada87 - Čtenář - 21.6.2016 v 23:16
Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Nalejme si skleničku čistého vína, Bisping je asi nejslabší šampion střední váhy a vidím z TOP 10 dost borců, kteří by ho o to připravili a cítí šanci. Proto Bisping hledá lehčího soupeře na obhajobu a říka si Henda, pod záminkou odvety.  Proč si neřekne o odvetu s Belfortem?Protože je to dost blbej fighter pro něj. Nedává smysl, možna v netitulovém zápase až jej ztratí. Rockhold přistoupil k zápasu jako hovado a přitom je o level lepší fighter jako Bisping, ke vší uctě, srdce, nesrdce. A dobře mu tak.

Coby se tím stalo, GSP by ho porazil a upřímně nemyslím, že by proti obru Weidmanovi, měl šanci. Nedávno jste jej ještě vynášeli do nebe (já ho nemusím vůbec) a nyní mi v těch příspěvcích příjde, že jeho kvalitu odepisujete. GSP by měl nejdřive dostat superfight. Už předtím tvrdil, že mu o tituly nejde, že když se vrátí, tak nějaké superfighty a podobně. Nyní jako každy cíti, že s Bispingem si může připnout pás. 

Ke vší uctě k Bispingovi. pás ztratí s Jacarem, Romerem, Weidmanem, nekreténským Rockholdem, Mousasim, Brunsonem, Belfortem. Kdybych nastoupil teoreticky s Hendem, kde by na něj byl ustřelenej kurz, klidně to zkusím jako outsidera na Henda. 

Chael Perosh - Čtenář - 22.6.2016 v 02:38
Re: Re: Re: Re: GPS - Odpovědět
 

Já nejdřív myslel, že je to kachna ale ukázalo se že to Michael myslí vážně a možná se mu fakt povede dostat GSPho zas do klece z čehož bych měl fakt radost. Ale co bych si fakt přál tak aby si to Bisping dal s Jacarém. Weidman s Romerem a Rockhold s Mousasim. To se mi ale rozhodně nesplní laughing

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 22:42
..... - Odpovědět
 

JOJO dostala za fight proti Valerie dodatocne bonus a novu zmluvu.

yamay - Čtenář - 21.6.2016 v 22:50
Kto bude rozhodovat? - Odpovědět
 

DC vs. JBJ - "Big" John McCarthy

Tate vs. Nunes - Herb Dean

Aldo vs. Edgar 2 - Marc Goddard

RDA vs. Alvarez - Herb Dean

Jędrzejczyk vs. Gadelha - "Big" John McCarthy

 

guasimodo - Čtenář - 22.6.2016 v 04:31
Re: Kto bude rozhodovat? - Odpovědět
 

Dnes jsem se díval na zápasy ze záznamu z Kanady na Fandoj a mluvili tam o nějakém zápasu co byl ted.. že ten zápas měl být dříve ukončen že tam někdo dostával rány prakticky už v bezvědomí.. nevíte o který fight šlo??

Caidel - Administrátor - 22.6.2016 v 07:07
Re: Re: Kto bude rozhodovat? - Odpovědět
 

Tak dřív měl být asi ukončený zápas Calderwood vs. Letourneau, ale počítám že mysleli spíš fight Jotko vs. McCrory, po kterém McCrory skončil vyplej a ztuhlej jako prkno. Jiné KO (mimo Cerrone vs. Cote) tu ani nebylo. 

Onko23 - Čtenář - 22.6.2016 v 07:55
Re: Re: Kto bude rozhodovat? - Odpovědět
 

oni mysleli isto Maldonado vs Emelianenko... ;) A mali recht. Ale to uz sa tu rozoberalo. K tomu GSP...tiez si nemyslim, ze by mal ist titulovy fight..nech mu daju trebars Diazovic ako superfight. Je to sice pan, ale stylom nudar.

To s tou Jojo som tazko nepochopil...pri nej DW uzna, ze islo o chybu a pri Cerronem povie, ze ma byt konzistentny, ked uz ted kovboj je zabavny? WTF? To tak trochu vytvoril precedens asi. Nechapem, co ta buchta plakala a chce svoj fight porovnavat s Bossem vs O´Connel.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 22.6.2016 v 11:00
..... - Odpovědět
 

HW Dmitry Sosnovskiy (9-0) podpisal UFC.

Onko23 - Čtenář - 22.6.2016 v 11:25
Re: ..... - Odpovědět
 

jj, ale take nieco ako Cutelaba....z regionalneho Oplotu s rekordom 9-0 do UFC...no uvidime. Tiez asi dostane krst ohnom, ako to UFC vie.


Goju ryu ---> Kyokushin ---> Kudo ---> MMA

yamay - Čtenář - 22.6.2016 v 11:28
Re: Re: ..... - Odpovědět
 

Pravda. Musia ho poriadne otestovat, aby vedeli ako na tom naozaj je. Zvysok je uz na nom, ako sa s tym popasuje.

malylada87 - Čtenář - 22.6.2016 v 14:58
Novinka - Odpovědět
 

Karol Bedorf, šampion HW v KSW zaslouží největší respekt, zachránil život při autonehodě na dálnici. Podle snímku, co jsem viděl, tak auto totálně na sračky a byla zde smrtelná nehoda. Žádné auto nezastavilo a Bedorf pomohl zadním sklem vozu vytáhnout těžce zraněného člověka a zavolat pomoc.

malylada87 - Čtenář - 23.6.2016 v 17:17
Novinka - Odpovědět
 

tak CM Punk si to s Gallem rozda na 203. Tak jsen na to zvedavy. Kdyz jsem jednu dobu koukal na wwe, byl nejvetsi hvezda tehdy a je to velmi atleticky borec, ale nyni vypada tak o 20 kg mensi a ten vek jde znat. Nicmene Gall je talent a spise zemar, takze by si mohl Punk poradit, ale na debut tezka zkouska. Nicmene jsem zvedavy na jeho stand up.

 

VanZant jde do akce po dlouhe dobe a to s Bec Rawlings

yamay - Čtenář - 24.6.2016 v 11:58
UFC on FOX 20 - Odpovědět
 

Tak Glover Teixeira je definitivne mimo UFC on Fox 20. Po tom co odstupil jeho super AJ sa cakalo, ze Glover dostane nahradneho supera, ale nakoniec nezostal na karte.

malylada87 - Čtenář - 24.6.2016 v 20:57
Re: UFC on FOX 20 - Odpovědět
 

Ten zápas bude jen přebookován na některý z budoucích turnajů...

yamay - Čtenář - 25.6.2016 v 20:37
UFC Fight Night 91 - Odpovědět
 

Sam Alvey vs. Eric Spicely

yamay - Čtenář - 28.6.2016 v 21:31
UFC 202 - Odpovědět
 

Mame tu dalsi ohlaseny fight na UFC 202:

Neil Magny vs. Dong Hyun Kim.

yamay - Čtenář - 29.6.2016 v 09:22
UFC Fight Night 91 - Odpovědět
 
Tony Ferguson ma noveho supera a bude to novacik Landon Vannata.

yamay - Čtenář - 29.6.2016 v 09:30
UFC 202 - Odpovědět
 

Dalsie fighty ohlasene na UFC 202:

170 lbs.: Hyun Gyu Lim vs. Sultan Aliev
185 lbs.: Alberto Uda vs. Marvin Vettori