přihlásit trvale
Nová registrace
Noc Válečníků 6 už tento čtvrtek na Kladně

Noc Válečníků 6 už tento čtvrtek na Kladně

přečteno: 2460×
13.05.2013 v 03:53 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 0×
Rubriky: Bleskovky / K-1 / ČR

Hakim gym SBS team Solvent pro Vás připravil mezinárodní střetnutí ČR proti Francii, kdy za Čechy nastoupí 8 nejlepších Kladenských válečníků z tamějších klubů SKS Arény Kladno a Hakim gymu Kladno.Představí se Vám na domácí půdě jeden z nejlepších kladenských borců Honza Homolka, dále pak Martin Chaloupka, Patrik Durčanský, opět nastoupí i David Hubička, Martin Biskup, hostující za Hakim gym Lukáš Šmejkal, poprvé se představí i Jirka Černý.

To je sedm statečných válečníků, kteří vyrazí už tento čtvrtek 16. května 2013 hájit slávu města Kladna proti Francii. V MMA měl za Kladno nastoupit Pepa Jelínek, kvůli zánětu okostnice, ale musel svou účast odhlásit. Nahradí jej Michal Vostrý z MMA Chomutov.

Můžete se opět také těšit na skvělou gradující show, ohnivé a laserové efekty, pohledy do zákulisí, krásné sličné dívky a doprovodný program. Kromě výše zmíněných soubojů okoření program i další superfighty. Představí se domácí Karel Hořejšek v boxerském duelu. Zjizvený a pokérovaný veterán Luboš HYENA Vrňata či amatérský mistr republiky v Muay Thai v těžké váze Michal Reissinger. Nenechte si ujít již šesté pokračování kladenské show Noc Válečníků!


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky