přihlásit trvale
Nová registrace
Noc Válečníků 10 - již tento čtvrtek na Kladně!

Noc Válečníků 10 - již tento čtvrtek na Kladně!

přečteno: 1710×
17.05.2015 v 22:49 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 0×
Rubriky: Bleskovky / Ostatní / ČR

Již tento čtvrtek, 21. května 2015, proběhne na Kladně jubilejní 10. pokračování kladenského galavečera bojových sportů s názvem Noc Válečníků. Desáté pokračování se uskuteční od 20:00 h ve Sportovní hale Kladno a nabídne symbolicky 10 zápasů. Prostor dostanou především kladenští reprezentanti. V hlavním zápase večera se utká odchovanec pořádajícího klubu Hakim Gym Jan Holý s Jaroslavem Beznoskou z konkureční Fight Arény Slaný. Souboj proběhne ve váze do 81 kg podle pravidel thaiboxu.

Dalšími kladenským reprezentantem bude Jiří Kudrna, který se ve váze do 95 kg utká podle pravidel thaiboxu s teplickým Miroslavem Telíškem. Bojovnice z SKS Arény Kladno Anna Homolková se v K-1 souboji utká s Denisou Onderkovou s Hamr Gymu. Ženské zápasy pak vyplní ještě jeden souboj - mezi domácí, teprve 18letou Terezou Dvořákovou, kterou vyzve na souboj o 15 let starší a zkušenější Alena Hladíková z KTSO Praha. Další zápasník z SKS Arény Kladno Josef Jelínek nastoupí ve welterové váze do souboje v MMA. Jméno jeho soupeře zatím nebylo oznámeno.

MMA zápasy budou k vidění dva. Ten druhý proběhne v supertěžké váze mezi Alexandrem Cvernou a Viktorem Pavlíčkem. Na své si přijdou také příznivci klasického boxu. V ringu se představí těžká váha Vladimír Řezníček a Karel Hořejšek v polotěžké váze. Kompletní startovní listinu v aktuální podobě si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách galavečera. Na Galavečeru vystoupí v doprovodném programu Mapro. Patronem večera bude Jakub Kohák. Základní cena vstupenek je 300,- Kč. Předprodej probíhá na portálu ticket pro.


Noc Válečníků 10 - představení bojovníků


 

Noc Válečníků 10 - upoutávkaSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky