přihlásit trvale
Nová registrace
MMAA Aréna 3 - živá reportáž a kolo za kolem

MMAA Aréna 3 - živá reportáž a kolo za kolem

přečteno: 53357×
07.03.2014 v 07:36 | Autor: Caidel
diskuse: 68×
Rubriky: Reportáže / MMA / ČR

V pátek 7. března zhruba okolo 19:00 uvedeme v tomto článku živou reportáž a kolo za kolem z turnaje MMAA Aréna 3 ze Zimního stadionu v Hradci Králové, na kterém se v řadě soubojů ČR vs. zahraničí představí v deseti MMA zápasch borci jako jsou Karlos Vemola, Petr „Monstr“ Kníže, Bohumil Lungrik, a další.

MMAA Aréna 3

pátek 7. 3. 2013, Zimní stadion Hradec Králové

Představení jednotlivých zápasů tohoto turnaje v našem preview článku.

Hala Zimního stadionu v Hradci Králové přiměřeně plná - Plocha a VIP sekce je plná a ve zbytku haly platí že čím dražší vstupenky, tím plnější sektor, v levných sektorech je tudíž poloprázdno. Atmosféra zatím vlažná a to přesto, že všechny čtyři předzápasy skončily v prvním kole. Hala je ale poměrně velká, takže to není úplně komorní prostor.

Od zápasu Muradova dál se už diváci rozjíždějí, ale objevují se také první kontroverze ohledně rozhodčích.

Aktualizace: Trenér Rolanda Čambala Jakub Müller podal proti výsledku zápasu Čambal - Neplech oficiální protest, který komise rozhodčích na základě přezkumu videozáznamu jednomyslně označila za oprávněný a zápas Čambal - Neplech je tedy přehodnocen jako výhra Čambala. 

 

 

ROZPIS ZÁPASŮ:

Martin Burkot (Monster gym Praha) vs. Jan Široký (Fighting Club Ostrava)

MMA, velterová váha

A galavečer zahájen. Vpřed jde nejprve Široký, pak i Burkot, ale ten druhý před údery vždy v pohodě ustoupí. Pak následuje střet s kolenem a Burkot strhává Širokého k zemi. Rovnou do side control – a jde nekompromisně hned po krku. Široký se snaží vytrvat, ale nemá šanci, Burkot škrtí precizně (ačkoli bohužel nevidím čím přesně to z té pozice bylo, snad arm triangle nebo kravata?). Široký vzdává a zahajovací zápas tak byl pořádný fofr.

Martin Burkot, sub (škrcení), 1. kolo (na začátku)


Lukáš Jandák (JMFS Havířov) vs. Jan Malach (BFC Liberec)

MMA, velterová váha

Jandák zaskakuje za původně plánovaného Čambala ze Slovenska. 

Jandák chytí hned ze začátku ošklivou za hlavu a tak okamžitě raději volí poraz. Jenže Malach pěkně brání a poraz u klece ustojí. Trocha toho klinčování a zmítání se, Jandákovi se ale poraz stále nedaří a Malach pěkně prokládá koleny na žebra. Nakonec ho k zemi strčí Malach, ale Jandák hned zase vstává. Malach ho ale dokáže chvílemi pěkně kolenovat nebo mu nějakou loupnout dirty boxingem. Malach se dokáže osvobodit a zdálky boduje, Jandák začíná vypadat utahaně – ale poraz s rozběhem mu napodruhé vyjde. Jenže Malacha na zemi moc dlouho neudrží, odsune se ke kleci a vstává wall walkem. Malach opět boduje v postoji, ale Jandák ho znovu dosmýká na zem a tentokrát do lepší pozice. Plný guard, drží Malacha pod sebou. Malach ale po půlminutce předvede dobré silové přehození a vstává. Jandák si ale dokáže vynutit boj na tělo, ačkoli Malachovi trenéři začínají drobátko spílat. Strh za hlavu, Jandákovi se ale příliš nevyplácí, protože Malach se mu na zemi prosmýkne na záda a necelých deset vteřin před koncem kola ho ukončí RNC.

Jan Malach, sub (RNC), 1. kolo (závěr)


Jindřich Janoušek (Hanuman gym Praha) vs. Přemysl Němec (MyGym Frýdek-Místek)

MMA, velterová váha

Opatrnější zahájení. Janoušek bere střed, ale první útočí Němec lowkickem. Oba dál rozvážně krouží. Němec jde do porazu, ale bez přípravy, je ubráněn a ještě navíc otočen u pletiva. Janoušek několik kolen. Němec se na něj nezvykle zkouší vyšplhat. Janoušek bere thajský klinč a začíná bodovat vysokými koleny na hlavu, Němec je v krizi. Dostává instrukci naskočit do guardu což také dělá a tím se zatím dostává z nejhoršího. Aktivní vysoký guard, ale už má roztržené obočí. Janoušek velmi metodicky a kldině. Lokty shora. Němec jde po páce, ale pokus nevychází. Opět vysoký guard, Janoušek se rozhoduje jít radši pryč, Němec mu chytá nohu a jde po hell hooku. Vypadá to sice jako dobrý nápad a Janoušek má trochu starosti dostat nohu pryč, ale nakonec se otáčí a na volnou hlavu umisťuje pár tvrdých loktů které Němce rozkládají. Otáčí se na břicho a je odmáván. Navíc to vypadá, že si těsně před koncem nějak pochroumal kotník nebo koleno a z klece odskáče po jedné podpírán corner many.

Jindřich Janoušek, TKO (GNP), 1. kolo


Petr Mai (Devils Třebíč) vs. Pavel Svoboda (JMFS Havířov)

MMA, lehká váha

Mai zahajuje pravým capákem, ale jde mimo, pak následuje ostřejší výměna, klinč a blesková převalovačka která končí Maiem v top pozici. Svoboda zespodu zahrozí pákou, schytá za odměnu něco na hlavu a vzápětí vstává. Další blesková skrumáž, znovu se jde na zem, teď je na tom ale Svoboda lépe a končí Maiovi na zádech. Svoboda vylepšuje o body lock – a po chvilce ukončuje RNC.

Pavel Svoboda, sub (RNC), 1. kolo


Petr Neplech (Hanuman gym Praha) vs. Roland Čambal (Slovensko, RSC Nové Zámky, JMFS)

MMA, střední váha

Čambal byl z předzápasů přeložen do tohoto fightu, kde zaskakuje za Petera Čapkoviče.

Čambal otvírá lowkickem, Neplech zkouší dlouhý direkt (má výškovou výhodu). Neplech dva lowkicky. Oba naměřují, Čambal také dává jeden. Lehčí výměny, údery zatím létají mimo. Neplech období neaktivity rozčísne překvapivým naskočeným kolenem a jen těsně míjí. Vzdálenost mezi borci se zkracuje. Pokusy nabírají na razanci. Zatím ale stále spíše ojedinělé údery. Neplech drží střed, dostává Čambala ke kleci a ten odpovídá razantním double legem kterým sundá Neplecha na zem. Neplech zespodu zkouší kimuru, pak také gilotinu. Čambal nahoře zatím spíše defenzivní a čistě kontrolní. A rozhodčí je kvůli pasivitě staví. Tentokrát si jde pro poraz Neplech, ale Čambal brání u klece a my tu máme první zápas který půjde do druhého kola.

Neplech bere střed a jde vpřed razantně. Několika údery dělá Čambalovi problémy, jenže Čambal opět vypálí razantní protiporaz a skóruje. Plný guard. Čambal se zkouší zvednout, ale jen tím daruje Neplechovi únik zdarma. Neplech kope, ale pouští ruce dolů a chytá za odměnu jednu na hlavu. Čambal další poraz. Od Čambalova trenéra z JMFS přichází fantastický komentář: "Ty nemůžeš, ale on nemůže víc, makej!" Čambal nicméně shora začíná skórovat čím dál víc a Neplech krvácí z nosu. V druhé půli kola ale Čambal polevuje a řadu tvrdých úderů naopak zespodu naskóruje Neplech. Úplný závěr úderově vyrovnaný, ale kolo je jasně Čambala.  

Neplech otvírá třetí kolo lowkickem, přidává druhý, Čambal odpovídá mocným hákem. Čambal lowkick. Tempo pak vlažnější, nikdo se nechce ukvapit. Neplech nechce dát Čambalovi zdarma poraz jako v předchozích kolech, Čambal nechce riskovat pohodlné vedení nějakou hloupostí. Nakonec jde do porazu Neplech a stáhne Čambala k zemi, ten ale okamžitě kontruje pákou. Neplechovi chvíli trvá se z ní vykroutit, ale nakonec to zvládne a vrátí se k Čambalovi do guardu. První Čambalův sweep ještě zblokuje, ale druhý Čambal dělá výborně odkopnutím od klece a vzorově Neplecha otáčí pod sebe. Drama se tedy nekoná (s výjimkou závěrečné skrumáže ve které si oba dvakrát vymění pozici) a Čambal si dokráčí ze side control pro bodovou výhru. Tedy - alespoň jsem si to myslel. Jenže bodoví to viděli jinak a tak tu máme velmi nezvyklou remízu (při které Čambalův trenér Müller rozzuřený opouští klec a já se mu moc nedivím). 

Aktualizace: Trenér Rolanda Čambala Jakub Müller podal proti výsledku zápasu Čambal - Neplech oficiální protest, který komise rozhodčích na základě přezkumu videozáznamu jednomyslně označila za oprávněný a zápas Čambal - Neplech je tedy přehodnocen jako výhra Čambala.

Roland Čambal na body


Makhmud Muradov (Monster gym Praha) vs. Krzystof Klepacz (Polsko, Gracie Barra Lodz)

MMA, střední váha

Rychlé zahájení. Několik razantních ran z obou stran, Muradov pak trefuje nádherný pravý hák na nekrytého Klepacze a ten se skácí k zemi. Luxusní knockdown, jen to mlaskne, ale Klepacz se na zemi dokáže sebrat. Muradov dostává příležitost pracovat z plného guardu. Dva tři tvrdé údery, Klepacz ale útočí výtečnou pákou ze které ho Muradov musí symbolicky dvakrát pořádně sklepávat – Klepacz je v obou případech zvednut do vzduchu. Muradov tedy raději volí ústup a zve Klepacze zpět do postoje. Několik výměn, Muradov míjí zbrklé naskočené koleno a málem za to pyká hákem. Klepacz se řítí vpřed a po sadě úderů jde do klinče. Roztočením dostává Muradova na zem. Plný guard pro Klepacze shora, ale nic s ním nevytvoří. Muradov získá trochu prostoru a Klepacze odhání upkicky. Následuje další velmi ostrá výměna a Muradov umisťuje další vzorový hák. Klepacz putuje k zemi podruhé, ale teď už je hodně otřesený a Muradov ho několika kladivy definitivně doráží. Klepacz se pak ze země sbírá hodně dlouho a těžce.

Makhmud Muradov, TKO, 1. kolo


Bohumil Lungrik (MMA Hradec Králové) vs. Dusan „Cyborg 2“ Dzakic (Srbsko, Car Dusan Silni)

MMA, velterová váha

Dzakic dvěma údery maskuje pokus o poraz, ale Lungrik zpočátku dobře sprawluje. Dzakic se ale nevzdává, zabejčí a Lungrika na zem stejně stáhne. Plný guard. Dzakic aktivní a snaží se pracovat, Lungrik natlačený hlavou na klec, ale zatím dobře blokuje, nic vážného momentálně neprochází. Dzakic se hodně snaží drtit, ale ukvapí se a Lungrikovi se povede prosmýknout se mu spodem hodně nezvykle na záda. Lungrik nahazuje figure 4 zezadu a má Dzakice zamknutého. Snaha o RNC. Dzakic buší za sebe. Lungrik zkouší RNC natvrdo, ale není pod bradou, Dzakic jasně signalizuje že mu tohle nic nedělá. Celkově hodně aktivní tempo. Neustále něco létá vzduchem. Lungrik střídavě buší na hlavu a hledá RNC a publikum rozpumpované výkonem Muradova začíná konečně jásat. Rozhodčí ale staví pro patovou situaci. A Dzakic okamžitě sundá Lungrika znovu k zemi.  

Dzakic neváhá, jde rovnou do porazu a podobně jako v prvním Lungrik sice primární pokus usprawluje, ale Dzakic zkrátka jede pořád dál a nakonec Lungrika pod sebe dostane. Plný guard. Dzakic buší. Lungrik zespodu také slušné lokty, které se Dzakicův tým snaží reklamovat jako ilegální zezadu na hlavu. Dzakic sice trochu skóruje, ale nic dramatického, takže si Lungrik posléze vynutí restart do postoje. Dzakic ale bez váhání do dalšího porazu. Lungrik tentokrát poraz brání velmi dobře a hodně Dzakice omlátí lokty i pěstmi, ten se trochu propadá do pasivity. Lungrik bere ještě záda a zkouší škrcení, nakonec ale Dzakice osedlá a domlátí několika údery shora.

Diváci nadšeně burácí a Lungrik předvedl výborný zápas, bohužel je to ale trochu s hvězdičkou, protože Dzakicův tým se vrhá k rozhodčímu a reklamuje u něj lokty které podle nich šly zezadu na hlavu. Rozčilení jde tak daleko, že se Dzakic sám zmocňuje mikrofonu a nadává rozhodčímu do šmejdů a říká, že to bylo celé úplně nahovno, což opět vzbudí další vášně (speaker Frabša podnikne vzápětí protiútok). Oba týmy proti sobě vcelku nic nemají, Lungrik se zdraví s Dzakicem i jeho cornermany, ale směrem na rozhodčí je tu značná řevnivost ze Srbské strany.

Bohumil Lungrik, TKO (GNP), 2. kolo

 


Petr „Monster“ Kníže (Monster gym Praha) vs. Kacper Karski (Polsko, Mighty Bulls Team)

MMA, střední váha

Rychlá výměna na úvod a jde se do klinče. Kníže z něj zaboduje parádním strhem (nejspíš lateral drop) a zahajuje tak zápas v side control. Jde pro kravatu a neck crankuje, Karski se zkouší zkroutit a chytit ho nohama ale Kníže včas uklízí hlavu do bezpečí. Další minutka toho samého, Kníže kroutí Karskimu hlavu, ten brání nohama. Karski napotřetí dokáže nohu přehodit, ale Kníže si páku pohlídá. Oba ale vstávají. Karski dobrá kombinace u klece a borci jdou do prostoru. Několik výměn, Karski nebezpečná kolena. Kníže ho tlačí na klec a po troše snahy mu podtrhne nohu. Na zemi ale tentokrát Karskiho moc dlouho neudrží. Další klinč u klece, Kníže ještě jednou podtrhne Karskiho – třetí různou technikou a v plném guardu končí kolo.  

Kníže zahajuje agresivně, ale nekryje si hlavu a chytá tvrdý hák který ho na moment zbrzdí. Pak je tu několik dalších výměn, prozměnu podklesává po zásahu Karski, ale také se stihne sebrat. Klinč u klece, Kníže tlačí. Karski chytá gilotinu, ale jen kontrolní. Karski kolena, Kníže toho využije k porazu. Plný guard. Karski zespodu aktivní, ale Kníže se dokáže vymanit do side control a opět nasazuje kravatu. Karski ho po chvíli vrací do guardu, Kníže nahoru a zpátky dolů do guardu. Teď north south s Karskim na zádech – a hledá šanci na north south choke. Jde si pro něj, ale Karski signalizuje že to zvládá. Výměna pozic, Kníže to zkouší znova, ale nikam to nevede. Přesun na side control, Karski překvapuje kimurou kterou použije ke sweepu, Kníže pak vstává a Karski ho kolenuje na hlavu dokud má Kníže na zemi tři body.

Zápas tedy pozastaven, Kníže po chvilce dává najevo že není schopen pokračovat a rozhodčí diskvalifikuje Karskiho, což působí trochu ukvapeně, ačkoli ilegální zásah tam určitě byl (máme to i na fotce). Diváci ale s tímhle vyústěním spokojení moc nejsou – a Polský tým ostatně také ne. Ajaj, kontroverze nám večer drobet kazí.   

Petr Kníže, DQ (ilegální úder), 2. kolo


Karlos „Terminátor“ Vemola (London Shootfighters) vs. Piotr Strus (Polsko, Nastula Team)

MMA, střední váha

Borci chvilku krouží a pak už jde Vemola přes hák do porazu. Tohle má výborně najeté, háže Struse na zem, side control, ale vzápětí je stažen do plného guardu. Strus zatím zkušeně blokuje. Vemola má problémy uvolnit si ruce, nic velkého mu tam zatím nepadá. Minuta práce, Vemola skóruje tvrdým loktem a začíná se uvolňovat. Vemola se zvedá a vrací do guardu, Strus začíná v obraně polevovat. Strus se zvolňuje a drápe se do postoje, Vemola ho zkouší strhnout k zemi, ale ačkoli se Strusem hodně smýká, Strus drží, nakonec mu ale Vemola nohuy podtrhne. Strus se opět zvedá, Vemola zkouší gilotinu, ale nemá jí, Strus naopak uvolní hlavu a stáhne na zem Vemolu. Strus loktíky, ale jen kratší, Vemolu už ale na zemi do konce kola udrží.  

Strus otvírá druhé lowkickem, Vemola jde do náporu, ale Strus uhne. Rychlá výměna, Strus trefuje a Vemola na moment bruslí, Strus se ale ukvapí a nechá se Vemolou zachytit. Ten tlačí, Strus zkouší gilotinu, ale Vemola ho doválcuje až na zem a dostává se z krize. A začíná s údery. Vemola se zvedá, údery shora, zpátky do guardu. Akce v průměrném tempu. Vemola jde ješt jednou nahoru, Strusovi se nedaří Vemolu odkopnout, ale daří se mu aspoň vstát. Vemola klinčuje, zvedá Struse nad hlavu a háže ho k zemi. Karlos pracuje shora. Občasný úder a snaha o vylepšení pozice. Tempo se zpomaluje. Karlos jde ještě jednou nahoru a dolů a kolo končí.

Karlos jde opět hned na začátku kola razantně vpřed, tentokrát to ale není zbrklé, ale pěkně si to nejprve připravuje údery. A pak už Strus putuje k zemi. Half guard pro Vemolu, rychlý přechod na side control. Strus se snaží o únik a ačkoli se nedaří, bere alespoň Vemolu zpět do half guardu. Strus se snaží vstát, Vemola na něm visí. Strus ho zloktuje na hlavu a dál se sune vzhůru. Vemola mu uale nakonec nohy opět podebere a hodí s ním zpátky na zem. Plný guard, Strus naznačuje kimuru ale nemá jí. Vemola občasný úder shora. Minuta práce, Strus zespodu chytá Vemolovi hlavu a vstává, vzápětí s Vemolou skočí zpátky na zem. Strus v half guardu. Boduje na žebra. Uvolnění na side control. Vemola rotuje na zemi, ale Strus si ho drží v side control, Vemola ale v poslední půlminutce předvede výborný sweep, návrat do postoje a pečetí strhem – a je po zápase.

Karlos Vemola, na body

 

Poznámka na závěr: Po zápase s Vemolou se v kleci ještě objevuje Dusan Dzakic a omlouvá se pořadatelům a divákům za svůj předchozí výbuch. 

OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY:

  • vítěz: Karlos Vemola, poražený: Piotr Strus - na body
  • vítěz: Petr Kníže, poražený: Kacper Karski - DQ (ilegální úder), 2. kolo
  • vítěz: Bohumil Lungrik, poražený: Dusan Dzakic - TKO (GNP), 2. kolo
  • vítěz: Makhmud Muradov, poražený: Kryzystof Klepacz - TKO, 1. kolo
  • vítěz: Roland Čambal, poražený: Petr Neplech - na body (změněno dodatečně při videopřezkumu)
  • vítěz: Pavel Svoboda, poražený: Petr Mai - vzdal (RNC), 1. kolo
  • vítěz: Jindřich Janoušek, poražený: Přemysl Němec - TKO (GNP), 1. kolo 
  • vítěz: Jan Malach, poražený: Lukáš Jandák - vzdal (RNC), 1. kolo (posledních 10 vteřin)
  • vítěz: Martin Burkot, poražený: Jan Široký - vzdal (škrcení), 1. kolo (první minuta)


Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+5
nemo - Čtenář - 8.3.2014 v 11:41
Hodnocení - přejít na příspěvek
Vezmu to pěkně popořadě, hned ze začátku diváci vypískali moderátora,  čemuž s...
 
+1
Caidel - Administrátor - 7.3.2014 v 19:29
Re: Stream nevalí - přejít na příspěvek
Třeba začne :) Nějaká polská delegace s foťáky a kamerami tu vedle nás je :) Jinak ofiko z...
 
+1
Clay - Čtenář - 7.3.2014 v 22:54
... - přejít na příspěvek
Takže asi 30-27 pro Karlose, že? No z toho co jsem četl, může být rád, že je rád.. postoj ...
 

Všechny příspěvky

Cows - Čtenář - 7.3.2014 v 08:32
... - Odpovědět
 

Proc na fotkach z vazeni neni pinak? Vypadl?


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

Soliterus - Čtenář - 7.3.2014 v 09:04
Re: ... - Odpovědět
 

Zápas je zrušený.

radek445 - Čtenář - 7.3.2014 v 09:29
Re: ... - Odpovědět
 

Dostal rymicku.... To zas bylo kecu od nej.

Amater - Čtenář - 7.3.2014 v 17:23
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Taky slusne kecas, kdy uvidime zapasit tebe? ty internetovej sasku.

 

The Viper - Čtenář - 7.3.2014 v 19:32
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Amater: Na jeho intelekt si budeš muset zvyknout. :)

radek445 - Čtenář - 11.3.2014 v 09:36
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Jo a v čem kecam?To mi povez. Nebyla to snad rýmička? Víš hovno vid.... Tak si tyhle žvásty nech příště na doma. 

Amater - Čtenář - 13.3.2014 v 17:28
Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

Ze to byla rymicka, Pína znám a měl antibiotika a tim se rymicka neleci, tak si ty keci na doma nech pro sebe a radsi sem napis kdy a kde zapasis a rad se na tebe prijdu podivat, jakej ses praktik, ale ty budes spis ten teoretik, co radsi sedi v klidu doma u pc a rany rozdava na internetu vid :*

radek445 - Čtenář - 13.3.2014 v 17:38
Re: Re: Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

O Pinoj skoda mluvit, fakt jo. A jestli zapasim nebo ne s tím nema nic spolecnyho. Lidi se mohou pohybovat kolem toho a jsou daleko zasvecenejsi, nez lidi kteří si neustale hrajou na bůhví jaky bojovníky a jen proto maji pravdu. To je nesmysl a tak to nechodí. U nas to je samej zapasnik , ale nikdo nic  extra nedokázal, tak kde jsou?

michal86ole - Čtenář - 7.3.2014 v 10:30
Andrei - Odpovědět
 

Live Stream from MMAA Arena 5 from Prague here: http://24liveshows.eu/blog/mma-arena-3/

michal86ole - Čtenář - 7.3.2014 v 10:31
Live Stream - Odpovědět
 

Transmisja na żywo z Pragi tutaj: http://24liveshows.eu/blog/mma-arena-3/

kenjik - Čtenář - 7.3.2014 v 19:24
Stream nevalí - Odpovědět
 

Ten stream mi tam hází nějaký reklamní soutěže a sám o sobě vůbec nevalí :(

Caidel - Administrátor - 7.3.2014 v 19:29
Re: Stream nevalí - Odpovědět
 

Třeba začne :) Nějaká polská delegace s foťáky a kamerami tu vedle nás je :) Jinak ofiko začínáme, už běží úvodní představení borců.

Ondatra9 - Čtenář - 7.3.2014 v 20:45
stream - Odpovědět
 

Jde někomu ten stream? podle toho co se tady píše tak se s tim kluci moc nemažou, rád bych to viděl.

Cows - Čtenář - 7.3.2014 v 20:48
Re: stream - Odpovědět
 

Uz jsi nekdy videl stream z ceske MMA galy? o_O 


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

Ondatra9 - Čtenář - 7.3.2014 v 20:51
Re: Re: stream - Odpovědět
 

No neviděl, naladili mě ty příspěvky nahoře. Vypadá to na hodně povedenej event.

Cows - Čtenář - 7.3.2014 v 20:47
... - Odpovědět
 

Tak prvni 4 zapasy, 4 finishe v 1. kole, to se jentak nevidi :)


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

MMA-9 - Čtenář - 7.3.2014 v 22:53
.. - Odpovědět
 

Supr, moc děkuju za aktualizace, byl jsem skvěle v obraze!!

Clay - Čtenář - 7.3.2014 v 22:54
... - Odpovědět
 

Takže asi 30-27 pro Karlose, že? No z toho co jsem četl, může být rád, že je rád.. postoj evidentně ani trochu nezlepšil a Strus byl lepší striker a to nemá celkem v úderech sílu.. stejně Karlosovi připravil v postoji dost peklo. Ne, ne a prostě ne. Nejsem tu od toho, abych pomlouval, ale co chce zase předvéct v UFC, když vybojoval se Strusem upocenou výhru na body? Nevím, čekal jsem víc a ono to zase nepřišlo. Výhra je důležitá, ale v moc velkým stylu nebyla a to mě hodně mrzí.

MB - Čtenář - 7.3.2014 v 22:55
Re: ... - Odpovědět
 

To i Jake Shields má lepší postoj než Karlos...

 

Caidel - Administrátor - 8.3.2014 v 08:17
Re: ... - Odpovědět
 

Konkrétní body se zase nevyhlašovaly, ale já to 30-27 měl. Jinak se tedy Karlos po zápase za svůj výkon s mikrofonem omlouval, prý nějaké problémy, takže nebyl připraven podle svých představ a uhrál to na jistototu a sliboval na příště lepší formu a pravého terminátora.

MMA-9 - Čtenář - 7.3.2014 v 23:14
THIAGO SILVA - Odpovědět
 

Mimo téma - T. Silva byl zproštěn soudcem, nedostal žádný trest jen pokutu 25 000

The Viper - Čtenář - 7.3.2014 v 23:58
Re: THIAGO SILVA - Odpovědět
 

Tak a ted už jen aby se Texeira ''zranil'' a Thiago šel pokosit Jonese Laughing

(neberte vážně nepřeju nikomu zranění)

webfighter - Čtenář - 8.3.2014 v 00:16
Karlos ma porad sanci na UFC, ale - Odpovědět
 

potrebuje asi lepsiho trenera na postoj ...

webfighter - Čtenář - 8.3.2014 v 00:17
Polaci konecne dostali klepec, - Odpovědět
 

ikdyz asi to nebylo uplne ciste. Jestli znate polaky jako ridice, tak byste je v kleci chteli poradne zmlatit !

Ondatra9 - Čtenář - 8.3.2014 v 00:45
UFC - Odpovědět
 

Mimo téma: 31 května jsou UFCéčka v Berlíně, nechystáte se někdo?

tgrk - Čtenář - 8.3.2014 v 01:04
Re: UFC - Odpovědět
 

Chystam se :)

Dioxippus - Čtenář - 8.3.2014 v 09:10
Re: UFC - Odpovědět
 

Kdyby tam bojoval Viktor, tak bych o tom rozhodně uvažoval:-).

Pedro - Čtenář - 8.3.2014 v 11:25
Re: UFC - Odpovědět
 

vážně o tom fakt uvažuju, je to co by kamenem dohodil. Lupeny budou prej od 50 dolíků nahoru Laughing

wojtaman - Čtenář - 8.3.2014 v 08:55
.... - Odpovědět
 

Jak uz jsem rikal driiv ty mmaa galy jsou dost na hovno...nemuzou slozit nejakou rovnocennou startovku a rozhodci proste nemaji objektivni nazor,neumi si dupnout a prosadit si svoje...viz Knize a Neplech....hlavne aby byly ceske legendy spokojene...

 


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

Soliterus - Čtenář - 8.3.2014 v 10:52
Re: .... - Odpovědět
 

Máš pravdu. Pokud ale chceš udělat gala večer, potřebuješ taháky, zvučná jména. Těch je tady ale jen pár. Pokud proti nim navíc postavíš nějakého silného soupeře a oni prohrajou, opadá zájem. Lidi chtějí vidět své hrdiny vyhrát. Je to potom dilema, udělat kvalitní sportovní klání, nebo show. Co ale mainstreamové bublikum chce víc je celkem jasný :D

medwed - Čtenář - 8.3.2014 v 11:14
Re: .... - Odpovědět
 

Muzes mi prosimte rict co presne Knize udelal nebo jak mu rozhodci pomohl? V pravidlech je jasne napsane, ze pokud se souper dopusti umyslneho faulu a druhy zavodnik neni schopen pokracovat zapas konci DSQ. Pokud by faul byl neumyslny tak by se rozhodovalo na zaklade toho jestli je jiz zapas za pulkou v tomhle pripade zapasu na 3 kola by mysely byt dokonceny 2 kola coz nebyly takze by to bylo NC. O umyslnosti techniky si kazdy jednoznacne udela predstavu ze zaznamu ale pokud mam na zemi obe nohy + koleno + ruku tak to nejsou 3 body ale 4 takze koleno na hlavu ani nahodou. V pripade Neplecha to jiste sporne bylo, ale byli i mnohem mnohem horsi hodnoceni i v UFC a nikdo kvuli tomu neocernoval organizaci. A co myslis tou vyrovnanosti startovky?

wojtaman - Čtenář - 8.3.2014 v 23:09
Re: Re: .... - Odpovědět
 

Treba to ze skoro vzdy na turnajich mmaa konci vetsina zapasu v 1. Kole...to je dukaz nevyrovnanosti zapasniku! A to koleno ktere inkasoval knize...ano bylo mimo pravidla ale rozhodne ne na dq! Meli mu strhniut bod knizeti dat 5 minut oddych a jedeme dal...samozrejme se na me muzete sesypat ze ja jsem takove koleno nedostal a ze knize je gladiator co by to nevzdal jen tak ale stejne tak ja muzu tvrdit ze pokracovat mohl a mel. A od toho tam ma byt kvalitni rozhodci aby spravne rozhodoval a posuzoval danou situaci...a komentatory radsi nekomentovat...


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

medwed - Čtenář - 8.3.2014 v 23:48
Re: Re: Re: .... - Odpovědět
 

S tim koncem zapasu v 1. kole z hlediska nevyrovnanosti mas asi pravdu ale asi neni uplne jednoduche to nejak poskladat a kdyz mas 2 zpasniky podobneho rekordu (sec je to zvlastni kdyz preztoze na tabuli svitil napr rekord bojovnika 1-1 asi sherdog a komentator uvadel treba 9-2 coz byl asi rekord uvedeny figterem..) nemusi to v dnesni dobre "nafukovani rekordu" vubec nic znamenat a verim ze Andre jako matchmaker se snazil udelat maximum. Navic jsem velice rad ze se na startovce neobjevil zadny zapas dvou sice vyrovnanych ale bohuzel zacinajicich bojovniku kteri v kleci na podobne akci rozhodne nemaji co delat a sledovat 3x5min jejich "hospodskou rvacku" v MMA rukavicich je znacnym utrpenim. Problem tehle startovky bylo i to ze se dost lidi zranilo a hledaly se zaskoky na posledni chvili... A pokud beres MMAA jako celek tak 1cka byla opravdu hodne nevyrovnana ale to je bohuzel tim ze to bylo mysleno CR vs ZAHRANICI a bohuzel vsichni vime jak na tom i nase spicka v zahranici je... A to ze rozhodci mel nebo nemel nekoho nechat vydychat a strhavat body neni pravda o tomhle on nerozhoduje, proste bojovnik nemuze pokracovat = DSQ nebo NC a to se posuzuje na zaklade umyslnosti techniky. Cas na vydychani a pokracovani v zapase se udeluje v pripade kdyz zapasnik muze v zapase pokracovat. Proste napsal si to sam a pomerne jasne muzem argumentovat pravidly coz je napsane a da se presne dohledat kdy a jak se to posuzuje (a i autor tematu, ktery je pokud se nepletu drzitelem rozhodciho C kategorie mi jiste da za pravdu jak se tyhle veci resi), tim ze je Monstr strelec a urcite chtel ukazat ze na to furt ma a doufam ze spoustu lidi presvedcil (a i jeho odpurci musi po zhlenduti toho zapasu uznat ze tam ta prevaha proste byla a poradna), ale zaryty odpurce a clovek pro ktereho by byla jeho prohra radosti (tim rozhodne nemyslim konkretne tebe tvuj nazor na nej neznam a neber to jako urazku) si sva tvrzeni proste obhaji a kdo chce psa bit ten si hul najde. 

Sem se trochu rozepsal :)

Caidel - Administrátor - 9.3.2014 v 23:27
Re: Re: Re: Re: .... - Odpovědět
 

Ano, Cčko mám. 

Jinak by správný postup pro tuhle situaci (kdy je ilegální úder vyhodnocen jako neúmyslný) měl být pětiminutový čas na zotavenou a přivolání lékaře který rozhodčímu řekne zda je borec schopen pokračovat nebo ne. Plus pochopitelně nějaký bodový odpočet.

Konzultoval jsem to po eventu přímo i s Jakubem Mullerem který ze způsobu vyřešení téhle situace taky nebyl dvakrát nadšený.

 

wojtaman - Čtenář - 10.3.2014 v 09:23
Re: Re: Re: Re: Re: .... - Odpovědět
 

Přesně tak. Jsem rád že to vidíš stejně... Protože to Polákovo koleno rozhodně nebyl úmysl ilegálně ho zranit... prostě se naskytla příležitost a on to tam instinktivně poslal..


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

medwed - Čtenář - 10.3.2014 v 11:18
Re: Re: Re: Re: Re: .... - Odpovědět
 

No prave tohle co uvadis je v pripade ze bojovnik chce pokracovat. Takze se vetsinou stava ze bojovnik pokracovat chce, ale doktor to kvuli napr. cutu zakaze. Tohle byla ale situace kdy bojovnik nebyl schopen tzn. nechtel pokracovat. Proste bud melo byt NC, nebo DSQ, ale zaden cas na vydychanou se udelovat nemel.

Chtel bych se redakce zeptat jeste ohledne zmeny vysledku zapasu Neplecha s Cambalem, byl podan protest, nebo se rozhodci proste sesli a rozhodli se ze to prehodnoti?

Caidel - Administrátor - 10.3.2014 v 11:42
Re: Re: Re: Re: Re: Re: .... - Odpovědět
 

Otázka ale podle pravidel nezní chce/nechce, nýbrž může/nemůže. Fighter se ti k tomu stylem "kašlu na to, beru diskvalifikaci" nebo naopak "mám otřes mozku, ale stejně do toho půjdu dál" nemá co vyjadřovat. Zkrátka mu dáš pět minut, a doktor ti řekne, jestli to ještě půjde nebo ne. Jak říkám, speciálně tenhle případ jsem konzultoval :)

medwed - Čtenář - 10.3.2014 v 11:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: .... - Odpovědět
 

Ok, to jsem nevedel, ja mel za to ze doktor to posuzuje jen ve smyslu ze by mu to zakazal i kdyz on chce.

Caidel - Administrátor - 10.3.2014 v 11:45
Re: Re: Re: Re: Re: Re: .... - Odpovědět
 

A ad Čambal: V článku je to napsané...

Trenér Rolanda Čambala Jakub Müller podal proti výsledku zápasu Čambal - Neplech oficiální protest...

nemo - Čtenář - 8.3.2014 v 11:41
Hodnocení - Odpovědět
 

Vezmu to pěkně popořadě, hned ze začátku diváci vypískali moderátora,  čemuž se ani trochu nedivím.  Předzápasy celkem ušli, kluci bojovali statrčně. Ale hlavní zápasy to bylo otřesný, tím teda nemyslím sportovní výkony, byli to kvalitní borci. Hnedka na první zápas 

Roland Čambal vs. Petr Neplech
Remíza to nebyla ani náhodou, ale známe sudí i ve světě dělají boty, to by se dalo překousnout. 

Makhmud Muradov, poražený: Kryzystof Klepacz
Pokud si pozornější divák všiml tak zápas ukončili, až dlouho po zápase, neukončili kolo včas. Teda pokud hodiny na monitoru ukazovali správně, tak pak v tomu mají hroznej bordel a ostuda organizátorů, takhle Klepacz prohrál dost podivně..

 

Bohumil Lungrik, poražený: Dusan Dzakic
Tady padli zakázané udery na, které ringový nezaregoval, dokonce tam byly vidět i nějaké ostré od Lungrika. Škoda, že Bohoušovi takhle pošpinili zaslouženou výhru 

 

Petr Kníže, poražený: Kacper Karski
Pěklný zápas v podání Petra Knížete, jen mě mrzí, že fanoušci byli dosti vlažní i když Petr bodoval na plné čáře. Vím, že chováním a některými výroky si fanoušky trochu zprotivil, ale i tak by si zasloužil podpořit. A né vypískat domácího, při mezinárodním souboji. Škoda, že to dopadlo diskvalifikací, protože čekám kdy se zase ozvou zlí jazyci. Navíc moderátoři se ani nezmínili co se stalo, hlavně že každou kravinu komentovali vidatně, takže dívák jen tiše odezíral z dění.

 

Karlos Vemola
Dale se mi nelibi kritika na Monstrovu vyhru. . .! MMA je sport kterej ma pravidla!uz davno to neni poulicni rvacka! Takze kdyz souper fauluje tak prohraje! Celej zapas mel navrch takze vyhra zaslouzena.!


Karlos Vemola, poražený: Piotr Strus
Karlos dříve nebyl můj oblíbenec, ale od začátku co zápasí v ČR jsem mu celkem přišel na chuť. V rozhovorech působí rozumně, reprezentuje české MMA a prostě maká a maká. I když ruku na srdce, na stand up by měl krapet zamakat, jinak ukazuje, že koho chce toho si na tu zem povodí. V Evropě může patřít do elity, uvidíme jak by se znovu popasuje v porovnání se světovým výběrem...Jinak výhra na body není zase tak fanouškovsky atraktivní, ale je to výhra. Přeci jen Pirot byl kolem 60. příčky světového žebříčku.  Mezi borci už nejsou tak propastné rozdíli a tak se prostě hraje na chyby a drobné detaili. Sám André Raindres uvedl že čím lepší soupeře dostával tím to získání vítězství bylo obtížnejší a už nejde tak lehce deklasovat soupeře jak v jiných úrovních, kde mezi borci může být propastný rozdíl...

 

Jinak galavečer na mě působil rozporuplným dojmem, sporotvní výkony byli působivé. Po technické stránce to bylo horší:

1. ringový rozhodčí, kdžy tam byl Kuba Milerr bylo to daleko lepší

2. moderátoři, otřesné komentování, samé rádoby ufc proslovy, na úkor srozumitelnosti, osobně se mi líbí profesionální styl Ondry Novotného

3. Absence pomocného personálu, nikdo na vytírání klece ani blbý tam nebyl ručník!!!

Tak příště to snad vychytají

nemo - Čtenář - 8.3.2014 v 11:46
Re: Hodnocení - Odpovědět
 

Omlouvám se za chyby, ale nebyl čas na editaci...šlo to rovnou od srdce :))

Randy - Čtenář - 8.3.2014 v 13:45
Re: Re: Hodnocení - Odpovědět
 

Nemo:Od srdce a naprosto přesné hodnocení!Speakers=otřesní,sudí=kontroverze,tech.zabezpečení(časomíra Muradov+světla+ringový s hadrem)=krčím rameny,startovka(vzhledem k TOP Knížeti a Karlosovi) nevyvážená.Jinak "zaplať Pánbůh" za tuto akci,příště to bude určitě lepší!Přál bych divákům vidět 1.amatérské MČR MMA na Balkáně ...

vesan - Čtenář - 8.3.2014 v 13:01
Re: Hodnocení - Odpovědět
 

Souhas. Vidím to úplně stejně.

Assassin - Čtenář - 9.3.2014 v 12:14
MMAA - Odpovědět
 

Nechapu, proc po faul uderu nedostal Monster 5 min, na zotavenou, kdyz avizovali, ze jedou podle pravidel UFC. Jestli to chteli ukoncit, mel byt zapas no contest.

Vemola podle ocekavani obrovske zklamani. Cely zapas odvalel na zemi, kde temer nepracoval. Nic vic neumi. Polák byl daleko lepsi a Vemolovo stesti bylo jen to, ze zapas nebyl vypsan na 5x5.

Jinak na nase pomery docela solidni turnaj, zklamani z ukonceni zpasu Monstera a zklamani z hlavniho fightu.

Assassin - Čtenář - 9.3.2014 v 17:06
Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Prosím tě, bež si léčit komplexy jinam...

Voldemort Matuška - Čtenář - 9.3.2014 v 19:48
Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Já teda nejsem zrovna expert, ale jak může někdo zezadu někomu vyrazit dva zuby? Pokud teda předpokládáme, že dotyčný je člověk a má 46 chromozomů.

ukrutny medojed - Čtenář - 9.3.2014 v 20:39
Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Jak to dopadlo, dostal za to něco?

nemo - Čtenář - 9.3.2014 v 19:49
Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

O tom se všeobecně ví, to že byl jako zvíře to je jeho soukromá věc a hloupost. Já jako divák ho hodnotím jako sportovce a jeho sportovní výkony. Od hodnocení mimo ring  jsou tu jinné instituce police, soudy...

nemo - Čtenář - 9.3.2014 v 21:21
Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

nebylo to náhodou před rokem v létě?

nemo - Čtenář - 9.3.2014 v 21:34
Re: Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Mám pocit, že se trdovalo něco o loupežným přepadení což by tomu odpovídalo, ale detaily jsem do teď nevěděl. Takže takhle to bylo... Měl jsem za to, že teď jak má rodinu tak se zklidnil, ale asi je pořád stejnej jako býval v Jihlavě... Pokud to tak bylo jak říkáš, tak takhle se pravej bojovník nikdy nechová... Nenechat si srát na hlavu, ale nikoho bezdůvodně nenapadat. Toho se držím já..

nemo - Čtenář - 9.3.2014 v 22:03
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

No tak díky těmhle věcem začínám chápat dost souvislostí. Například proč Háša nechce Knížete na svojí gala.. Tohle když vypluje na povrch tak to není pěkná vizitka... No třeba se dočkáš i komentáře od Knížetů oni se tu občas připojují do diskuze...Každopádně se ti nedivím, že po tomhle ho nemusíš, protože tohle nemá omluvu... Spíš se divím, že se nebojí, že by jsi to mohl medializovat. Takovej Blesk by měl hned velkej nadpis Rvou se v kleci a po večerech přepadávají a to by nebyl pro českou scénu pěknej obrázek, navíc se týka dost úzkýho vzorku zápasníků....

Goodridge - Čtenář - 9.3.2014 v 23:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Šmejd zkurvený. Já bych to nevydržel a odpráskl ho.

Goodridge - Čtenář - 9.3.2014 v 23:51
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

ale napřed do kolena a pak do druhého atd...zmetek zasraný.

The Viper - Čtenář - 10.3.2014 v 01:58
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

To je teda pěkný no. Mě od pohledu přišel jako nějakej buřič. Ale jak píšete, takovýhle věci jsou neomluvitelný, ale věřím že u pár zdejších diskutérů bude mít i tak zastání. Lidi tohle dělají běžně (bohužel), ale že to zrovna udělá člověk co má býti pro některé ''vzorem'' a uznávaným sportovcem......

nemo - Čtenář - 10.3.2014 v 08:12
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

V týhle diskuzi se možná ještě dozvíme  spoustu "zajímavejch" věcí :))

Rek - Čtenář - 9.3.2014 v 22:29
hm.. - Odpovědět
 

člověk si sem jde číst o sportu, a co se tu nedozví... :-(

Pedro - Čtenář - 10.3.2014 v 00:20
. - Odpovědět
 

no jestli to je pravda , tak to je fakt hustý. To je na kriminál a nemá to nic společnýho s profesionálním sportem.

Assassin - Čtenář - 10.3.2014 v 08:12
Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Kamaráde, s urážkama jsi začal první ty, což poukazuje na tvůj intelekt. A doporučím ti, at si setris kredit. Jestli nedokazes zkousnout nazor z internetove diskuze, pak mi te je uprimne lito.

Goodridge - Čtenář - 10.3.2014 v 08:26
Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Podle tebe je v poradku takove chovani nebo koho se jako zastavas?

Assassin - Čtenář - 10.3.2014 v 08:45
Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Já nehodnotím Mosterovo chování. Já u toho nebyl, mně to nenáleží. Já hodnotím chování a invektiva, kvůli svobodnému názoru Vorla. To je hodně pod úroveň.

medwed - Čtenář - 10.3.2014 v 11:22
Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Ja nevim u zadneho souboje u fotbalku jsem taky nebyl, ale objevi se tu nejaka osoba, ktera zacne nekoho ocernovat nejakym loupeznym prepadenim a vy automaticky vite jak to bylo prostrelovali byste kolena atd. Vim ze cr se jevi jako bananova republika, ale pochybuju ze by "relativne" znamy bojovnik MMA prepadal lidi v baru kvuli ledvinkam a proslo by mu to... Navic nevim kde je pravda ale nevim proc kdyz si jde nekdo zahrat fotbalek potrebuje mit v ledvince pistoli...

Vorel - Čtenář - 11.3.2014 v 06:19
Re: Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

:-)))   já sem vyrostl v centru... stav se někdy po ránu ve Fano Baru, Haštalská 10 a uvidíš co si ještě nikdy neviděl.... druhej den si poběžíš pro přihlášku na zbroják.  a jestli ti daji vyjímku na samopal, tak se možná podíváš i do Studia 54 :-)))))))))))

ukrutny medojed - Čtenář - 11.3.2014 v 09:46
Re: Re: Re: Re: Re: Kníže zmrd - Odpovědět
 

Docela bych se zašel juknout ale nejsem žádnej ranař, tak doufam, že nedostanu po palici hned ve dveřích Laughing

Assassin - Čtenář - 10.3.2014 v 08:54
Vorel - Odpovědět
 

Pro všechny:

Tak za tuhle veticku: Prosím tě, bež si léčit komplexy jinam... My od rána zvoni telefon a nejaky pan se dozaduje setkani a jakeho si vyrizovani "uctu" Omg... :)

The Viper - Čtenář - 10.3.2014 v 12:36
Re: Vorel - Odpovědět
 

Snad nebude vadit že se zeptám, ale zde je vše anonymní, jak by na tebe někdo vzal číslo ? :)

Goblimg - Čtenář - 10.3.2014 v 19:04
Re: Re: Vorel - Odpovědět
 

Hm, jenže pán má veřejný email v profilu, takže lze snadno vygooglit jeho mail a nalézt díky tomu jeho tel. číslo i s jménem a přijmením. :D

Roman Lukáč - Administrátor - 10.3.2014 v 09:54
re: - Odpovědět
 

Příspěvky uživatele Vorel byly na jeho žádost odstraněny. Ostatní prosím o diskusi k tématu, tj. turnaji MMAA 3. Děkuji!


"There isn´t a way things should be, there is just what happen and what we do."

radek445 - Čtenář - 11.3.2014 v 09:33
Taky názor - Odpovědět
 

http://www.profightersmagazine.eu/mmaa-takove-male-ohlednuti/