přihlásit trvale
Nová registrace
Marián Kotlář: Je to pro mne velká šance

Marián Kotlář: Je to pro mne velká šance

přečteno: 5199×
11.10.2012 v 15:32 | Autor: Franta Krejčí
diskuse: 1×
Rubriky: Rozhovory / MMA / ČR

Marián Kotlář, 8 výher, 0 proher (foto: osobní archiv Mariána Kotláře)Příští sobotu zavítá česká MMA organizace GCF do Ostravy s turnajem GCF: Big Cage Ostrava 2. V hlavním zápase se v bantamové váze střetnou Michal "Háša" Hamršmíd a Marián Kotlář. Jeden z nejočekávanějších domácích MMA zápasů bude největším lakádlem celé akce (kompletní startovní listina zde). Před několika dny jsme vám přinesli rozhovor s prvním jmenovaným a nyní nabízíme slibovaným rozhovor také Mariánem Kotlářem z JMFS.

Kotlář bude v souboji s jedním z nejzkušenějších českých zápasníků v roli mírného outsidera. Na druhé straně však v osmi zápasech ještě neprohrál a zápas s Hášou bere jako obrovskou příležitost a motivace a chuť k vítězství mu rozhodně nechybí.

Mohl bys naše čtenáře seznámit s průběhem Tvé přípravy na aktuální zápas? Jaká je tvá současná forma?

Začátkem července jsem se svým klubem odjel na týdenní soustředění, kde jsem měl možnost trénovat i s klukama ze zahraničí. Po návratu jsem pokračoval v dvoufázové přípravě ve svém týmu JMFS a během přípravy jsem odjel na pár krátkých sparingových soustředění do zahraničí. Celou přípravu trochu narušilo pár zranění, ale i tak si myslím, že jsme to zvládli velmi dobře a máme natrénováno jak se patří.

Co si myslíš o svém soupeři, případně o jeho týmu?

Háša je pro mne stále legenda českého MMA, když to řeknu trochu s nadsázkou, tak český Fedor. Měl jsem šanci ho v minulosti poznat osobně a respektuju ho nejen jako soupeře, ale i jako člověka. To ale nic nemění na tom, že jej chci porazit a věřím, že se mi to podaří.

"Je to pro mne šance, která se nemusí opakovat" Marián Kotlář

V čem vidíš své přednosti, a v čem naopak slabiny, pro nadcházející utkání?

Jako přednost bych asi viděl chuť zvítězit nad soupeřem Hášova formátu, je to pro mne šance, která se nemusí opakovat. Jako nevýhodu možná vidím menší možnosti kvalitního sparingu, resp. srovnání mých sparingů se sparingy v ATT.

Z jiného soudku: Co Tě čeká po skončení zápasu? Tušíš, jakým směrem se bude dál ubírat Tvá kariéra?

Po zápase si dám jeden až dva týdny relax a budu se připravovat na další zápas, který by měl být do konce roku na akci Den bojovníků na domácí, hlučínské, půdě. Nic dalšího zatím v plánu nemám, což se ale může změnit, pokud příjde vhodná nabídka.

Jak se těšíš na ostravské publikum? Nemáš z něj jisté obavy?

Těším se velice, věřím že s Hášou předvedeme skvělý zápas a že se bude divákům líbit, přece jen MMA je divácký sport a pro diváka do toho jdem. Ať už zápas dopadne jakkoliv, věřím, že ho diváci ocenní.

Děkuji za Tvůj vzácný čas. Chtěl bys na závěr něco vzkázat čtenářům Extraround.cz?

Přijďte podpořit akci ať už fandíte komukoliv, vytvořte bouřlivou atmosféru a vyhecujte nás k co nejlepším výkonům. Uvidíme se na Big cage Ostrava 2!!!Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

MogulAxe - Čtenář - 12.10.2012 v 15:12
Kotlář - Odpovědět
 

Asi dobrej borec, ať vyhraje :-)