přihlásit trvale
Nová registrace
Kings Of The Ring: Time of Gladiators - 14. června v Brně

Kings Of The Ring: Time of Gladiators - 14. června v Brně

přečteno: 1968×
18.04.2013 v 20:33 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 0×
Rubriky: Aktuality / K-1 / ČR

Thaiboxerský mítink nejvyšší kategorie v ČR 2013 zná termín (14. 6.), místo (Brno) i soupeře pro hlavní duel o Supertitul King´s of the Ring: Tomáš HRON / CZE – Stefan LEKO / GER Do České republiky se vrátí světový box za 4 měsíce – 14. června 2013. V podobě thajského boxu. A mítinku "King´s of the Ring - Time of Gladiator´s 2013". O profesionální Supertitul King´s of the Ring budou v ringu a v těžké váze +95 kg zápasit ambiciózní český držitel titulů mistra Evropy i mistra světa Tomáš Hron se světovou legendou kickboxingu, Němcem chorvatského původu Stefanem Lekem.(více o zápase zde)

V programu večera ale bude špičkových duelů víc - představuit se na takové akci chtějí mj. úřadující evropský šampión těžké váhy Hutník, velezkušený Žák, draví Slováci Cingel, Konský... Hronův respektovaný český promotér Milko Deučman potvrdil, že Stefan Leko a jeho tým právě odsouhlasili podmínky a podepsali smlouvu. Galavečer se bude konat v Brně. Před hlavním duelem večera, jehož televizní přenos půjde do světa, mají zájem představit se nejlepší profesionální taiboxeři České republiky a Slovenska. Včetně úřadujícího evropského šampióna těžké váhy, pražského Ondřeje „Spejbla“ Hutníka. Včetně chomutovsko-pražského zkušeného Jiřího Žáka (profesionálního mistra světa WFCA 2010), svěřence kouče Petra Macháčka. Včetně největšího slovenského talentu, žilinského Miroslava Cingela.

Tomáš Hron – Stefan Leko bude s Tomášem Hronem bojovat oficiálně o Supertitul King ´s of the Ring, tedy ještě o třídu cennější, než jsou prestižní zápasy King´s of the Ring. V těch triumfoval před 9 lety poprvé i Tomáš Hron, ale tenkrát ještě ve váze do pouhých 85 kg. Dnes je regulérní těžkou vahou. A Stefan Leko pro něho soupeřem z nejprestižnější kategorie, zkušený úspěšný borec, známý po všech kontinentech. Ještě jednou chce, uzdraven, vystoupat na absolutní vrchol sportovní kariéry. "Blízko k vrcholu je podle expertů i podle mě Tomáš Hron. O sedm let mladší. Má nakročeno mezi úzkou špičku a teď ho čekají pouze zápasy, ve kterých si neodpočne. Pro Tomášův velký návrat po letech před fanoušky v rodném Brně jsme měli nabídky od řady manažerů, ale raději jsme rok vybírali. Opravdovou hvězdu," uvedl Tomášův manažer Milko Deučman.

Stefan Leko takový respekt má: má za sebou v ringu rovných 100 zápasů. A protože nyní zjara ho čeká ještě utkání se španělským soupeřem, je jisté, že na Tomáše přijede připraven v top formě. "To jsme chtěli – aby byl galavečer i hlavní zápas lahůdkou, na kterou se budou sjíždět fanoušci z celé země.“ Přibližuje okolnosti Milko Deučman. Dějištěm červnového zápasu může být v Brně BOBY Centrum. Nebude-li příliš těsné… Deučman: „Pokud se budeme muset pro velký zájem fanoušků přestěhovat do většího, tak každopádně jen do extra prostředí na extra večer.“Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky