přihlásit trvale
Nová registrace
Karlos Vémola se střetl v Brazílii s domácím Caiem Magalhaesem

Karlos Vémola se střetl v Brazílii s domácím Caiem Magalhaesem

přečteno: 72388×
09.06.2013 v 00:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 92×
Rubriky: Aktuality / MMA / ČR

Český zápasník Karlos Vémola (10-4) ve svém třetím vystoupení ve střední váze v UFC narazil na dnešním turnaji UFC v brazilské Fortaleze na domácího bojovníka Caia Magalhaese (6-1). Jejich souboj byl druhým v pořadí v předzápasové části turnaje. Oba zápasníci šli do zápasu po porážce ve svých posledních zápasech. Vémola narazil v Magalhaesovi na držitele černého pásu v brazilském jiu jitsu a národního šampióna v této disciplíně.

Tento aspekt boje se nakonec stal v zápase klíčovým. Vémola zahájil zápas dobře, když dokázal dostat domácího zápasníka na záda, čímž si vytvořil dominanci po většinu úvodního kola. Vémola zasahoval svého soupeře krátkými lotky ve vysoké frekvenci, občas přidal i klasické údery s delším nápřahem. Ačkoliv se mohlo zdát, že nejsou nikterak účinné, Magalhaesova tvář na konci kola svědčila v opak. Magalhaes hrozil ze spodu rychlými pokusy o armbar. Ani jednou však neuspěl. Ještě nebezpečnější byly jeho pokusy o gilotinu v postoji, kde měl český zápasník opravdu namále. Během úvodního kola se do této pozice dostal třikrát, pokaždé však dokázal těsně uniknout.

V konečném součtu vyznělo první kolo lépe pro českého zápasníka. Ve druhém kole ale zahájil lépe Brazilec. Hned v úvodu českého zápasníka zasáhl hákem, který Vémolu očivině zaskočil a následně si jej natlačil na klec. Po chvilkové pasivitě v klinči strhl českého zápasníka na zem a rozjel vlastní kolotoč úderů, přičemž čekal na Vémolovu chybu pro případné ukončení submission na škrcení nebo kimuru. Vémola byl dva krát blízko úniku, ale pozorný a silově neméně vybavený Magalhaeses jej nepustil. Český bijec nakonec skončil v nevýhodné pozici zády k soupeři, který mu šel automaticky po krku a na druhý pokus uspěl.

V čase 2:45 donutil českého zápasníka souboj odklepat po škrcení (rear-naked choke). Vémola opět předvedl dynamické utkání plné akce s několika světlými momenty. V tuto chvíli má však za sebou dvě porážky před limitem (v předchozím zápase podlehl Francisi Carmontovi rovněž submission ve 2. kole) a jeho další osud v UFC je momentálně nejistý. Případné video zápasu se objeví v článku později.


UFC on Fuel TV 10: Karlos Vémola vs. Caio Magalhaes - video


foto:
mma-core.comSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+2
Cows - Čtenář - 9.6.2013 v 09:55
... - přejít na příspěvek
Ja bych ale rekl, ze se souperem udelali dobrej zapas. Ten brazilec srdcar jak svine, ze to...
 
+1
The Viper - Čtenář - 9.6.2013 v 11:32
Elite MMA - přejít na příspěvek
Někde (myslim že tady) jsem četl, že mu Michael Bisping nabídl přestup do jejich tým...
 
+1
Jari - Čtenář - 9.6.2013 v 12:21
Karlos - přejít na příspěvek
Tak tohle byla asi Karlosova konečná v UFC. White někde řekl že UFC má v současnosti 475 f...
 

Všechny příspěvky

Thunder - Čtenář - 9.6.2013 v 01:16
. - Odpovědět
 

První kolo celkem dominance,měl to tam ukončit,myslím že se zbytečně bál nějakého přechodu do lepší pozice.Akorát se vyšťavil a to druhý kolo bylo jak já na tréninku :D

Goblimg - Čtenář - 9.6.2013 v 03:34
. - Odpovědět
 

zaslouzena prohra... je to skoda, ale opravdu s takovym vykonem tam nema co delat :( snad se do ufc dostane attila vegh :) ten ma realnou sanci udelat nejakej uspech

Ondatra9 - Čtenář - 9.6.2013 v 08:11
zklamání - Odpovědět
 

Výsledek pro mě obrovské zklamání. ani se mi nechce hodnotit Karlosuv výkon, čekal jsem, že se za rok někam posune. Hrozně jsem mu přál vítěztví, aby měl klidnější pozici. Nevíte někdo, jestli má podepsanej ještě alespoň jeden zápas nebo teď bude čekat jestli mu jestě něco daj?

MMA-9 - Čtenář - 9.6.2013 v 08:34
.. - Odpovědět
 

Pěkná dominace v prvním kole, ale bohužel si myslím že tímto zápasem v UFC končí

Sonnen285 - Čtenář - 9.6.2013 v 08:51
.... - Odpovědět
 

První kolo pěkný ale pak už to s ním šlo z kopce a mám takový dojem že to byl jeho poslední zápas ve smlouvě takže asi končí.

Cows - Čtenář - 9.6.2013 v 09:55
... - Odpovědět
 

Ja bych ale rekl, ze se souperem udelali dobrej zapas. Ten brazilec srdcar jak svine, ze to prvni kolo rozdejchal, takze bych hned Karlose neodepisoval. 


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

Rek - Čtenář - 9.6.2013 v 10:21
re: - Odpovědět
 

Je to škoda, člověk může bejt těžko nezaujatej, ale stejně si myslim, že Karlosovo zápasy se musí v UFC líbit i ostatním fanouškům. Byla by škoda, kdyby ho po tomhle vyhodili, na druhou stranu by se nebylo co divit, Caio je momentálně na spodku divize, níž neni kam jít a pokud ani tady nedokáže vyhrát, pak se nedá nic dělat.

Ale hrozně rád, bych ho viděl aspoň ještě v jednom UFC zápase.

Thunderon - Čtenář - 9.6.2013 v 10:57
... - Odpovědět
 

Bojoval jakoby měl zápas jen jedno kolo. Škoda...

askeslav - Čtenář - 9.6.2013 v 11:00
škoda - Odpovědět
 

Určitě to Karlosovi každý přál, ale fighter v UFC musí udejchat víc než jedno kolo..třeba mu prdnout ještě něco, ale myslím, že to byl jeho poslední zápas

The Viper - Čtenář - 9.6.2013 v 11:32
Elite MMA - Odpovědět
 

Někde (myslim že tady) jsem četl, že mu Michael Bisping nabídl přestup do jejich týmu Elite MMA, nevíte proč tam Karlos nešel ?

šmejdik - Čtenář - 10.6.2013 v 13:42
Re: Elite MMA - Odpovědět
 

Popravdě taky by mě to zajímalo,je tu někdo znalý kdo by na to dokázal odpovědět? Děkuji

Jari - Čtenář - 9.6.2013 v 12:21
Karlos - Odpovědět
 

Tak tohle byla asi Karlosova konečná v UFC. White někde řekl že UFC má v současnosti 475 fighterů a že to je moc že do konce roku 2013 propustijou minimálně 100 zápasníků myslím že Karlos bude určitě mezi nimi protože co si budeme povídat výkonostně určitě spadá mezi tu stovku nejhorších. A Attila se do UFC asi taky jen tak nepodívá když teď tolik propouštijou tak asi nebudou nabírat nové zápasníky.

Tommy - Čtenář - 9.6.2013 v 12:58
Re: Karlos - Odpovědět
 

White to číslo přestřelil ve skutečnosti jich není ani 400 viz. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_current_ufc_fighters. Ale bohužel je to tak tři prohry v posledních čtyřech zápasech znamenají za téhle situace kdy přišlo hodně borců ze strikeforce téměř automaticky vyhazov.. Karlos by se měl vrátit do Anglie a dát si pár zápasů na akcích jako třeba  Cage Warriors a jestli bude úspěšný může být za rok zpátky v UFC jen doufám že ho nenapadne jít tady, protože by to byl pro něj krok hodně dozadu.


Ivan Buchinger fan club.

Goblimg - Čtenář - 9.6.2013 v 13:04
Re: Re: Karlos - Odpovědět
 

tak tady není nikdo, kdo by ho zaplatil :)

Jari - Čtenář - 9.6.2013 v 18:00
Re: Re: Karlos - Odpovědět
 

Krok dozadu by to nepochybně byl ale na druhou stranu by bylo pěkné ho vidět na nějaké domácí akci alespoň jeden zápas.

Goodridge - Čtenář - 9.6.2013 v 12:25
njn - Odpovědět
 

Hrál si na Velasqueze a nepovedlo se.

Lukick - Čtenář - 9.6.2013 v 14:43
Karlos - Odpovědět
 

Obrovská škoda. První kolo skvělé, ale poslední minutu jak se přetahoval v klinči už se měl vydýchávat na to druhé kolo, protože ve druhém kole ho nevyřadil hák, ale jeho fyzička. Šlo vidět jak už neměl šťávu. Začátek sice skvělý, ale asi to prostě přepálil a možná ho to bude stát místo...

mr.perfecto - Čtenář - 9.6.2013 v 16:19
ach jo - Odpovědět
 

Tak papa Karle...

Já prostě nepochopím, že jde do zápasu bez fyzičky. Z videa je jasně vidět, že do druhého kola nastupoval už pěkně vyčerpanej....jinak boxing,zase marnej....TDD taky nic moc a na zemi se jen stěží bránil a nakonec neubránil.

V té souvislosti, mě opět napadá otázka jak tu byla rozebírána: kde jsou ty jeho zkušenosti a tituly z řecáku?

Není tajemstvím, že ho moc nemusím, ale tentokrát jsem mu to přál, ale za takovýhle výkon si to bohužel ani nezasloužil

Pedro - Čtenář - 9.6.2013 v 18:57
. - Odpovědět
 

Byl to dobrý zápas, jak Karlos tak i ten brazilec se ukázali v dobrým světle, Karlosovi scházelo trochu štěstí, doufejme, že ho v UFC ještě  uvidíme Smile

webfighter - Čtenář - 9.6.2013 v 22:05
Prvni kolo vyhru nedela, ale - Odpovědět
 

povedlo se mu pekne a vzalo to mnoho sil, pritom se Karel posunul v MMA dal. Je fakt, ze UFC asi opusti, ale je to skoda nejen kvuli tomu, ze je to Cech.

Clay - Čtenář - 10.6.2013 v 02:17
... - Odpovědět
 

Žádný posunutí od zápasu s Markesem a už vůbec žádný od zápasu s Carmontem. Teď se dost probírá, jestli je vůbec 6 násobnej českej šampion ve wrestlingu a všechno nasvědčuje tomu, že to tak opravdu není. Nejen kvůli tomu, že mezi lety 2001 a 2004 nelze nic takovýho dohledat, ale hlavně svýma výkonama. Už od zápasu s Madsenem, doplácel na špatný kardio a co se stane po téměř třech letech později? Vyšťavenej po prvním kole, ve kterym předvedl svůj milovanej ground and pound. Do UFC šel s tím, že se nikdy ještě nepodíval přes první kolo a moc dobře věděl, proč se dalším kolům vyhnout, tady je to vidět myslím, že dobře. Pokud si pochvaloval shození váhy z těžký, na light heavy a potom na střední, tak já to vidím přesně naopak.. v těžký váze není hlavní technika, ale hlavně síla, což on určitě má, ale techniku postrádá úplně a když se potom postaví proti brazilskýmu klukovi, kterej BJJ trénuje někdy od 5 let a je šampion v BJJ Brazílie, tak vypadá na zemi jako želva otočená vzhůru nohama. Naprosto žádná obrana na zemi a ty naivní klinče u klece, kde se v podstatě ani nepokusí o takedown a jen je do soupeře zaklesnutej, to opravdu nevím co tím sleduje. Buďte si naprosto jistí, že tohle je Karlosův konec v UFC a pokud si ho má třeba všimnout takovej Strikeforce, tak na sobě musí neuvěřitelně zamakat, jinak skončí kdesi v BAMMA nebo pro něj nejlépe ve WFC. Jsem zklamanej hlavně z toho důvodu, že se po třech letech nedostal ale vůbec nikam a nedělá ani dobrou reklamu českýmu wrestlingu. Bohužel, je to jediný Čech v pořádný MMA organizaci a co je na tom nejhorší, tak žádný jiný tomu není ani trochu blízko. Ve WFC bude mít teď zápas Jevgenij Mahteenko z Hanumanu, ale to je tak vše. Attilu můžeme Slovákům závidět, ten ještě něco dokáže, ale Karlos se už nejspíš nemá kam posunout. Holt chlapec zjistil, že bodybulding z dřívějška, je trochu jiná věc, než MMA. Takže přitom, kdy se UFC rozrostlo o ženskou kategorii a přidaly se váhový kategorie, zřejmě nebude pro Karlose místo. Škoda, ale nikdo jinej, než on sám za to nemůže.

 

Clay - Čtenář - 10.6.2013 v 20:13
Re: ... - Odpovědět
 

Ještě bych se rád opravil - Strikeforce již zanikl a druhá nejprestižnější organizace je proto Bellator.

Goodridge - Čtenář - 10.6.2013 v 07:55
... - Odpovědět
 

Příjde mi jako naprostá debilita být v nejprestižnější světové organizaci, mít životní šanci, na jakou čekají tisíce dalších a on není schopný po 3 letech přiít v adekvátní kondici nebo s něčím novým. V podstatě neměl jak vyhrát, na zemi je proti BJJ borcům nulový, v postoji je to ještě větší tragédie, tak čím jako chtěl vyhrát, to opravdu nechápu. Asi si pořád myslí, že svým hospodským stylem alá "shodit na zem a bušit hlava nehlava" objevil ameriku.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 09:39
A tak to je... - Odpovědět
 

Tak sem taky něco prihodim.... Co se tyče toho zápasu, jsem si skoro jistej, pokud by všechny tri kola byly jako to prvni, tak by to byl pomalu zapas večera. Karlos hold taktik opravdu neni, chce proste zapasit a necekat co ten druhej předvede. Pro diváka super, bohužel pro nej ne. Goodridge píse, ze si za to muze on sam. S tím bych tak úplne nesouhlasil a chybu bych hledal v jeho týmu, managementu a pod. Byl jsem na jeho treninkach, nejsou schopni mu najít adekvatniho sparinga. To bych videl jako problem cislo jedna. Problem cislo dva je bohužel v tom, ze zápasí v 84 kg, a den před vazenim ma furt okolo 90. Nedokážete si představit, co pro telo to je, během jednoho dne shodit 8 kilo a druhy den, hned po vážení je nabrat zpět. Jak to telo muze byt připraveno. Jeho normální váha je okolo 100 kg. Takze si myslím, ze pokud chce zapasit v 84, mel by se stále udržovat okolo 90.  Bylo úplne jasné, ze kdyz prohraje, objeví se tu mraky profesionálních kritiku, jak tam nema co dělat, v zivote na to nemel.... Je tam ? Je.... Tak tyhle polemiky jsou z cesty. Z nějakých  příspěvku tady čiší zavist, zlost nebo nevím co to je. Před zápasem tady nejakej debil napíše smrt karlosovi, a pak jako ze čekal jestli se ozvu? Takhle se fandí v cr, kdyz se někdo někam dostane?. Kdyz vyhrává je kazdej placan po zádech, jakmile se něco nepovede, hází se na nej spina. Ja osobně před nim smekám! Az se tam dostane kdokoliv z vás, nebo nejakej cech a prohraje dva tri zápasy po sobe, smeknu i před nim. Tam se člověk opravdu nedostane ze jde kolem ufc a zeptá se... Chcete me? 

Ondatra9 - Čtenář - 10.6.2013 v 09:56
Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Nevíš prosim tě, jak to je s tím, že Karlosovi nabízel Bisping camp u nich u Elite MMA? Proč tam nešel a jestli je to vůbec pravda? Někdo už se tady na to ptal. Díky.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 10:02
Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Bylo to po zapase s masenziem v NJ.... SHOOTfIGHTERS si ho držej zuby nechty. Tam vidím největší problem. Možna ze ted uz mu to dojde, ale bojím se aby nebylo pozdě. Jinak v GCF vázne neskončí:) Bellator o nej mel zájem, takze s největší pravděpodobnosti skončí tam. Kez by UFC mu ale jeste jeden zapas dala. At si říká kdo chce co chce. On nema nudný zápasy....

Ondatra9 - Čtenář - 10.6.2013 v 10:15
Re: Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

mohli by mu dát ještě jeden zápas o všechno. Američanů a Brazilců je tam jak nasráno. Pořád věřim, že mu ho daj, třeba bude mít vliv i to, že je z Evropy a White se vyjadřoval, že by chtěl, aby UFC bylo po celým světě. Jinak potomhle by opravdu měl jít do Elite MMA. Sparing s Bispingem by ho určitě posunul jak svině, hlavně v boxingu.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 10:31
Re: Re: Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Je to tak, přeji si další zapas víc nez malej kluk Vánoce:) Vyhazují nudný zápasníky, coz Karlos neni. Dnes většina jen taktizuje a to Dana říkal, ze se mu moc nelíbí. Tím z Karlose nedělám bůhví jakyho zapasnika ale styl ala hrr na nej, chtěj lidi vidět. Tak doufejme....

Ondatra9 - Čtenář - 10.6.2013 v 10:42
Re: Re: Re: Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Byla by pecka, kdyby teď 6. července Leben znovu prohrál a měl by 3 prohry v řadě a Dana by jim dal ten zápas znovu o udržení. Leben bude stát UFC víc love než Karel.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 11:29
Re: Re: Re: Re: Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Kez by:))

wojtaman - Čtenář - 10.6.2013 v 13:42
Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Co je to za kec, že kdyby takový byly 3 kola? Kdyby Vémola zvládl 3 kola v takovýmhle tempu, tak by byl jinde než je ted. A ty řeči že za to může jeho gym...on snad není otrok a může trénovat kdekoliv bude chtít...je fakt že v Shootfighters nemají dobrý střední ani polotěžký s kterými by mohl spárovat, ale přesně co ho tam teda drží... A ještě k tomu shazování...tohle jsou uplně normální čísla v UFC je normální, že střední váhy mají normální hmotnost přes metrák..takže tady taky nic na Karlosovu stranu.


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 15:57
Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

 Tvá namistrovanost a vsevedomost  je unikátní. Kde ze se mužem kouknout na tebe, abychom věděli jakej střelec jsi? Tak možna u piva chlapce v hospode vid?

wojtaman - Čtenář - 10.6.2013 v 18:10
Re: Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Jenom proto, že nemáš žádný argumenty tak začínáš útočit? Já třeba byl i s Vémolou trénovat v Londýně a nic moc mi to nedalo, jen vědomosti, jak na tom jsou(samozřejmě mě tam profíci řezali ale to jsem čekal). Od té doby jezdím radši do Polska,Holandska a Švédska- lepší přístup lepší ceny a milejší lidi než v Londýně... A jak na tom jsem 4 vítězství v amatérské lize mma, 9 zápasů pod k-1 pravidly(8-1),3 zápasy v klasickém boxu(2-0-1), přes 30 zápasů v Grapplingu,a asi 300 zápasů v judu. Letos po prázdninách se chci vrhnout na profi zápasy....A jak jsi na tom ty? A dost si protiřečíš a myslíš že se na to zapomíná...ale dřív si tvrdil, že ty rozhodně netrénuješ občas bouchneš do pytle....a najednou trénuješ s Vémolou =D A i kdybych nedělal vůbec žádný sport, tak v čem by to mělo co dělat s Vémolovým výkonem? A ruku na srdce takových zápasníků je spousta a nebýt zrovna z Čr tak o něm nikdo nemá ani páru a nikdy by se tu nerozebíral zápas, který běžel zadarmo na fb. Takže tak troubo


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 18:47
Re: Re: Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Trénovat a byt s někým na tréninku je docela rozdíl profíku. Ja neutocim, ale hned sem flaknout.... Co je to za kecy, mi nepřišlo hold nejvhodnější. Tak v tom případe fandím i tobe. 

wojtaman - Čtenář - 10.6.2013 v 19:19
Re: Re: Re: Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

no ale uznej že argumentovat, na cokoliv, slovy "ale kdyby" je velikej nesmysl


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 19:47
Re: Re: Re: Re: Re: Re: A tak to je... - Odpovědět
 

Tím jsem ale zas ja myslel, ze to prvni kolo bylo hodně koukatelny a KDYBY byla polemika. Ale ted uz je to vse jen o KDYBY. Coz je proste skoda. Otrok SHOOTGIGHTERS to sice neni, ale měnit kempy asi taky nebude prdel. Možna tohle ho k tomu nakopne. Takze sorry a peace s tebou:)

danda - Čtenář - 10.6.2013 v 10:43
karlos - Odpovědět
 

Tak ty coment mě tady fakt baví:-)myslím si že radek 445 to vystihl asi nejlepe,bnud nekdy zapasil nebo,nebo ma to v hlavě v pořadku,jinak ty coment typu papa atd jsou docela fakt smutné...vždy když někdo napíše, strašne by mě zajímalo kolik má odzápaseno...víte vubec nekdo pod jakým tlakem musel být kolik se toho vněm odéhralo??v hlavě měl prohraješ a končíš..proto to mohlo vypadat jako že se nikam neposunul..ale bohužel ten stres....je mazec....myslím si že nikdo znas nemuže vubec tuhle ligu soudit!!je v té nejvyšší lize..prostě tzo trošku přepálil a pak fíza ta tam...Crya to že zhazuje je také druhá věc...

 

danda - Čtenář - 10.6.2013 v 10:45
karlos - Odpovědět
 

A přesně tak je to taky o týmu...prostě všichni tě placaj když jsi nahoře a pak...hovno...a hlavně je to o penězich.že se v boxu neposunul výše..to zaskulisí nevíme...to ví jen on sám...

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 11:23
Re: karlos - Odpovědět
 

Az budeme mit tolik profi fighteru, jako máme lidi co v tomhle oboru vedi vse nejlíp, tak budeme zapasnicka velmoc. Bohužel u toho všichni koncej, nikdo nic nedokázal ale všichni nejlíp vedej jak to mělo byt. Radši by si Češi prali v ufc Slováka. Tak to je po mne. Nic proti Atiloj, ale tohle mi přijde postavené na hlavu. Jen tak mimochodem, atila byl jedním kdo s Karlosem sparovali, a vázne to byl taky jeden z Tech co nebyl zrovna tím nejadekvatnejsim. Do Karlosova zázemí a zákulisí vidím asi víc nez většina lidi tady. Proto se musím některým komentum hořce smát. Máme tu nejvíc preborniku v klapani pusou, ale aby někdo něco dokazal? To ne, tak si to tady radši lecej pismenkana na klavesnici. Skoda..... V tomhle jsou Češi excelentní!

Clay - Čtenář - 10.6.2013 v 20:18
Re: Re: karlos - Odpovědět
 

Nechci se tě nějak dotknout, ale zatím jediná věc, co tu děláš je, že shazuješ názory ostatních. Přečti si je, nemusíš s nima souhlasit, ale neshazuj je. Každý má na to jiný pohled. Respekt Karlosovi, že se co by Čech dostal tam, kam se dostane jen málokdo, ale palec dolů za to, že se za 3 roky nikam neposunul. Můžeš bejt jeho největší fanboy, můžeš bejt hater, ale tohle snad vidí i slepej.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 20:25
Re: Re: Re: karlos - Odpovědět
 

To neni shazování nazoru nebo ostatních, ale proste odjakživa mi vadej řeči, nema na to, nic nikde nepredvedl a pod. To je zas schazovani teda jeho snahy, a výkonu. To je snad jasny ze na to někdo kouká zaujate. Bejt to skopcak, amik nebo kdokoliv tak mi je ukradenej. V každým sportu , jelikoz jsem cech, tak budu fandit Čechům a ne říkat... Jeeee to byla tragedie, vždyť tam nema co dělat. Takhle se bavej strejcove s pupkem na vesnici na fotbale u píva:)

MB - Čtenář - 10.6.2013 v 20:49
Re: Re: Re: Re: karlos - Odpovědět
 

Dle mých dosavadních životních zkušeností se většinou strejcové baví spíše jako ty Wink

 

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 21:16
Re: Re: Re: Re: Re: karlos - Odpovědět
 

Tož to ti tve dosavadní životní zkušenosti moc nezávidím.

Tommy - Čtenář - 10.6.2013 v 11:36
. - Odpovědět
 

Nejsmutnější je na tom asi to že pokud v UFC skončí tak se tam žádný čech mnoho let nepodívá.


Ivan Buchinger fan club.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 11:40
Re: . - Odpovědět
 

To souhlas..... Tak snad sepisem petici ne:))))) Pokud Karel ufc opustí, tak jedinou reálnou šanci, ze se podívá do ufc by byl zase on. Třeba po roce ale šance by byla. Ted otázka jak to Karel ted bude mit v hlave. Ted bude neuvěřitelně zklamanej , nasranej a bůhví co všechno.

Ondatra9 - Čtenář - 10.6.2013 v 11:57
Re: Re: . - Odpovědět
 

Nevíš kolik Karlos stojí UFC? To asi bude taky rozhodující, jestli tam bude nebo ne. Pořád tam je dost zápasníků, kteří stojí UFC hrozný prachy a na zápasy se nedá koukat viz. Evans, ikdyž to se nedá srovnávat, tak to berte s rezervou.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 12:05
Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Tak to bych kecal, to nevím.... Pokud to neni zrovna top 10, tak startovny a bonusy jsou plus minus stejny..... Jde o to, ze i kdyz nezapasej tak berou nejakej plat. Ale na Karloj asi nezkrachujou:)

Ondatra9 - Čtenář - 10.6.2013 v 12:14
Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

To asi opravdu nezkrachujou, jen mě to zajímalo. Tak Karel bitej nebyl, mohl by dostat zápas o vše klidně už v září, pořád tomu věřimCool.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 12:22
Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Záři je ufc v Anglii, to by byla pecka..... Hlavne tak to mělo byt, pokud by vyhrál.  Je pravda, ze za celou dobu ho nikdo neserezal. Prohra na body nebo Submission. To by mohlo hrát v jeho prospěch. Ale bojím se, ze to jsou všechno zbožná přání... Sam ted neví jak to bude. Muze jen čekat a doufat jako my. Ale bude to vědet asi hodne brzo. Jak zjistim,hodím sem info...

Ondatra9 - Čtenář - 10.6.2013 v 12:31
Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Tak to ani nevim, že v září bude event v Anglii. Tak to by také mohlo hrát pro Karla, že to bude v Anglii, zápas o vše. Jinak main card asi ještě neni na světě co? A samozřejmě info co nejdříve.

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 12:40
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Záři nebo říjen..... Jedno z toho určitě.

Pedro - Čtenář - 10.6.2013 v 23:16
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: . - Odpovědět
 

Tyhle pálkovačky jsou strašný. Karlos Vemola je dobrý zápasník, jinak by nemohl být v UFC, to se žadnému čechovi nepodařilo, tak můžem být rádi a hrdí, protože dělá Český Republice jméno ve sportu, kde nás nikdo nezná. Myslím si, že si zaslouží další zápas a taky respekt, protože jeho zápas kandidoval na zápas večera. I kdyby ho UFC propustila, tak po něm šáhne třeba Bellator a tam dopiluje ty nedostatky, jak někteří píší. Věkově je taky hodně perspektivní a do UFC se může vrátit později. Možná právě díky Karlosovi Dana White a spol vědí, že existuje náká Česká Republika Smile

Goblimg - Čtenář - 10.6.2013 v 11:59
Re: Re: . - Odpovědět
 

Tak snad teď konečně změní team. U Bispinga by mohl jen růst :)

Tommy - Čtenář - 10.6.2013 v 15:00
Re: Re: . - Odpovědět
 

Jak jsem napsal výše ideální by pro něj bylo dát si pár zápasů v Anglii nejlépe v polotěžké váze to by mu podle mě sedělo nejlíp tím, že shazuje do střední mu ubírá hodně na kondici. Pokud by tam sebral 2-3 působivé výhry mohl by být za rok zpátky v UFC, ale kdo ví třeba po něm sáhne Bellator.


Ivan Buchinger fan club.

Goodridge - Čtenář - 10.6.2013 v 13:17
... - Odpovědět
 

Rade, určitě máš v mnohém pravdu, ale ty stresové podmínky tam má každý zápasník, nikdo tam nejde s tím, že "nechám si rozbít hubu, šak v pohodě, mám ještě k dobru dvě prohry", zvlášť před domácím publikem...ten stres je tam pro všechny, takže to není omluva.

Díval jsem se živě, zápas to byl fakt napínavý, jak utíkal z těch gilotin, to byl dobrý nervák, podobný stav jako při fandění v hokeji ve finále MS...super drama, ale ten závěr mě nasral. Měl vyhrát! Už nění v 8. lize někde v anglii, tady musí počítat i s gameplanem, to je prostě nejvyšší liga a musí k tomu adekvátně přistoupit. Fandil jsem mu jak prase, ale bohužel tušil jsem, jak to dopadne, když má proti sobě borce mistra BJJ. To je pro něj nejvíc nebezpečné, podle mě kdyby dostal Lebena, tak má víc šancí, i obecně proti všem standup specialistům má Karlos dobrou šanci, ale se silovým BJJ borcem bude mít vždy problémy, protože je to GnP zápasník a potřebuje dostat soupeře na zem, kde umí jen pálit bomby, třeba jsem u něj nikdy nezaregistroval nějaký pokus o subnutí. 

MB - Čtenář - 10.6.2013 v 13:21
Re: ... - Odpovědět
 

Pořádný GnP bylo k vidění v zápase Alcantra vs Pepey. Karlos má sílu, ale jen ta mu k dobrýmu Gnp nestačí, i to je taky o technice.

 

MB - Čtenář - 10.6.2013 v 13:22
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Re: Bylo to Arantes vs Pepey, sry

Ondatra9 - Čtenář - 10.6.2013 v 13:33
Re: ... - Odpovědět
 

Už subnul Massenzia a na Carmounta to taky zkoušel, skoro stejně jako teď Hellboy na Karla. Možná je Karlův plán nemít plánLaughing.

Flek - Čtenář - 10.6.2013 v 14:10
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Joachim Hansen něco zkoušel na Karlose? :)

Ondatra9 - Čtenář - 10.6.2013 v 14:31
Re: Re: Re: ... - Odpovědět
 

nene byl to hellboy 2 caio magalheas.

Thunder - Čtenář - 10.6.2013 v 14:54
Re: ... - Odpovědět
 

A Masenzia porazil jak? :) neříkám,že to byla bůhvíjaká technika,spíš to utáhl silou,ale na to se record neptá ;)

aceman - Čtenář - 10.6.2013 v 14:05
Karlos - Odpovědět
 

Velka skoda prohry, ale byl to nadherny zapas, ktery mi trochu pripomel prubeh Carwin vs Lesnar...

Uz ho mel Karlos na lopate, ale bohuzel se mu nepodarilo soupere umlatit... Drzim palce, at mu daji jeste jeden zapas.

Ficary - Čtenář - 10.6.2013 v 17:43
.. - Odpovědět
 

Mám trochu obavy, že jak tu píšete, že by měl dostat zápas o vše, nejlépe v Anglii apod. tak jsem měl dojem, že proti Lebenovi to bylo cítit, že když prohraje, tak končí. Musel to zrušit kvůli zranění, což v očích DW si moc nepomohl, spíše naopak a nakonec prohrál zápas, dalo by se říct, že na 99% je pro jednoho vyřazovací. Takže po tomhle všem si myslím, že zápas o vše...si můžeme pustit v článku. ;) Naděje umírá poslední, moc bych mu to přál a bylo by to super. Navíc bohužel UFC nepostrádá zápasníka, ba naopak - redukuje jejich počet.

Goodridge: nervák to byl jako prase, při GnP jsem mu ještě na dálku pomáhal Laughing a ty gilotiny jak 3 nájezdy při MS Laughing

Thunder - Čtenář - 10.6.2013 v 19:33
plat - Odpovědět
 

Už nevim,kdo tu psal o tom,že fighteři dostávají plat i tak(nechce se mi to hledat) ale je to zřejmě pěkná pí*ovina,podle tweetů ke zrušenému UFC 151,kde fighteři psali jak sou v hajzlu,že se to zrušilo,že taky musej platit účty atd. nebo tenkrát rozhovor s Patem Barrym,jak říkal,že si blbě spočítal rozpočet na kempy atd. a tejden před zápasem žral rejži s kečupem.

Takže takhle

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 19:51
Re: plat - Odpovědět
 

Jsem psal ja, mám za to ze to Karlos někde říkal. Proto jsem to psal.... Asi to nebude nic zavratnyho v poměru se zapasovymi bonusy a startovnym. Ruku do ohne bych za to asi nedal ale nepřijde mi to uplne nereálný. Defacto to jsou zaměstnanci a sociální politika v Us funguje dobre:))))

Thunder - Čtenář - 10.6.2013 v 21:38
Re: Re: plat - Odpovědět
 

No taktéž nedávno byl článek,že to právě zaměstnanci nejsou ;)

jedou si na živnost

radek445 - Čtenář - 10.6.2013 v 19:57
Re: plat - Odpovědět
 

A asi to nebude plat jako takovej ale forma nějakých odměn ze zisku, sledovanosti a tak...

toddb - Čtenář - 10.6.2013 v 21:38
UFC peníze - Odpovědět
 

http://www.mma-manifesto.com/ufc-fighter-salary-database/salary-main/ufc-career-fighter-earnings.html


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

toddb - Čtenář - 10.6.2013 v 21:45
Re: UFC peníze - Odpovědět
 

262 Karlos Vemola* $ 114,000


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

wojtaman - Čtenář - 10.6.2013 v 23:34
Re: Re: UFC peníze - Odpovědět
 

za všechny zápasy... plus fighteři mají hodně peněz od sponzorů a od reklam....a samotné UFC jim mimo zápasy samozřejmě nic neplatí...proč taky (zápasníci jsou rádi že mají od UFC placené pojištění)


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

mr.perfecto - Čtenář - 11.6.2013 v 01:30
Re: Re: UFC peníze - Odpovědět
 

No hovno...Liddell takovou raketu? Ono se vyplatí bejt kámoš s QW :)

A na Karlose mi to teda přijde až přehnanej peníz tím spíš, že třeba Che Mills je až pod ním. a Gustafsson jen 240?

Ten DW je ale škrt :)

Maltézsky psík - Čtenář - 12.6.2013 v 09:27
... - Odpovědět
 

Podla wikipédie uz Karlosa vyhodili: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_current_UFC_fighters (pozri recent cuts). Neviete o tom niekto nieco viac? Wikipedia totiz nie je moc doveryhodny zdroj...

Clay - Čtenář - 13.6.2013 v 18:56
Re: ... - Odpovědět
 

Asi nějakej vtipálek. Už to zmizelo, takže oficiální ještě nic není. Jen škoda, že se to dřív nebo později stejně stane realitou. Laughing

Ondatra9 - Čtenář - 20.6.2013 v 21:10
Karel - Odpovědět
 

Nevíte už někdo jak to je s tim Karlem? Já denně prolítnu několik webů a pořád žádná zmíňka ani náznak, jestli ho vyhodí nebo ne.

 Dík za info.

radek445 - Čtenář - 20.6.2013 v 21:27
Re: Karel - Odpovědět
 

Ve smlouve ma jeste jeden zapas, ale pro ufc to pry neni nic co by nemohli zrušit. Mel by se vse dozvědět tento týden. Takze furt je to pade na pade. V jeho prospěch hraje to, ze v Anglii bude v záři nebo říjnu ufc, takze je by Karlos nestal za letenky a hotel nic. Jen startovny. Takze doufejme , ze to dopadne. Pokud ne, chtěl by si dat jeden zapas v Čechách , aby zavřel pusu všem pochybovacum, co se tyče českého titulu a pak by byl na rade Bellator. Osobně doufám, ze nic z toho nedopadne a zůstane v UFC. Jinak podminky v Brazílií byly extrémní pro ne brazilský zápasníky. Ono asi nebyla moc náhoda, ze všichni Brazilci vyhrali:( Trochu na ne nejspíš udelali levou. Myslel jsem, ze v UFC by se toto dít nemuselo , ale bohužel. Uz to ze tam nebyl Dana bylo divny.

Ondatra9 - Čtenář - 20.6.2013 v 22:10
Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Dík za info, tak jestli má ještě ve smlouvě jeden mač, tak to snad dodržej, u něj maj jistotu, že to bude koukatelný. Jinak k té Brazílii - politika je všude a po USA je to největší trh pro UFC, jako v jiných sportech, když je někdo doma, tak to musí bejt prostě znát. Vždyť brazilců tam je tolik, že by si mohli založit vlastní organizaci a dost kvalitní.

radek445 - Čtenář - 21.6.2013 v 15:26
Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Tak novy info..... 3 srpna UCMMA v Londýně o titul.

Ondatra9 - Čtenář - 21.6.2013 v 15:37
Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

to znamená teda v ufc ende?

radek445 - Čtenář - 21.6.2013 v 15:43
Re: Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

5 vyhranejch zápasu a mohl by jít zpět. To uz bude asi taky na jeho managerech ale pokud by parkrat, respektive asi pětkrát obhajil tam, cesta je otevřena. Kdyby tam nabral zpět sebevědomí a spravil si chut, tak možna to nebude od věci. Ale poslední info je zatim takovy no... Co se da..

Ondatra9 - Čtenář - 21.6.2013 v 16:02
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

tak to mě docela sere, ale co se dá dělat, snad je tam vyřídí do dvou let a vrátí se konkurence schopnější. Jinak to je info oficiální nebo to může bejt ještě jinak?

radek445 - Čtenář - 21.6.2013 v 16:17
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Je to info od Karla.... 

Ondatra9 - Čtenář - 21.6.2013 v 16:43
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

tak to jo. Pořád nechápu ty smlouvy v ufc, když tam má ještě zápas, tak ho stejně vyhoděj a nedodržej smlouvu a když zápasník si jen otevře hubu tak ho taky můžou vyhodit. Ty smlouvy jsou postavený jako že ten zápasník je jejich děvka? Já to fakt nechápu. Jinak díky info.

radek445 - Čtenář - 21.6.2013 v 17:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Hold monopol....

Cows - Čtenář - 20.6.2013 v 22:50
Re: Re: Karel - Odpovědět
 

V tom pripade budu asi trosku svinak, ale preju mu at ho vyhodi, protoze na Karlose bych se vazne rad v Cechach podival. Ale jen za predpokladu, ze by dostal adekvatniho soupere, jakoze mu nehodi nejakeho "B"ckare, jen aby se nereklo.


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

MB - Čtenář - 20.6.2013 v 23:40
Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Karlos by dostal na piču i od Hášy.

radek445 - Čtenář - 21.6.2013 v 09:07
Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

To MB znamená mega blb?

Pedro - Čtenář - 21.6.2013 v 06:41
Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Tak to je super, že má smlouvu na další zápas, já věřím, že si ho tam nechají. Nakonec ty jeho zápasy jsou dobrý, ten mač s tím brazilcem kandidoval na zápas galavečera, holt trochu smůly a zápasit v brazílii proti brazilci je dost nevýhoda. Určitě ho uvidíme na UFC Anglie. Hmm tomu komentaři dole, že Karlos by dostal i od Háši se můžu snad jen zasmát.....přece Háša je váhově moc dole, kromě toho UFC a Česká Republika je abych neřekl obrovský tak maličký rozdíl Laughing

antiKristián - Čtenář - 21.6.2013 v 08:50
Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

MB jenom provokuje Radka :)

radek445 - Čtenář - 21.6.2013 v 08:54
Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Jestli někdo provokuje tímto zpusobem, tak je to obycejnej zoufalec a chudák. Nebuďte trapni hosi. Shazujete se tady sami.

antiKristián - Čtenář - 21.6.2013 v 12:34
Re: Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Jo, je to zbytečný.

radek445 - Čtenář - 21.6.2013 v 13:01
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

DíkDík

Clay - Čtenář - 22.6.2013 v 06:09
Re: Re: Re: Karel - Odpovědět
 

Nenechají, právě ho vyhodili.