přihlásit trvale
Nová registrace
Karlos Vémola nejspíš opět v ČR proti vítězi duelu Muradov vs. Rozanski

Karlos Vémola nejspíš opět v ČR proti vítězi duelu Muradov vs. Rozanski

přečteno: 4251×
17.11.2014 v 12:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 5×
Rubriky: Bleskovky / MMA / ČR

Česká jednička střední váhy MMA adomácí šampión organizací MMAA a GCF Karlos Vémola (14-4), se zřejmě při svém dalším zápase znovu podívá do ČR. Devětadvacetiletý Vémola, který se aktuálně zotavuje po operaci kolene, údajně uzavřel dohodu s českým pořadatelským týmem Fighting Zone a někdy v polovině příštího roku by se měl utkat s lepším z dvojice Makhmud Muradov vs. Maciej Rozanski. Ti se spolu utkají 10. prosince v Aréně na Spartě, v Praze na prvním turnaji z dílný Fighting Zone.

Vémola naposledy bojoval v březnu v Hradci Králové s Polákem Piotrem Strusem, kterého porazil 3-0 na body. Od té doby si kvůli zraněnému koleni, které si vyžádalo operaci, další zápas na konto nepřipsal. Uzbek Makhmud Muradov (5-4), který dlouhodobě žije v Praze a trénuje pod vedením Vémolova někdejšího rivala Petra Knížete, má aktuálně na kontě dvě výhry před limitem.

Další zápas jej čeká 28. listopadu na turnaji Souboj titánů v Plzni, kde se představí v souboji podle hybridních pravidel KMM, kdy první kolo probíhá podle pravidel K-1, druhé podle pravidel thajského boxu a třetí kolo pdle pravidel MMA. Jeho soupeřem bude Kertész Róbert. Polák Maciej Rozanski (4-0) má na kontě 4 zápasy v MMA, všechny dokázal vyhrát a pokaždé před limitem, tři krát submission a jednou KO.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Cows - Čtenář - 17.11.2014 v 18:36
... - Odpovědět
 

Na ta hybridni pravidla se budou prevlekat rukavice? Kolo bude trvat pouhe tri minuty?


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

Patriot - Redaktor - 17.11.2014 v 19:52
hybrid - Odpovědět
 

Když už se to nakouslo, jakej máte názor na tyhle moderní novinky jako hybridní pravidla, nebo třeba zápasy 2 na 2? Mně to přijde jako děsná chujovina laughing

Tommy - Čtenář - 17.11.2014 v 20:28
Re: hybrid - Odpovědět
 

2v2 to mi příjde jako totální úlet bojové sporty obecně budou vždycky individuální sport nedovedu si představit box 2v2 nebo judo 2v2 nevím proč to tahat do MMA. Co se těch hybridních praviděl týče to je podle mě takové spestření - tak trochu freak show, ale že by to prorazilo na nějakou vyšší úroveň to si fakt nemyslím.


Ivan Buchinger fan club.

Goodridge - Čtenář - 17.11.2014 v 22:00
Re: hybrid - Odpovědět
 

Mne se to libi. Zavedl bych toho vic, treba s basebolkama nebo sudlicema.

A ne 2 na 2 ale 3 na 1 atd...ten jeden by mel retez s ozubenou kouli a ti tri strikaci pistole.

Patriot - Redaktor - 17.11.2014 v 22:04
Re: Re: hybrid - Odpovědět
 

Na Tebe je spoleh laughing laughing laughing