přihlásit trvale
Nová registrace
Jerome Le Banner vs. Stefan Leko o titul mistra světa ISKA

Jerome Le Banner vs. Stefan Leko o titul mistra světa ISKA

přečteno: 1437×
26.05.2011 v 23:04 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 0×
Rubriky: Aktuality / K-1 / Svět

Přírodní katastrofa, která dokonala zkázu už tak ekonomickou krizí zmítané soutětě K-1, zapříčinila, že letos se turnaje K-1 konat nebudou. Dobrou zprávou je, že alespoň turnaj DREAM není zcela mrtev, pořadatelé ohlásili, že uspořádají turnaje v bantamové váze na 29. květen. Bojovníci K-1 tak zůstávají mimo ring a nebo si shánějí náhradní "zaměstnání", kde se dá. Francouzský veterán Jerome Le Banner má aktuálně na programu zápas o profesionální titul mistra světa organizace ISKA v K-1 zápase v Ženevě. Jeho soupeřem bude další veterán K-1 Němec Stefan Leko.

Zápas se uskuteční 11. června v Ženevě, ve Švýcarsku. Jeho soupeřem bude člen holandského klubu Stefan Leko. Oba se v K-1 už v ringu potkali před 10 lety. V červnu roku 2001 na turnaji v Sendai, v Japonsku vyhrál po 5 kolové bitvě 3-0 na body Jerome Le Banner. Naposledy Le Banner zápasil v říjnu minulého roku s Japoncem Kyotarem. V boji o postup do velkého finále prohrál kontumačně na body, když na protest proti rozhodnutí rozhodčích, poslat zápas do extra round, odešel z ringu.

Stefan Leko už v K-1 delší dobu nepůsobí. Naposledy se tam objevil v roce 2008. Od té doby zápasí v menších organizacích, objevil se také v konkurenční It´s showtime. V nejlepších dobách dokázal porazit velikány jako Peter Aerts, Francisco Filho, Badr Hari, Mike Bernardo, Alexej Ignashov a další...Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky