přihlásit trvale
Nová registrace
It´s showtime Fast and Furious - rozlosování dvojic

It´s showtime Fast and Furious - rozlosování dvojic

přečteno: 1660×
07.07.2011 v 20:04 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 0×
Rubriky: Aktuality / K-1 / Svět

Holandská organizace It´s showitme hodlá zasadit finanční krizí zmítanou K-1 další ránu v konkrenčním boji. Na 24. září přichystala turnaj pod názvem Fast and Furious. Půjde o obdobu finále K-1 Max. Osm nominovaných bojovníků se utká v klasické vyřazovací pyramidy během jednoho večera o celkového vítěze. It´s showtime pro turnaj zajistila řadu velkých jmen včetně úřadujícího šampióna K-1 Max Giorgia Petrosyana, Andyho Souwera, Gaga Draga, Artura Kyshenka a dalších. Turnaj proběhne v Bruselu.

 

Ve čtvrtek 30. června proběhlo losování čtvrtfinálových dvojic, kterým bylo určeno, že v úvodní fázi bojů na sebe narazí tyto bojovníci:

ČTVRTFINÁLE TURNAJE FAST AND FURIOUS:

A) Artur Kyshenko vs Gago Drago

B) Andy Souwer vs Harut Grigorian

C) Murat Direkçi vs Chris Ngimbi

D) Giorgio Petrosyan vs Chahid Oulad el Hadj

Obdobný turnaj plánovala It´s showtime i pro těžkou váhu. Svůj záměr nakonec odložila o rok. Eliminační turnaj těžké váhy, v němž by neměli chybět Badr Hari, Hesdy Gerges, Daniel Ghita, Errol Zimmerman, ale i náš Tomáš Hron, proběhne v příštím roce. Narozdíl od turnaje Fast and Furious by měl mít analogicky podle systému K-1 dvě části - eliminační turnaj 16 nominovaných o postup do finále a finále s 8člennou vyřazovací pyamidou.


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky