přihlásit trvale
Nová registrace
Glory Grand Slam - rozlosování zápasových dvojic

Glory Grand Slam - rozlosování zápasových dvojic

přečteno: 21888×
22.11.2012 v 11:27 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 38×
Rubriky: Aktuality / K-1 / Svět

Letošní vrchol ve světě K-1, očekávaný turnaj Grand Slam Glory 16 nejlepších K-1 bojovníků těžké váhy byl přesunut až na samotný závěr letošního roku, 31. prosinec. O silvestrovské pondělí proběhne v japonské Saitama Super Aréně v Tokiu boj o krále ringu K-1. Finále původní soutěže K-1 proběhne o 5 dní dříve, na druhý svátek vánoční v newyorské Madison Square Garden. V úterý proběhlo v Tokiu rozlosování osmifinálových dvojic pro závěrečný turnaj Glory.

Aby se pořadatelé vyhnuli případnému střetu hlavních favoritů hned v prvním kole, vybrali osmici zápasníků podle vlastního žebříčku, které seřadili podle výkonosti a přidělili jim volná místa. Jedničkou byl zvolen čtyřnásobný šampión K-1 Semmy Schilt, číslo dvě dostal Gokhan Saki, 3. Daniel Ghita, 4. Remy Bonajsky, 5. Peter Aerts, 6. Errol Zimmerman, 7. Anderson Silva a 8. Segej Kharitonov. Následně se losovalo mezi zbylými osmi zápasníky, kdo se s kým utká.

Turnaj Glory bude jedinečný v tom, že nabídne finálovou pyramidu o 16 zápasnících, což znamená, že celkový vítěz bude muset absolvovat 4 zápasy během jediného večera. Aby to bylo možné, první tři eliminace od úvodních bojů až po semifinále budou mít jen 2 tříminutová kola a poté přijde na řadu pravidlo náhlé smrti, což znamená, že zápas bude po dvou kolech ukončen, pokud rozhodčí určí jednoho bojovníka jako vítěze (formát best of three). Finále pak proběhne klasicky na tři kola po třech minutách. Ve hře bude 1 milion dolarů pro celkového vítěze.

Úterní losování určilo, že v úvodních bojích na sebe narazí Peter Aerts se svým týmovým kolegou a kamarádem z Chakuriki Gymu Mouradem Bouzidim, Semmy Schilt se podruhé v kariéře utká s Francouzem Bricem Guidonem. Zajímavostí je, že na turnaji se objeví také Rumun Daniel Ghita, poslední mistr světa supertěžké váhy It´s Showtime, který měl původně nastoupit v konkurenční K-1. Utká s Fabianem Aokim. Úplný přehledm najdete níže.


Glory Grand Slam - osmifinálové dvojice

Datum: 31. prosinec 2012
Místo: Tokio, Japonsko
Aréna: Saitama Super Aréna

Rozlosování úvodních dvojic

  • Netherlands Semmy Schilt vs. France Brice Guidon

  • Netherlands Rico Verhoeven vs. Russia Sergei Kharitonov

  • South Korea Raomoru vs. Turkey Gokhan Saki

  • Croatia Igor Jurkovic vs. Brazil Anderson "Braddock" Silva

  • Netherlands Filip Verlinden vs. Netherlands Remy Bonjasky

  • Morocco Jamal Ben Saddick vs. Curaçao Errol Zimmerman

  • Tunisia Mourad Bouzidi vs. Netherlands Peter Aerts

  • Brazil Fabiano "Cyclone" Aoki vs. Romania Daniel GhitaSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+2
Kotilion - Čtenář - 25.11.2012 v 16:46
Re: K1 - přejít na příspěvek
Já nerozumět řeči tvého kmene...:D
 
+2
Mico - Čtenář - 25.11.2012 v 21:07
Re: K1 - přejít na příspěvek
Už jsem to tu psal vícekrát. Pokud chcete něco říct, napsat, tak vedle pomatených v...
 
+1
Libass - Čtenář - 23.11.2012 v 19:37
K-1 - přejít na příspěvek
Copak dělá Karaev, čekal jsem návrat.
 

Všechny příspěvky

keram52 - Čtenář - 22.11.2012 v 15:15
Konečně - Odpovědět
 

Tak snad po dlouhých letech čekání bude konečně pořádný kickbox turnaj. Už jsem K1 rules přestal sledovat a přeorientoval na MMa. Jsem rád, že se podívám na pořádnou eliminaci.

kazan - Čtenář - 22.11.2012 v 15:26
Parada - Odpovědět
 

Parada,hlavne aby co nejdřív eliminovaly toho hromotluka Schilta..Tesim se!! vuhůůů

Mico - Čtenář - 22.11.2012 v 15:36
Re: Parada - Odpovědět
 

Ony ho budou mlátit nějaké ženské?

Gabin - Čtenář - 22.11.2012 v 19:44
Gabin - Odpovědět
 

No dočkat se nemohu po takovém pustu...Super,že je tam nakonec i Ghita....Ovšem moc mě mrzí,že tam není Badr........snad se brzo vše vysvětlí a Golden Boy bude zase mlátit jenom lidi v ringu.....Mj muj tip je Daniel Ghita....:-)

Ríša Pepica - Čtenář - 22.11.2012 v 23:00
.. - Odpovědět
 

Bude to zajímavý turnaj, fakt se těším. Jen je otázka jak bude sestaven pavouk - mám na mysli, kdo proti komu. To hodně ovlivní další průběh. Například narazí-li Ghita na Schilta hned v druhém kole, pak se tak posekají, že celkový vítěz nemusí být ani jeden z nich..

crazywolf - Čtenář - 23.11.2012 v 15:33
K1 - Odpovědět
 

to je spis turnaj dedku...shilt,bonjasky,aerts!!jeste chybi cro cop..hari by jasne vyhral ale chybi tam mladi kluci...to je vo jmenech jen...

 

Robban - Čtenář - 23.11.2012 v 21:12
Re: K1 - Odpovědět
 

Hari by nestačil ani na Schilta, ani na Ghitu. Psát, že by jasně vyhrál je hrozná blbost. Asi jseš jeden z těch fanatickejch fanoušků toho agresivního bezmozka.

Libass - Čtenář - 23.11.2012 v 19:37
K-1 - Odpovědět
 

Copak dělá Karaev, čekal jsem návrat.

mr.perfecto - Čtenář - 23.11.2012 v 22:18
favorir - Odpovědět
 

jednoznačně to přeju Ghitovi...ale nenaštvalo by mě ani kdyby to vyhrál Saki...

crazywolf - Čtenář - 24.11.2012 v 10:23
robban - Odpovědět
 

ja nejsem nici fanousek :-DDD ale asi jsi nevidel nikdy hariho zapasit nebo ho nikdo krom alistaira a shielta porazil?a oboum to vzapeti vratil aby se ukazalo kdo je vyjmecny..sorry ale realita je takova,hari a pak zbytek.

Ríša Pepica - Čtenář - 24.11.2012 v 12:15
Re: robban - Odpovědět
 

Delší pauza žádnému borci neprospěje. Hari je delší dobu mimo a ten jeden fight, co předvedl nijak moc nepřesvědčil. Co se týče porážek, tak to projel s více borcema než Semmym a Alistairem. Určitě by byl jeden z možných kandidátů na vítěze, ale asi bych tam spíš viděl Ghitu, který jde pořád nahoru. Na Sakiho bych moc nesázel. Je to kvalitní borec, ale díky své výšce bude mít vždycky těžkou pozici s vysokými soupeři. Stejně tak jako před časem Manhoef. Otázka kdo proti komu půjde po úvodních kolech. Ty čtyři zápasy v řadě bude stejně masakr..

HungyWolf - Čtenář - 25.11.2012 v 15:14
Re: Re: robban - Odpovědět
 

Výška, výška .... nikdy nezapomenu na to, jak si ,,malej" Saki vytíral prdel s Overeem na poslední K1. Kdyby neměl rozsekaný žebra od Ghity, věřím, že by vyhrál. Stejně tak Fedor taky nebyl dlouhán a jaký přerostlý opičáky složil. A co Kyotaro oproti 30 čísel vyššímu Schiltovi? Dokázal ho snad Schilt knockoutovat? Ne. A je snad největší obluda ze všech, Hong Mai Choi, TOP fighter? Není. Centimetry jsou výhoda, ale jsem na 100 % přesvědčen, že se to dost přeceňuje.

"It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog."

 

HungyWolf - Čtenář - 25.11.2012 v 15:17
Re: Re: robban - Odpovědět
 

Aještě jsem zapomněl na ten nejlepší příklad: Kaoklai. Zapomněli jste snad, co ve své době v K1 dokázal proti neúměrně obrovitějším chlapům?

Ríša Pepica - Čtenář - 25.11.2012 v 15:57
Re: Re: Re: robban - Odpovědět
 

 Psal jsem jen, že bude mít těžkou pozici a tak to i je. Neříkám, že malý fighter nikdy neporazí většího. Mimochodem Kaoklai sestřelil jen Mighty Moa a z dalších top borců ještě Ignashova na body. O nikom dalším nevím..

To je nakonec jedno, menší fighter bude podle mě vždycky trošku v nevýhodě (samozřejmě hraje roli jaký ten výškový rozdíl je - jestli se jedná o 2 cm, tak je to celkem jedno)

 

rosi - Čtenář - 25.11.2012 v 19:52
Re: Re: Re: Re: robban - Odpovědět
 

Těžkou pozici bude mít taky každý, kdo nastoupí proti Sakimu, protože, výška nevýška, Saki patří ve světě K-1 heavyweight přinejmenším do top 5 a je schopný porazit kohokoliv.

Libass - Čtenář - 24.11.2012 v 13:52
Re: robban - Odpovědět
 

Mám takovej pocit, že oponovat ti, bude jako házet hrách na zeď, ale přece to zkusím. Hari nevrátil Schiltovi porážku, právě naopak, druhej zápas Hari prohrál, takže to kdo je vyjímečný by podle tebe ukázal Schilt. Jinak, že Hari prohrál i třeba proti Bonjaskymu není potřeba říkat nikomu kdo se o tenhle sport trochu zajímá.

toddb - Čtenář - 24.11.2012 v 18:25
Re: Re: robban - Odpovědět
 

Nechci snižovat Hariho, ale v posledním zápase předvedl velký nic. Kdyby nastoupil proti někomu lepšímu než Silva ( o kterým si ale myslím, že není vůbec špatný fighter), tak prohraje. Ghita by ho knockautoval. Hari je skvělý bojovník, ale rozhodně to není tak, že je on, pak dlouho nic a pak zbytek...


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

Robban - Čtenář - 25.11.2012 v 22:27
Re: robban - Odpovědět
 

Hariho jsem viděl zápasit mnohokrát. Mimochodem i v jeho, zatím, posledním zápase. Stejně tak jsem viděl mnohokrát zápasit Schilta i Ghitu. Proto si stojím za tím co jsem napsal.

crazywolf - Čtenář - 24.11.2012 v 10:24
k1 - Odpovědět
 

a co se tyka sakiho tak nevim co tu resite,to je druhej sled zapasniku..to to muze vic vyhrat tlustej zimmerman..

David.p41 - Čtenář - 24.11.2012 v 11:52
Kde sledovat - Odpovědět
 

Kde se dá ten turnaj sledovat?

crazywolf - Čtenář - 24.11.2012 v 14:11
K1 - Odpovědět
 

hari prohral druhej se shiltem jo?aha tak to sorry trochu sem ho protezoval:-))no je fakt ze mel s tim bradockem ne?a to nic moc..no s remym asi by prohral ale remyho styl boje a padani kdyz uz nemohl potom tak za to bych mu vyhru nedal...to bylo desny!!jo ted je jasny ze je mimo po te vazbe..ten saki je malej,to nema sanci to souhlas a ghitta uvidime no..ja si vsadim na bradocka :-) jinak ta pyramida to je vrazda..to bude vo stesti kdo se zrani kdo ne...Surprised

Kotilion - Čtenář - 25.11.2012 v 16:46
Re: K1 - Odpovědět
 

Já nerozumět řeči tvého kmene...:D

Mico - Čtenář - 25.11.2012 v 21:07
Re: K1 - Odpovědět
 

Už jsem to tu psal vícekrát. Pokud chcete něco říct, napsat, tak vedle pomatených výkřiků o "dědcích" zkuste použít srozumitelné věty. Nebudu tu citovat wikipedii, to si můžete najít sami. Ale obecně má taková věta první slovo s velkým písmenem na počátku a konec označený interpunkčním znaménkem. Důležité je hlavně správně poskládat její obsah, a to tak, aby to dávalo smysl. A co je na takové větě nejúžasnější? To, že psát se jí učí již děti v 1. třídě základní školy. Kdo základní školu nenavštěvoval, může si koupit slabikář a začít třeba s větami typu: Máma mele maso. Ema má psa. A tak podobně.

Jimi boi - Čtenář - 27.11.2012 v 17:15
Re: Re: K1 - Odpovědět
 

Dobre ty :) Ale uplnej souhlas, clovek by mel komunikovat trosku na urovni i kdyz to je jen pres internet na kdejakym foru. Nekteri tu skutecne pisou jak kdyz sere a maluje a to je pak utrpeni to cist a jeste si to do toho muset prekladat...

Gabin - Čtenář - 27.11.2012 v 12:28
Gabin - Odpovědět
 

Lidi zlatí,vždyt o hovne jde.Tak se těšte  po dlouhé předlouhédobě na   luxusní turnaj.....Kdo je lepší a horší se uvidí...:-)......

kazan - Čtenář - 5.12.2012 v 16:44
magor - Odpovědět
 

http://www.youtube.com/watch?v=A_2NfinrMAE dejte si to od druhe minuty,normalní psycho...Vim že to z clankem nema moc společnyho ale přece..badr hari je porad sklonovany jmeno a vypadato že je to vetší rapl než sem myslel

Ríša Pepica - Čtenář - 5.12.2012 v 22:52
Re: magor - Odpovědět
 

No jo, pokud tu jeho vzteklost a fatální agresi používal v ringu, tak vyhrával zápasy a pokud se něco nepovedlo, tak to odneslo zařízení stadionu. Pak to vylepšil na fauly na soupeře (Remy, Hesdy) a hřebíček do rakve bylo atakování civilů. Smutný konec, ale může si za to sám. V cele bude mít delší čas na přemýšlení...

kapitanodboje - Čtenář - 26.12.2012 v 20:06
Glory - Odpovědět
 

Stanice Sport začala dávat ze záznamu zápasy Glory,právě nyní sleduji finalovou pyramidu kategorie max(do 70kg) na sport2.Jsem zvědavý jestli konkurenční K1 bude na Eurosportu.Finalovou pyramidu(31.prosince) uvedenou výše bych rád viděl přímo,snad budou nějaké dkazy na internet.

ReBon - Čtenář - 31.12.2012 v 10:54
dream 18 glory 4 tokyo - Odpovědět
 

Nemáte někdo fungující odkaz?

Tommy - Čtenář - 31.12.2012 v 11:17
Re: dream 18 glory 4 tokyo - Odpovědět
 

http://www.frombar.tv/v-4/10/34/v-503588.html


Ivan Buchinger fan club.

seldo - Čtenář - 31.12.2012 v 12:55
Re: Re: dream 18 glory 4 tokyo - Odpovědět
 

Ďakujeme Smile

Robban - Čtenář - 31.12.2012 v 14:13
Gökhan - Odpovědět
 

Saki to zatím dobře mete. Snad mu to vydrží.

kapitanodboje - Čtenář - 31.12.2012 v 18:22
Semmy - Odpovědět
 

Tak Schilt zvítězil,byl jem zvědavý jak poté době co se téměř nezápasilo na tom bude(i jiní borci).Ve finále mě překvapilo,že Ghita nebyl schopen pokračovat po highkicku který inkasoval přes ruku.

Tommy dík za ty odkazy(i za to UFC 155).

 

 

kapitanodboje - Čtenář - 31.12.2012 v 18:22
Semmy - Odpovědět
 

Tak Schilt zvítězil,byl jem zvědavý jak poté době co se téměř nezápasilo na tom bude(i jiní borci).Ve finále mě překvapilo,že Ghita nebyl schopen pokračovat po highkicku který inkasoval přes ruku.

Tommy dík za ty odkazy(i za to UFC 155).

 

 

kapitanodboje - Čtenář - 31.12.2012 v 22:33
... - Odpovědět
 

Kdo se chce na silvestra dívat na K1,tak nyní Sport2 dává ze záznamu výše uvedenou pyramidu.Jsem zvědavý jestli budou dávat i ty superfighty před finalovým zápasem-Nakashima opět nezklamal při té nástupovce,to se mu povedlo :).

Ríša Pepica - Čtenář - 1.1.2013 v 12:57
.. - Odpovědět
 

Ma-li někdo odkazy na jednotlivé zápasy, tak je sem hoďte, docela bych se kouknul. Online mi to nevyšlo. Na youtube je jen finále. Díky

wojtaman - Čtenář - 1.1.2013 v 13:24
Re: .. - Odpovědět
 

já to nechápu ty jsi tu jak dlouho?(vím že dlouho)...psalo se to tu už několikrát a třeba já jsem si to našel sám.... www.fights4all.com tam se musíš registrovat ale máš tam všechny UFC a skoro všechny fighty i menší organizace...ted chceš glory tak si dej channels tam kickboxing a voilá... ;)

 


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

The Viper - Čtenář - 1.1.2013 v 15:59
Re: Re: .. - Odpovědět
 

existuje X stránek kam se přidávají čerstvé zápasy a není tak těžké je najít....určitě nedoporučuju mma-core.

 

www.fightnext.com

www.fightvideomma.com