přihlásit trvale
Nová registrace
GCF 41: Night of Legends - výsledkový servis

GCF 41: Night of Legends - výsledkový servis

přečteno: 813×
12.10.2017 v 21:51 | Autor: Caidel
diskuse: 6×
Rubriky: Bleskovky / MMA / ČR

Turnaj GCF 41: Night of Legends se konal ve čtvrtek 12. října 2017 v pražské Aréně Sparta Podvinný mlýn. Jak již název turnaje napovídá, GCF ho postavilo hlavně na motivy legend českého MMA - hned několik z nich zde mělo oficiálně závěrečné zápasy svých kariér. Diváci na tento koncept slyšeli, hala byla vyprodaná.

Výsledky ve zkratce:

Filip Kovařík vs. Libor Kalous - smluvní váha 80kg, 3x3 minuty.
Vítězí o něco zkušenější Filip Kovařík, který byl sice techničtější, ale zase hrozně pasivní.

Jakub Kukla vs Artur Mykytenko - smluvní váha 63kg 3x5min
Mykytenko začal zápas výborně a v prvním kole dvakrát poslal Kuklu k zemi, ale v dalších kolech už odešel fyzicky a Kukla začal bodovat porazy a tlakem, takže první kolo 10-8 vyrovnal dvěma koly 10-9 (i když zrovna prostřední kolo bylo hodně vyrovnané). Remíza

Vladislav Bezobrazov vs Leoš Brichta -70kg 3x5min
Velmi rychlá záležitost. Po několika divokých výměnách strhává Brichta Beobrazova na zem a tam ho rozmlátí GNP pěstmi a lokty. 

Bohumil Lungrik vs Pavel Bechtold -84kg 3x5min
Velice zábavné dvě minuty fightu. Bechtold začal hodně rychle a hrozil submisemi, Lungrik ale zkušeně vyčekal a postupně přebíral iniciativu, pak ale Bechtoldovi odešlo koleno a je to TKO výhra kvůli zranění pro Lungrika.

Vít Mrákota vs Ladislav Žák -90kg 3x5min
Vít Mrákota v souboji s Žákem, který se vrátil do klece ve 47 po deseti letech pauzy. Žák parádní klinče s dirtyboxingem, na výhru to ale nakonec těsně nestačilo - vítězí Vít Mrákota na body. 

Savo Lazič vs Matúš Juráček -77kg 3x5min
Juráček o něco techničtější, Lazič to ale až do úplného konce nevzdal a neustále to zkoušel zvrátit (hlavně naskočenými koleny). Juráček ale výhru udržel.

Alexandar Jankovič vs Václav Přibyl -73kg 3x5min
První kolo s velmi veselými skrumážemi, změnami pozic a spoustou veselostí, v druhém ale získaval Jankovič postupně navrch aby na závěr kola dobušil Přibyla na zemi.

Filip Vujič vs Daniel Macháček -120kg 3x5min
Hyperagresivní nástup Macháčka, Vujič jde k zemi ale nenechá se dorazit. Pak divoké výměny, Macháček jde k zemi a Vujič ho nejméně dvakrát očividně trefuje do zátylku. Zápas zastaven, Macháček je kaput a lékař nenechává pokračovat - takže Macháček vítězí diskvalifikací.

Nemanja Miloševič vs Miroslav Brož -84kg 3x5min
Parádní výkon Brože který Miloševiče poslal k zemi hned prvním úderem v 50 vteřině a pak už zbytek zápasu ukontroloval. Škoda jen těch šťouchnutí do očí a kopů do rozkroků, kterými se borci dost počastovali. Na body vítězí Brož. 

László Soltész vs Josef Král -77kg 3x5min
Hodně smutné rozloučení s kariérou - Král posílá druhý lowkicky zápasu tak nešťastně, že si o Soltésze nejspíš zlomil nohu v nártu a je konec zápasu. 

Petr Mai vs Michal Hamršmíd -66kg 3x5min
Čistá práce od Hamršmída, jakmile dostal Maie na zem velkým hodem, šlo to už rychle - RNC výhra za necelé dvě minuty. 

Turnaj celkově solidní, škoda jen že Král a Bechtold skončili kvůli zraněním a Macháček s diskvalifikací. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

malylada87 - Čtenář - 12.10.2017 v 23:30
... - Odpovědět
 

super práce caideli.... vyborný turnaj a tak narvaný Podvinák jsem jeste nevidel. Skoda tech zranení a kontroverze kolem výhry Macháčka. 

Brož je neskutečný, skvělé parametry a skills.

Caidel - Administrátor - 13.10.2017 v 10:26
Re: ... - Odpovědět
 

Výhru Macháčka neberu moc jako kontroverzi. Podle pravidel to tak prostě je. Pokud rozhodčí prohlásí, že to bylo úmyslné (což u takhle tří očividných zásahů asi bylo), tak je to DQ výhra. To, že je to mrzuté a diváka to moc nepotěší, to je zas jiná věc, ale kontroverzi v tom nevidím.

 

malylada87 - Čtenář - 12.10.2017 v 23:31
.. - Odpovědět
 

Jinak jsem čuměl, že měl Hamršmíd v rohu Picketa :)

jaccob - Čtenář - 13.10.2017 v 06:28
Re: .. - Odpovědět
 

to nebylo poprvý,co vím, měl ho tam i na GCF v ostravě když nastupoval proti Kotlářovi.

hellas - Čtenář - 13.10.2017 v 09:47
.. - Odpovědět
 

Veselé skrumáže, spousta veselostí..

Kemo co si pod tym představit? Gdyž sem si čtl, naskakovaly mě v glocně obrázky, že okolo sebe borci tancujó a furt se lochčijó laughinglaughing

Caidel - Administrátor - 13.10.2017 v 10:24
Re: .. - Odpovědět
 

No, veselosti - zkrátka psát z toho play-by-play (resp. kolo-za-kolem) by bylo peklo - změny pozic, samé nestandardnosti sem a tam nahoru a dolů, prostě veselý fight :))