přihlásit trvale
Nová registrace
Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánka

Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánka

přečteno: 4074×
07.04.2015 v 07:58 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 3×
Rubriky: Aktuality / Ostatní / ČR

V sobotu 18. dubna od 18:00 h proběhne v karlovarské KV Aréně netradiční galavečer bojových sportů za účasti českých a slovenských hvězd a pod patronací nejznámějšího thajského bojovníka, bývalého šampióna K-1 MAX Buakawa Banchameka (dříve Por Pramuka), který zavítá do ČR vůbec poprvé. Na domácí, potažmo slovenské bijce bude čekat v karlovarském ringu zahraniční konkurence z východu, konkrétně z Běloruska. A jelikož budou dějištěm právě Karlovy Vary, nejvyhledávanější české město turistů z Ruska, s nímž Bělorusko do začátku 90. let tvořilo jeden stát, dostal celý galavečer podtitul ČSSR vs. SSSR.

Jedním z překvapivých obsazení turnaje je samotný hlavní zápas, v němž se představí domácí boxerská jednička křížové váhy Luboš Šuda. Ten se totiž na konci roku v Lucerně rozloučil s domácím publikem posledním zápasem na domácí půdě s Lukášem Skircou. Jak se ale říká: Nikdy, neříkej nikdy. Pořadatelé nabídli 38letému českému pitbulovi souboj s o 10 let mladší běloruskou jedničkou téže váhy Yurim Bihoutseuem, kterou si nechtěl nechat ujít. Zápas je vypsán na 6 kol po 3 minutách.

V druhém hlavním zápase večera se představí 34letý Petr "Píno" Ondruš, který má za sebou náročný zápas na nedávném galavečeru Bitva roku v Praze, kde si po několika letech opět nasadil MMA rukavice a vydřel vítězství nad ruským soupeřem Dmitrym Samoilovem. V Karlových Varech se vrátí zpátky do disciplíny, která mu je zřejmě přeci jen bližší - K-1 utkání. Ve váze do 91 kg se utká s teprve 20letým běloruským talentem Vauchokem Yauhenim, který bude mít proti českému bojovníkovi 12 cm výšky navrch.

Slovenské barvy bude hájit zkušený slovenský tvrďák Vladimír Idranyi, který se v K-1 zápase střetne s Bělorusem Pavlem Turukem. Nebude chybět ani ženský zápas, o který se postarají Lucie Mudrochová a Běloruska Maria Valent. Ve váze do 63 kg se spolu utkají podle pravidel K-1 Jan Holec a Denis Klimovič. Startovní lisitinu doplní také jeden zápas ve full contactu vypsaný na 7 kol po 2 minutách mezi domácím Markem Procházkou a Fkhmejanauem Farkhadem z Běloruska.

Hvězdný Buakaw pak nebude jen čestným VIP hostem večera, ale přichystá divákům exhibiční vsuvku. Ti největší fanoušci pak budou mít možnost si s hvězdným Thajcem i zatrénovat (více v samostatném článku). Celým galavečerem bude provázet moderátorské duo Robert Rosenberg a Nikol Trojanová. Na diváky čeká též doprovodný program, kde mimo jiné vystoupí Václav Noid Bárta. Předprodej vstupnek na tuto akci již probíhá na portálu ticketportal a kultura.cz. Cena vstupenek začíná na 290,- Kč.


Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - startovní listina


Buakaw a jeho pozdrav do ČR - videoSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Nibelung - Čtenář - 8.4.2015 v 14:53
who? - Odpovědět
 

nejak nechápem foto toho čuráka na plagáte... to chce ísť do ringu a machrovať s pérom?

The Viper - Čtenář - 8.4.2015 v 20:06
Re: who? - Odpovědět
 

Tak pozor ! On je prý jeden z TOP boxerů v Čr laughing

machina - Čtenář - 8.4.2015 v 21:43
Re: Re: who? - Odpovědět
 

Má rekord 6-0(5 KO) je #4 cruiserweight v Českej Republike.

Na druhej strane jeho súperi majú kombinovaný rekord 2-30-2.