přihlásit trvale
Nová registrace
Fighting Zone: Cage Time 1 - kolo za kolem a výsledky

Fighting Zone: Cage Time 1 - kolo za kolem a výsledky

přečteno: 9667×
16.12.2014 v 16:42 | Autor: Caidel
diskuse: 13×
Rubriky: Reportáže / MMA / ČR

Start reportáže 20:50

Pokud nechcete být odkázáni na naše psaní, nabízí Fighting Zone jedinečnou příležitost jak tento turnaj sledovat živě na internetu. Za 90 Kč je na http://www.fightingzone.cz dostupný PPV stream ve vysoké kvalitě.

Zahájeno se zpožděním kvůli technickým problémům. Hala zpočátku hodně prázdná a plnila se pomalu, výsledek je ale nakonec velmi slušný a hala je z větší části plná. Celý turnaj je jinak očividně koncipován pro České i Polské zákazníky (diváky), protože komentář na PPV je dvojjazyčný - a ring announceři jsou také dva.

 

 

Josef Kvasnička (1-1 MMA, THC Gym) vs. Mateusz Zielenski (2-1A, Polsko, Berserkers Team)

MMA, střední váha -84 kg

Kvasnička nastupuje trochu atypicky s legínami pod kraťasy. Zielenski každopádně brzy obsazuje střed klece, zbrklé zahájení ale Kvasnička pokryje a vytěží z něj delší klinč. Zielenski ho nakonec strhává k zemi, Kvasnička jde celkem ochotně protože loví gilotinu, tu ale na zemi ztrácí. Na zemi pak dobře Zielenskiho sváže, k ničemu ho nepustí a posléze ho odkopává. Borci vstávají, dají si rychlou výměnu, Zielenski zkracuje vzdálenost, bere Kvasničku za pas a třískne s ním o zem. Vzápětí jde po arm trianglu, jenže Kvasnička vykřikne bolestí a vzdává – má totiž hodně nepěkně zlomenou nebo vykloubenou ruku (špatně ztlumený dopad).

Mateusz Zielenski, TKO (injury), 1. kolo


Petr Novák (6-8-1 MMA, #5 MMA Karlovy Vary) vs. Maciej Kaluszewski (2-0A, Polsko, Berserkers Team)

MMA, velterová váha -77 kg

Kaluszewski otvírá frontkickem, Novák odpovídá razantním hákem vedle. Druhý pokus o kop ale Novák trestá porazem, na zemi si ale naběhne do hodně brutálního kneebaru. Noha plně natažená, ale Novák to udržel, respekt. Kaluszewski nakonec pouští, ale lépe zvládá skrumáž a končí nad Novákem v želvě. Sice si ho zplacatí, ale pod krk se mu nedostane a Novák se vrací do želvy. Kaluszewski mu otlouká hlavu, hlavně pravačkou a jeden nebo dva zásahy sednou opravdu pěkně. Novák přestává krýt krk – Kaluszewski neváhá a ukončuje RNC.

Maciej Kaluszewski, sub (RNC), 1. kolo

 

Vít Mrákota (5-5 MMA, #7 MMA Karlovy Vary) vs. Wojciech Janusz (1-0 MMA, Polsko, Berserkers Team)

MMA, polotěžká váha -93 kg

Hned z první výměny Janusz škrtá Mrákotovi hlavu a ten na moment zavrávorá. Rychle se ale sebere a z další výměny se jde do klinče uprostřed klece. Borci chvíli rotují, Januszovi první pokus o strh nevychází, Mrákota době drží balanc a trestá na žebra. Janusz alternuje mezi doublem a single legem, nakonec ale slaví úspěch až roztočeným strhem. Janusz bere half guard, Mrákota ho chvíli nepouští dál a aspoň ho zespodu tečkuje na žebra. Janusz vymýšlí kudy dál. Nakonec mu ale vyjde vydřený přechod do posedu při kterém málem pozici ztratí. A jde do kladiv a GNP. Mrákota se kroutí, záda úplně nabídnout nechce, ale při druhém převalování je Janusz stejně získá. Mrákota se ale dokáže vykroutít, ale ani přes opakované urgence trenérů se mu nedaří získat plný guard. Janusz se mu po chvíli opět prosmýkne na záda a střídá tvrdé rány na hlavu s pokusy o RNC. Mrákota ale vytrvá a borci tudíž ještě několikrát střídají pozici – plný posed, záda, plný posed. Dnes poprvé ale půjdeme do druhého kola

Druhé kolo oba zahajují rozvážně, Mrákota se ale snaží v postoji trochu tlačit a nakonec si jde pro klinč on. Janusz po chvíli práce otáčí pozici, ale Mrákota ho hned otáčí zpátky, aby ho vzápětí napálil kolenem na rozkrok (suspenzor jen lupne), takže se tak minutku pauzuje. Janusz míjí levý direkt, Mrákota lehce škrtá hákem. Janusz první lowkick. Chaotická výměna, Mrákota si jde opět pro klinč a z něj podráží Januszovi nohu. Na moment to vypadá vážně nadějně, ale Mrákota se zřejmě pokouší o páku, ztrácí pozici a zadarmo dává Januszovi guard. Patová pozice, zápas chvíli nikam nepostupuje a rozhodčí vrací do postoje. Janusz lowkick. Mrákota slušná kombinace, Janusz zřejmě vadne. Plive chránič – a než ho dostane zpátky je jasné, že čerstvějším borcem je v kleci Mrákota. Jde si po další klinč. Snaha o single mu nevychází a při opouštění pozice chytí od Janusze krátký nenápadný zvedák, který ho posílá otřeseného k zemi. Janusz naštěstí nezvládá žádné doražení a jen získává guard. Mrákota ho odkopne, Janusz zkusí páku na nohu ale ztrácí pozici, Mrákota se snaží zatlačit navyčerpaného soupeře, ale druhé končí.

Janusz opět otvírá lowkcikem, v následné výměně Mrákota podklesává a Janusz rád bere half guard. Janusz si metodicky pracuje, ale Mrákota ho do ničeho velkého nepustí a snaží se o wall walk u klece. Tak zadarmo mu ale Janusz únik nedá. Janusz si half guard spolehlivě hlídá půlku kola. Pak ho Mrákota stáhne do plného guardu a po chvíli si vynutí aspoň restart do postoje, na body už to má ale prohrané, takže potřebuje finiš. Mrákota si jde do klinče, slibné podrazy ale Janusz ustojí u klece. Nakonec se nad Janusze víceméně sesune, ale hraje vabank a opět okamžitě ztrácí pozici. Plný guard, rozhodčí ještě jednou restartuje a Januszovi se vůbec nechce vstávat. Mrákota si pak ale dojde zase pro klinč a stihne jen jedno kolínko – a zcela vyšťavený Janusz vítězí na body.

Wojciech Janusz, na body

 V souboji ČR vs. Polsko už to tedy ČR může dotáhnout jen na hypotetickou remízu. 

 

Jan Maršálek (4-5-1 MMA, #5, Pro 7 Sport) vs. Sebestian Romanowski (8-4-1 MMA, Polsko, Berserkers Team)

MMA, pérová váha -66 kg

Romanowski rychle střed, ale výměny zpočátku zahajují oba vyrovnaně. V podání pérové váhy vše samozřejmě daleko rychlejší než doposud. Zhruba ve čtvrté výměně Maršálek těsně míjí ukrutný hák, první lepší zásah ale vyjde Romanowskimu. Pak už ale přichází první klinč a Romanowski háže Maršálka k zemi a tak napůl bere záda, víc nemůže kvůli kleci. Příležitost se ale o chvíli později objeví a Romanowski si jde pro kompletní záda, Maršálek se mu ale staví bokem a nenechává se. Výkrut do half guardu. Maršálek chvíli zkousí vázat, ale nakonec se mu daří únik wall walkem. Romanowski lowkick, Maršálek dva háky, Romanowski vrací, oba trochu vlají. Maršálek vyzkouší otočku na žebra, ale Romanowski si ho přečte, zkrátí vzdálenost a skočí s ním k zemi, tentokrát ho tam ale udrží jen asi deset vteřin. Maršálek zkouší supermana a zasekává parádní lowkick. Jeden dává i Romanowski a Maršálek odpovídá dvojicí háků mimo. Romanowski do dalšího klinče. I díky koučinku Juráčka se ale Maršálkovi daří ho slušně neutralizovat a kolo končí. 

Romanowski zkusí nastoupit zostra, ale Maršálka nenachytá. Ten po chvíli míjí otočku pěstí, pak pokryje kombinační nápor Romanowskiho, vykontruje ho několika zdařilými údery, ale vzápětí po razantním strhu putuje k zemi. Romanowski side control. Přechod na vítěznou Maršálek nedovolí a naopak se vysmekne, pak vypuká zuřivá skrumáž v které Maršálek zkouší chytit gilotinu, ale neúspěšně. Chvilkový klinč u pletiva, pak jdou borci od sebe, ale Maršálek si jen dojde do klinče. Bitva o underhooky, Romanowski zkouší podtrhnout Maršálka za stehna. Maršálek ubrání a následuje divoká výměna na krátko v které nejprve vede Maršálek, ale pak přebírá iniciativu Romanowski a trochu nahání Maršálka po kleci. Klinč. Maršálek tři tvrdé kolena na stehna a pak padá na Romanowskiho. Rychle mu nasází trochu toho GNP, ale kolo vzápětí končí. 

Tvrdá rubaná hned na začátku, Maršálek dostává svému slovu že se se soupeřem přišel hlavně seštípat. Romanowski pálí signalizovaný double zdálky a Maršálek zdárně sprawluje, Romanowski ale naváže, zvedne Maršálka a hodí s ním o zem. Už ale Maršálka moc dlouho neudrží. V postoji Romanowski jeden round a hned útok na single leg. Nakonec se k zemi jde, Maršálek ale visí Romanowskimu nad hlavou a zkouší páku. Ta ale nevyjde. Romanowski už spíše kontroluje shora, což rozhodčímu nestačí a přichází restart. Maršálek pěkná raz dva kombinace. Dobrý levý hák, ostré koleno, ale moc se rozhodí a Romanowski se mu věší na pas. Klinč, Romanowski kolenuje stehna, Maršálek se ale na poslední minutu ještě osvobodí.Romanowski tvrdý round. Pár už pomalejších, zato ostrých výměn, Maršálek zkouší kontrolovat hlavu a padá s Romanowskim na zem, pak ještě vstává – a zápas končí, Romanowski vítězí. 

Sebestian Romanowski, na body


Daniel Český (2-0 MMA, Reinders Team) vs. Roland Čambal (3-1 MMA, Slovensko)

MMA, střední váha -84 kg

Na úvod zdvořilostní výměna direktů a pak už jsi Český jde pro poraz. Čambal ustojí a Český musí pracovat u klece. Patovka bez akce, rozhodčí borce posílá od sebe. Český si drží střed, slibný double ale na poslední chvíli zasekne, Čambal ho odhodí a dostává se nad Českého. Half guard. Čambal pod metodickým koučingem Mullera systematicky vyštavuje Českého. Plný guard, svázání a restart. Český doráží údery, Čambal ale celkem v klidu. První lowkick od Čambala. Pár ojedinělých úderů z obou stran. Čambal několik tvrdších zásahů na konec kola.

Pár úderů z obou stran, Český pak jde opět pro poraz, ale Čambal vidí a ubrání u pletiva. Stejně jako v prvním rozhodčí klinč přerušuje. Český další poraz, tentokrát Čambala na zem poprvé dosmýká. Plný guard. Český má Čambala natlačeného u kleci a spouští série lehčích až středních ran na hlavu. Nic příliš dramatického, ale je dost aktivní aby pozici držel kolem tří minut. Do poslední minutě Český přidává na tvrdosti a chce ukončit, Čambal ho odhazuje, ale Český na něj skočí zpět, tentokrát side control. ¨

Český v třetím pouští Čambala do středu, ten chce třetí pro sebe a jde agresivně vpřed, ale tím se jen odkryje pro Českého poraz. Úspěšný. Side control Český. Nadvakrát zkouší utáhnout kimuru. Třetímu pokusu k dokonalosti chybí už jen trochu. Ani ten ale nevyšel a Český dál kontroluje a boduje shora. Český na moment bere north south – jak říká André Reinders „šedesátdevítku“. Český ubrání Čambalovu snahu odrazit se od klece a dál drží pozici. Na poslední minutku dvacet rozhodčí vrací do postoje. Čambal potřebuje zvrat, ale Český to jistí velmi nízkým singlem (alá Couture vs. Toney). Končí v north south. Čambal zespodu zvažuje inverted triangle, ale nemá a Český tedy vítězí na body.

Daniel Český, na body

 

Jaroslav Poborský (23-34, #3, GCF Team) vs. Kamil Gniadek (7-3-1NC, Polsko, Berserkers Team)

MMA, lehká váha, -70 kg

Poborský těžce přestřelil vážení (o 5 kg), soupeř nicméně zápas stejně vzal. Oba borci rozvážný start, Gniadek tam ale posléze pustí hodně ostrý highkick, naštěstí míří těsně nad. Výměny oba zatím jen úder dva, ale silově to létá naplno. Gniadek drží střed klece, Poborský spíše krouží. Poborský situaci dramatizuje když zakopne o klec a málem sám upadne, Gniadek se na něj ale stíhá vrhnout a Poborského sthne k zemi. Netrvá dlouho a chytá arm triangle, kterým Poborského bleskově uspává. Poborský chvíli mimo, pak vstává a skáče do postoje jakoby nic – vůbec o svém výpadku neví.

Kamil Gniadek, sub (arm triangle), 1. kolo

 

Tomáš Kužela (22-19-1NC, #4) vs. Ernesto Navas (3-16 MMA, Španělsko)

MMA, superfight střední váha -84 kg

Kužela rychle bere střed klece, Navas se pokouší o únik kombinací, ale jde mimo. Kužela tvrdý lowkick. Další kombinace Navase mimo. Navas překvapí zvedákem, ale trefuje příliš zlehka, Kužela ho vzápětí sundavá k zemi porazem. Borci uprostřed klece, Navas plný guard. Navas nadhazuje fantastickou páku, ale Kužela předvádí úžasné srdce a i v prakticky bezvýchodné situaci neodklepe – a nakonec se z toho i vykroutí. Tohle muselo Navase psychicky zdrtit. Kužela jde do kombinace, koleno na žebra. Chaotické výměny, Kužela trefuje pár háků i přímých. Navas ale zatím drží. Kužela doráží a Navas inkasuje jednu za druhou, ale prostě nepadne. Kužela taky vypadá, že nechápe a vezme Navase k zemi. Navas už je ale přece jen načatý natolik, aby se grapplersky nezvládal bránit, Kužela pošle úder na žebra, pak na hlavu a to už je pro Navase moc, jde na bok a Kužela ho doráží. Navas zjevně chytil jeden hodně nepříjemný zásah přímo do oka (pěstí).

Tomáš Kužela, TKO (GNP), 1. kolo


Makhmud Muradov (5-4 MMA, Monster team) vs. Maciej Rozanski (4-0 MMA, Polsko, Berserkers Team)

MMA, střední váha -84 kg

Muradov zahajuje capákem z pravé. Po chvilce lowkick, nicméně Rozanski si drží pozici na středu. Muradov si musí hlídat aby ho Rozanski nenatlačil na klec. Zkouší push na koleno, Rozanski zatím bez úderu ale po chvíli tam pošle hodně tvrdý lowkick po kterém i Muradov uznává, že tohle tedy sedlo. Muradov roundhouse. Přiskočený hák a dobře uskočené před kontrem Rozanskiho. Front Muradov, Muradov levý hák s únikem do strany. Muradov krouží, Rozanski lowkick. Muradov zatím výborně pracuje se zdáleností a pohybem. Rozanski většinu času pálí když je Muradov mimo dosah. Hodně taktické pojetí, Muradov v závěru překvapuje naskočeným kolenem na skloněného Rozanskiho. Rozanski jde v posledních vteřinách do single legu, Muradov skáče po jedné a trefuje ho na hlavu i po konci kola, ale to je v zápalu boje a hned se také Rozanskimu omlouvá. 

Muradov otvírá lowkickem. Obranný frontkick a Muradov reklamuje mokrou nohu od soupeře, takže je Rozanski otírán. Zápas pokračuje. Muradov si Rozanskiho trochu načne, ale nedaří se mu navázat a že to zkouší několika údery i high kickem. Rozanski další tvrdý lowkick. Diváci se tleskáním snaží hnát Muradova vpřed. Muradov při kroužení trochu podklesává, Rozanski si jde do klinče a skáče s ním k zemi. Muradov ho nějak bere nohou do hlavy za což je penalizován odečtem bodu. Pokračuje se na zemi. Muradov jde na kolena a vstává, hned to zkouší kolenem. Rozanski si ho dál vodí po kleci. Pár úderů sem a tam, Muradov lowkick, Rozanski chytá a využívá toho aby dostal Muradova na zem, kolo už ale končí (ačkoli jsou nějaké zmatky se signálem konce kola). 

Výměny trochu přiostřují. Muradov opět reklamuje podklouznutí, tentokrát kvůli vodě na zemi. Rozanski další lowkick, Muradov už zdaleka není tolik pohyblivý. Rozanski spokojený na středu. V půli kola Muradova překvapí porazem pod údery a háže ho k zemi. Side control. Muradov sice Rozanskiho odhazuje, ten se nad něj ale dokáže vrátit. Trenéři mu počítají údery: Raz, dva, tři! Muradov zamknutý v krucifixu. Při pokusu o únik Rozanski bere záda, Muradov se ho snaží shodit horem – a podaří se. Rychle mu jednu pošle shora – a nechává Rozanskiho vstát. Čtyřicet vteřin do konce, Muradov inkasuje na rozkrok. Muradov zkouší závěr, ale Rozanski silově přebere a konec je v jeho režii s občasnými Muradovými pokusy o kopy či naskočená kolena, což si ale Rozanski hlídá.

Maciej Rozanski, na body

ČR vs. Polsko tedy poněkud tristně 0:6.


Michal Fijalka (11-4-1 MMA, Polsko) vs. Tassilo Lahr (8-1 MMA, Německo)

MMA, polotěžká váha -93 kg

Lahr zkouší rychlou raz dva a o chvilku později ještě jednou. Na polotěžkou vypadají oba bijci dost rychlí. Výměny jsou tvrdé, rychlé – a z obou stran velmi kompaktní. Lahr posílá hodně tvrdý round který projde, ale Fijalka mu nohu chytí, ztrestá ho pěstí a skočí s ním na zem. Fijalka half guard u klece. Fijalka střídavě kontroluje a boduje údery, hledá ale i příležitost pro škrcení. Lahr mu nicméně po chvíli uniká do postoje, Fijalka ho ale stále klinčuje. Něčím trefí, Lahr trochu otřesený, ale Fijalka se zdráhá nastoupit a Lahr se zachrání pokusem o poraz. Fijalka ubrání, otočí a hodí Lahra k zemi. Fijalka opět boduje z half guardu, tentokrát uprostřed klece. Krátká výměna pozic, Lahr jde po noze, Fijalka odskočí, ale vzápětí se vrátí nad Lahra. Fijalka zkouší kimuru. Opět střídá údery a poziční kontrolu, Lahr ale nikdy nevydrží dlouho na jednom místě. V úplném závěru ještě Lahr zvládne vstát, strhnout Fijalku a ten zakontruje trojúhelníkem, ale i z toho se ještě Lahr vykroutí.

Tribuny už se drobet vyprázdnily, protože právě přetahujeme půlnoc. A borci jdou do druhého kola. Fijalka začíná druhé lépe, drží Lahra v klinči na kleci. Ve výměnách se teď oba střídají, Lahr maličko aktivnější, Fijalka ale přesnější. Lahr měl rozdělaný nadějný strh, Fijalka ho ale hodně ztrestal krátkými údery – když už to ale vypadalo, že se Lahr sám zahnal do kouta, podařilo se mu poraz dokončit. Fijalka ovšem po cca dvaceti vteřinách předvádí parádní sweep. Trocha poziční kontroly, Fijalka se postupně propracovává na záda, RNC mu ale nevychází a Lahr se protáčí – čímž si ale moc nepomohl, protože Fijalka tak bere vítěznou. Trpělivě drží pozici, počká si na Lahrůvo pokus o odkop od klece a ustojí pozici, pak jí ale sám ztratí. Posledních dvacet, Fijalka má Lahra rozdělaného u klece, ale dorazit ho už nestihne.

Lahr silné zahájení – raz dva na tělo a tvrdý round. Fijalka ale rychle přebírá tempo. Lahr pořádně krvácí z nosu. Fijalka doráží na kleci. Pak jdou borci k zemi – a Lahr překvapuje kimurou kvůli které Fijalka dokonce vyhekne bolestí a Lahrův roh se dožaduje ukončení zápasu. Lahr ale nedokončí, nezdaří se mu ani RNC, ale alespoň bere half guard. Fijalka nabídne záda, Lahr kombinuje údery a pokusy o RNC, dramatický pokus o comeback. Lahr předvádí pěkné věci, Fijalka zatím čistě defenzivní. Proběhne několik změn pozic včetně jednoho znovuvzetí na zem. Lahr ještě zkouší páku, ale nemá jí a končí třetí kolo. 

 

Fijalka je zjevně rozzuřený, nastupuje do čtvrtého jako ďábel a jde vpřed tvrdou kombinací a ukrutným kolenem. Lahr ale odpoví porazem, tentokrát se ale Fijalka zvládne dostat nad něj a Lahr jde na kolena. Pak se situace na nějakou dobu uklidní a Fijalka průběžně boduje shora údery. Fijalka vítězná a v kleci je hodně krve. Fijalka půl minuty jen kontrolně bez úderů, pak se do toho znovu pouští. Lahr v želvě. Borci vstávají, Fijalka demoluje Lahra na kleci – ale Lahr to přesto nějak ustojí. Nos má sice na maděru, ale netváří se, že by ho to nějak trápilo. Parádní zápas, jen škoda, že tak pozdě. 

Lahrův roh nicméně svého borce už do pátého kola nepouští a tak je tu konec galavečera.

Michal Fijalka, TKO (corner stoppage), 4. kolo

 

Oficiální výsledky:

 • vítěz: Michal Fijalka, poražený: Tassilo Lahr - TKO (corner stoppage), 4. kolo
 • vítěz: Maciej Rozanski, poražený: Makhmud Muradov - na body
 • vítěz: Tomáš Kužela, poražený: Ernesto Navas - TKO (GNP), 1. kolo
 • vítěz: Kamil Gniadek, poražený: Jaroslav Poborský - sub (arm triangle), 1. kolo
 • vítěz: Daniel Český, poražený: Roland Čambal - na body
 • vítěz: Sebestian Romanowski, poražený: Jan Maršálek - na body
 • vítěz: Wojciech Janusz, poražený: Vít Mrákota - na body
 • vítěz: Maciej Kaluszewski, poražený: Petr Novák - sub (RNC), 1. kolo
 • vítěz: Mateusz Zielenski, poražený: Josef Kvasnička - TKO (zranění), 1. kolo

Janusz opět otvírá lowkcikem, v následné výměně Mrákota podklesává a Janusz rád bere half guard. Janusz si metodicky pracuje, ale Mrákota ho do ničeho velkého nepustí a snaží se o wall walk u klece. Tak zadarmo mu ale Janusz únik nedá. Janusz si half guard spolehlivě hlídá půlku kola. Pak ho Mrákota stáhne do plného guardu a po chvíli si vynutí aspoň restart do postoje, na body už to má ale prohrané, takže potřebuje finiš. Mrákota si jde do klinče, slibné podrazy ale Janusz ustojí u klece. Nakonec se nad Janusze víceméně sesune, ale hraje vabank a opět okamžitě ztrácí pozici. Plný guard, rozhodčí ještě jednou restartuje a Januszovi se vůbec nechce vstávat. Mrákota si pak ale dojde zase pro klinč a stihne jen jedno kolínko – a zcela vyšťavený Janusz vítězí na body.

Wojciech Janusz, na body


Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie


fotograf: redakce ExtraRound.cz
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
  Fighting Zone: Cage Time 1 - fotogalerie
 


Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

medine - Čtenář - 10.12.2014 v 22:53
.. - Odpovědět
 

ten rozdíl v kvalitě poláků oproti fighterům z česka, často umocněný ještě věkovým rozdílem je fakt velkej ! skoro to bolí se na to dívat

Caidel - Administrátor - 10.12.2014 v 23:13
Re: .. - Odpovědět
 

Jsi na místě, nebo koukáš na stream? Docela by mě zajímala kvalita streamu - pokud někdo sleduje...

medine - Čtenář - 10.12.2014 v 23:14
Re: Re: .. - Odpovědět
 

koukám na stream, kvalita je v pořádku.

medine - Čtenář - 10.12.2014 v 23:41
Re: Re: .. - Odpovědět
 

co to ten Mach předvedl? to byl dost špatnej výkon. Zdá se mi psychicky úplně mimo. Polákovi stačilo držet střed a kopat lowkicky. Divnej zápas.

Assassin - Čtenář - 11.12.2014 v 00:49
slabota - Odpovědět
 

Tak se projevila dost slabá startovka a až na hlavní zápas velká nuda. Ovšem pochvala za kvalitu streamu a za cenu 99Kč, to je naprosta parada a urcite to k rozvoji mma prispeje velkou merou. Hlavne zmenit ring anouncer, ten nas Cech co vyhlasuje fighty, to je vazne katastrofa. Vecne v tricku a mel by ubrat, neni mu pri vyhlasovani jmen absolutne rozumet. Jinak diky za historicky prvni live stream v ČR za dostupné peníze.

medine - Čtenář - 11.12.2014 v 09:59
Re: slabota - Odpovědět
 

souhlas, ten českej Buffer je hroznej, stačilo by fakt trochu ubrat a mluvit normálně. Poláci se mi zase nezdáli tak moc lepší, spíš se mi český fighteři na tomto turnaji zdáli hrozně slabí. Kužela málem dostal páku od frajera co hodinu před zápasem svačil hotdogy, Číňan nenavážil o pět kilo, Mahmud po ringu běhal, ebyl vůbec agresivní a Monster se tam pak s REindersem vztekali,jak kdyby mu ten sebranej bod vzal už tak nahovno zápas. Divný to bylo.

Ale jak píšeš, hlavní zápas večera to celý zachránil

Assassin - Čtenář - 11.12.2014 v 11:49
Re: Re: slabota - Odpovědět
 

strasne jsem fandil Makhmudoj, mel dobrou strategii, ale souper si s ni bohuzel poradil a Makhmud uz na to nic nevymyslel. Skoda skoda, pro Vemolu by byl Muradov skvelej souper.

 

medine - Čtenář - 11.12.2014 v 12:11
Re: Re: Re: slabota - Odpovědět
 

myslíš strategii si pořád stěžovat rozhodčímu, ukazovat kluzkou podlahu, utíkat kolem oktagonu a nevyjet žádnou kombinaci nad dva údery ? :-) doteď sem si myslel, že by Muradov měl na zápas s Procházkou, klidně i Vemolou,ale po tomhle nervozním výkonu nee.

Assassin - Čtenář - 11.12.2014 v 16:52
Re: Re: Re: Re: slabota - Odpovědět
 

V tom stezovani si na kluzkou podlahu bych se ho mozna trochu zastal, branilo mu to v pohybove strategii, stvalo by to asi kazdyho a byla to spis chyba poradatelu, ze maj podlahu klece z tak debilniho smekavyho materialu. Myslim, ze by tam mela byt membrana jako je v ufc, co ukapne okamzite se vsakne a neklouze...

Cows - Čtenář - 11.12.2014 v 16:41
... - Odpovědět
 

Uspesna organizace stoji na jmenech a pribezich. Kdyz prijede x neznamych polaku a vysekaji vsechny ceska zajimava jmena je to pro organizaci celkem tragedie. Vemola vs neznamy polak taky neni zrovna poradny tahak. 


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

malylada87 - Čtenář - 11.12.2014 v 18:20
Re: ... - Odpovědět
 

Poláci jsou uplně někde jinde a měli dobrou kvalitu. Jde vidět, že polské MMA jde na horu....byl jsem tam v první řadě a musím říct, že to nebylo špatné a neřekl bych, že to byla nuda

nemo - Čtenář - 12.12.2014 v 00:47
moje hodnocení - Odpovědět
 

S očekáváním jsem hodinu před živým přenosem zakoupil online přenos. Neočekával jsem od toho nic moc, starovka vypadala pro mě netraktivně. Za pokus nic nedám... Uvodní hodinka představení byla záživná. Pak začali zápasy, obraz parádní, přenos bez sekání. Kvalita prvních fightů mě děsila, už jsem si říkal že jsem vyhodil prachy. Ale s dalším a dalším zápasem mě zezačátku nudná startovka vtahovala do děje víc a víc. Když sleduji záznamy ze zápasů tak mě nezajímá ta omáčka kolem, ale tady mě zaujaly nástupy, vložky mezi fighty. Zachutnala mi i ta omáčka kolem, což jsem ani sám nečekal. Zápasy se mi nakonec líbili. Jen nakonec moje názory:

 • Platba = tragické martirum paypal, nebo mobil pro mě prekérní jelikož mám zablokované premium sms, paypal nevedu
 • Profi komentátor (Ondra Novotný)
 • Malý nedostatek v audio přenosu, přebíjí se ringový / online komentátor
 • ringový komentátor byť přes moji kritiku (viz. gala MMAA) musím uznat že včera předvedl na FN moderování mnohem profesionálněji než jindy, ikdyž  já spíše preferuji styl Ondry Novotného, v česku česky a srozumitelně, ale oba styly mají něco do sebe, záleží na vkusu každého.
 • Velké plus cena online přenosu
 • Koukal jsem čtyři hodiny a měl jsem zábavu na celý večer.  Líbilo se mi že můžu zažít něco co mají Poláci nebo v USA běžně a to gala v rodném jazyce online. Možná by to chtělo více promo videí, openworkouts, interviews atd. tak jak je to běžný v zahraničí. Tak aby si člověk mohl ten galavečer užít nejen ten večer, ale i v nějakém období před galou.
 • Pěkné záběry kamer, vše bylo dobře vidět a z dobrých úhlů, za mě velké plus
Caidel - Administrátor - 12.12.2014 v 10:02
Re: moje hodnocení - Odpovědět
 

Díky za informace!