přihlásit trvale
Nová registrace
Daniel Ghita: "Z Hariho nemám strách, brzy se s ním utkám."

Daniel Ghita: "Z Hariho nemám strách, brzy se s ním utkám."

přečteno: 3636×
02.06.2012 v 09:18 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 4×
Rubriky: Aktuality / K-1 / Svět

Jednatřicetiletý rumunský bojovník Daniel Ghita je momentálně ve vrcholné formě. V letošním roce nastoupil už ke 4 zápasům a všechny vyhrál před limitem. Postupně vyřídil Hesdyho Gergese, Sergeje Lasčenka, Briana Douwese a Wendella Rochea. Na konci června jej čeká další zápas v Belgii proti německému bijci Fredericku Sinistrovi.

V posledním zápase na turnaji K-1 se musel vypořádat se dvěma změnami soupeře. "Myslím, že se mě báli. Slowinski nejdříve zápas přijal, ale později přestal zvedat telefony. To samé se stalo s Garciou. Každopádně to pro mě nebylo dobré, když se mi tři krát změnil soupeř během několika dní. Před zápasem si připravujete taktiku. S Rocheem jsme kamarádi z tréninků, ale v ringu neznám nikoho," uvedl Ghita.

"Nabídl jsem také odvetu Sakimu, ale Saki si řekl o tři krát větší peníze, aby se mnou šel zápasit a kvůli tomu souboj padl. Pokud máte lví srdce, zápasíte proti nejlepším. On se mě bezpochyby bojí," řekl Ghita o Sakim, s kterým ve finále K-1 WGP 2010 prohrál po nastavovaném kole na body.

Ghita také uvedl, že jeho přáním je utkat se s Badrem Harim. Původně se s ním měl utkat už loni v září, ale ze souboje nakonec sešlo. Podle jeho mínění však dojde k jejich zápasu už velmi brzy. "Budu s ním zápasit už brzy. Jsme na stejné úrovni. Když jste šampión, musíte zápasit s dalšími šampióny. Nebojím se ho, kdyby ano, nebyl bych v tomto sportu," dodal Ghita.


 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Cows - Čtenář - 2.6.2012 v 11:09
... - Odpovědět
 

Na to se tesim o dost vic nez na ten souboj Hari vs Saki, co byl. Tady se ukaze kdo je sampion a verim ze to bude Ghitta! 


"If Sambo was easy, it would be called Jiu Jitsu."

Satan - Čtenář - 2.6.2012 v 15:10
Hari - Odpovědět
 

Neskončil už náhodou Hari aktivní kariéru v K-1?

shogun - Čtenář - 2.6.2012 v 17:27
Re: Hari - Odpovědět
 

Neskončil.


"I am too fast" Bob Sapp

Rek - Čtenář - 2.6.2012 v 18:40
re: - Odpovědět
 

:D ses teď po měsící připojil k netu ne? už to tady bylo x krát omílané, že Hari vrací do K-1, máš tu dokonce video s jeho zápasem. xD