přihlásit trvale
Nová registrace
Dan Hardy vs. Amir Sadollah na UFC on Fuel 5

Dan Hardy vs. Amir Sadollah na UFC on Fuel 5

přečteno: 1802×
20.06.2012 v 15:18 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 0×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Jak jste si na našich stránkách mohli přečíst, 29. září se UFC vrátí do Anglie s turnajem UFC on Fuel TV 5. Jedním z plánovaných zápasů pro tento turnaje je souboj neporaženého Američana chorvatského původu Stipeho Miocice (9-0) s nejvyšším UFC zápasníkem současnosti, 211 cm dlouhým Stefanem Struvem (24-5) z Holandska. UFC nyní oznámila další souboj pro anglický turnaj. Tamnější fanoušci se mohou těšit na domácí hvězdu. Angličan Dan Hardy (24-10-0; 1) vyzve na souboj Američana Amira Sadollaha (6-3).

Hardy stál ještě nedávno nad propastí. Po čtyřech prohrách v řadě, jej v UFC držely jen sympatie prezidenta Dany Whitea a fanoušků. Někdější top 5 zápasník welterové váhy nastupoval do posledního zápasu pod velkým tlakem, ale zvládl jej na výbornou. Duana Ludwiga porazil KO po sérii úderů a loktů v 1. kole. Ukončil tak sérii porážek, navíc v náramném stylu. Za svůj výkon získal bonus za KO večera.

Amir Sadollah, rodák z Brooklynu s íránskými a irskými kořeny se loni také utakl s Duanem Ludwigem a podlehl mu na body. Poslední zápas absolvoval 15. května proti Jorgemu Lopezovi a po 3 kolech vyhrál těsně 2-1 na body.

foto:
documentarystorm.comSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky