přihlásit trvale
Nová registrace
Bellator PPV a 180 - startovní listiny

Bellator PPV a 180 - startovní listiny

přečteno: 4247×
21.06.2017 v 17:10 | Autor: Caidel
diskuse: 48×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

I tento víkend má v plánu UFC další Fight Night, tentokrát UFC 122: Chiesa vs. Lee z Oklahoma City, tento turnaj bude ale pro tento víkend spolehlivě zastíněn chystanou Bellator extravaganzou, tedy sobotním Bellatorem 180 a Bellatorem NYC: Sonnen vs. Silva

Oba, nebo vlastně jeden turnaj (podle toho jak to berete) se konají v sobotu 24. června v New Yorku v proslulé Madison Square Garden. Podruhé v historii organizace se Bellator pokusí o turnaj kalibru PPV, nazvaný Bellator NYC: Sonnen vs. Silva s pěti PPV fighty - a aby ani obvyklí fanoušci Bellatoru nepřišli zkrátka, koná se těsně předtím také předzápasový Bellator 180 se čtyřmi zápasy na Spike TV. Dalších pět (vcelku nepodstatných) předzápasů bude ještě streamováno na Bellator.com, ale nabídka hlavních devíti fightů daného večera je natolik solidní, že se rozhodně vyrovná i některým UFC PPV turnajům (celkem má tato akce tři a půl hvězdičky) - a pokud přičteme jistou nostalgickou hodnotu některcýh legend na startovce, nemusí být šéf Bellatoru až tak daleko od pravdy s prohlášením, že je to možná nejzajímavější PPV roku :)  Cena PPV je o deset dolarů nižší než u konkurence a cokoli nad sto tisíc bude považováno za solidní výsledek.

Bellator se pochopitelně bude snažit co nejvíce vybočit z řady a směřovat věci víc k šou, než je obvyklé v UFC. Lecos se tak už před turnajem namluvilo i o komentátorech. Bellator totiž před tímto turnajem opustil komentátor Sean Grande, který v Bellatoru působil téměř dva roky, neboť se chce věnovat víc komentování basketbalu a komentování Bellatoru nezvládal skloubit s rodinnými povinostmi. Bellator se rozhodl vsadit na nostalgii a stálici Jimmy Smithe doplnil hned dvěma známými komentátorskými jmény. Je to Mike Goldberg, dlouholetý komentátor UFC a také Mauro Ranallo - známý komentátor, který nedávno skončil ve WWE, komentoval PRIDE a bude také komentátorem Mayweather vs. McGregoor. Goldberg a Ranallo by se do budoucna měli podělit o komentátorské povinnosti zhruba rovným dílem, na tomto turnaji konkrétně budou komentovat Smith, Goldberg i Ranallo. Smith bude v pozici color komentátora, Ranallo pojede play-by-play PPV a Goldberg bude dělat „stolového“ moderátora. Ve fightech Bellatoru 180 na Spike TV si Goldberg a Ranallo role prohodí, za experty z řad fighterů by zde měli působit Brendan Schaub a Josh Thompson. 

Startovka nabídne něco od všeho - nostalgické superfighty (Fedor, Sonnen, Wanderlei), titulové fighty elitních talentů (Chandler, Davis, Larkin, Lima, Bade) a nějaké ty prospekty (Pico, Gallagher)

Pojďme se tedy na chystané zápasy pořádně podívat.

Hlavním zápasem večera je už tři roky chystaný reálný grudge mač mezi dvěma veterány: Chaelem Sonnenem (28-15-1 MMA, 0-1 BFC) a Wanderleiem Silvou (35-12-1 MMA). Oba se už pár let pěkně nenávidí, vzájemný fight se ale doposud ještě nepodařilo dohodnout. Forma ani u jednoho asi nebude valná - Sonnen prohrál poslední dva zápasy včetně toho v Bellatoru s Ortizem, Silvu jsme v kleci neviděli před čtyři roky během kterých měl problémy s dopingem, srazilo ho auto a celkově ho sužovala zranění. I tak je to ale souboj legend který nám oba bijci zatím byli dlužni. Nervozita je ale značná - Silva se totiž nezúčastnil žádné předzápasové konference a panuje tak jistá obava, zda na turnaj vůbec dorazí, Silva se ale zapřísahá, že na 100% a konferencí se prý neúčastnil proto, že by Sonenna musel fyzicky okamžitě napadnout. Scott Coker přísahá, že při jakémkoli setkání obou borců bude k dispozici vždy dost mužů v ochrance, takže k žádné bitce před turnajem nedojde, organizace je ale prý připravena i na variantu že by jeden z borců přece jen zápasit nemohl (podrobnosti ale Coker neupřesnil). Mimochodem, oba borci měli v minulosti problémy s dopingem - a oba budou (a již i byli) před tímto zápasem také testováni a to ne přímo komisí - Bellator si pro ně zajistil zvláštní externí testy (které si mimochodem oba bojovníci platí sami). Emoce zde asi budou zajímavější než samotný fight, ale i tak, sláva nostalgii :)

A když už jsme u nostalgie: Největší peckou pro oldschool fanoušky je samozřejmě co-main event: Fedor Emelianenko (36-4 MMA), nejlepší těžká váha všech dob si to rozdá s respektovaným soupeřem Mattem Mitrionem (11-5 MMA), veteránem UFC. Samozřejmě, Fedor je ve svých 40 letech na sklonku kariéry (i když se nedávno nechal slyšet, že končit nehodlá a chce bojovat co nejdéle to půjde) a už do dávno není ten ničitel světů jako dřív a navíc má za sebou nesmírně kontroverzní fight s Fabio Maldonadem, i tak je ale jeho mystika v zásadě zcela unikátní. Mitrione v Bellatoru začal bojovat loni a připsal si dvě KO výhry během měsíce. Od té doby pauzoval. S Fedorem měl bojovat už na Bellatoru 172, jenže Mitrione musel být v den zápasu hospitalizovaný s ledvinovými kameny a ze zápasu bohužel sešlo a tak tu máme opáčko. Oba borci jsou nyní mezi světovou dvacítkou a třicítkou. Mitrione má každopádně slušnou ránu, je hodně atletický a je také větší než Fedor. 

Třetí v pořadí už je titulový zápase: Velmi vyrovnaně nalosovaný fight ve velterové váze. Světová patnáctka, šampion Douglas Lima (28-6 MMA, 10-2 BFC) bude obhajovat proti nové akvizici přímo z UFC, světové desítce Lorenzu Larkinovi (18-5 MMA) pro kterého to bude UFC debut. Lima je dvojnásobným šampionem, titul ale ještě v Bellatoru nikdy neobhájil. Za posledních osm let má ale v bilanci jen dvě porážky - tu od Askrena a pak tu od Koreshkova kvůli které přišel o titul. V remači na Bellatoru 164 ovšem Koreshkova ve třetím kole vypnul a získal titul zpět. Larkin je borec momentálně ve vynikající formu - UFC opouštěl s výhrami nad Masvidalem a Magnym a spíše kvůli neshodám s vedením, než kvůli výkonnosti. Larkin je jasný specialista postojář, Lima je o něco všestrannější a finišuje rovnoměrně v postoji i na zemi. Zápas hodně otevřený, co se konců týče. 

Pak je tu další titulový zápas. Šampion lehké váhy Michael Chandler (16-3 MMA, 13-3 BFC) půjde s neporaženým vyzyvatelem Brentem Primusem (7-0 MMA, 5-0 BFC). Chandlerova kariéra se dá popsat vcelku jednoduše - zahájil sérií dvanácti výher. V roce 2011 získal titul Bellatoru a dvakrát obhájil. O ten pak přišel těsnou bodovou prohrou s Eddie Alvarezem, aby posléze prohrál těsně také s Willem Brooksem a v remači pak byl Brooksem ve čtvrtém kole knockoutován. Chandler se ale po odchodu Alvareze a Brookse do UFC dal dohromady, vyhrál dva zápasy, získal titul proti Freiremu a pak obhájil s Bensonem Hendersonem. Jde tedy do fightu se čtyřmi výhrami. Primus je stálicí Bellatoru s pěti Bellator výhrami v řadě, titulák ale popravdě jako světová #126 ještě úplně nečekal. Nikdo vhodnější ale po ruce zrovna nebyl a světová šestka Chandler ho nehodlá podcenit - sám si moc dobře pamatuje, jak kdysi také nečekaně dostal podobnou šanci. 

Zahajovacím fightem PPV pak bude MMA debut uber-prospektu Aarona Pico (0-0 MMA) a to proti Zachu Freemanovi (8-2 MMA). Dvacetiletý Pico je mnohonásobným zápasnickým šampionem a kvalifikace na olympiádu v zápase v roce 2016 mu unikla jen o vlásek. Navíc je ale i několikanásobným šampionem Pankration a také vítězem boxerské Golden Glove, má tedy pokryté vlastně všechno a v pátek ho v kleci uvidíme vůbec poprvé - přičemž bývá označován za možná nejlepší prospekt v celé MMA. Bellator s ním podepsal dlouhodobou smlouvu už před téměř třemi lety (a Pico má navíc i smlouvu s Nike) a teď zjistíme, zda byl podobný krok oprávněný. Freeman představuje poměrně vhodného soupeře - žádné ořezávátko, ale také žádný zabiják.

Vůbec nejlépe obsazený zápas celé startovky najdeme na pozici hlavního fightu Spike TV přenosu. Jde o třetí titulový zápas startovky a je to remač v polotěžké váze mezi dvěma UFC veterány - světovou trojkou Philem Davisem (17-3 MMA, 4-0 BFC) a světovou pětkou Ryanem Baderem (22-5 MMA). Zatímco Davis do UFC přišel už před téměř dvěma lety a po čtyřech výhrách se zde stal šampionem výhrou nad McGearym, Bader je jednou z nejnovějších akvizicí Bellatoru (přišel společně s Larkinem) a tohle bude jeho Bellator debut. Stejně jako Larkin dostal rovnou titulový zápas, v jeho případě to ale nebylo tak docela v plánu - měl na tomto turnaji debutovat proti King Moovi, jenže ten se zranil a tak ho Bellator nechá jít rovnou o titul. Vítěz tohoto zápasu bude jasnou světovou trojkou po Cormierovi a Jonesovi. Bader zde má rozhodně psychologické plus, protože Davise už jednou porazil těsně na body v UFC v roce 2015 - šlo o poslední Davisovu prohru. Davis je od té doby bezchybný 4-0, Bader s bilancí 3-1 (prohra s Johnsonem). Oba mají samozřejmě základ v zápase. Ze sportovního hlediska parádní fight (i když stylisticky to možná bude nuda).

Tři předzápasy na Spike TV jsou pak James Gallagher (6-0 MMA, 3-0 BFC) vs. Chinzo Machida (5-2 MMA, 2-0 UFC), Neiman Gracie (5-0 MMA, 3-0 BFC) vs. Dave Marfone (5-2 MMA) a debut Heather Hardy vs. Alice Yauger (4-5 MMA, 0-1 BFC). Naporažený Gallagher je mladičkým týmovým kolegou McGregora a v Bellatoru zatím jakožto prospekt září třemi výhrami. 5/6 zápasů v kariéře vyhrál škrcením. Čtyřicetiletý Machida je starším bratrem Lyota Machidy, rovněž se základem v karate. Také Neiman Gracie je neporažený a dle očekávání má 4/5 výher submisí. Ženy, tj. Hardy a Yauger se na Spike TV soupisku dostaly díky zrušenému zápasu Keri-Anne Melendez a Sadee Monseratte Williams. Heather Hardy bude na turnaji debutovat v MMA, jinak jde o známou boxerku s bilancí 20-0.

Seznam předzápasů vysílaných na Bellator.com najdete níže, za zmínku stojí především Ryan Couture, syn Randy Coutureho jenž zde nastupuje ke svému pátému Bellator fightu, ale předchozí dva prohrál, Haim Gozali z Izraele nebo Matt Rizzo, účastník TUF 24. 

 

Hlavní zápasy (Bellator NYC PPV):

 • Chael Sonnen vs. Wanderlei Silva (polotěžká)
 • Fedor Emelianenko vs. Matt Mitrione (těžká)
 • Michael Chandler vs. Brent Primus (o titul lehké váhy)
 • Douglas Lima vs. Lorenz Larkin (o titul velterové váhy)
 • Aaron Pico vs. Zach Freeman (pérová)

Předzápasy (Bellator 180 - Spike TV)

 • Phil Davis vs. Ryan Bader (o titul polotěžké váhy)
 • James Gallagher vs. Chinzo Machida (pérová váha)
 • Neiman Gracie vs. Dave Marfone (velterová váha)
 • Heather Hardy vs. Alice Yauger (ženská 125)

Předzápasy (Bellator.com)

 • Ryan Couture vs. Haim Gozali (velterová)
 • Jerome Mickle vs. Anthony Giacchina (lehká)
 • John Salgado vs. Hugh McKenna (smluvní 168)
 • Matt Rizzo vs. Sergio da Silva (smluvní 130)
 • Bradley Desir vs. Nate Grebb (lehká)

 

 

 

V neděli je pak na programu UFC Fight Night 122: Chiesa vs. Lee z Oklahoma City. Jde o druhý turnaj v historii Oklahoma City, UFC se sem vrací po osmi letech. Turnaj hodnocen třemi hvězdičkami, vysílán bude na Fox Sports 1, Fox Sports 2 a UFC Fight Pass a obsahuje celkem třináct fightů - bez zrušeného Nogueira vs. Latifi.

Mimo vysokoprofilového fightu Chiesa vs. Lee se ale jinak startovka může blýsknout už víceméně jen třemi exšampiony: Hendricksem, B.J. Pennem a Carlou Esparzou. Ve světové desítce jsou ze všech účastníků jen Lee a právě Esparaza, Moroz a Chiesa jsou ale v TOP 15.

Hlavní zápasy (Fox Sports 1)

 • Michael Chiesa vs. Kevin Lee - lehká
 • Tim Boetsch vs. Johny Hendricks - střední
 • Felice Herrig vs. Justine Kish - ženská 115
 • Joachim Christensen vs. Dominick Reyes - polotěžká
 • Tim Means vs. Alex Garcia - velterová
 • B.J. Penn vs. Dennis Siver - pérová

Předzápasy (Fox Sports 2)

 • Clay Guida vs. Erik Koch - pérová
 • Vitor Miranda vs. Marvin Vettori - střední
 • Carla Esparza vs. Maryna Moroz - ženská 115
 • Devin Powell vs. Darrell Horcher - lehká

Předzápasy (UFC Fight Pass)

 • Jared Gordon vs. Michel Quinones - pérová
 • Tony Martin vs. Johnny Case - lehká
 • Josh Stansbury vs. Jeremy Kimball - polotěžká


Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+4
dezider lakatos - Čtenář - 27.6.2017 v 18:47
Re: XFN 3 - přejít na příspěvek
HEHE. Napisat na Aziza Dauliatova ze je nadej ceskeho mma chce slusnu davku svejkovstvi. Ako...
 
+4
Tomi - Čtenář - 25.6.2017 v 12:03
Re: ... - přejít na příspěvek
...
 
+3
Caidel - Administrátor - 25.6.2017 v 15:24
Dobré PPV - přejít na příspěvek
Já se tedy u tohohle turnaje královsky bavil. Mělo to něco od všeho - a taková sbírka biz...
 

Všechny příspěvky

Jarome - Čtenář - 24.6.2017 v 17:40
- - Odpovědět
 

Nebodaj Hendricks nenavazil ani v strednej vahe???

Caidel - Administrátor - 24.6.2017 v 18:09
Re: - - Odpovědět
 

Heh, zrovna na to taky koukám... :) Nenavážit ve dvou vahách se zatím povedlo jen třem lidem v historii: Anthony Johnsonovi, Charlesi Oliveirovi a Johnu Linekerovi.. a teď taky Hendricksovi. Heh.

Jarome - Čtenář - 24.6.2017 v 19:05
Re: Re: - - Odpovědět
 

To je uz fakt sila,ako viem,ze zhadzovat je fakt kruta vec,ale myslim si,ze prave u Hendricksa je to tazka neprofesionalita.....

Jarome - Čtenář - 24.6.2017 v 19:08
Re: Re: - - Odpovědět
 

Inac,dnes som nalozil za 100 ecka na Wanderleia,aky mas nazor na ten zapas???Mne pripada,ze Sonnen fakt nema Silvu uz v com ohrozit,skor si tam ide len po peniaze a brazilska mlaticka mala sice dlhu pauzu,ale podla mna to bude od prvej sekundy Rezba na jednu branu...

Caidel - Administrátor - 24.6.2017 v 19:18
Re: Re: Re: - - Odpovědět
 

Na tenhle fight bych osobně rozhodně nesázel. Buď Sonnen Wanderleie sundá na zem do deseti vteřin (alá TUF Brazil, kde už si to rozdali) a pak už je to jen otázkou toho, jestli nebude mít zase nějakej brainfart a nenechá se subnout a nebo ho Wandy něčím vypne - jenže v jaké formě po tolika letech a bez dopingu dorazí, to bych si netroufl tvrdit. 

Jarome - Čtenář - 24.6.2017 v 19:50
Re: Re: Re: Re: - - Odpovědět
 

Heh ta si ma nepotesillaughingNevadi,uvidime...

 

malylada87 - Čtenář - 25.6.2017 v 06:27
... - Odpovědět
 

Traged Fedor :D :D :D :D

Tomi - Čtenář - 25.6.2017 v 12:03
Re: ... - Odpovědět
 

Ale no tak chlape ! Nejsou to trochu silny slova ? Myslim,ze nekdo jako Fedor si tohle nezaslouzi...

FJODOR n.1 - Čtenář - 25.6.2017 v 12:13
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Nech ho ,bláznům se nemá odporovatlaughing ale když už jsme u toho,tak co můžeš čekat od tragéda co nikdy nestál na žíněnce a fandí ovarový hlavě a spravovači trubekcool

fedo - Čtenář - 25.6.2017 v 08:20
Fedor - Odpovědět
 

Skoda ze to netrvalo este aspon dve minuty. Clovek si takejto klasiky bitkarskej moc neuzije. Stretli sa dve srdciarske duse :) a tak to aj dopadlo. Bez respektu a bum. Matt lepsie trafil. Dufam ze legenda bude pokracovat. Inak promo bolo velmi sympaticke. Este aspon 2 min. a nemalo by to chybu. 

malylada87 - Čtenář - 25.6.2017 v 09:44
Re: Fedor - Odpovědět
 

Jsi blázen ne, bay dostal meltu jako v Rusku s Maldonadem.....

Jarome - Čtenář - 25.6.2017 v 13:23
Re: Re: Fedor - Odpovědět
 

Malylada ja Tvoje nazory uznavam,ale toto trosku nechapem...Fedor je legenda,jeden z najlepsich bojovnikov celkovo...Mal vzdy uctu k svojim protivnikom...Skromny velky clovek,s neuveritelnou disciplinou..A ten zapas bol o stasti,Matt sa proste skor spamatal...Aj ked ten zapas by asi aj tak vyhral.

Caidel - Administrátor - 25.6.2017 v 15:24
Dobré PPV - Odpovědět
 

Já se tedy u tohohle turnaje královsky bavil. Mělo to něco od všeho - a taková sbírka bizarností a nečekaných událostí, to aby člověk pohledal :))

Na začátek dobrá přebíjená ženských, pak parádní výkon Gallaghera, taktická vysokoprofilová bitva Bader vs. Davis (nuda, ale holt taktický high-level MMA) se změnou šampiona. Lima vs. Larkin taktické, vyrovnané a obhájené, parádní provar Pico (těžko ale něco tipovat z 24 vteřin, mimo toho, že to podcenil), zranění u Chandlera, double knockdown Fedor vs. Mitrione a vyhecovaný Chael vs. Wandy, jenž bylo přesně podle předpokladu a) vyhecované, b) otřesné až natolik, že to bylo vlastně sranda. U fightů Fedora a Wandyho jsem byl jak na jehlách tolik, jak už dlouho ne :). Za mě dobrý. 

 

fedo - Čtenář - 26.6.2017 v 10:07
Re: Dobré PPV - Odpovědět
 

Napodobne. Neviem kedy naposledy som sa tak tesil na zapas a teda Fedor ma vzdy dostane do varu. Celkovo turnaj na paradu. Chcelo by to este nejake dobre novacikovske osoby + Marka Hunta do bellatoru. 

KingNorth - Čtenář - 25.6.2017 v 23:03
Srdce šampiona :D - Odpovědět
 

Pokud někdo neviděl bojovat, zajimavá postava Č-SK scény :D

http://svetmma.sk/clanky/?clanok=680

malylada87 - Čtenář - 25.6.2017 v 23:32
XFN 3 - Odpovědět
 

akorát jsem se vrátil z povedeného věčera XF3.

Viktor Pešta dostal náhradního soupeře v podobě Kity, který je evropská špička a například porazil Olejníka. První kolo jasně Pešta, co do úderu, tak i jedním takedownem a dvouminutovou kontrolou. Druhé kolo ale nakoupil a Kita parádním přehozem Viktora dostal na zem a nechybělo málo a uškrtil ho. Viktor se z toho dostal a dostal se do postoje a následným takedownem dostal soupeře do krucifixu. Tam asi po padesáti loktech zápas rozhodčí ukončil TKO pro Viktora. Skvělé vítězství a nakonec né nad nýmandem z Chorvatska, ale docela zvučným jménem.

Muradov dostal docela lehkého soupeře a bez potíží vyhrál. Prý se rýsuje nějaká velká americká organizace. Tak jsem zvědavý, zda to bude Bellator nebo UFC.

Ondruš s Penzem zrušeno, po váze další den Penz ráno zkolaboval a zápas se neuskutečnil. Píno Ondruš bude mít na XFN 5 v O2 aréně Vemolu, do kterého se docela v oktagonu pustil. Vemola si to nenechal líbit, naběhl tam a docela se odehrál pěkný trash-talk. Oba slibují ukončení....

Fantastický debut v MMA udělal Matouš Kohout, absolutní špička K1. V prvním kole přežil naprostou demolici, kdy jej Fiala knockdownoval a dostal se mu do zad ve stoje s body trianglem. Matouš utekl z mnoha škrcení strašnou náloží úderů. Ve druhém rozhodlo kardio, kde Fiala absolutně odešel a Kohout ho ukončil sérií kolen. Klobouk dolů, jak si dokázal Kohout poradit na zemi a předvedl skvělou bradu s kardiem, které má z K1.

Za zmínku stojí dobrá bitva Pokorného s Poborským, kde jsem čekal větší dominanci Pokorného a klobouk dolů před před Poborským, který se drží v MMA tak dlouho. Respekt před oběma.

Nejlepší válku a zápas večera předvedli Aziz s mladým Denisem Poborským. Troufnu si říci, že předčil všechny zápasy Bellatoru. Neskutečná graplerská bitva, s mraky tvrdých výměn a výdrží. Denis měl více sil a ve třetím kole převážil misky vah na svojí stranu. Aziz odešel kardiem ve třetím a to rozhodlo. Nicméně bitva dvou českých talentů zdvihal pomalu ze sedadel.....

Rozhodně se to povedlo a jsem zvědavý na další turnaje, zvlášť ten v O2 aréně v prosinci. Nicméně předtím se XFN podívá do Hradce v říjnu.

Palo - Čtenář - 26.6.2017 v 07:38
Re: XFN 3 - Odpovědět
 

tak Muradov prý spíš Bellator

jak dopadl šílený Filip G?

Proč se na Extraroundu nepíše o české scéně a českých turmajích?

Caidel - Administrátor - 26.6.2017 v 22:33
Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

Protože referovat o české scéně je paradoxně daleko těžší a komplikovanější, než o UFC nebo Bellatoru (a to říkám z pozice někoho, kdo o české scéně v minulosti referoval několik let velmi podrobně).

A když do toho pak zasáhne ještě česká promotérská politika, tak se touha snažit se jaksi ztratí... (nehledě tedy na to, že jezdit po turnajích je časově náročná a ne úplně levná sranda). Alespoň je ale obráží náš srdcař fotograf :)

malylada87 - Čtenář - 27.6.2017 v 00:05
Re: Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

tak víš co, ale co lidi pak chtějí. Za 700 Kč si zajít na XFN s takovou startovkou a hala je zaplněná z půlky. Lidé si představují, že bude vše za dvě kila a pak řvou, že mají zápasníci málo prachů. Prostě za takový peníze to je lpší zažítek, než sledovat přijebaný Bellator nebo ruské organizace ze streamu :)

Caidel - Administrátor - 27.6.2017 v 07:10
Re: Re: Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

Tak o tom kolik stojí vstupenky zrovna nemluvím (přece jen máme akreditace). Ale když zjistíš, že určitý promotér ti vysloveně hází klacky pod nohy a vlastně nechce, abys o nich psal (jinou formou, než přetiskováním jejich PR článků) tak tě to přestane bavit.

Jinak tedy konkrétně na XFN 3 bych šel klidně rád, ale prostě jsem měl kolidující program a také jsem neměl čas psát preview. Je to jen koníček, takže když čas není, nic nenaděláš.

(a nech toho s tím Bellatorem. Není to moc vtipné a automaticky to sráží hodnotu všech tvých příspěvků - konkrétně tenhle turnaj mě třeba pobavil snad víc, než cokoli co letos vyplodilo UFC). 

fedo - Čtenář - 27.6.2017 v 08:50
Re: Re: Re: Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

Caidel, myslím že vysvetlenie ktoré tu píšeš /Ale když zjistíš, že určitý promotér ti vysloveně hází klacky pod nohy a vlastně nechce, abys o nich psal (jinou formou, než přetiskováním jejich PR článků/ a aj to si nemusel sem písať je hádam plne dostačujúce. 

Za seba píšem, že tieto stránky pre mňa spĺňajú NADŠTANDARD! a to vo veľa ohľadoch.  Za mňa veľké poďakovanie, že stíhaš písať aj o Bellatore, nie vždy kvôli času  stíham sledovať ich turnaje a tu nájdem to čo potrebujem. Dík a pekný deň. 

Caidel - Administrátor - 27.6.2017 v 09:10
Re: Re: Re: Re: Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

Ona je to prostě kombinace víc faktorů, no :)

Jinak bych nerad, aby to vyznělo, že české MMA ignorujeme záměrně a programově.  Pokud by se tu našel někdo, kdo by byl ochoten nějaké to preview nebo reportáž napsat, rozhodně vám dáme prostor a článek uveřejníme (tak jak třeba Honza Hrsina občas dělá reportáže z K-1 turnajů).

Ostatně - pokud by měl kdokoli zájem napsat cokoli a zveřejnit to světu (box / profily legend / upoutávky na něco / cokoli jiného vás napadne), sem s tím :)

Xcujo - Čtenář - 26.6.2017 v 08:01
Re: XFN 3 - Odpovědět
 

Aziz vs Poborský byl opravdu super zápas, ale nechapu rozhodčí. Jestli jsem to slyšel správně tak 2:0 pro Poborského. Co to je 2:0 u tříkoloveho zápasu? Osobně bych to spíše viděl 29:28 pro Azize.

malylada87 - Čtenář - 26.6.2017 v 08:13
Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

podle mě dali dvě kola Denisovi a druhe udělali remiz, tak proto.

Grznr po minutě a půl ukončil rozhodčí full guard po gnp brazilce. Grznár se snažil vlítnout, ale prostě úderově je to na amatérské úrvní, brazilec ho hned poslal na zem a tam se ho snažil subnout a pak následně GNP. Na druhou stranu se mu nedá upřít srdce, že pro debut, 14 dní přípravě jde do klece s borcem, který má 65 zápasů. Docela má Grznár bradu a bojovnického ducha a nic neodklepal i přes to, že ho na tý zemi Andrade hulil. 

malylada87 - Čtenář - 26.6.2017 v 08:15
Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

Caidel tu píše občas o české scéně, ale hala zase nebyla vyprodaná tradičně a chtělo by to článek jako s UFC, kdy tu vypisuje startovku a trošku by to mohl tím napromovat. Určitě mě to zjímá více než posraný Bellator :D.... co do zábavy, ta to stejně XFN na živo předčí.

Palo - Čtenář - 26.6.2017 v 09:29
Re: Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

právě že se tady nepíše o českých turnajích ani předem, ani potom frown

 

už jsem si FG našel na netu, dostal pěkně, ale dost si na tu zem naběhl spíš sám

malylada87 - Čtenář - 26.6.2017 v 12:07
Re: Re: Re: Re: XFN 3 - Odpovědět
 

prostě bude mít pokaždé problém, ja strašně maly, včetně rozpětí paží na tu váhu.

dezider lakatos - Čtenář - 27.6.2017 v 18:47
Re: XFN 3 - Odpovědět
 

HEHE.

Napisat na Aziza Dauliatova ze je nadej ceskeho mma chce slusnu davku svejkovstvi. Ako to povedal Bolek?

"Podivaj sa na Prazaka"...

Hlavne, ze sa mamrd teoretik ako ty posmieva Fedorovi.

 

Palo - Čtenář - 28.6.2017 v 07:03
Re: XFN 3 - Odpovědět
 

včera jsem viděl turnaj ze záznamu a fakt dobrý a povedený

malylada87 - Čtenář - 26.6.2017 v 13:00
Výsledky - Odpovědět
 

Velmi hutný večer, díky velkému počtu zápasu na startovce, kde chyběl výraznější zápas nebo jméno. Tak zůstalo jen u průměrného turnaje.

Hlavní zápas docela kontroverze, kdy Yamasaki ukončil zápas při škrcení, které Chiesa neodklepal. Samotný Chiesa se rozčiloval, ale dle mého to měl Lee dobře chycené a byla by to otázka několika dalších vteřin. Každopádně je nepochopitelné, proč to Yamasaki odmávl, když byl Chiesa při vědomí. Pro Leeho to byl dobrý match up, jak se dostat do desítky, vzhledem ke stylu Chiesy.

Největší zklamání opět Hendricks. To, že nedá váhu ve welteru jsme si zvykli, ale že nenaváží ve střední vaze, to je opravdový vrchol. Nevím, zda je to ztrátou motivace, ale jeho výkonost jde rapidně dolů a kde je ten držák Hendricks z památných bitev. Neskutečný sešup kariéry. U Penna je to pochopitelné a dlouhodobé, což se i nyní ukázalo a nechápu, proč si takto ubližuje na svém jménu. Opravdu chce završit kariéru tím, že se rozloučí výhrou nad no name? Evidentně na první tdvacítku nemá, jak ukázal i Siver.

Největší progres za mě Herring, která se nenápadně dere do špičky a předvádí fyzicky náročné duely. Stejně tak Martins. Na počátku kariéry v UFC se profiloval jako grapler bez postoje a nyní krásně přejel Case v postoji. Evidentní zlepšení boxingu a jsem zvědavý, kam to bude schopen dotáhnout.

Means povinnost zvládl a snad se už přehoupne přes TOP 15 a taktéž konečně nezachyboval Guida a rozum mi stojí nad tím, kde pořád bere to neskutečné kardio.

Za zmínku stojí debutující borci Reyes a Gordon, kteří předvedli bezchybné výkony. Zvláště Gordon se jeví jako motorová myš s tvrdou bombou.

Za očekáváním opět zůstal Miranda a rozhodně borci Stansbury a Powell, kteří rozhodně nejsou UFC kalibr.....

Jarome - Čtenář - 28.6.2017 v 15:50
- - Odpovědět
 

Pekne,Cowboy zraneny!!!

 

Gabin - Čtenář - 29.6.2017 v 09:13
Gabin - Odpovědět
 

JDS vs Nganou naUFC 215.....parááááda...:-)

hellas - Čtenář - 29.6.2017 v 12:29
Bellator 180 & NYC - Odpovědět
 

Caidele, dófám, že uděláš řádný ohlídnutí za vobóma Bellatorama! :)

Caidel - Administrátor - 29.6.2017 v 14:25
Re: Bellator 180 & NYC - Odpovědět
 

Ano, tentokrát to mám v úmyslu. 

fedo - Čtenář - 29.6.2017 v 19:45
Re: Re: Bellator 180 & NYC - Odpovědět
 

Huraaaaa. Vopred dakujeme :)

Caidel - Administrátor - 3.7.2017 v 15:59
Re: Re: Re: Bellator 180 & NYC - Odpovědět
 

Máš to tu...

Gabin - Čtenář - 30.6.2017 v 12:15
Gabin - Odpovědět
 

Tak Maia dostal konečnĕ titulák..Jsem zvĕdavý jak ten mač bude probíhat..Jestli se mu Tyrona podaří vůbec dostat na zem a co předvede Maia v postoji..No každopádnĕ tady nĕkteří prorokovali velkou nudu...tak snad to bude dobrý mač...Go Maia go..:-)

1ConorMCGregor - Čtenář - 1.7.2017 v 08:28
NEWSSS!?!?§!?? - Odpovědět
 

Snoop Dogg podepsal s UFC smlouvu jako zivy komentator.!!
Neuveritene se deje. :)

Nove jmeno v UFC Aleksandar Rakic --> LightHeavy (8-1)
Austria, hned ho uvidime a to UFC Fight Night: Struve vs.
Volkov dne 2.zaří.

Marcel Fortuna prechazi z Heavy do LightHeavy.

Co se tyce nove vazeni od UFC 214 zde bude velka zmena. Bude
se vedet 30 dni predem vaha bojovnika.

"Měla tvoje máma sex s bratrem, aby tě měla, nebo byl to její
bratranec nebo tak něco?" Zeptal se Johnson. Tohle se stalo
po opousteni Media day (the ultimate fighter finale) a to v
Los Angeles mezi Michaelem Johnsonem and Justinem Gaethje,
pripravme se na velkou bitvu.

Michelle “Karate Hottie” Waterson se objevi hodne odhalena v
casopisu ESPN “Body Issue”.

Nick Diaz čelí zdlouhavemu pozastaveni mozneho poruseni
antidopingu pravidel USADA.
Starsi Diaz mozna nikdy nebude uz bojovat.

Tyron Woodley se objevil na party s Floyd Mayweather a Dan
Bilzerian.

Conor McGregor chce po boxerskem zapasu tento rok jeste v UFC zapas a to hned vyzyva ted uz Khabib Nurmagomedov a to hned v Rusku.

Alexa Grasso vs. Randa Markos bude na UFC Fight Night 114 v Mexico City..

Edson Barboza ochotny bojovat s Jose Aldo ve 145lbs, zatimco lehka(155) vaha je zdržena. Edson rika ,ze by přivítal boj proti byvalemu sampionovi kdykoliv.

Ilir Latifi vs. Tyson Pedro bude na UFC 215 v Edmonton, Canada.

 


The Ultimate Fighter 25 Finale:
CANCELLED & FIZZLED BOUTS

 

115 lbs Juliana Lima vs. Amanda Ribas --> Ribas Potential
USADA Violation

 

 

UFC 213: Nunes vs. Shevchenko 2
CANCELLED & FIZZLED BOUTS

 

FIZZLED 185 lbs Michael Bisping vs. Georges St. Pierre

CANCELLED 170 lbs Robbie Lawler vs. Donald Cerrone -->
Cerrone Blood Infection

CANCELLED 135 lbs Cody Garbrandt vs. T.J. Dillashaw -->
Garbrandt Back Injury

CANCELLED 170 lbs Alan Jouban vs. Brian Camozzi --> Jouban
Broken Foot

 

 


15 Nejsledovanejsi PPV UFC udalosti za celou dobu:

 


15. UFC 92, Evans vs Griffin: 1,000,000

14. UFC 200, Nunes vs Tate: 1,009,000

13. UFC 91, Lesnar vs Couture: 1,010,000

12. UFC 168, Weidman vs Silva II: 1,025,000

9-11. UFC 66, Liddell vs Ortiz II: 1,050,000
9-11. UFC 114, Evans vs Jackson: 1,050,000
9-11. UFC 121, Lesnar vs Velasquez: 1,050,000

7-8. UFC 193, Rousey vs Holm: 1,100,000
7-8. UFC 207, Nunes vs Rousey: 1,100,000

6. UFC 116, Lesnar vs Carwin: 1,116,000

5. UFC 205, Alvarez vs McGregor: 1,300,000

4. UFC 196, McGregor vs Diaz: 1,317,000

3. UFC 194, McGregor vs Aldo: 1,400,000

2. UFC 100, Lesnar vs Mir: 1,600,000

1. UFC 202, McGregor vs Diaz II: 1,650,000

 

Caidel - Administrátor - 1.7.2017 v 09:09
Re: NEWSSS!?!?§!?? - Odpovědět
 

Trochu té přesnosti bych poprosil. Snoop Dogg s UFC rozhodně nepodepsal jako „živý komentátor.“ Podepsal jako alternativní komentátor pro pořad Dana Whitea Tuesday Night Contender a ani tam není hlavním komentátorem, ale bude poskytovat alternativní zvukovou stopu (SnoopCast), který si diváci mohou navolit. A to ještě asi ne u všech turnajů, ale jen u některých - měl by se střídat s Urijahem Faberem :)

Burky - Čtenář - 10.7.2017 v 18:19
a do p... - Odpovědět
 

Gegard Mousasi podpisal zmluvu s Bellatorom ,dpc

fedo - Čtenář - 10.7.2017 v 18:34
Re: a do p... - Odpovědět
 

Burky, teda! Pre mna famooozna sprava! G.M. je dlhorocna srdcovka a teraz ma potesil este aj takto. 

malylada87 - Čtenář - 10.7.2017 v 19:06
Re: Re: a do p... - Odpovědět
 

to nevím v čem, když byl zápas od titulové šance a mnohem více skvělých zápasu s ním mohlo být pod UFC. V Bellatoru dostane samé salát....

malylada87 - Čtenář - 10.7.2017 v 19:05
Re: a do p... - Odpovědět
 

kokot. Bellator si zase moc tak nepolepší, neboť moc skvělých match upu neúděla vzhledem k tomu, že je jejich střední váha úplně nevyrázna a prakticky tam není žádné solidní jméno. Jejich úřaujicí champ je docela bída.

Milivoj13 - Čtenář - 11.7.2017 v 11:21
Re: Re: a do p... - Odpovědět
 

Za mě zklamání. Ale vydělat si vydělá asi víc. Škoda jen volby být šampionem druhé ligy, než se pohybovat na špici první ligy.

Caidel - Administrátor - 11.7.2017 v 12:01
Re: Re: Re: a do p... - Odpovědět
 

Vzhledem k tomu, že k podobnému závěru dochází stále víc a víc borců, je to docela zajímavé.

Jinak tohle UFC kvalitně posralo (ať už to MalyLada kroutí jakkoli). Pustit světovou trojku s pěti výhrami v řadě, to je prostě velká chyba. A je to o to markantnější, že zrovna Mousasi teď klidně mohl dojít až k titulu - s Bispingem bych ho rozhodně favorizoval, s Whittakerem od boku tak 50/50. A i za těchto podmínek se rozhodl že mu jinde bude lépe. Hmm. 

Ale jinak dobře pro Mousasiho. S Cokerem už pracoval, ví do čeho jde a jako známý internacionál si může klidně střihnout Bellator i Rizin současně - ostatně i Strikeforce ho zapůjčovalo do DREAM, takže v tom má rozhodně praxi.

Patriot - Redaktor - 11.7.2017 v 20:30
Re: Re: Re: Re: a do p... - Odpovědět
 

Plus může jít i polotíhu, kde zápasil historicky a Bellator v ní má zajímavější jména.

malylada87 - Čtenář - 12.7.2017 v 01:14
Re: Re: Re: Re: Re: a do p... - Odpovědět
 

ale stylisticky pro něj nevhodní soupeři, Davis, Bader, Lawal, Vessel, všechno borci kteří se spoléhají na svůj wresling a Gegardova takedown defence je jeho nejslabší stránkou, moc bych mu v polotíze nevěřil.

1ConorMCGregor - Čtenář - 10.7.2017 v 19:11
lol - Odpovědět
 

Bellator dobře jedeš :) lol