přihlásit trvale
Nová registrace
Bellator 235, 236 a UFC on ESPN+ 23:

Bellator 235, 236 a UFC on ESPN+ 23:

přečteno: 1030×
20.12.2019 v 11:13 | Autor: Caidel
diskuse: 0×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Poslední předvánoční víkend roku si pro sebe zabere především Bellator dvojicí turnajů konaných na Havaji, ale s kalendářním rokem 2019 se rozloučí i UFC se svým úplně posledním letošním turnajem UFC on ESPN+ 23: Edgar vs. Korean Zombie z Jižní Koreje. Bellator pak pro letošek ještě nekončí, ještě nás čeká předsilvestrovská koprodukce s Rizinem Bellator: Japan. Pojďme se tedy podívat na startovky všech tří turnajů plánovaných na víkend 20. - 22. 12.

Bellator se vlastně stejně jako loni před vánoci vrací na Havaj (mimochodem, UFC se ještě turnaj na Havaji uspořádat nepodařilo a vzhledem k tomu, že největší UFC hvězda havajského původu Max Holloway právě ztratil titul, šance se zas o něco zmenšily) a stejně jako loni to bude do haly Neal S. Blaisdell Arena v Honolulu a to s dvojicí turnajů - pátečním Bellator 235, jinak také Bellator USO Salute to the Troops: Barnett vs. Markes a sobotním Bellator 236: Macfarlane vs. Jackson.

Jak již název napovídá, páteční Bellator 235 je pořádán tak trochu na podporu americké armády (stejně jako mají podobné typy turnajů UFC nebo WWE) a významově jde o turnaj maličko menší ač je na papíře hodnocen stejně jako turnaj sobotní, tedy jeden a půl hvězdičkou. Bellator 235 se bude vysílat na Paramount Network a DAZN, sobotní Bellator 236 s titulovým zápasem pak už výhradně na DAZN. Na obou turnajích se budeme zabývat jen hlavní startovkou, předzápasy jsou výhradně lokálního charakteru (ač vidím, že se tu jména některých domácích borců z loňska rozhodně opakují) a Bellator si do předzápasů tentokrát vypomáhal i tím, že uspořádal open tryouts, tedy konkurz na borce do předzápasů na Bellator 235 :)

 

Bellator 235: Barnett vs. Markes (Bellator USO Salute to the Troops)

pátek 20. prosince, Neal S. Blaisdell Arena, Honolulu, Havaj (Paramount Network+DAZN)

V hlavním zápase večera dojde na dlouho očekávanou Bellator premiéru bývalého UFC šampiona a legendu catch wrestlingu a těžké váhy Joshe Barnetta (35-8 MMA) a to proti rovněž debutujícímu veteránovi UFC Ronny Markesovi (19-7 MMA).

Barnettovi už je 42 let a v kleci jsme ho neviděli přes tři roky, nicméně výkonnostně to s ním pravděpodobně ještě nebude tak špatné - jeho zápasnicky orientovaný styl je vůči prověrce věkem poměrně odolný a před tříletou pauzou, nejdelší v jeho třiadvacetileté kariéře byl světovou jedenáctkou. A poměrně vtipné je, že nad všemi veterány v Bellatoru (Kharitonov, Mir, Nelson) už má výhry. V časech největší slávy byl světovou dvojkou a v historických tabulkách mu patří pozice osmé nejlepší těžké váhy všech dob. Je nicméně také osobou z mnoha důvodů poměrně kontroverzní. Do Bellatoru přichází s dvěma cíli - rád by získal titul od Ryana Badera a také konečně čelil svému kamarádovi z PRIDE, Fedoru Emelianenkovi. Tuhle šanci už si ale sám jednou pohřbil když měl pozitivní dopingový nález před turnajem Affliction, což nakonec stálo za zrušením hlavního zápasu večera proti Fedorovi a následně i za krach celé organizace Affliction. Ostatně, Barnett a doping je celkově složitější příběh - Už v roce 2001 měl pozitivní nález po zápase s Bobby Hoffmanem v UFC za což dostal od NSAC jen varování. O zápas později získal titul těžké váhy UFC výhrou nad Randy Couturem, tady už měl ale plnohodnotný dopingový nález a o titul vzápětí přišel. Další dopingový nález pak měl na Affliction, jak již bylo zmíněno - a nejnověji také znovu v UFC v prosinci 2016. A tady to právě začíná být veselé - Barnett je jeden z mála lidí v MMA kteří zápasit vyloženě nepotřebují. Je také úspěšný trenér, profi-wrestler s kariérou v Japonsku a majitel vlastní profi-wrestlingové organizace Bloodsport. Takže si mohl dovolit se s USADA soudit a ejhle, vyplatilo se. Barnettovi se podařilo prokázat, že šlo o kontaminovaný výživový doplněk a od USADA nedostal stopku, ale veřejnou omluvu (ten proces ale trval od prosince 2016 do března 2018 a Barnett v té době stejně nemohl bojovat). Barnett nicméně ztratil v USADA důvěru (ač v minulosti prokazatelně dopoval) a v dubnu letošního roku přestoupil z UFC právě do Bellatoru, kde jsme na jeho první zápas čekali doteď - tím jak MMA vysloveně nepotřebuje zápasí v dost vlažném tempu. Soupeřem mu bude brazilec Markes, přemožitel Karlose Vemoly z UFC z roku 2011. Markes po odchodu z UFC (2014) prošel většinu alternativ - bojoval ve WSOF, Shooto, KOTC, M-1 a nejnověji i tři zápasy v PFL. Dva prohrál ten jediný letošní se Sigi Pesaleilim sice vyhrál TKO, ale nenavážil a stejně tak nezískal žádné body. A nyní tedy zamíří do Bellatoru. Barnetta jsme sice neviděli v akci přes tři roky, ale i tak by měl být určitě favorizován, Markes se pohybuje mezi polotěžkou a těžkou vahou, bude tedy výrazně menší i když na vážení měli vlastně oba plus mínus stejně a ve světových žebříčcích se pohybuje kolem světové stovky, zatímco Barnett se většinu kariéry držel v TOP 10. V minulosti Markes bojoval i ve střední, ale prý mu shazování dost zničilo tělo a zažívání, takže je mu teď v těžké prý daleko lépe.

Pár statistik: Barnett měl v rámci posledního UFC turnusu bilanci 4-2. Devět z posledních deseti výher má stopkou, celkově ukončil 29/35 víttězství. V historii UFC/PRIDE/WEC/Strikeforce těžké váhy je s devíti submisemi historicky druhý za Nogueirou (13). V zápasech kde Barnett boduje alespoň jedním porazem má bilanci 14-2 a s 146 podstatnými zásahy proti Royi Nelsonovi na UFC FN 75 je historicky druhý v těžké váze (za Dos Santosem se 157 zásahy v jediném zápase). Ve stejném zápase nabodoval Barnett 95 zásahů z klinče, což je rekord těžké váhy. Markes měl pět zápasů v UFC a čtyři v PFL, v posledních šesti má bilanci 3-3.

Neporažený Joey Davis (6-0 MMA/Bellator) patří do skupiny elitních prospektů-zápasníků. V šesti výhrách má dvě výhry na body a čtyřikrát KO v prvním kole, z toho jednou otočkou a jednou naskočeným kolenem. Nyní ve velteru čtyři výhry v řadě - delší sérii má ve velteru jen Logan Storley (5). Proti journeymanovi Chrisi Cisnerosovi (19-7 MMA, 0-2 Bellator) jasně favorizovaný. Cisneros prohrál poslední tři zápasy, má největší krizi kariéry a letos ještě nebojoval. Jasná obětina. Toby Misech (10-6 MMA, 1-1 Bellator) neuspěl v DWCS, vzápětí ale dostal smlouvu s Bellatorem. První zápas vyhrál naskočeným kolenem ve třetím kole, ale naposledy ho ubodoval exšampion Eduardo Dantas. Misech nenavážil o pět liber a odevzdá soupeři 20% platu. Proti němu poprvé v Bellatoru UFC veterán Erik Perez (19-6 MMA), světová sedmapadesátka jenž vzhledem ke svým mexickým kořenům sám odešel z UFC se sérií třech výher aby dal přednost organizaci Combate Americas. Tam vyhrál dva zápasy, takže má nyní pět vítězství v řadě a teď po roční pauze zamířil do Bellatoru. Za ženy Alejandra Lara (8-3 MMA, 2-2 Bellator) jenž neuspěla s Macfarlane a následně těsně s Velasquez, ale poslední zápas s Taylor vyhrála TKO. Celkem má 7/8 výher stopkou. Lara také nenavážila a odevzdá 20% platu, v jejím případě ale jen o 0,8 libry. Soupeřkou Veta Arteaga (5-3 MMA, 4-3 Bellator), jedna z nejaktivnějších bojovnic v Bellatoru vůbec - tohle je osmý zápas stejně jako Emily Ducote, o jeden víc má už jen šampionka Macfarlane. Naposledy poražena v titulovém zápase Macfarlane TKO ve třetím kole, předtím dvě výhry. Jak Lara tak Arteaga doufají, že si případnou výhrou znovu vybojují šanci jít o titul. A otvírákem showcase fight pro Tywana Claxtona (5-1 MMA/Bellator) známého pro své stylové techniky - naposledy ale poprvé v kariéře poražen Emmanuelem Sanchezem na kterého naopak frajeřinky prakticky vůbec neplatí a který je velmi přímočarý. Soupeřem mu bude domácí Braydon Akeo (3-0) borec který je profíkem teprve rok a který získal tuto příležitost právě díky veřejnému konkursu (viz výše).

Hlavní zápasy:

 • Josh Barnett vs. Ronny Markes - těžká
 • Joey Davis vs. Chris Cisneros - velterová
 • Toby Miesch vs. Erik Perez - bantamová
 • Alejandra Lara vs. Veta Arteaga - ženská 125
 • Tywan Claxton vs. Braydon Akeo - pérová

 

Bellator 236: Macfarlane vs. Jackson

sobota 21. prosince, Neal S. Blaisdell Arena, Honolulu, Havaj, USA (DAZN)

Bellator 236 je symbolicky o něco větší turnaj vysílaný výhradně na DAZN - s titulovým zápasem domácí hrdinky Ilimy-Lei Macfarlane a také s vůbec prvním čtvrtfinálovým zápasem grand prix pérové váhy.

V hlavním zápase tedy domácí šampionka, neporažená Ilima-Lei Macfarlane (10-0 MMA, 9-0 Bellator) která nám snad zase připraví nějakou pěknou nástupovku. Macfarlane je historicky zatím jedinou šampionkou v muší váze a tohle bude její už čtvrtá obhajoba. Posledních pět zápasů ukončila před časovým limitem, celkově má 8/10 výher stopkou a nyní je světovou pětkou. Vyzyvatelkou tentokrát Angličanka Kate Jackson (11-3-1 MMA, 3-1 Bellator) kterou můžete znát i z TUF 23. V Bellatoru jedinou porážku s Valerií Letourneau, nyní ale poslední dva zápasy proti Yankove a Ovchynnikove vyhrála. Nyní světová pětadvacítka a legitimní soupeřka - žebříčkově je na tom v Bellatoru lépe jen Juliana Velasquez a ta už má na této startovce jiný zápas a je v pořadníku nejspíš jako další, ale pravdou je, že i sama Jackson prý byla trochu překvapená, že titulový zápas dostává už teď a ne o jeden fight později.

V co-main eventu nám už plnohodnotně začne grand prix pérové váhy v kterém si zahajovací zápasy borci losovali sami. V prvním čtvrtfinálovém zápase se představí neporažený rekordman A.J. McKee (15-0 MMA/Bellator), jeden z hlavních favoritů turnaje. Proti němu prověřený Derek Campos (20-9 MMA, 9-7 Bellator). McKee nyní světová třináctka, Campos pětatřicítka. Camposovi je nyní jednatřicet, ale po sérii tři porážek v řadě (ač s výbornými soupeři) už zvažoval konec kariéry - úspěch v kvalifikaci na grand prix proti Danielu Strausovi ho ještě přesvědčil, že není čas končit, ale pokud by v grand prix neuspěl (a jakože favoritem zde rozhodně není), je otázka jak se rozhodne dál.

V dalším zápase měl Neiman Gracie čelit Kiichi Kunimotovi (20-8-2 MMA, 1-0 Bellator), Gracie se nicméně zranil pár dní zpátky a narychlo za něj zaskočí Jason Jackson (10-4 MMA, 1-1 Bellator). Jackson zatím v kariéře celkem úspěšný, ale nedaří se mu udělat rozhodující krok na vyšší stupeň - neuspěl v DWCS, následovaly tři výhry (Bellator a LFA), šanci proti Edu Ruthovi pak ale těsně neproměnil a nyní tedy dostane další příležitost. Kunimoto je UFC veterán momentálně působící hlavně v Rizinu (2-0), naposledy byl ale zapůjčen do Bellatoru kde také prohrál s Edem Ruthem (což mají s Jacksonem tedy společné). Jackson ale prohrál těsně na body, Kunimoto TKO v druhém kole. Kunimoto je v 38 letech na startovce nejstarší. Již zmíněná světová dvanáctka, neporažená Juliana Velasquez (9-0 MMA, 4-0 Bellator) zde nejspíš má potvrdit svůj nárok na titulový zápas další výhrou. Soupeřkou Bruna Ellen (5-2 MMA, 3-2 Bellator) kterou v Bellator kleci vídáme také často, ale zatím přece jen operuje o úroveň níž, kolem světové padesátky. Třiadvacetiletá Ellen o deset let mladší než její soupeřka. Otvírákem pak zápas Raufeona Stotse (12-1 MMA) v Bellator premiéře a to proti Cheydenu Leialoha (7-1 MMA). Oba v Bellatoru poprvé - Stots přichází se čtyřmi výhrami v řadě z LFA, domácí Leialoha neuspěl na DWCS dva roky zpátky, od té doby si připsal jednu výhru (takže Stots, nyní světová #37 v bantamu rozhodně velkým favoritem).

Hlavní zápasy:

 • Ilima-Lei Macfarlane (šampionka) vs. Kate Jackson - o titul muší váhy
 • A.J. McKee vs. Derek Campos - čtvrtfinále grand prix pérové váhy
 • Kiichi Kunimoto vs. Jason Jackson - velterová
 • Juliana Velasquez vs. Bruna Ellen - ženská 125
 • Raufeon Stots vs. Cheyden Leialoha - bantamová

 

UFC on ESPN+ 23: Edgar vs. Korean Zombie (UFC FN 165)

Sobota 21. prosince 2019, Sajik Arena, Busan, Jižní Korea

Poslední letošní UFC turnaj spadá do kategorie těch nejmenších turnajů, tedy UFC on ESPN+ a koná s v Jižní Koreji. UFC do Jižní Koreje zavítá teprve podruhé v historii, poprvé se zde turnaj konal v roce 2015. Přímo Busan UFC navšíví poprvé. UFC on ESPN+ 23 je tříhvězdičkovým turnajem se čtyřmi borci světové desítky a sedmi domácími bojovníky.

V hlavním zápase večera se původně počítalo se soubojem dvou bývalých vyzyvatelů: Briana Ortegy a domácího Chan Sung Junga. Ortega si ale začátkem prosince zranil koleno a i když už teď víme, že sice má utržené ACL, ale obejde se bez operace, na zápas to rozhodně nebylo. A doufá, že si to s Jungem rozdají jindy. Proti „Korejské zombii“ Chan Sung Jungovi (15-5 MMA, 5-2 UFC) zde tedy zaskočí bývalý šampion lehké váhy Frankie Edgar (23-7-1 MMA, 17-7-1 UFC), muž nezlomného srdce a držitel mnoha rekordů který kvůli tomuto zápasu odřekl plánované shazování do bantamové váhy. Edgar ale bude mít natrénováno, protože se připravoval na lednový zápas s Cory Sandhagenem, který má tímto oficiálně celkem smůlu. Edgar v posledních šesti letech prohrál jen s Aldem, Ortegou a Hollowayem a proti Jungovi už měl nastoupit v roce 2018, ale utrhl si tehdy biceps a zápas musel zrušit (nevím přesně, ale myslím že šlo o teprve druhý zápas v Edgarově UFC kariéře z kterého kdy musel odstoupit). Jung s vždy atraktivními zápasy v posledních pěti střídá výhry s prohrami (naposledy výhra), nicméně kvůli vojenské službě a různým zraněním bojoval od roku 2010 jen sedmkrát, více než jeden zápas ročně měl naposledy právě v roce 2010, ale také v roce 2010 naposledy skončil nějaký jeho zápas na body. Letos má tedy šanci po devíti letech nastoupit k druhému zápasu během kalendářního roku.  Jako záskok za Ortegu se nabízel i Calvin Kattar, UFC ale dalo přednost Edgarovi. 

K zápasu a zejména Frankie Edgarovi se váže spousta působivých statistik:

 • Frankie Edgar má v kleci odbojováno už 7:12:33 - absolutní UFC rekord. 

 • Edgar je v 38 letech nejstarší na startovce. V titulových zápasech má už pět porážek (druhý nejvyšší počet). 1559 podstatných úderů je 3 nejvyšší počet v UFC, 68 porazů je 4 nejvyšší počet. 259 celkových zásahů za záps je druhý nejlepší výkon v historii pérové váhy.

 • Edgar je jediný borec v historii který utrpěl tři knockdowny v jediném kole a zápas neprohrál.

 • Jung nastupuje v šestém hlavním zápase večera v řadě. Má v nich bilanci 3-2. Je to jediný borec z Jižní Koreje který kdy bojoval o titul a má 14/16 výher stopkou. Nejrychlejší výhra za 6,2 vteřiny a je jediný v pérové váze kdo vyhrál už několik zápasů KO pod minutu a je také první kdo v UFC vyhrál zápas twisterem. V sedmi zápasech má sedm bonusů. 

Slibný je také co-main event. V něm si to rozdají v polotěžké váze světová desítka Volkan Oezdemir (16-4 MMA, 4-3 UFC) a světová osmnáctka, v UFC neporažený Aleksander Rakic (12-1 MMA, 4-0 UFC). Oezdemir se v UFC rychle katapultoval k titulovému zápasu s Cormierem, ale neuspěl v něm a následně prohrál i dva další fighty. Naposledy ale už vítězil proti Latifimu. Oezdemir má 13/16 výher stopkou, dvanáct z toho KO a patří mezi poměrně úzký kroužek osmi borců novodobé historie kteří zvládli vyhrát dva zápasy po sobě KO pod minutu. Má něco přes pět podstatných zásahů za minutu, čímž je v polotěžké druhý největší střelec. Rakic má nástup podobný jako kdysi Oezdemir a nyní dvanáct výher v řadě. V UFC jsou to čtyři výhry a víc jich v divizi má jen Reyes (6). Také Rakic je velký finišer - ukončil 10/12 výher, drží rekord v počtu zásahů na zemi pro zápas polotěžké váhy (78) a je jedním ze sedmi borců historie s KO otočkou pěstí. Tohle by asi tři kola trvat nemělo - ostatně Oezdemir sám říká že to nebude trvat ani dvě kola :)

Domácí Doo Ho Choi (14-3 MMA, 3-2 UFC) se vrací po téměř roční pauze která byla nejdelší v jeho kariéře - a také poprvé v kariéře prohrál dva zápasy v řadě. Všechny tři výhry v UFC má KO v prvním kole a dohromady při nich strávil v kleci jen čtyři minuty 33 vteřin. Také díky tomu má v pérové váze průměrně druhé nejkratší zápasy: průměr 5:26, kratší jen Mike de la Torre (4:25). Soupeř Charles Jourdain (9-2 MMA, 0-1 UFC) je jako čtyřiadvacetiletý nejmladší na startovce.

Domácí Da Un Jung (12-2 MMA, 1-0 UFC) zde nastupuje v polotěžké váze se sérií jedenácti výher, v UFC zatím jedno vítězství. Soupeř Mike Rodriguez (10-4 MMA, 1-2 UFC) v UFC už tři zápasy, ale zatím žádná sláva. Dále na hlavní startovce Jun Yong Park (10-4 MMA, 0-1 UFC) jenž v UFC premiéře přišel o sérii sedmi výher a Marc-Andre Barriault (11-3 MMA, 0-2 UFC) který je na tom ještě o fous hůře - UFC premiéra pro něj znamenala zrušenou sérii osmi výher a druhý zápas v UFC také prohrál. V otvíráku Kyung Ho Kang (16-8 MMA, 5-2 UFC) který má bilanci 3-1 od návratu do akce po tříapůlleté pauze. A je především o porazech - aspoň jednou s nimi uspěl v sedmi z osmi UFC zápasů a v průměru boduje 64% pokusů a je tak nejúspějšnější v historii bantamu. Soupeřem Liu Pinguyan (13-6 MMA, 2-1 UFC) jenž v předchozím zápase utrpěl první porážku UFC kariéry. 

Hlavním předzápasem je souboj těžké váhy. Prospekt Ciryl Gane (5-0 MMA, 2-0 UFC) letos stihne už třetí UFC zápas - a to se v UFC poprvé představil v srpnu. Obávaný francouzský kickboxer má už také tři výhry submisí, takže je všestranně nebezpečný a před limitem ukončil všech pět výher v kariéře - pravda, naposledy to bylo jen 14 vteřin před koncem zápasu, což je mimochodem nejpozdější submise v historii těžké váhy. Soupeř Tanner Bose (17-5-1 MMA, 1-0 UFC) to zde bude mít hodně těžké, protože na papíře je teoreticky o něco horší ve všech aspektech MMA. Žebříčkově ale vyrovnané - oba mezi šedesátkou a sedmdesátkou. Domácí Seung Woo Choi (7-3 MMA, 0-2 UFC) si dá třetí pokus na získání UFC vítězství. Proti němu Suman Mokhtarian (8-1 MMA, 0-1 UFC) který zatím také neuspěl - tak aspoň jeden z nich bude mít štěstí. „Maestro“ Dong Hyun Ma (16-10-3 MMA, 3-4 UFC) zkusí zlomit dvojici porážek proti Omaru Antonio Moralesovi Ferrerovi (8-0 MMA), neporaženému borci z Venezuely který už má za sebou jeden fight v Bellatoru a jeden na DWCS. Alexandre Pantoja (21-4 MMA, 5-2 UFC) v průměru boduje 4,4 podstatného úderu za minutu což z něj dělá největšího střelce v historii divize (po Linekerovi 5,43 který už v UFC není). Soupeřem Matt Schnell (13-4 MMA, 4-2 UFC) který si teď připsal tři solidní výhry v řadě a je specialistou na trojúhelníky - jednak má na kontě nejrychlejší v historii divize (1:23), jednak má na kontě vůbec první trojúhelník v historii divize a pak je také jedním z mála borců kteří tak v UFC už vyhráli dva zápasy - a ještě nikdo tak nevyhrál tři. Pantoja světová čtyřka, Schnell osmička.

Zbývající tři fighty jsou Said Nurmagomedov (13-1 MMA, 2-0 UFC) vs. Raoni Barcelos (14-1 MMA, 3-0 UFC), Miranda Granger (7-0 MMA, 1-0 UFC) vs. Amanda Lemos (6-1-1 MMA, 0-1 UFC) a Alateng Heili (13-7-1 MMA, 1-0 UFC) vs. Ryan Benoit (10-5 MMA, 3-3 UFC). Nurmadomedov na sebe upozornil hlavně KO otočkou na žebra, což se zatím v historii UFC povedlo jen pěti lidem, Barcelos v UFC zatím bezchybný s třemi finiši a celkem se sérií sedmi výher. Neporažená Miranda Granger zaskakuje za Veronicu Macedo která byla odvelena na jiný turnaj a má šest finišů v sedmi výhrách - vlastně jen ten zápas v UFC vyhrála na body, v regionálkách vždy finišovala. Amanda Lemos se vrací po obří 888 dní trvající pauze. A také jde rovnou o dvě váhy dolů oproti tomu kdy jsme ji viděli naposledy, takže o její formě se nedá říct vlastně nic. Benoit se vrací také po dlouhé pauze (763 dní), ale naopak jde z muší váhy do bantamu. V posledních devíti střídá výhry s prohrami

Hlavní zápasy (ESPN+):

 • Frankie Edgar vs. Chan Sung Jung - pérová
 • Volkan Oezdemir vs. Aleksandar Rakic - polotěžká
 • Doo Ho Choi vs. Charles Jourdain - pérová
 • Da Un Jung vs. Mike Rodriguez - polotěžká
 • Jun Yong Park vs. Marc-Andre Barriault - střední
 • Kyung Ho Kang vs. Liu Pinguyan - bantamová

Předzápasy (ESPN+)

 • Ciryl Gane vs. Tanner Bose - těžká
 • Seung Woo Choi vs. Suman Mokhtarian
 • Dong Hyun Ma vs. Omar Antonio Morales Ferrer - lehká
 • Alexandre Pantoja vs. Matt Schnell - muší
 • Raoni Barcelos vs. Said Nurmagomedov - bantamová
 • Miranda Granger vs. Amanda Lemos - ženská 115
 • Alateng Heili vs. Ryan Benoit - bantamová


Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky