přihlásit trvale
Nová registrace
Alistair Overeem: "Tyrone vyřídí Aertse v 1. kole!"

Alistair Overeem: "Tyrone vyřídí Aertse v 1. kole!"

přečteno: 5598×
22.06.2012 v 20:19 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 4×
Rubriky: Rozhovory / MMA / Svět

Kolem Alistaira Overeema je opět rušno. Poté co oznámil návrat do oktagonu ještě v tomto roce, dal o sobě o pár dní později znovu vědět, když se vrátil do USA. "Dneska podstupuji dopingovou kontrolu, abych si získal důvěru Atletické komise v Nevadě a protože respektuji UFC a abych ujistil Juniora, že jsem čistý zápasník, jsem zcela přírodní Juniore, a jdu si pro tebe...," uvedl 31 holadnský zápasník ve středu na svém twitteru.

Nyní je zpátky v Miami na Floridě a momentálně zde pomáhá svému týmovému kolegovi Tyronu Spongovi, kterého čeká příští sobotu v Belgii zápas s holandskou legendou K-1 Peterem Aertsem. Co si myslí o tomto zápase? A jak vidí Tyronovi ambice v MMA?

Jaké to je trénovat s Tyronem Spongem?

Je to skvělý sparing partner a můžeme jeden druhému pomoci, když se blíží naše zápasy.

Trénovali jste spolu již před 7 lety, je to teď jiné?

Před 7 lety jsme byli mladí a na jiném místě, nyní pracujeme spolu jako tým. Tyrone má příští týden důležitý zápas a proto mu nyní pomáhám. Stejně jako on pomohl Rashadovi (Evansovi) před jeho zápasem a bude pomáhat mě, až se budu připravovat na zápas, je nyní řada na nás, abychom mu pomohli se co nejlépe připravit. Nyní mu sloužíme a ujišťujeme se, že příští týden vyhraje.

S Peterem Aertsem si zápasil dva krát, takže musíš mít pro Tyrona nějaké tipy, mohl bys nám je prozradit?

Nebudu nic vypouštět ven, je to mezi námi, ale mohu vám říct, že tenhle zápas vyhraje. Je velmi dobře připravený a motivovaný a má neobyčejný talent, ale nyní je také vyspělý a zkušený v těžké váze, takže očekávám příští týden krátký zápas.

Co od toho zápasu očekáváš?

Tenhle zápas bude vyřízený během jednoho kola, Tyrone je nyní zcela jiným bojovníkem, a ačkoliv mám Petera velmi rád a přeju mu to nejlepší, ale myslím, že příští by si měl vybrat jiného bojovníka pro svůj rozlučkový zápas, protože Tyrone je pro něj momentálně příliš velké sousto.

Co si myslíš o Tyronovi v MMA?

Pracuje tvrdě na tom, aby byl komplexnějším zápasníkem a myslím, že se mu bude dařit. Je docela mladý a pořád se učí, není to jen nějaký bojovník, ale sportovec, takže si osvojuje věci velmi rychle. Soustředí se jen na jednu věc současně a já mu pomohu být připraven pro jeho první zápas v MMA.

Právě teď si v Miami, jaké to je být zpátky ve Státech?

Je to skvělé, mohu upřímně říct, že Floridu považuji za svůj nový domov. Byl jsem pár dní v Holandsku, na víkend v Londýně a týden v Dubaji a Abu Dhabi a když jsem se vracel do Miami, cítil jsem se jako zpátky doma.

zdroj:
thereem.com

foto:
thereem.com (Ryan Loco)Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Jurko - Čtenář - 22.6.2012 v 23:28
mam dost - Odpovědět
 

jsem zcela přírodní Laughing Laughing Laughing

antiKristián - Čtenář - 23.6.2012 v 05:20
:D - Odpovědět
 

zcela přírodní Alisteroid :D

rick - Čtenář - 26.6.2012 v 16:44
dopingova kontrola - Odpovědět
 

jasne - krasne jsem si to naplanoval, tak se jdu nechat zkontrolovat....Laughing Nevite jestli ho muzou komisari kontrolovat i behem trestu? Nebo jen pred naplanovanym zapasem jako minule s vysledkem jaky byl....

Roman Lukáč - Administrátor - 26.6.2012 v 17:54
re: - Odpovědět
 

Momentálně je Alistair mimo pravomoci NSAC, test byl dobrovolný, jakmile požádá o licenci nebo ji už bude mít, tak ho zase může překvapit, ale věřím, že příště už si to pohlídá. :)

 


"There isn´t a way things should be, there is just what happen and what we do."