přihlásit trvale
Nová registrace
Alenu Holou čeká K-1 zápas s Rakušankou Myrou Winkelmann!

Alenu Holou čeká K-1 zápas s Rakušankou Myrou Winkelmann!

přečteno: 2553×
04.06.2012 v 13:03 | Autor: Roman Lukáč
diskuse: 0×
Rubriky: Bleskovky / K-1 / ČR

Česká reprezentantka v thajském boxu a K-1 zápasech Alena Holá se vrací po zranění, které jí nedovolilo startovat na dubnovém turnaji Souboje titánů v Plzni, zpátky do ringu. Čeká jí souboj podle pravidel K-1 vypsaný na 5 kol po 2 minutách s Rakušankou Myrou Winklemann. Utkání proběhne 7. července v rakouském Veldenu. "Od začátku května jsem v plné přípravě po zranění lokte. Trénuju 6x týdně, někdy i 2fázově. Takže se teď před ani po práci vlastně moc nenudím," usmívá se svěřenkyně trenéra Jana Landy ze Spartaku Žebrák.

Alena naposledy boxovala podle pravidel K-1 loni v listopadu na finálovém večeru Souboje titánů v Plzni, kde svedla epickou bitvu s rivalkou z pražského Hanuman Gymu Praha Evou Líškovou. Po nastavovaném kole nakonec prohrála na body. Její nadcházející soupeřka je držitelkou amatérského titulu ISKA a bronzovou medailistkou z MS WAKO. "Vím o ní, že boxovala na konci května o profesionální pás WAKO v Itálii. Zápas prohrála s Donatellou Panu, která mě mimochodem na MS WAKO v roce 2009 v Rakousku vyřadila v boji o finále a následně vyhrála celý šampiónát," řekla osmadvacetiletá česká reprezentantka.

"Soupeřku nepodceňuji, i když papírově mám větší zkušenosti. Poslední dva zápasy jsem prohrála, takže mám velkou motivaci to otočit. Další zápas bude asi až v září, tak do toho chci dát maximum. V Plzni máme nové profi prostory, kde trénujeme, takže konečně se dostanu do ringu i v přípravě," pochvaluje si dvojnásobná amatérská mistryně světa z loňského MS asociace WKA.

foto:
janracek.czSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky