přihlásit trvale
Nová registrace

Reportáže

Turnaj W5: Legends in Prague - reportáž

09.10.2016 v 21:17 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Turnaj W5: Legends in Prague - reportáž

Včera pražská O2 Aréna hostila kickboxerský galavečer, a byla to akce svým rozměrem vpravdě kolosální. Už sama skutečnost, že se podařilo dostat bojové sporty do jedné z top českých sportovních hal, je potvrzením vzestupu celé scény. Hala je samozřejmě obrovská, takže nebyla naplněná, ani náhodou, ale to asi ani nikdo napoprvé nečekal. Hlavní bylo zázemí a technika, jelikož W5 promotion je partner světového formátu a proto akci doprovázely různé teasery, trailery na zápasy, videovstupy, dva moderátoři v češtině a angličtině, zazpíval Rytmus, a vůbec cirkus, multimédia na úrovni, která tu ještě nikdy nebyla, klobouk dolů.

 

X Fight Night - reportáž

13.06.2016 v 00:55 | Autor: Caidel
X Fight Night - reportáž

Reportáž z prvního galavečera organizace XFN (X Fight Night) z Pražské Sparta Arény Podvinný mlýn na kterém se konaly finálové zápasy mistrovství ČR ČSMMA v MMA pro rok 2016  a také trojice profesionálních fightů ve složení Král vs. Malach, Muradov vs. Silva a Juráček vs. Pedersoli

 

Amatérské mistrovství ČR v MMA - reportáž

12.06.2016 v 17:43 | Autor: Caidel
Amatérské mistrovství ČR v MMA - reportáž

Reportáž z eliminačních soubojů Mistrovství české republiky v MMA, které se konalo 12. června 2016 v Praze na Podvinném Mlýně. Večerní finálové zápasy najdete v samostatné reportáži z X Fight Night.

 

Heroes Gate 16 - výsledkový servis

19.03.2016 v 07:18 | Autor: Caidel
Heroes Gate 16 - výsledkový servis

Výsledkový servis z turnaje Heroes Gate 16, který se konal 19. března v pražské Aréně Sparta Podvinný mlýn a který nabídl obvyklý mix deseti zápasů mnoha různých bojových umění.

 

GIBU FIGHT NIGHT 2 - reportáž

07.12.2015 v 00:50 | Autor: redakce ExtraRound.cz
GIBU FIGHT NIGHT 2 - reportáž

Gibu Fight Night 2 Druhá Gibu, která chce obhájit výjimečné postavení – první akci se navzdory některým kontroverzím podařilo (zejména díky jménu Dana Landy) nebývale proniknout do mainstreamových médií a zviditelnit laickému publiku celou fighterskou scénu. I druhá akce měla velké ambice, představila obecně nejznámější domácí jména, česko-slovenské thajské derby Kohout vs. Moravčík, a v neposlední řadě pro Hrona přijel jako soupeř Mighty Mo, který je sice už dávno za zenitem, ale pořád je to bojovník velké K-1 z dob její největší slávy, také Glory nebo Bellatoru, a takové osobnosti u nás mezi provazy moc nevídáme.

 

Den Rváčů: Rivalové 2 - reportáž

03.11.2015 v 07:44 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Den Rváčů: Rivalové 2 - reportáž

Plzeňský Den Rváčů začal jako lokální galavečer, přilepený k lize K-1, ale postupně se solidně vypracoval. Malá vydýchaná hala byla tentokrát tak přeplněná, že bylo vyprodáno den předem a řada diváků ve frontě se vpuštění nedočkala. Díky solidnímu matchmakingu se povedlo na galavečer sehnat i poměrně zajímavá jména a postavit atraktivní zápasy stylem domácí vs. hosté. Nabídka byla celkem pestrá, od poloamatérských zápasů v chráničích přes plná thajská pravidla až po českou jedničku v těžké váze profesionálního boxu.

 

Heroes Gate 15 - reportáž

24.10.2015 v 09:06 | Autor: Caidel
Heroes Gate 15 - reportáž

Reportáž kolo za kolem z tradičního galavečera bojových sportů Heroes Gate, který se v pátek 23. konal jako obvykle v pražské Sparta Aréně Podvinný mlýn. K vidění bylo celkem 11 zápasů rozličných disciplín (MMA, Box, K-1, Muay-thai) se jmény jako jsou Tojla Hunanyan, Spejbl Hutník, Jiří Appeltauer, Josef Král, Martin Šolc, Martin Gaňo a další.

 

Mezinárodní mistrovství ČR v K-1 - reportáž

29.09.2015 v 05:48 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Mezinárodní mistrovství ČR v K-1 - reportáž

Tento galavečer je v několika ohledech specifický. Nabízí teoreticky dost atraktivní účast, protože Mistrovství se účastní obrovská spousta velkých jmen, na druhou stranu nikdy nevíte dopředu, kdo se do finále probojuje. To, co kdysi začalo jako prosté otevřené mistrovství ČR, je dnes akcí středoevropského rozměru pod patronací Poháru WAKO a tomu odpovídá i počet a úroveň zahraničních hostů. Vyřazovací boje probíhaly dva dny a zúčastnila se jich pořádná část české kickboxerské i thaiboxerské špičky.

 

Yangame's Fight Night 3 - reportáž

03.08.2015 v 07:48 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame

Yangames Fight Night Open air galavečer Yangames se loni s velkým úspěchem etabloval, když přinesl atraktivní formát osmičkové pyramidy v nejtěžší váze. Turnaj se povedl natolik, že jeho dozvuky ještě dlouho rezonovaly na české scéně. Není tedy velkým překvapením, když si akci po roce zkusíme zopakovat. Opět se koná pod otevřeným nebem ve Žlutých lázních a počasí naštěstí opět vyšlo. S nástupem večera ovšem docela znatelně poklesly teploty, což sice na výkony fighterů nemělo žádný viditelný efekt, zato diváci, kteří dorazili za slunného odpoledne v lehkém svetříku, ti dost litovali.

 

Simply the Best 4 v Praze - reportáž

26.05.2015 v 06:43 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Simply the Best 4 v Praze - reportáž

Nabitý večer zápasů K-1 postavený stylem "domácí vs hosté". V plánu bylo i několik ryze domácích zápasů, z těch ale shodou okolností většinou sešlo, zpravidla kvůli odstoupení jednoho z borců pro zranění, takže nakonec zůstal jediný ryze český duel, a to souboj o pás WKN pro českého mistra. Vynucené organizační změny mnoho diváků mrzely, protože zejména zápasy Kareš vs Škvor nebo Apeltauer vs Homolka byly napjatě očekávané. Organizátoři ale zase na druhou stranu přivezli ze šesti států solidní soupeře – v podstatě všichni byli držitelé různých domácích titulů a těmi mezinárodními se taky nešetřilo.

 
[1 - 10 / 25]   1 | 2 | 3 další stránka poslední stránka