přihlásit trvale
Nová registrace
Yangame Fight Night aneb souboje pod širým nebem - pozvánka

Yangame Fight Night aneb souboje pod širým nebem - pozvánka

přečteno: 3413×
02.07.2014 v 00:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 0×
Rubriky: Aktuality / K-1 / ČR

Horké letní měsíce bývají zpravidla na domácí scéně obdobím mimosoutěžním, většinou se nesou v duchu příprav na další sezónu. Představitelé skupiny Yangame Group se však rozhodli přijít s unikátním projektem, využít horkých letních dnů a uspořádat pro fanoušky bojových sportů turnaj pod širým nebem. Na čtvrtek 31. července se proto chystá v pražských Žlutých lázní open air gala večer bojových sportů s názvem Yangame´s Fight Night, kde se představí i domácí hvězdy K-1 Petr Vondráček a Jan Soukup.

Rekreanti a turisti budou mít poslední červencový den letošního roku ve Žlutých lázních smůlu. Pražská rekreační destinace na břehu Vltavy bude celý den pro ostatní návštěvníky uzavřena a vyhrazena pro diváky galavečera, který oficiálně odstartuje v 18:00. Pro diváky budou před i v průběhu akce otevřena všechna restaurační zařízení a bary v areálu.

V hlavním zápase večera se bude u nás historicky poprvé bojovat o momentálně volný světový titul supertěžké váhy uznávané organizace WAKO. Utká se o něj jeden z mála Čechů, který okusil na vlastní kůži turnaje K-1 WGP, Petr Vondráček. Jeho soupeřem bude francouzský soupeř Nicolas Vermont. Večer dále nabídne po vzoru slavné japonské K-1 také náročnou a nevyzpytatelnou osmičlennou vyřazovací pyramidu v supertěžké váze, kde se představí osm českých a slovenských bijců. Na ty nejlepší tak čekají tři zápasy během jediného večera.

V pyramidě dojde k návratu další z domácích ikon bojových sportů, oblíbeného bojovníka, který patří stejně jako Petr Vondráček mezi několik málo Čechů, kteří okusili japonskou K-1, kromě toho je také mistrem Evropy a vicemistrem světa v kyokushin karate. Řeč nemůže být o nikom jiném, než o Janu Soukupovi. Ten se nyní připravuje společně se zmiňovaným Petrem Vondráčkem na svůj návrat do ringu, kde už nějaký ten pátek přeci jen nestál. Jak sám předesílá, o tom jestli půjde jen o jednorázovou záležitost nebo bude znovu pokračovat v zápasení, rozhodne jeho výsledek v této pyramidě, přičemž nebere nic jiného, než celkové vítězství.

Nebude to mít ale vůbec lehké. O celkové vítězství budou vedle něj usilovat také Georgij Fibich, František Kynkal (nedávný přemožitel Danyho Williamse, držitele skalpu slavného Mike Tysona), nezdolný Václav Pejsar, jeden z největších nadějných talentů posledních let David Vinš či slovenští bijci Radovan Kulla a Peter Baláž. Zbývající dvě jména do vyřazovací pyramidy budou oznámena v následujících dnech. Na své si přijdou i příznivci klasického thajského boxu a to ve dvou vložených zápasech, kdy jeden proběhne v mužském a druhý v ženském složení. Paletu nabízených bojových sportů pak uzavřou tři zápasy podle pravidel MMA. Další informace na webových stránkách www.yangame.cz nebo na facebookové stránceSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

V této diskuzi nejsou žádné příspěvky