přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za UFC on FOX 23

Ohlédnutí za UFC on FOX 23

přečteno: 1122×
02.02.2017 v 15:47 | Autor: Caidel
diskuse: 2×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

UFC on FOX 23: Shevchenko vs. Pena bylo druhým turnajem v řadě ze série UFC on FOX na kterém UFC vsadilo na ženské headlinery. Tentokrát to ve váze 135 liber byly vítězka TUF: Rousey vs. Tate, Julianna Pena a mnohonásobná muay-thai šampionka Valentina Shevchenko, které si to rozdaly ve vyzyvatelském rozstřelu.

Turnaj se konal v Pepsi Center v Denveru v Coloradu a byl zde tedy kvůli nadmořské výšce kladen značný důraz na fyzičku jednotlivých bojovníků - v USA je v tomto směru Denver tradičně nejobávanější, jinak ho trumfne jen Mexico City. Přímo do haly se na turnaj přišlo podívat 13 233 diváků kteří na vstupném zaplatili něco přes milion, v televizi to byl ale třetí nejslabší turnaj z této série: Průměrná sledovanost byla trochu pod 2,02 miliony diváků a maximum něco přes tři (v tomto směru turnaji uškodily čtyři finiše na hlavní startovce, protože nejvyšší sledovanost se dosahuje pokud vysílání přesáhne desátou hodinu, což se tady kvůli krátkým zápasům nestalo. Předzápasy shlédlo 619 tisíc fanoušků.  

Debutantů se na turnaji předvedlo hned pět a skončili s bilancí 2-3. Sázkoví favorité vyhráli osm zápasů, tři prohráli a čistý zápasový čas pro 12 zápasů byl 1:44:42. 

Původně třináctizápasová startovka byla nakonec pouze dvanáctizápasová - zhruba dva týdny před turnajem byl bez upřesnění zrušen zápas Hector Lombard vs. Brad Tavares. Pravděpodobně šlo ale o zranění Tavarese, protože Lombard dostal náhradní zápas proti Johny Hendricksovi o dva týdny později na UFC FN 105 v Halifaxu. 

A teď již k jednotlivým fightům.

V hlavním zápase večera si to tedy ve vyzyvatelské eliminaci rozdali Valentina Shevchenko  (14-2 MMA, 3-1 UFC), dlouhodobě pobývající v Peru a „Venezuelan Vixen“, vítězka TUF 18 Julianna Pena (8-3 MMA, 4-1 UFC). Valentina se už před zápasem sama označila za „fighting mastera“ a Julianna podle ní je příliš divoká a netechnická a v kleci se Valentina opravdu předvedla s nečekaně komplexním výkonem. Pena se tradičně snažila tlačit a klinčovat a nedávat Shevchenko prostor, Schevchenko na to však byla zjevně připravená a dokonce sama několikrát podrazila Penu na zem. Pena jí sice uklinčovala a úderově přestřílela, jako kardio mašina ale podcenila konkrétní přípravu na Denver a očividně ji to stálo hodně sil. V druhém kole už nebyla tak svižná a když dostala Shevchenko v závěru kola na zem, nechala se překvapit pákou, kterou od Valentiny asi nečekal nikdo a kterou musela půl minuty před koncem kola odklepat. Valentina si tak připsala bonus za výkon večera a vyhrála zápas pákou teprve podruhé v kariéře - poprvé se jí to přitom povedlo 4221 dní zpátky v roce 2005 v Jižní Koreji. 

Zdá se, že Julianna přípravu trochu podcenila - jednak nečekala problémy s fyzičkou a jednak se už před zápasem neustále věnovala spíš útokům na Rondu Rousey a Amandu Nunes a tomu, proč už nedostala titulový zápas. V tomto směru jí tedy porážka s Valentinou kariérně hodně uškodila. Sama Julianna to tak úplně nevidí, první UFC porážka pro ni prý není problém, ostatně i Michael Jordan prý občas netrefil koš. Valentina má teď program jasný: remač s Amandou Nunes (která byla přítomna i pozápasovému face-off přímo v kleci). Jejich předchozí střetnutí v březnu 2016 Amanda vyhrála, ale byl to dost vyrovnaný zápas ve kterém si Valentina nechala utéct začátek a dotahovala v pozdějších kolech. Něco takového teď už prý nehrozí a remač tedy podle Valentiny proběhne zcela jinak. 

Schevchenko je po výhrách nad Holly Holm a Juliannou Penou jasná světová dvojka a nejvýše nasazenou bojovnicí tohoto turnaje, Julianna Pena je i po prohře v divizi osmičkou a zůstává tedy v TOP 10. 

Velmi důležitým fightem byl také co-main event v podání populárního a v Denveru žijícího Donalda Cerroneho (32-8 MMA, 19-5 UFC) a velmi nebezpečného Jorge Masvidala (32-11 MMA, 9-4 UFC). Cerrone šel do zápasu s dvěma výhrami, Masvidal se dvěma a oba přitom dříve bojovali v lehké váze a oba také chtěli v roce 2017 posunout svou hru o úroveň výš. Cerrone přiznal, že ho titul v minulosti nijak nezajímal, ale letos by ho rád zkusil získat, technicky vynikající Masvidal už měl zase dost svých těsných bodových proher a zkrátka chtěl své schopnosti konečně pořádně prodat. Tenhle zápas pro něj byl prý čistě byznys, Cerroneho si vysloveně vyžádal a v žertu také dodával, že chce aby Cerrone zaplatil za to, jak mu neustále krade soupeře (Masvidal by také rád zápasy v podobném tempu jako Cerrone). Úspěch ale nakonec slavil Masvidal a jeho TKO výhra v úvodu druhého kola mu jednak přinesla bonus 50 tisíc dolarů a jednak se zřejmě stala zápasem, který ho zapsal do podvědomí fanoušků i UFC manažerů. Zkrátka ho „udělal.“ Cerrone začal solidně a dobře proti Masvidalovi bodoval lowkicky, Masvidal se ale v druhé půli kola rozboxoval a pak už to šlo ráz na ráz. Hlava, spodky, Cerrone přestává stíhat, Masvidal chytá kop a sráží ho k zemi. Sérka kladiv a rozhodčí Herb Dean se mezi ně vrhá a odmávává zápas, jenže vzápětí se ozývá signál konce kola, Herb Dean mění své rozhodnutí (ze zpomaleného záběru je jasně vidět, že Herb mezi ně skáče o vteřinu dvě dřív než je konec kola) a nechává jít zápas do druhého. Cerrone se během pauzy nijak zvlášť nezotaví, působí dost nepřítomně (a cornermani schytají od fanoušků na webu sprchu, že ho pustili dál), Masvidal už si ale výhru ujít nenechá, objevuje v sobě vražedný instinkt, nastupuje na Cerroneho a přesně za minutu prvního kola už je zmlácený Cerrone odmáván definitivně. Dostal zbytečnou nálož a na rozhodčího se odborná veřejnost celkem zlobí. A Masvidalův trenér Mike Brown má za to, že Masvidal vlastně zvládl dvě TKO výhry za jediný večer. Masvidal sám z toho taky nemá nejlepší pocit, nepříjemné pro něj prý bylo také když se k němu po zápase přitočila Cerroneho babička (která doprovázela Cerroneho při nástupu) a uznale mu řekla, že takhle jejího vnuka ještě nikdy nikdo nesložil. 

Masvidal se tak dle svých vlastních slov konečně učí jak zabíjet když nastane ten správný čas (poprvé od roku 2009 ukončil dva zápasy po sobě), postoupil na pozici světové pětky (nejvýš nasazený muž turnaje) a je mu rázem prorokována zářná budoucnost, protože jeho technické schopnosti by z něj v pohodě mohly udělat i šampiona, problém u něj byl vždy především v pasivitě. Masvidal sám vyzval Danu Whitea, ať mu předhodí kohokoli, že se s ním vsadí o 200 tisíc, že vyhraje. Dana White se v médiích nechal slyšet, že všechny fighty které pustí Nick Diaz (což jsou momentálně především Robbie Lawler a Demian Maia i když u toho se Diazův tým ještě nevyjádřil), dostane nabídnuté Masvidal. Mohlo by se tedy stát, že Masvidal půjde příště s Maiou ve vyzyvatelském rozstřelu. Podle nejnovějších zpráv ale Maia odmítl a chce si spíš počkat rovnou na titulák. Zájem o Masvidala naopak projevil Neil Magny, ale na toho se zase zlobí Masvidal, protože Magny ho v minulosti už odmítl (když se mu to nehodilo). Cerrone je nyní světovou šestkou a Dana White potvrdil, že od Cerroneho možná nebylo nejchytřejší brát dva fighty během měsíce a půl. Ale co se prý dá dělat, to je prostě Cerrone. Masvidal měl teď ale oproti Cerronemu jen sedm dní pauzy navíc, stejně jako Cerrone zápasil i v prosinci i když o týden dřív. 

Bezpochyby průlomový výkon má na kontě také nová tvář těžké váhy Francis Ngannou (10-1 MMA, 5-0 UFC). Ten nastoupil do zápasu se zkušeným veteránem Andreiem Arlovskim (25-14 MMA, 14-8 UFC) a už předem hlásil, že jeho životní zkušenosti (je válečný uprchlík) trumfnou ty Arlovskiho klecové zkušenosti. Arlovski předpokládal, že Ngannou je trochu moc sebevědomý, jenže ranař Ngannou to v kleci rozhodně podložil reálným výkonem. Opatrně si počkal na svou šanci a prakticky první pořádně umístěná pumelice poslala Arlovskiho na vteřinu dokonce do vzduchu. Rychlé GNP na zemi (Arlovski už se nesnažil bojovat), TKO výhra za 1:32 prvního kola za kterou je Ngannou o 50 tisíc bohatší a skokem o 24. světových příček rázně vstupuje do světové desítky, fanoušci jsou v extázi že se v divizi konečně něco děje a i Dana White uvedl, že by z Ngannoua mohl být nejen šampion, ale dokonce dlouhovládnoucí šampion, což je něco co těžká váha v UFC ještě nikdy neměla. Ngannou na kterém je nejstrašnější asi fakt, že trénuje teprve tři roky přitom nekompromisně míří rovnou k vrcholu: Má v příštím zápase zájem o Caina Velasqueze, Alisaira Overeema nebo Juniora dos Santose, takže se výzvám rozhodně nebrání. Také poznamenal, že jistý „někdo“ by jako šampion divize mohl odvádět lepší práci než Miocic. Ngannou má nyní každopádně nejdelší finiš sérku v celém UFC a patří do prominentního klubu tří těžkých vah, které svou UFC kariéru zahájili pěti finiši. Mimo něj to dokázali ještě Ricco Rodriguez a Junior dos Santos. U Arlovskiho se pochopitelně objevují spekulace o konci MMA nebo UFC kariéry. Prohrál teď čtyři zápasy v řadě, všechno stopky a nevypadá, že by do toho poslední dobou úplně dával srdíčko. Po třech letech také vypadává z TOP 10 a je nyní světovou 11. 

Také poslední pozápasový bonus zamířil na hlavní startovku a to do zápasu v pérové váze mezi Alexem Caceresem (12-10 MMA, 7-8 UFC) a čestným Diazovcem Jasonem Knightem (16-2 MMA, 3-1 UFC). Zpočátku vyrovnaná bitka, kterou ale Knight zlomil na svou stranu zejména díky porazům a grapplerské kontrole. Na Cacerese vyzkoušel celkem 4 submise, ale ta poslední už se vydařila a Knight tak skončil s RNC v závěru druhého kola, což mu vyneslo 50 tisíc pozápasového bonusu. Knight je nyní světovou 37. a v rámci uznalého gesta vyzval k zápasu Doo Ho Choie. A těší se na novou smlouvu, protože ta stará mu právě vypršela. Caceres je nyní světovou 86 a ačkoli je velmi nepředvídatelný a ofenzivně kreativní, jeho obrana má stále značné mezery, což také znamená, že v posledních sedmi zápasech má bilanci 2-5 (od návratu do pérové 2-2) a 7/10 zápasů prohrál stopkou. 

Hlavním předzápasem byl zápas mezi Samem Alveym (30-8 MMA, 7-3 UFC) a veteránem Nate Marquardtem (35-17-2 MMA, 13-10 UFC). Bohužel všek šlo o hrozně nudnou a pomalou záležitost, kterou 3x 29-28 vyhrál Alvey, který si nabodoval dvě kola a pak překonal problémy ve třetím. Alveyho tato výhra posouvá do světové TOP 25 a je společně s Gegardem Mousasim nejaktivnějším bojovníkem střední váhy - oba mají od roku 2014 sedm výher. Marquardt ani po tomto zápase nehodlá končit, fyzicky se prý cítí stále výtečně a tabulkově je nyní 32. Ve střední váze má aktuálně bilanci 3-4 a 3-7 má v posledních deseti. Marquardt má také na kontě už celkem 17 porážek - nejvíc ze všech aktivních UFC bojovníků. 

Příliš akční nebyl ani vysokoprofilový zápas mezi Raphaelem Assuncaem (24-5 MMA, 8-2 UFC) a Aljamainem Sterlingem (12-2 MMA, 4-2 UFC). Ten se posouval z FN 103 z prosince. Sterling šel do zápasu po první porážce kariéry od Carawaye, Assuncao přišel o sedmizápasovou vítěznou sérii s Dillashawem (v dosti kompetetivním fightu). Sterling fanouškům sliboval velké věci - prý udělal od porážky velký pokrok a chtěl také předvést, co svede když má dost energie, jenž mu s Carrawayem došla. Zkušenější Assuncao naopak kontroval tím, že už v kleci viděl všechno a Sterling nepřináší nic nového. Oba ale přišli spíše s taktikou založenou na kontrech, takže byl zápas celkově pomalejší. Sterling prakticky jen kopal, do boxu se moc nehrnul a kupodivu nešel ani do porazů. Sterling byl sice úderově maličko napřed, ale tvrdší zásahy měl Assuncao. Těsně na body nakonec zvítězil Assuncao (2x 29-28, 28-29) a ačkoli s tím Sterling nesouhlasil, novináři dali tentokrát rozhodčím za pravdu: ze 17 velkých médií to 13 mělo pro Assuncaa, jeden remízu a jen tři pro Sterlinga. Pro Assuncaa v bantamu už osmá výhra a je tak historicky na sdílené třetí příčce v počtu divizních výher. Assuncao je nyní světovou jedenáctkou a vyzval k zápasu Dominicka Cruze. Cruz ale jeho výzvu odmítl s tím, že příště půjde zřejmě do titulového remače a nemá tedy na Assuncaa čas. Sterling je nyní světovou osmnáctkou a jeho pověst nadějného prospektu dostala pořádně zabrat - příliš zlepšení od předchozí porážky k vidění nebylo a jeho box je stále prakticky neviditelný. Na jeho obranu ale samozřejmě nutno poznamenat, že obě prohry má jen těsně na body, na sebevědomí ještě nedávno neporaženého bijce to ale i tak musí být docela nápor. 

O neoficiální zápas večera se tentokrát postarali Li Jingliang (12-4 MMA, 4-2 UFC) a debutant Bobby Nash (8-2 MMA, 0-1 UFC). Nash zde zaskakoval za zraněného Yancy Medeirose a na přípravu měl cca tři týdny. UFC tentokrát zápas večera nevyhlašovalo a vyhlásilo raději čtyři výkony večera, Dana White už se ale slyšel, že se mu tenhle fight hodně líbil a že oběma borcům přiklepne tučný bonus (údajně větší než obvyklých 50 tisíc). Oba do toho šli každopádně pohlavě, ale zatímco Jingliang se po knockdownu od Nashe ješět sebral, Nash takové štěstí v závěru druhého kola už neměl, takže zvítězil Jingliang KO patnáct vteřin před koncem kola. Jingliang je nyní světovou 89. a všechny tři finiše v UFC má KO. Nash vstupuje do UFC prohrou jako světová 173. a utrpěl první KO v kariéře. 

Velmi dobrý debut zaznamenal zápasník Jordan Johnson (7-0 MMA, 1-0 UFC) v zápase s Henrique da Silvou (12-2 MMA, 2-2 UFC). Díky jasné zápasnické převaze Johnsona strávil da Silva prakticky celý zápas na zádech, vyšťavený a neschopný odporu. Jordan si ho vždy naťukl v postoji, vzal na zem - a tak pořád dokolečka. Uspěl 4/5 porazů a přestřílel da Silvu o 76 zásahů (37-5 v druhém a 47-7 v třetím kole). Johnson tak poskočil po debutu na 53. příčku světových žebříčků a k dalším zápasům se vyjadřovat nehodlá: Je tu prý od toho, aby soupeřům nakopal prdel, ne od toho, aby s nimi nějak diskutoval před zápasem. Da Silva prohrál na body poprvé v kariéře. 

Eric Spicely (10-1 MMA, 2-1 UFC) si podržel svou parádní 22. příčku světových žebříčků střední váhy kterou získal překvapivou výhrou nad Thiago Santosem když dokázal v třetí minutě prvního kola chytit Alessia Di Chirica (10-2 MMA, 1-2 UFC) do trojúhelníku. Spicely ho spočátku vzal k zemi, Di Chirico pozici otočil, ale moc se mu to nevyplatilo. Spicely tedy potvrdil pověst nebezpečného grapplera a všech šest kariérních výher které zvládl submisí má v prvním kole. V UFC tak má dvě výhry za 5:21. Trojúhelníky už se mimochodem v dnešní době dají považovat za dost nestandardní submisi - letos byl tohle první a za předchozí dva roky byly trojúhelníky dohromady v UFC jen tři. Spicelymu se z nějakého důvodu hrozně nelíbí styl Daniela Kellyho a tak ho po zápase vyzval, vyhověno mu ale asi nebude, protože s Kellym se údajně počítá na UFC 209 proti Rashadu Evansovi. Ital Di Chirico je nyní žebříčkově 124. a submisí prohrál vůbec poprvé v kariéře. 

Marcos Rogerio de Lima (15-4-1 MMA, 4-2 UFC) pokračuje ve své tradici - žádný z jeho šesti zápasů v UFC se nedostal z prvního kola a tak tomu bylo i tentokrát. Souboj s náhradníkem Jeremy Kimballem (14-6 MMA, 0-1 UFC), který zaskakoval za zraněného Johna Phillipse jen s týdení přípravou trval jen 2:27. Cestou k finiši bylo Kimballovo podklouznutí a to bylo vše co de Lima potřeboval k TKO výhře. Jediným problémem tohoto výkonu bylo pro světovou 39. de Limu to, že nezvládl navážit do polotěžké váhy a dorazil na vážení s hmotností 209,5 liber a Kimballovi ted odevzdal 20 % platu. Důvodem bylo prý zejména to, že jeho tým podcenil obtíže shazování váhy v tak vysoké nadmořské výšce. De Lima má nyní čtyři UFC výhry v celkovém čase 9:21, 14/15 výher v kariéře má stopkou a 13 z toho v prvním kole. Kimball zahájil svou UFC kariéru prvním održeným KO v kariéře a je nyní světovou 63., ačkoli mnozí naznačují, že na UFC zkrátka nemá potřebnou kvalitu. V UFC jsou ovšem realisticky i horší borci, Kimball nicméně rozhodně nevypadá jako prototyp bojovníka. 

Mimo vítěze TUF 23 Tima Elliotta a Brandona Morena který dostal příležitost jako záskok se do UFC z TUF 23 dostali ještě další dva borci. Nasazená jednička Alexandre Pantoja (17-2 MMA, 1-0 UFC) a nasazená patnáctka Eric Shelton (10-3 MMA, 0-1 UFC), který během sezóny patřil k příjemným překvápkům. Zkušenější Pantoja si nakonec se Sheltonem poradil, lehké to ale rozhodně neměl a odešel jen s těsnou bodovou výhrou 2x 29-28, 28-29. Pantoja zůstává světovou 19, Shelton je nyní 31. a všechny tři porážky v kariéře utrpěl na body. 

Zahajovacím zápasem večera byl souboj Jason Gonzalez (11-3 MMA, 1-1 UFC) vs. J. C. Cottrell (17-5 MMA, 0-2 UFC). Ani jeden z borců v UFC debutu neuspěl, teď měli opravný pokus. A ten se zdařil Gonzalezovi - ten nejprve sestřelil Cottrella zvedákem a pak ho ve skrumáži na zemi dokázal překvapit D'Arce chokem chvilku před koncem čtvrté minuty prvního kola. Gonzalez tak potvrdil pověst finišera, připsal si první UFC výhru a všech 11 výher v kariéře má před časovým limitem. Žebříčkově poskočil o 73 příček na 191. pozici a stal se skokanem večera, Cottrell, který v UFC zřejmě po druhé porážce končí odklepal naposledy před 18 zápasy a sedmi lety, je nyní tabulkově 284. a je tak po skončení večera nejhůře tabulkově umístným borcem a také padákem večera (spadl o 88. příček). 

 

Zajímavé statistiky:

 • Výkony večera: Valentina Schevchenko (páka), Jorge Masvidal (TKO), Francis Ngannou (KO), Jason Knight (RNC).

 • Debutanté: 2-3. Favorité: 8-3. 

 • Valentina Shevchenko vyhrála pákou zápas po 4221 dnech, naposledy se jí to povedlo v roce 2005 v Jižní Koreji. Poslední submisi měla v březnu 2006, takže teď přes deset let nikoho neodklepala.

 • Shevchenko ukončila 10/14 zápasů stopkou. 

 • Julianna Pena prohrála submisí poprvé v kariéře.

 • Pena přestřílela Schevchenko 78-46. 27-13 to bylo na podstatné zásahy. V klinčích 25-7. Shevchenko ale Penu překvapila dvěma úspěšnými porazy ze tří pokusů. 

 • Jorge Masvidal stihl proti Donaldu Cerronemu 58 podstatných zásahů za 6 minut a připsal si dva knockdowny. Cerrone měl zásahů 30. Na hlavu to bylo 36-10 Masvidal, na tělo 17-7. 

 • Masvidal má nyní ve velteru bilanci 4-2, obě porážky těsně na body. Ve velteru má tři stopky (všechny KO) a poprvé od roku 2009 zvládl před časovým limitem ukončit dva zápasy po sobě. 

 • Cerrone ve velteru prohrál poprvé a má zde nyní bilanci 4-1. 

 • Francis Ngannou má v UFC pět finišů po sobě - nejdelší finiš sérka v UFC. V těžké váze začali kariéru pěti finiši jen Ricco Rodriguez a Junior dos Santos. 

 • Ngannou má všech deset výher finišem. Pět výher v řadě je nejdelší série divize společně s Derrickem Lewisem. 

 • Ngannou na poslední tři vyhrané zápasy potřeboval jen 17 zásahů. Soupeři proti němu bodovali jen 6 údery. 

 • Arlovski má nyní čtvrtou prohru v řadě a v rámci aktuálního UFC turnusu bilanci 4-4. 11/14 porážek v kariéře má stopkou a v UFC/WEC/Strikeforce/PRIDE má osm zápasů prohraných KO, čímž dorovnal Antonio Silvu, Franka Mira a Gabriela Gonzagu. Víc KO proher má jen Alistair Overeem (9). 

 • Jason Knight na Cacerese zkusil celkem 4 submise. Za čtyři zápasy má na kontě 9 pokusů. 12/16 zápasů vyhrál stopkou. 

 • Caceres má od návratu do pérové váhy bilanci 2-2, v posledních sedmi vyhrál dva a pět prohrál a sedm z deseti porážek má stopkou. 

 • Assuncao má nyní v bantamu bilanci 8-1. Osm výher je sdílená druhá pozice v divizi, víc výher mají historicky jen Dillashaw a Faber (oba 10).

 • Assuncao má v UFC 6/8 výher na body. 

 • Sterling přestřílel Assuncaa o 13 podstatných zásahů. 

 • Sterling prohrál oba zápasy v kariéře těsně na body. Kariéru zahájil 12 výhrami, teď dva zápasy po sobě prohrál. 

 • Poprvé po 1120 dnech byly na tomto turnaji k vidění dvě submise zespodu. Zde to zvládla Shevchenko (páka) a Eric Spicely (trojúhelník). Naposledy se tak stalo na UFC Fight Night 34, kde zespodu finišovali Dustin Kimura a Russell Doane. 

 • Platy neznáme, ale Reebok smlouva vyplácela 155 tisíc dolarů. Cerrone, Arlovski a Marquardt berou 20 tisíc, Masvidal a Caceres 15, Assuncao 10 a všichni ostatní 5 a méně. Za zmínku stojí, že headlinerky Pena a Schevchenko stejně tak jako Francis Ngannou berou jen minimálních 2500.

 Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+1
Caidel - Administrátor - 2.2.2017 v 16:04
Re: x - přejít na příspěvek
Za mně souhlas. Cerrone je prototypem spolehlivého akčního bijce s vždy koukatelnými ...
 

Všechny příspěvky

- - 2.2.2017 v 15:59
x - Odpovědět
 

Donald podla mna ten titul nikdy neziska, vzdy mu chyba nieco aby nan dosiahol nieco ako jerome le b v k1, ale na jeho vykony sa clovek vzdy rad pozrie nemusi byt sampion s pasom staci ze je dobry bitkar a ten ngannou je ocividne taky silny ako nasypany overeem dakedy, no kazdopadne to bude tazky oriesok, zaujimavy by bol zapas ngannou vs dereck lewis

Caidel - Administrátor - 2.2.2017 v 16:04
Re: x - Odpovědět
 

Za mně souhlas. Cerrone je prototypem spolehlivého akčního bijce s vždy koukatelnými fighty a dlouhodobou dobrou formou, ale ten krůček na vrchol tam asi pokaždé bude chybět. 

Zápas Ngannou vs. Lewis by byl od UFC dost netaktický. Po letech mají v HW TOP 15 dvě nová jména, tak není úplně dobrý nápad nechat je vyřadit se navzájem. Lépe testovat proti veteránům.