přihlásit trvale
Nová registrace
Ohlédnutí za UFC Fight Night 105

Ohlédnutí za UFC Fight Night 105

přečteno: 1611×
22.02.2017 v 15:06 | Autor: Caidel
diskuse: 5×
Rubriky: Články - bojové sporty / MMA / Svět

UFC Fight Night 105: Lewis vs. Browne se konala v neděli 19. února 2017 v Scotiabank Centre v Halifxu v kanadském Novém Skotsku. Šlo o historicky druhý turnaj uspořádaný v Novém Skotsku, tím prvním byla Fight Night MacDonalds vs. Saffiedine v říjnu 2014. Do haly dorazilo 8123 diváků, byla tedy témě plná a diváci na vstupném zaplatili 575 tisíc dolarů. Tento, významově trochu slabší turnaj pochopitelně téměř nelze neporovnávat s Bellatorem 172, který se konal o den dříve - Bellator měl podle všeho o něco vyšší sledovanost i vyšší návštěvnost a výběr vstupného a to i přesto, že na něm nakonec chyběl hlavní fight večera s Fedorem Emelianekem. Pochopitelně není ideální srovnávat slabší Fight Night s jedním z nejsilnějších turnajů Bellatoru, i tak je ale vcelku zajímavé, že za určité konstelace událostí se Bellator dokáže dotáhnout na některé slabší turnaje UFC. 

Turnaj trval 1:53:05 čistého zápasového času, favorité vyhráli čtyři zápasy a čtyřikrát prohráli a na turnaji se představili celkem tři nováčci: Aiemann Zahabi, Gavin Tucker a Gina Mazany. Mazany zcela očekávatelně prohrála, Zahabi a Tucker debutovali úspěšně - a zvláště Tucker se blýskl jedním z vůbec nejlepších debutů poslední doby. Vůbec nedošlo na zápas Michel Quinones vs. Alexander Volkanovski - ten se rušil cca týden před turnajem kvůli zranění Quinonese a neexistenci náhrady. 

Na turnaji také poprvé debutoval nový komentátor Todd Grisham, který se blýskl zejména pokřikováním „Travisi, zmiz odtamtud.“ během fightu Lewis vs. Browne.

Nejistota hodně dlouho panovala ohledně hlavního zápasu večera. Původně se v této roli na turnaji měli představit Junior dos Santos a Stefan Struve, jenže Struve si v půlce ledna zranil rameno. UFC se ani šest týdnů před turnajem nepodařilo najít náhradu a raději dos Santose nasadili na UFC 211 rovnou do titulového zápasu s Miocicem. Roli headlinerů tak získali Derrick Lewis (18-4 MMA, 9-2 UFC) a Travis Browne (18-6-1 MMA, 9-6-1 UFC), kteří měli bojovat na UFC 208, ale byli posunuti o týden aby se ujali právě headlinerské role. A volba to byla dobrá: oba bijci, kteří se do sebe hodně naváželi už před zápasem se postarali o zápas večera. Lewis se opakovaně navážel do Browneho problematické minulosti s domácím násilím, Browne zase označoval Lewise za ignoranta a netechnického borce. Diskutovalo se také o tom, že Browne se po dlouhé době poprvé nepřipravoval na turnaj pod Tarverdyanem, ale v Black House a ačkoli tvrdil, že je stále bojovníkem Glendale Fight Clubu, Tarverdyan už nakonec nebyl ani jeho cornermanem. 

První kolo patřilo jasně Brownemu. Ostřeloval Lewise zdálky kopy na tělo a vše nasvědčovalo tomu, že Lewise zle načal, protože Lewis se potácel po kleci, držel se za břicho a vypadal jen kousek od drtivé porážky. Jenže Lewis se nevzdal, v druhém kole spustil svou nekompromisní silovou mlátičku a rozdrtil Browneho kombinacemi u pletiva i v několika skrumážích na zemi (kde používal něco, co by se rozhodně dalo označit za brutálně-silový wrestling) v 3:12 druhého kola. Rozhodčí Mario Yamasaki byl se zastavováním zápasu docela pomalý, takže v závěru Browne schytal asi tři opravdu tvrdé a už naprosto zbytečné dorážky na zemi. Lewis mu za to po zápase ještě poděkoval, prý si dorážení Browneho dost užil a opět se do něj navážel kvůli dřívějšímu domácímu násilí (nutno poznamenat, že Lewisova matka byla též obětí domácího násilí, takže to Lewis bere dost osobně). Yamasaki později uznal, že měl zápas zastavit o něco dříve, ale byl prostě příliš daleko, než aby mezi borce skočil. V pozápasovém rozhovoru se Lewis obecně stal miláčkem internetového publika, protože zaperlil několika skvělými hláškami. Tak například údery na tělo v prvním kole prý načatý vůbec nebyl - měl údajně jen problémy s tím, že se mu opravdu chtělo na velkou, ale vážně se nehodlal po...t v kleci, tak proto :) Lewis je nejaktivnější těžkou vahou v UFC (od roku 2014 má 11 fightů, což z něj dělá nejaktivnější těžkou vahu a celkově třetího nejaktivnějšího borce v UFC po Cerronem a Magnym (oba 13), teď si ale chce dát tříměsíčný oraz, protože je už z toho tréninku a sexu co pořád doma má unavený :) A navíc ho prý stejně trenéři k zápasu s Brownem přesvědčili tím, že mu záměrně zavolali když byl opilý aby jim to odsouhlasil :) Ve středu se navíc objevila nečekaná novinka: Lewis pauzu prostě mít musí, neboť si někdy během fightu zlomil nějakou kůstku v noze. 

Perličkou která ovšem také stojí za zmínku je to, jak se Lewis vlastně dostal k MMA. K trénování ho prý přivedla situace při které neozbrojený Lewis šel rozbít hubu několika brokovnicemi ozbrojeným členům Ku-Klux-Klanu - a uspěl. 

Lewis po tomto turnaji poskočil do světové desítky a je nyní světovou osmou (a nejvýše nasazeným mužem tohoto turnaje), Browne naopak poprvé po dlouhé době padá ven ze světové desítky na pozici č. 11. Panují ale značné obavy, jak si nyní populární Lewis poradí se skutečnou elitou divize, jeho styl je totiž skutečně přinejmenším neortodoxní. Naopak nepříliš populární Browne je ale ve skutečnosti největším sběračem bonusů v divizi - má jich 7, stejně jako šampion Miocic.

V co-main eventu se střetli dva exulanti z velterové váhy, velterový exšampion Johnny Hendricks (18-6 MMA, 13-6 UFC) a exšampion Bellatoru Hector Lombard (34-7-1 MMA, 3-5 UFC). Pro oba podobný příběh, protože Lombard opustil velterovou váhu už v předchozím zápase a své předchozí UFC porážky (zejména Magnyho) svaluje především na svou bezbřehou stupiditu, protože ho shazování stálo příliš mnoho sil a zdraví. Pro Hendrickse byl tohle první zápas ve střední poté co opakovaně nezvládal navážit do velteru. Oba tedy patří k těm menším středním vahám a u obou se dal čekat lepší fyzický fond, když teď nemusí tolik shazovat. Zachránit UFC kariéru se nakonec po sérii tří porážek podařilo právě Hendricksovi. Lombard sice začal v prvním kole lépe a slušně kombinoval, Hendricks ale postupně přebíral iniciativu a dobře fight prokládal nakročenými koleny, zatímco se Lombard propadal do pasivity. Závěrečné skóre pro Hendrickse (2x 30-27, 29-28) je sice k Lombardovi a jeho výkonu příliš kruté (aspoň první kolo měl dostat), ale zápas to byl takový zvláštně vlažně-akční. Hendricks nedokázal dostat olympijského judistu Lombarda na zem, Lombard naopak asi dvě příležitosti měl, ale vůbec jich nevyužil a Hendrickse na zemi neudržel. Hendricks tedy v nové váze začíná jako světová patnáctka, bude zajímavé sledovat koho mu dá UFC příště a jak bude vypadat proti některým skutečným velikánům divize. Hendricks sám nažhavil kanadské fanoušky výzvami k remači s vracejícím se Georgesem St. Pierrem, realisticky ale patří Hendricks mezi ty rozhodně méně pravděpodobné soupeře pro St. Pierra. Lombardova UFC kariéra naopak visí těžce na vlásku - prohrál teď tři zápasy v řadě a také má jeden dopingový NC. Pravdou ale je, že s Hendricksem rozhodně vedl vyrovnanější partii než by jeho současná 43. příčka světových žebříčků naznačovala a v zápasech s Magnym a Hendersonem měl rozhodně významným způsobem našlápnuto k vítězství. 

Jeden z nejpůsobivějších debutů poslední doby předvedl prakticky neznámý a neporažený kanaďan Gavin Tucker (10-0 MMA, 1-0 UFC) v souboji s veteránem Samem Siciliou (15-8 MMA, 5-7 UFC). Ten se blýskl především pohybem ne nepřipomínajícím hvězdy bantamové váhy, tedy Dominicka Cruze, T.J. Dillashawa nebo také Cody Garbrandta. Vizáží pak díky tetování připomíná především toho Garbrandta. Zápas se Siciliou kontroloval od samého začátku, tempo a vzdálenost byly zcela v jeho režii a skončilo to tedy jasnou bodovou výhrou 3x 30-27. Průběh zápasu nejlépe dokladuje následující statistika: Gavin Tucker uspěl 55 podstatnými údery, Sicilia měl zásahů za celý zápas jen deset. Celkově Tucker dokázal Siciliu udržet jen na 11% zásahové přenosti: Sicilia trefil 10/87 úderů, Tucker sám měl přesnost 33% - 55 zásahů ze 163 pokusů. Tucker tak poskočil o 157 pozic na 114. příčku světových žebříčků, přesto ale není skokanem turnaje - a navíc sám prý na svém výkonu viděl chyby a mohl bojovat ještě lépe. Hmm. Tucker každopádně vyhrál na body teprve podruhé v kariéře (poprvé se mu to stalo před šesti lety), zato Sicilia má nyní 3-7 v posledních deseti fightech  s třemi porážkami v řadě, takže pro něj pravděpodobně konečná - je nyní kolem světové 151. 

Elias Theodorou (13-1 MMA, 5-1 UFC) ubodoval Cezara Ferreiru (11-6 MMA, 7-4 UFC) 2x 29-28, 30-27 v dosti netechnickém zápase - hlavně tedy z Theodourovy strany. Ferreira sice sliboval, že Theodoroua zlomí a zařadí se tím mezi elitu, jenže v reálu ho naopak svým nekompromisním tlakem dostal Theodorou, který zase před zápasem tvrdil, že Ferreira si sérii tří výher udělal na borcích, kteří jsou na zemi absolutně marní. Výkonu Ferreiry určitě nepomohlo ani to, že si zlomil prsteníček (rentgen) a  to prý hned prvním úderem zápasu. Theodorou ho každopádně přestřílel o 59 zásahů během tří kol (v druhém to bylo 32-1 a ve třetím 20-1) a také Ferreiru vůbec poprvé v UFC dostal na zem. Theodoroua výhra posouvá do světové pětadvacítky na 22. příčku, Ferreira naopak z pětadvacítky vypadl a je nyní 29. Theodorou by nyní rád vítěze zápasu mezi Evansem a Kellym a ještě musí dořešit sázku jednoho se svým fanoušků, který slíbil, že si Theodoroua a jeho nejbujnější kštici v UFC nechá vytetovat když Ferreiru porazí. 

Světová pětka Sara McMann (11-3 MMA, 5-3 UFC) byla a i po skončení turnaje je nejvýše nasazeným bojovníkem startovky. McMann měla nastoupit proti bývalé vyzyvatelce Liz Carmouche, ta se ale začátkem února zranila a byla nahrazena debutující Ginou Mazany (4-1 MMA, 0-1 UFC). Mazany si ale bohužel debut pokazila tím, že dorazila tři a půl libry nad limit, takže přišla o 20% platu. V kleci s navíc proti McMann ani neškrtla. McMann jí vzala na zem, nasadila silový arm-triangle a bylo po zápase za minutu a čtrnáct vteřin, což je druhá nejrychlejší submise v ženské 135 librové váze. Žebříčkově výhra Sáře nijak nepomohla, zůstává stále světovou pětkou, má teď ale tři výhry v řadě a pomýšlí na titul - rozhodně prý nehodlá skákat do váhy 145 liber, zajímá jí čistě 135 a ač klidně vezme ještě další fight, je toho názoru že pro titulový zápas už teď udělala dost. Sára byla také ke své soupeřce velmi uznalá a děkovala jí za to, že tak těžký zápas s dvoutýdenní přípravou vzala. Mazany utrpěla první porážku v kariéře a ve světových žebříčcích zatím vůbec není. O jejích kvalitách jsme se tu reálně moc nedozvěděli, uvidíme příště. 

Jedním ze dvou knockoutů večera se předvedl Paul Felder (13-3 MMA, 5-2 UFC). Ten měl sice na přípravu proti Alessandro Riccimu (10-5 MMA, 0-2 UFC) jen cca měsíc, protože se připravoval namísto zraněného Alvaro Herrery, ale i tak se údajně připravoval vysloveně na míru svému soupeři a připrovaval si techniky přesně proti němu. A přístup rozhodně zafungoval, Felder jasně ovládal celé první kolo a v úplném závěru napálil Ricciho tak rychlým loktem přímo na čenich, že ho ani polovina diváků a komentátorů nezahlédla. Ricci se otřesen svezl u klece k zemi a Felder vítězí za 4:44 prvního kola s pěkným bonusem. Felder zde byl jasně favorizován a tak ho výhra posunula jen o jednu příčku na pozici 29. lehké váhy, jeho cílem je dát letošek bez porážky a stát se někým koho diváci vždy budou chtít vidět („put butts in those seats“ jak uvedl). Ricci utrpěl druhou UFC prohru, navíc byl poprvé knockoutován - a žebříčkově je jen světovou 163., což z něj dělá nejníže nasazeného borce turnaje, ještě s Vieirou, což pro jeho UFC budoucnost nevypadá vůbec dobře. 

V značně těsném zápase mezi Santiago Ponzinibbiem (24-3 MMA, 6-2 UFC) a Nordine Talebem (12-4 MMA, 4-2 UFC) nakonec po patnácti minutech vyrovnaných výměn zvítězil Ponzinibbio 3x 29-28. Ponzinibbio tak vyhrál čtvrtý zápas v řadě a teď doufá, že dostane nějakého žebříčkového soupeře, jmenovitě by rád Cerroneho, Magnyho nebo Browna, ale je prý připraven na kohokoli. Taleb klesá na pozici světové 47. 

Nečekané, ale také značně diskutabilní vítězství si připsala domácí Randa Markos (7-4 MMA, 3-3 UFC) nad bývalou šampionkou Carla Esparzou (11-4 MMA, 2-2 UFC). Rozhodčí to po vyrovnané grapplerské bitvě přiřkli těsnou výhrou právě Randě 2x 29-28, 28-29, ačkoli to média viděla přesně naopak - 18/22 serverů mělo naskórováno pro Esparzu. Esparza byla několik dní před zápasem maličko rozhozená - UFC jí kvůli právům tentokrát nepovolilo její obvyklou nástupovku Harvester of Sorrow od Metallicy a Esparza se přiznala, že to s ní docela zamávalo a vytáhlo jí to pryč z komfortní zóny - nebyla schopná vybrat si nic jiného vhodného ani nechtěla nastupovat se sluchátky, tak to měla bez nástupovky. Esparza je nyní světovou devítkou, Randa poskočila o 20 příček a je světovou osmou - v pozápasovém rozhovoru se ostře vymezila proti šikaně. Později pak uvedla, že to bylo přímo namířeno na Esparzu, která ji společně s Felicí Herrig šikanovala během natáčení TUF 20. Markos dál střídá výhry s prohrami, udělala to už v posledních devíti zápasech, tentokrát ale poprvé v kariéře svou soupeřku nedostala na zem. 

Bezesporu slavné jméno měl debutující Aiemann Zahabi (7-0 MMA, 1-0 UFC), mladší bratr Firase Zahabiho, šéftrenéra Tristaru s Georgese St. Pierra. Soupeřem mu byl vítěz TUF Brazil 4 Reginaldo Vieira (13-5 MMA, 1-2 UFC). Zahabi ho v pohodě technicky přebodoval 2x 29-28, 30-27 a debutoval tak úspěšně, poprvé v kariéře nicméně nedokázal soupeře ukončit v prvním kole. Zahabiho debut ve velké lize mu pořádně pomohl žebříčkově - poskočil o 174 příček na světovou 113. v bantamu a stal se tak skokanem turnaje. Vieira prohrál podruhé v řadě, spadl o 46 příček a stal se tak padákem turnaje - a navíc je stejně jako Ricci světovou 163. (ovšem v jiné váze), takže nejhorší borec turnaje. Zahabi se tlakem okolí nenechal příliš vystresovat, zároveň byl ale rád za tlak které mu jeho příjmení přináší. Zajímavé je, že Vieira přestřílel Zahabiho o 28 celkových úderů a také uspěl jedinými dvěma porazy zápasu, přesto ale prohrál - Zahabi měl lepší zásahy. 

Vyrovnaný fight s šancemi na brzké ukončení se očekával v souboji Thiago Santose (14-5 MMA, 6-4 UFC) a Jacka Marshmanna (21-6 MMA, 1-1 UFC). Santos se vracel po zraněném nataženém stehenním svalu a dvou prohrách a jeho útok byl rozmanitější, Marshmann měl zase vybroušenější box. Nohy ale nakonec porazily ruce a Santos v půli druhého kola zdánlivě odnikud vyčaroval otočku na hlavu kterou Marshmannovi rozsekl hlavu, poslal ho k zemi a vzápětí dorazil. Otočka na hlavu mu pochopitelně vynesla bonus za KO večera a také ho posunula do světové pětadvacítky. Santos má teď v UFC 5/6 výher KO. Marhmann přišel o sérii sedmi výher a vždy když byl v kariéře zastaven, bylo to KO. 

V zahajovacím a jediném Fight Pass fightu večera Ryan Janes (9-2 MMA, 1-1 UFC) sice úspěšně vzal výrazně zkušenějšího Geralda Meerschaerta (26-8 MMA, 2-0 UFC) na zem hned na začátku zápasu, ale příliš se mu to nevyplatilo. Meerschaert zespodu po chvíli odpověděl tak rychlou pákou, že Janes nejspíš ani netušil odkud to přiletělo a musel v 1:34 odklepat. Meerschaert si tak připsal druhou UFC výhru, vkročil do světové padesátky - a jak sám uvedl, snad už prokázal, že do UFC patří. Meerschaert má přitom 24/26 výher stopkou, devatenáct z toho právě submisí. V UFC zatím oba zápasy submise v prvním kole. Janes odklepal poprvé v kariéře a jeho UFC bilance klesá na 1-1. Tabulkově je někde kolem 144.  


Zajímavé statistiky:

 • Návštěvnost: 8123. Vstupné: 575 832 dolarů.

 • Startovka: 11 zápasů. Čistý zápasový čas: 1:53:05

 • Sázkoví favorité: 7-4. Debutanti: 2-1.

 • Zápas večera: Derrick Lewis vs. Travis Browne. Výkony večera: Paul Felder (KO loktem). Thiago Marreta Santos (KO otočkou). 

 • Lewis má za sebou 11 zápasů od roku 2014. Je tak nejaktivnější těžkou vahou v UFC a má stejně zápasů jako Ross Pearson. Před nimi už jsou jen Cerrone a Magny s 13 zápasy. 

 • Lewis má nyní šest výher v řadě a jde o nejdelší vítěznou sérii v divizi. Prospekt Ngannou má výher pět. 

 • 16/18 výher v kariéře má Lewis KO. V UFC tak vyhrál 8/9 zápasů a v počtu KO tak dorovnal JDS, Mitrioneho a Nelsona. Před nimi je už jen Arlovski (9) a Velasquez (10). 

 • Lewis je ovšem největší knockoutér poslední doby - těch osm KO zvládl od roku 2014. Druhý v UFC je v tomto směru McGregor se šesti KO. 

 • Lewis měl v druhém kole převahu 32 podstatných zásahů. V prvním měl naopak převahu 18-4 Browne. 

 • Browne utrpěl třetí porážku v řadě a zažívá největší krizi v kariéře. 

 • Browne má v posledních sedmi zápasech bilanci 2-5 a čtyři z šesti porážek v kariéře utrpěl KO. 

 • I přes sérii proher a relativní neoblíbenost je ale Browne jedním z nejkoukatelnějších borců těžké váhy. Má nyní sedm pozápasových bonusů a v těžké váze se tak dělí o první příčku v bonusech se Stipe Miocicem.

 • Johny Hendricks uspěl v debutu ve střední váze. Přerušil tak sérii tří porážek a vyhrál poprvé od března 2015, vyhrál tedy po 708 dnech.

 • Hendricks má 8/13 UFC výher na body. 

 • Na podstatné zásahy to bylo 51-37 Hendricks. Hendricks nezkusil (i když nějaké náznaky v klinčích byly) ani neuspěl žádným porazem, v UFC kariéře má ale porazů 61 což je v historii UFC páté nejvyšší číslo. Lombard uspěl dvakrát z devíti pokusů. 

 • Hector Lombard prohrál potřetí v řadě a bez vítězství je nyní čtyři zápasy. Od návratu do střední váhy má bilanci 0-2, celkově ve střední váze vyhrál naposledy v prosinci 2012.

 • Lombard má pět z šesti porážek v kariéře na body. Knockoutovat ho dokázal jen Dan Henderson. 

 • Cezar Ferreira má nyní od návratu do střední váhy bilanci 3-1. Na body prohrál poprvé po téměř deseti letech a poprvé v UFC ho také soupeř dostal na zem.

 • Elias Thedorou přestřílel Ferreiru o 59 zásahů. Zápasy po kolech byly: 18-9, 32-1, 20-1. 

 • Sara McMann si připsala třetí výhru v řadě. Delší série v divizi mají jen šampionka Nunes (5) a Raquel Pennington (4). Pro McMann je to také nejlepší vítězná série její UFC kariéry, zatím vždy dokázala vyhrát jen jednotlivé zápasy, neměla žádné vítězné série. 

 • Submise za 1:14 prvního kola byla druhou nejrychlejší submisí historie ženské 135 lb váhy. Rychlejší byla Ronda Rousey - 14 vteřin proti Cat Zingano na UFC 184. 

 • Gina Mazany utrpěla první porážku kariéry a logicky tak také poprvé v kariéře musela odklepat. 

 • Santiago Ponzinibbio si připsal čtvrtou výhru v řadě. Dorovnal tím v divizi Vincente Luqueho a Kamaru Usmana. Delší sérku má jen Demian Maia (6).

 • Randa Markos střídá výhry s prohrami posledních devět zápasů. V UFC zatím všechny tři výhry vyhrála na body. Poprvé v UFC kariéře ale svou soupeřku nedostala na zem. 

 • Esparza prohrála na body poprvé po více než pěti letech. A proti všem čtyřem soupeřkám v UFC uspěla alespoň jedním porazem. 

 • Reebok platby: 122 500 dolarů. Hendricks a Browne 15 tisíc, Lewis, Sicilia a Ferreira 10, ostatní 5 a méně. Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+1
Maltézsky psík - Čtenář - 28.2.2017 v 12:06
Re: cernoskove rozpravky - přejít na příspěvek
...
 

Všechny příspěvky

Jimi boi - Čtenář - 23.2.2017 v 13:42
Oprava - Odpovědět
 

Lombard prohral TKO i s Magnym. Prohry stopkou ma v kariere dve. 

dezider lakatos - Čtenář - 28.2.2017 v 08:20
cernoskove rozpravky - Odpovědět
 

'K trénování ho prý přivedla situace při které neozbrojený Lewis šel rozbít hubu několika brokovnicemi ozbrojeným členům Ku-Klux-Klanu - a uspěl. "

Tak toto je ina rozpravka :-)

Zapas ukazal Lewisov kryptonit v podobe slabeho brucha.

Mna by ale zaujimal Lewisov zapas s niekym kto ma kvalitnu zem a hlavne TD.Jednoducho by ma zaujimal jeho zapas s naozaj kvalitnym wrestlerom.

Lebo Pestu ci Grabowskeho nepovazujem za spicku divizie vo wrestlingu.

Lebo o tom aku ma Lewis TD defence netusime zatial vobec nic a je zrejme ze si ho matchmakeri z UFC pestuju a davaju mu stylisticky schodnych superov.

Tommy - Čtenář - 28.2.2017 v 09:39
Re: cernoskove rozpravky - Odpovědět
 

TDD má mizernou na zem ho opakovaně dostal Pešta,Gonzaga i ten rusák proti kterému byl 0:3 na kola... Celá Lewisova technika stojí podle mě za nic je to prostě velký silný chlap s nadrpůměrnou kondicí na těžkou váhu a není to quiter. Jakmile dostane top soupeře bude podle mě bude  hodně rychle a brutálně ukončen.


Ivan Buchinger fan club.

Burky - Čtenář - 28.2.2017 v 11:02
Re: cernoskove rozpravky - Odpovědět
 

Presne ako spomenul Tommy ,Lewis ma velmi slabu TDD a vyhovuju mu skor strikeri, Abdurakhimov 4TD ,Pesta 5TD,Nelson 7TD sice kazdeho z trojice porazil no na TDD musi borec zamakat.

Uvidime koho mu UFC ponukne ako dalsieho,,(ci to bude Hunt)

Maltézsky psík - Čtenář - 28.2.2017 v 12:06
Re: cernoskove rozpravky - Odpovědět
 

Pani, zabudate na to, ze Viktor Pešta je takedown machine :) https://www.youtube.com/watch?v=DAwNUQum4yo