přihlásit trvale
Nová registrace
Noc Válečníků 7 v Kladně - upoutávka

Noc Válečníků 7 v Kladně - upoutávka

přečteno: 3636×
22.10.2013 v 10:15 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 2×
Rubriky: Bleskovky / Ostatní / ČR

Kladenský gala večer Noc Válečníků, jehož hlavní pořadatelskou tváří je bývalý K-1 bojovník Pavel "Hakim" Majer se ve čtvrtek 12. prosince dočká již 7. pokračování. Galavečer s pořadovým číslem sedm proběhne znovu v kladenské sportovní hale se začátkem v 19:00. Na co budou pořadatelé lákat fanoušky tentokrát?

Bezesporu největším lákadlem bude zápas Petra Vondráčka, jednoho z mála českých bojovníků, který okusil japonskou soutěž K-1 v době její největší slávy a který se po několika letech opět představí na domácí půdě. Kromě něj se v Kladně představí těžká váha, amatérský mistr ČR v thajském boxu Michael Raissinger či jeho týmoví kolegové z pražského Hanuman Gymu Praha, tvrďák Lukáš "Fuki" Dvořák či bývalý kulturista a nynější MMA zápasník obrovitý Milan "Godzilla" Jenšík, kterého si fanoušci mohou pamatovat již předchozí Noci Válečníků. V ringu se objeví také Robert Rosenberg.

Prostor dostanou tradičně také domácí bojovníci kladenských klubů. Cena vstupenek na akci je 300,- Kč. Předprodej bude probíhat v Duncan Baru (náměstí Edwarda Beneše, Kladno). O jednotlivých zápasech a dalších zprávách kolem Noci Válečníků 7 vás budeme informovat.


Noc Válečníků 7 - oficiální plakátSouvisející články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

mr.perfecto - Čtenář - 8.12.2013 v 22:52
Vondráček - Odpovědět
 

No jsem zvědavej na Vondráčka....vždycky když ho vidím jak těžkopádně jde na Nových Butovicích do Pura Jatomi fitka a pak z fitka, jak těžkopádně boxuje na pytel, tak mám z toho obavu...ale ta jeho hlava vydrží hodně.

The Viper - Čtenář - 8.12.2013 v 23:06
.... - Odpovědět
 

tak na to bych nešel ani zadarmo