přihlásit trvale
Nová registrace
Kimbo Slice hlásí návrat na scénu! Utká se s Ustinovem!

Kimbo Slice hlásí návrat na scénu! Utká se s Ustinovem!

přečteno: 3548×
25.11.2014 v 08:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 5×
Rubriky: Bleskovky / Box / Svět

Americký rváč z ulice Kevin Ferguson (7-0) alias Kimbo Slice hlásí návrat. Po téměř dvou letech si opět navlékne rukavice a 11. prosince letošního roku se představí na galavečeru v Dynamo palace v Moskvě. Slice stál naposledy v ringu v lednu minulého roku, kde si připsal 7 výhru a šesté KO kariéry. V profiboxu zatím ani jednou neprohrál. Jeho dosavadní soupeři však byli většinou outsideři se zápornou zápasovou bilancí.O to větší překvapení je jméno jeho nadcházejícího soupeře.

Bude jím totiž běloruský obr Alexandr Ustinov (29-1), svého času těžká váha okolo třicátého místa světového žebříčku těžké váhy. Ustinov byl dlouhá léta neporaženým boxerem těžké váhy. O svou neporazitelnost přišel až před dvěma lety v souboji o evropský profesionální pás s Kubratem Pulevem. Jde o Ustinovu prozatím jedinou porážku v profiringu. Další dva následující zápasy však 202 cm vysoký rodák z Minsku opět vyhrál a v tom posledním o panafrický titul porazil hvězdného novozélandského veterána a obávaného knokautéra Davida Tuu.

Kimbo se proslavil jako pouliční rváč svými videii z puličních bitek  na youtube.com. Před několika lety to díky své popularitě dotáhl z ulice nejprve do americké MMA organizace Elite XC, kde se stal velkou marketingovou hvězdou a později až do slavné UFC, kde se však neprosadil a jeho krátké angažmá skončilo vyhazovem po prohře s Mattem Mitrionem. Následně Slice vyměnil MMA rukavice za ty boxerské a šel zkošet štěstí do profiboxu. Zápas Ustinov vs. Ferguson bude vypsán na 10 kol. Kimbo zatím boxovl pouze čtyřkolové zápasy.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

Assassin - Čtenář - 25.11.2014 v 08:32
kimbo - Odpovědět
 

kimbovi asi dočista mrdlo :)

toddb - Čtenář - 25.11.2014 v 09:31
Kimbo - Odpovědět
 

Smysl tohoto zápasu mi zůstává uatjen, nicméně se na něj rád někdy podívám stejně jako na zápasy Boba Sappa. 


Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.

Ondatra9 - Čtenář - 25.11.2014 v 18:38
Freak show - Odpovědět
 

V Moskvě už nevěděj co roupama dělat ne, na tomhle turnaji by mohl ještě vystoupit Klokan Roger vs zde zmíněný Sapp. Chápu to jako prdel pro miliardáře, po kýblu vodky se vsadili a vymysleli a zaplatili takovouhle píčovinu. Ze sportovního hlediska nechápu. Jedině, že Ustinov denně chlastá a ještě k tomu má tasemnici:)

Roman Lukáč - Administrátor - 9.12.2014 v 08:04
re: - Odpovědět
 

Jen pro infomraci: Duel se měl uskutečnit minulý víkend, ale neproběhl. Žádná oficiální zpráva k tomu není, nicméně údajně se nedohodli na finančních podmínkách, resp. Kimbo si představoval za zápas s Ustinovem víc, ale ruští promotéři mu na jeho cenu nekývli.


"There isn´t a way things should be, there is just what happen and what we do."

AlistairMir - Čtenář - 19.12.2014 v 01:31
Re: re: - Odpovědět
 

Oficiální zpráva by zněla takto : Po vystřízlivění z velkého flámu Kimbovi došlo s kým, že to má boxovat a v zájmu přežití se do ringu nedostavil :-D


Jednej s pokorou, respektuj druhé, bojuj čestně.