přihlásit trvale
Nová registrace
GCF 26: Karlos Vémola vs. Tomáš Kužela - upoutávka

GCF 26: Karlos Vémola vs. Tomáš Kužela - upoutávka

přečteno: 12936×
07.10.2013 v 19:52 | Autor: redakce ExtraRound.cz
diskuse: 7×
Rubriky: Aktuality / MMA / Svět

Až doposud nejslavnější český MMA zápasník Karlos Vémola nepoznal atmosféru domácího prostředí. To se však brzy změní a v následujících týdnech a měsících budou mít čeští fanoušci možnost vidět českého "Terminátora" v akci hned několikrát. Už za necelé tři týdny, v sobotu 26. října, by se měl Karlos představit na akci MMAA, kde se utká se Petrem "Pínem" Ondrušem. O zhruba měsíc a půl později, 7. prosince, by se pak měl v hlavním zápase večera turnaje GCF 26 utkat s Tomášem Kuželou. Organizace MMAA pak má s Vémolou smlouvu na dva zápasy, tudíž se jediný Čech se zkušenostmi z UFC, představí na domácí půdě nejméně tři krát. První informace k nejbližšímu zápasu s Petrem Ondrušem jsme vám přinesli v tomto článku. Nyní vám přinášíme další podrobnosti k zápasu na turnaji GCF 26.


GCF 26: Karlos Vémola vs. Tomáš Kužela

 

[text: oficiální text pořadatele] Soupeřem Karlose Vemoly bude v titulovém zápase do 84kg na prosincové akci GCF 26 : FIGHT NIGHT Tomáš Kužela! Tomáš je stálicí české MMA scény a s jistotou se dá o něm říct, že z českých bojovníků dlouhodobě předvádí divácky nejatraktivnější zápasy!  Tomáš původně nebyl první volbou pro titulový zápas, poněvadž má nyní na svém kontě tři porážky v řadě, ale po zvážení všech faktů vychází z českých bojovníků jako nejlepší varianta pro Karlose. Žádný z českých bojovníků neabsolvoval tolik zápasů se soupeři, kteří prošli evropskou top ten a představili se na největších světových akcích! Tomáš se ve své kariéře utkal se šampionem M-1 a veterány UFC, Bellatoru či Pride! Ačkoliv z těchto zápasů ve větším případě odcházel  jako poražený, vždy zanechal v zápasech dojem, který mu vynesl další možnost představit se na evropských prestižních akcích, mimo jiné ve Finsku, Velké Británii, Švédsku, Rusku atd.

Tomáše mají fanoušci rádi pro jeho styl, v každém zápase nechává srdce a bojuje, neodmítá výzvy a nevyhýbá se nejtvrdším střetům! Favoritem tohoto zápasu je však UFC veterán a jediný český zástupce, který se v této organizaci představil, Karlos Vemola. Na jeho straně budou zkušenosti z nejprestižnější soutěže MMA, team jenž za ním stojí, a tréninkové podmínky, které díky takovému zázemí má. Nezapomínejme ale také na jeho výborný zápas a GNP. Důležitým prvkem bude Vemolova váha v den zápasu, která by mohla, pokud se bude zápas natahovat, postupem času rozhodovat.

Tomáš je však válečník, který se nevzdává a tak tento zápas slibuje velmi kvalitní podívanou. Kromě dvou výjimek, Karlos všechny své vítězné zápasy ukončil již v prvním kole, avšak všechny své čtyři prohrané zápasy ztratil ve fázi, když se jejich čas přehoupl přes polovinu. Nenechte si ujít titulový zápas v middleweight divizi: potvrdí roli favorita Karlos či ho dokáže houževnatý Kužela překvapit a získá největší skalp své kariéry? Odpověď zjistíme 7. 12.  na GCF 26,  kde se dále v tento večer představí v dalším titulovém zápase do 93kg Martin Šolc proti Jiřímu Procházkovi, o volný titul do 120kg bude bojovat Viktor Pešta a ve welterweight divizi do 77kg čeká první obhajoba Josefa Krále!

A stále to ještě není vše,  co bude tento večer fanoškům MMA nabídnuto!  Vstupenky v síti Ticketstream již v prodeji! Více informací a novinek naleznete na facebookové stránce GCF.Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Všechny příspěvky

wojtaman - Čtenář - 7.10.2013 v 20:48
... - Odpovědět
 

Ted by Král měl jít nejspíš s Kinclem..nenapadá mě nikdo jiný..možná Petr Novák nebo odveta s Čínanem...ale nejadekvátnější soupeř je asi Kincl(popř. Žeňa Mahtenko když už není pod hanumanem tak by mohl zápasit pod gcf...ale to by podle mě byl neatraktivní zápas...)


Vyhrávej s pokorou, prohrávej se ctí. Bojuj do konce !

 

G8 - Čtenář - 8.10.2013 v 07:58
Re: ... - Odpovědět
 

Mám pocit, že jsem v neděli v Pardubicích zaslechl právě něco o tom, že bude Král obhajovat proti Kinclovi.

Caidel - Administrátor - 8.10.2013 v 10:34
Re: Re: ... - Odpovědět
 

Pravda, Ondra Novotný tam tuhle informaci vypustil. 

webfighter - Čtenář - 8.10.2013 v 20:31
Tak Pino se asi docka, - Odpovědět
 

podle ronnie.cz bude zapasit Vemola vs Pino, coz je super !

Rek - Čtenář - 8.10.2013 v 23:37
Re: Tak Pino se asi docka, - Odpovědět
 

budou oba zápasy! nejdřív půjde s Pínem, pak s Kuželou! ;)

webfighter - Čtenář - 9.10.2013 v 09:09
Re: Re: Tak Pino se asi docka, - Odpovědět
 

Tak to je super :-).

HaroldLoyd - Čtenář - 10.10.2013 v 22:17
... - Odpovědět
 

nebude nic, byla to bublina