přihlásit trvale
Nová registrace
Bellator chystá druhé PPV

Bellator chystá druhé PPV

přečteno: 1529×
22.03.2017 v 17:15 | Autor: Caidel
diskuse: 2×
Rubriky: Bleskovky / MMA / Svět

Organizace Bellator oznámila svůj historicky druhý pokus na poli PPV turnajů. PPV, očíslované jako Bellator 180 se bude konat 24. června v hale Madison Square Garden v New Yorku a půjde zároveň o premiéru Bellatoru v New Yorku - Scott Coker tak zjevně hodlá dodržet slib, že první turnaj v New Yorku bude stát za to.

Prvním PPV Bellatoru byl turnaj Bellator 120 v květnu 2014 a  PPV se údajně prodalo kolem 100 tisíc. V hlavním zápase večera tehdy nastoupili Rampage Jackson a King Mo (kteří mají remač teď za dva týdny na Bellatoru 175), support jim dělali Will Brooks a Michael Chandler, Ortiz se Shlemenkem, Volkov, Ivanov a Michael Page. Velmi slušná sestava, kterou se teď Bellator pokusí zřejmě ještě trumfnout. Bellator 180 se vejde přesně do UFC mezery mezi turnaji v Singapuru a International Fight Weekem.

Bellator v tuto chvíli potvrdil dva hlavní zápasy večera. V main eventu půjde o tradiční Bellatorovský vyhecovaný souboj veteránů: Chael Sonnen nastoupí (tedy snad) proti Wanderleii Silvovi. Mezi oběma borci je zlá krev už z dob UFC, ale do klece se proti sobě zatím nikdy nedostali. Poslední dobou to brzdil hlavně zdravotní stav Wanderleie Silvy, pro kterého by to měl být Bellator debut a zároveň padesátý zápas kariéry a samozřejmě také Silvova dopingová stopka, která v USA vyprší 25. května 2017. 

Potvrzeným co-main eventem je druhý pokus o Bellator debut Fedora Emelianenka. Ač se objevily i jiné zprávy, soupeřem nakonec zůstává Matt Mitrione, který musel z předchozího zápasu před několika týdny odstoupit v den fightu kvůli ledvinovým kamenům.

Žádné další zápasy v tuto chvíli potvrzené nejsou, ale lze očekávat, že Bellator na tento turnaj přihodí minimálně nějaký titulový fight a je značná šance, že se zde objeví i někdo z nově upsaných free agentů. Neoficiálně se mluví o tom, že titulák Phil Davis vs. Ryan Bader v polotěžké váze je na tento turnaj nejpravděpodobnějším kandidátem. Lorenz Larkin a Ben Hendreson jsou momentálně také volní :)Související články

 
 

 

Diskuze k článku

Pro vkládání a hodnocení příspěvků se přihlašte. Nemáte-li ještě svůj profil, můžete si jej založit zde.

Nejlepší příspěvky

+3
Carlos - Čtenář - 8.5.2017 v 14:23
GCF 32 - přejít na příspěvek
Tak jestli se Fedor zúčastní stejným způsobem jako na GCF 32 v Praze, tak se fakt máme...
 
+2
fedo - Čtenář - 24.3.2017 v 14:48
Fedor vs Matt - přejít na příspěvek
Tak dúfam, že sa nič nestane a Bellator 180 bude za účasti Fedora i Matta. ...
 

Všechny příspěvky

fedo - Čtenář - 24.3.2017 v 14:48
Fedor vs Matt - Odpovědět
 

Tak dúfam, že sa nič nestane a Bellator 180 bude za účasti Fedora i Matta. 

Carlos - Čtenář - 8.5.2017 v 14:23
GCF 32 - Odpovědět
 

Tak jestli se Fedor zúčastní stejným způsobem jako na GCF 32 v Praze, tak se fakt máme na co těšit. Na to ještě nějakou dobu nezapomenu jak GCF organizátoři všechny podělali.