přihlásit trvale
Nová registrace

Novinky z Oktagonu #13

17.09.2014 v 15:49 | Autor: Caidel
Novinky z Oktagonu #13

Třináctý článek z pravidelné série mapující všechny nové události, drby, zprávy a oznámené zápasy a turnaje v UFC. Tato aktualizace pokrývá uplynulé tři týdny a informuje o dvou zcela nových turnajích (UFC Fight Night 55: Rockhold vs. Bisping v Austrálii a UFC Fight Night 56: Shogun vs. Manuwa v Brazílii - obojí ve stejný den) a také celkem 32 nových zápasech se jmény jako jsou Joseph Benavidez, OSP, Ian McCall, Diego Sanchez, John Lineker, Ricardo Lamas, Dennis Bermudez, Kelvin Gastelum, Rafael Cavalcante, Fabio Maldonado, Travis Browne, Brendan Schaub, Alexei Oleinik, Neil Magny, Norman Parke, Jake Ellenberger a další. 

 

Heroes Gate 13: Odveta Šuda vs. Kutil i návratový zápas Ondřeje Hutníka!

17.09.2014 v 00:14 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Heroes Gate 13: Odveta Šuda vs. Kutil i návratový zápas Ondřeje Hutníka!

Na pátek 7. listopadu je naplánováno 13. pokračování domácí série galavečerů pod názvem Heroes Gate. Dějištěm akce zůstává Aréna na Spartě v Praze a pořadatelé zůstávají věrní zavedenému formátu mixu zápasů podle různých pravidel. A tentokrát to bude opravdu stát za to. Po dvou letech proběhne v hlavním zápase večera boxerský zápas roku na domácí půdě a stejně jako před dvěma lety ve stejném složení. Český šampión křížové váhy Luboš Šuda si střihne odvetu s Ladislavem Kutilem.

 

Nejnovější příspěvky

The Viper
Alistair Overeem vs. Stefan Struve na...Uplně mi vypadlo že se zmiňuji u Miro... The Viper (18.9.2014, 21:46)
 
Ninjagon
Alistair Overeem vs. Stefan Struve na...Alistair se musí probrat, je to hlavou, ... Ninjagon (18.9.2014, 21:31)
 
Ninjagon
Organizace GLORY zveřejní kompletn...Naprosto boží zpráva GLORY! Stand up f... Ninjagon (18.9.2014, 21:29)
 
Jari
Alistair Overeem vs. Stefan Struve na...Myslím že se chtějí Struveho zbavit Dana ... Jari (18.9.2014, 20:59)
 
Patriot
Alistair Overeem vs. Stefan Struve na...zas koho jinýho mu maj dát, když už ho... Patriot (18.9.2014, 19:52)
 

Nejčtenější články měsíce

 

Mayweather na podruhé porazil Maidanu, nyní myslí na Pacquiaa

17.09.2014 v 00:01 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Mayweather na podruhé porazil Maidanu, nyní myslí na PacquiaaMayweather na podruhé porazil Maidanu, nyní myslí na Pacquiaa

Floyd Mayweather Jr. to znovu dokázal! V sobotu večer vstoupil v MGM Grand Aréně v Las Vegas ke druhému "tanci" s Argentincem Marcosem René Maidanou, který před několika měsíci na stejném místě nepříjemně zatápěl a svedl s ním více než vyrovnanou partii. Mnozí jej dokonce měli po zápase za vítěze, a tak visela ve vzduchu okamžitá odveta, po které volal Maidana, jeho tým i velká část fanoušků. Mayweather Jr. ukázal, že má "koule" a dohodl se argentinským boxerem na okamžité odvetě.

 

UFN 51: Silva vs. Arlovski - výsledkový servis

16.09.2014 v 23:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 51: Silva vs. Arlovski - výsledkový servis

V sobotu 13. září se UFC opět zatoulala do Brazílie, kde uspořádala jeden ze svých UFC Fight Night večerů spíše lokálního charakteru, který byl především příležitostí pro domácí, brazilské, zápasníky, jak dát o sobě v UFC trochu více vědět a navíc okusit domácí atmosféru. Hlavní zápas večera pak patřil odvetě mezi domácím Antoniem "Big Foot" Silvou a Andrejem Arlovskim. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

UFN 52: Hunt vs. Nelson - startovní listina

12.09.2014 v 00:04 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 52: Hunt vs. Nelson - startovní listina

V sobotu 20. září, resp. v neděli 21. září - v závislosti na výchozím časovém pásmu, americká MMA organizace UFC znovu navštíví zemi vycházejícího slunce. Potřetí zavítá do známé Saitamské arény s turnajem UFC Fight Night 52. Hlavní zápas večera vypsaný na pět kol bude patřit těžkým vahám, v Japonsku dobře známému veteránovi japonských soutěží K-1 a PRIDE Marku Huntovi (9-8-1) a Roy Nelsonovi (20-9).

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 50

10.09.2014 v 14:37 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 50

Ohlédnutí za velmi vydařeným turnajem UFC Fight Night 50: Mousasi vs. Souza který se nesl v duchu přímého souboje mezi UFC a Bellatorem - obě organizace totiž uspořádaly turnaj ve stejný den a navíc ve stejném městě. Turnaj UFC byl hodně kvalitní se startovkou výrazně silnější než mělo o týden dříve PPV 177 a bylo na něm k vidění hodně dobrých zápasů s velmi zajímavými výsledky a to včetně klíčového rozstřelu Mousasi vs. Souza nebo blowoutu Alistaira Overeema.

 

Ohlédnutí za UFC 177: Dillashaw vs. Soto

09.09.2014 v 11:24 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC 177: Dillashaw vs. Soto

Ohlédnutí za naprosto prokletým turnajem UFC 177: Dillashaw vs. Soto na kterém si kvůli řadě nepředvídatelných okolností a zrušených zápasů UFC rozhodně sáhlo až na samé dno. V hlavním zápase však šampion T.J. Dillashaw a záskok Joe Soto svedli pěknou pětikolovou bitvu a také někteří další borci nepředváděli úplně nejhorší výkony i když síla startovky byla rozhodně prachbídná :)

 

Odveta roku Mayweather vs. Maidana 2 je za dveřmi!

09.09.2014 v 06:00 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Odveta roku Mayweather vs. Maidana 2 je za dveřmi!Odveta roku Mayweather vs. Maidana 2 je za dveřmi!

Již tuto sobotu večer se dvě boxerské megastar vrátí na místo činu, do lasvegasské MGM Grand Arény, aby po 4 měsícech znovu stanuli tváří tvář mezi 16 provazy v nejočekávanější odvetě letošního roku. Argentinec Marcos Rene Maidana (35-4; 31 KO) dostane druhou šanci na sesazení boxerského krále a stále neporaženého Floyda Mayweathera Jr. (46-0; 26 KO). Ten do hry vloží tři tituly mistra světa, dva z toho z welterové váhy a jeden z lehké střední váhy, aby tak splnil své obhajovací povinnosti, coby šampión.

 

Matouš Kohout: "Jsem soutěživý typ, rád zápasím ve všem!"

07.09.2014 v 13:09 | Autor: Roman Lukáč
Matouš Kohout: "Jsem soutěživý typ, rád zápasím ve všem!"

Je mu sice teprve 22 let, ale v ringu toho již stihl hodně. Matouš Kohout z pražského klubu TKBC Praha patří mezi nejvýraznější tváře nastupující mladé generace českých bojovníků. Je mistrem ČR v Muay Thai a bronzovým medailistou z ME uznávané organizace IFMA. Aktuálně bude reprezentovat Českou republiku na finále Evropské Muay Thai League, jenž proběhne na konci října v Turecku, kam se sjedou vítězové národních eliminací.

 

UFN 50: Jacare vs. Mousasi - výsledkový servis

07.09.2014 v 09:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 50: Jacare vs. Mousasi - výsledkový servis

V pátek večer proběhl v americkém Ledyardu, v Connecticatu, jubilejní 50. turnaj ze série UFC Fight Night. Relativně silně obsazená startovní listina nabídla hlavní program o čtyřech zápasech, který završil duel o možnou pozici vyzyvatele šampióna střední váhy, o kterou se v odvetném duelu utkali Gegard Mousasi a Ronaldo "Jacare" Souza. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 
[1 - 10 / 1226]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka