přihlásit trvale
Nová registrace

Kličko přebil Jenningse a slavil vítězný zámořský comeback!

Včera v 10:56 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Kličko přebil Jenningse a slavil vítězný zámořský comeback!Kličko přebil Jenningse a slavil vítězný zámořský comeback!

Další sebevědomý vyzyvatel, další neporažený boxer, a další jasné vítězství pro šampióna. Po sobotní noci se na pozici světové jedničky těžké váhy profesionálního boxu nic nemění. Ukrajinský boxer Vladimir Kličko zůstává profesionálním mistrem světa v boxu. V new yorské Madison Square Garden ve 12. kolech vybodoval domácího vyzývatele Bryanta Jenningse 3:0 a obhájil mistrovské pásy organizací WBA, IBF, WBO a IBO.

 

UFC 186: Johnson vs. Horiguchi - výsledkový servis

Včera v 10:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 186: Johnson vs. Horiguchi - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v aréně Bell Center v kanadském Montrealu, hlavní quebecké metropole, poslední dubnový turnaj UFC, pay-per-view turnaj s pořadovým číslem 186. V hlavním zápase večera nastoupil do další obhajoby titulu historicky první a stále jediný šampión nejnižší váhové kategorie - muší výhy, Demetrious Johnson proti japonskému vyzyvateli Kyojimu Horiguchimu. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

Nejnovější příspěvky

homer
Kličko přebil Jenningse a slavil v...Tak to si asi ešte nevidel uspávača hadov... homer (27.4.2015, 00:12)
 
Patriot
UFC 186: Johnson vs. Horiguchi - výs...jo odveta Rampage se Shogunem mě taky hne... Patriot (26.4.2015, 22:33)
 
malylada87
UFC 186: Johnson vs. Horiguchi - výs...DJ prostě neskutečny, když koukám n... malylada87 (26.4.2015, 21:36)
 
malylada87
Kličko přebil Jenningse a slavil v...Hruza stasna, ale na druhou stranu je s... malylada87 (26.4.2015, 21:30)
 
MMA-9
Kličko přebil Jenningse a slavil v...Neznám nudnějšího boxera, než je Kličko MMA-9 (26.4.2015, 20:50)
 

Nejčtenější články měsíce

 

Boxerský svátek vrcholí: Mayweather Jr. vs. Pacquiao už tuto sobotu!

Včera v 10:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Boxerský svátek vrcholí: Mayweather Jr. vs. Pacquiao už tuto sobotu!Boxerský svátek vrcholí: Mayweather Jr. vs. Pacquiao už tuto sobotu!

Již příští sobotu se dovrší několikaleté čekání boxerských fanoušků po celém světě, kteří až do letošního února marně volali po vzájemném souboji zřejmě dvou nejlepších boxerů uplynulé dékády - Floyda Mayweathera Jr. a Mannyho Pacquiaa. V sobotu 2. května se před vyprodanou MGM Grand Arénou v Las Vegas postaví tvář tvář mezi 16 provazy v nejrdražším boxerském duelu historie, který aspiruje na prolomení všech dosavadních rekordů v historii boxu. A šílenství kolem zápasu v těchto dnech vrcholí.

 

UFC on FOX 15: Machida vs. Rockhold - výsledkový servis

19.04.2015 v 16:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 15: Machida vs. Rockhold - výsledkový servis

V sobotu proběhl v Newarku, v New Jersey (USA) turnaj UFC on FOX 15. Hlavní zápas tohoto turnaje byl vyhrazen dvě adeptům na titulový souboj ve střední váze a zároveň dvěma exšampionům Lyotu Machidovi a Luku Rockholdovi. Kdo z nich se přiblížil po sobotě k titulovému souboji? Výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech naleznete v článku.

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 64

17.04.2015 v 07:00 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 64

Ohlédnutí za vůbec prvním turnajem v Polsku: UFC Fight Night 64: CroCop vs. Gonzaga který se konal v sobotu 11. dubna v Krakově. Převážně nudnější turnaj  s řadou neúspěchů pro domácí Polské borce však nakonec zachránil především sentimentální favorit Mirko CroCop v hlavním zápase večera proti Gonzagovi. Rozborka jednotlivých zápasů, statistiky, dohry a další zajímavosti.

 

Novinky z Oktagonu #21

14.04.2015 v 18:00 | Autor: Caidel
Novinky z Oktagonu #21

Jednadvacátý článek z pravidelné série mapující všechny nové události, drby, zprávy, oznámené zápasy a turnaje v UFC (a nejen tam). Čtyři nové turnaje (Fight Night 67 v Brazílii, FN 69 v Berlíně, FN 72 v San Diegu a UFC 190 Rousey vs. Correia v Brazílii, zajímavosti k tiskovkám Aldo vs. McGregor a přestřelky mezi Rondou a Cyborg a navíc celkem cca 36 nově oznámených fightů plus různé kauzy, dopingové zprávy, informace od konkurence a tak podobně. 

 

UFN 64: Gonzaga vs. Crocop 2 - výsledkový servis

13.04.2015 v 08:04 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 64: Gonzaga vs. Crocop 2 - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl historicky první turnaj UFC v Polsku. Hostitelskou metropolí se stal Krakow a vyprodaná krakovská aréna se měl možnost sledovat živě 12 zápasů včele s odvetou těžkých vah Mirko Crocop Filipovič vs. Gabriel Gonzaga. V článku najdete výsledky všech sobotních zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech za zápas večera a nejlepší výkony večera.

 

Heroes Gate 14 - reportáž

11.04.2015 v 08:28 | Autor: Caidel
Heroes Gate 14 - reportáž

Vyprodaná hala je slušně zaplněná už od předzápasů a atmosféra panuje výtečná, startovka tentokrát nabízí několik pozorně sledovaných událostí, o nichž je asi zbytečné se zde rozepisovat, Heroes Gate patří mezi vrcholné domácí turnaje co do kvality startovky i mediálního pokrytí, takže bylo možné se v uplynulých dnech pročíst řadou rozhovorů a pozvánek na fighty i s podrobnostmi.

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 63

09.04.2015 v 17:27 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 63

Ohlédnutí za turnaje UFC Fight Night 63: Mendes vs. Lamas který se v americké Virginii konal velmi atypicky v odpoledních hodinách, což pro české fanoušky znamenalo jediné: Vůbec první živý přenos UFC turnaje na Nova Sportu. Turnaj zdařilý s dobrými výkony (Mendes, Pena, Poirier) a zřejmě již nezbytnou mírou kontroverze (Masvidal vs. Iaquinta, Carmouche vs. Murphy). Rozbor jednotlivých zápasů, zajímavosti, statistiky.

 

Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánka

07.04.2015 v 07:58 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Galavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánkaGalavečer bojových sportů: ČSSR vs. SSSR - pozvánka

V sobotu 18. dubna proběhne v karlovarské KV Aréně netradiční galavečer bojových sportů za účasti českých a slovenských hvězd a pod patronací nejznámějšího thajského bojovníka, bývalého šampióna K-1 MAX Buakawa Banchameka (dříve Por Pramuka), který zavítá do ČR vůbec poprvé. A jelikož budou dějištěm právě Karlovy Vary, nejvyhledávanější české město ruských turistů, dostal celý galavečer podtitul ČSSR vs. SSSR.

 
[1 - 10 / 1344]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka