přihlásit trvale
Nová registrace
Rozhovor s boxerkou Lucií Sedláčkovou!

foto - zdroj: Petr Phan (https://www.facebook.com/PetrPhanPhotoGraphic?pnref=lhc)/ arhiv Lucie Sedláčkové

foto - zdroj: Petr Phan (https://www.facebook.com/PetrPhanPhotoGraphic?pnref=lhc)/ arhiv Lucie Sedláčkové

Rozhovor s boxerkou Lucií Sedláčkovou!

Ohlédnutí za UFC Fight Night 69

26.06.2015 v 07:00 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 69

Ohlédnutí za turnajem UFC Fight Night 69: Jedrzejczyk vs. Penne který se odehrál v Berlíně a na kterém se vůbec poprvé v historii obhajovat UFC titul v zápase vysílaném na UFC Fight Pass. Jedrzejczyk jako první šampionka ženské 115 lb váhy obhájila titul, zmasakrovala Penne a my tu máme shrnutí tohoto víceméně průměrného turnaje. Dohry, analýzy, zajímavosti a statistiky.

 

Lucie Sedláčková: "Přijala jsem fakt, že jsem boxerkou."

23.06.2015 v 07:49 | Autor: Roman Lukáč
Lucie Sedláčková: "Přijala jsem fakt, že jsem boxerkou."

Dvacetiletá Lucka Sedláčková z Děčína je spolu s Fabiánou Bytyqi nadějí českého ženského profiboxu. Ve skutečnosti jsou jedny z mála napříč mužským i ženským boxem u nás, které dosáhly na profesionální smlouvu se zahraniční boxerskou stájí. Lucka je nyní boxerkou jedné z největších evropských stájí - německé SES, pod níž v minulosti boxoval i náš nejúspěšnější boxer Lukáš Konečný. Ten je nyní jejím hlavním trenérem a snaží se jí předávat své cenné zkušenosti.

 

Nejnovější příspěvky

malylada87
Ohlédnutí za UFC Fight Night 69přesně, tak ani mě to nepřekvapilo.... malylada87 (28.6.2015, 22:04)
 
guss
Ohlédnutí za UFC Fight Night 69Lyoto je stále jeden z nejlepších. Je to p... guss (28.6.2015, 21:43)
 
Patriot
Ohlédnutí za UFC Fight Night 69tak Machida bouchá z ústupu standartně ... Patriot (28.6.2015, 17:04)
 
Wesley
Ohlédnutí za UFC Fight Night 69Lyoto už asi na ty nejlepší mít nebude.... Wesley (28.6.2015, 17:03)
 
leopard
Ohlédnutí za UFC Fight Night 69mam to naprosto stejne, zenske zapasy vyjm... leopard (28.6.2015, 16:12)
 

Nejčtenější články měsíce

 

UFC 189: Aldo vs. McGregor - startovní listina

21.06.2015 v 21:19 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 189: Aldo vs. McGregor - startovní listina

Pravděpodobně nejočekávanější událost letošního roku v MMA, turnaj UFC 189 se pomalu blíží a v sobotu 11. července v Las Vegas se stane realitou. Statut nejočekávanější akce v MMA mu přirostl zejména a především díky hlavnímu zápasu večera, v němž prozatím suverénní brazilský šampión featherové váhy José Aldo narazí na irského rebela a dost možná největší současnou hvězdu MMA Conora McGregora.

 

UFN 69: Jędrzejczyk vs. Penne - výsledkový servis

21.06.2015 v 20:24 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 69: Jędrzejczyk vs. Penne - výsledkový servis

V sobotu večer po roce a několika týdnech se berlínská O2 Aréna opět rozdunila pod taktovkou UFC. Hlavní zápas mezi Joannou Jedrzejczyk a Jessicou Penne si připsal řadu historických prvenství, především pak po sportovní stránce splnil to co, se od hlavního zápasu večera očekává - byla to skutečně třešnička na dortu a perfektní zakončení večera. Výsledek tohoto zápasu, jakož i všech ostatních, které v sobotu v oktagonu v Berlíně proběhly, najdete v tomto článku.

 

Ohlédnutí za UFC 188

19.06.2015 v 07:00 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC 188

Ohlédnutí za mexickým PPV turnajem UFC 188: Velasquez vs. Werdum na kterém se vysoká nadmořská výška podepsala na výkonu celé řady borců a to včetně vracejícího se šampiona Caina Velasqueze - který pro mnohé překvapivě v zápase s Fabricio Werdumem zcela vyhořel - a UFC tak má nového šampiona. Rozborka a analýzy všech zápasů, statistiky a další zajímavosti k tomuto turnaji.

 

Yangame tahá první esa pro Žluté Lázně: Soukup vs. Raušer, Tolja vs. Kohout 2!

16.06.2015 v 07:10 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Yangame tahá první esa pro Žluté Lázně: Soukup vs. Raušer, Tolja vs. Kohout 2!

Nová série turnajů Yangame Fight Night je velmi zajímavým doplněním a oživením domácí scény bojových sportů. Po loňském open-air turnaji v pražských Žlutých lázních (reportáž zde), kde vystřelily ruce vzhůru k nebi Honzovi Soukupovi jako vítězi osmičlenné vyřazovací pyramidy těžké váhy a Petru Vondráčkovi v souboji o titul mistra světa WAKO PRO, přišel lednový turnaj číslo dvě, který českému publiku zprostředkoval světoznámý ruský formát soubojů Tatneft a tři domácí vítěze - Matouše Kohouta, Michala Krčmáře a Romana Krykliu poslal na misi do ruského finále (reportáž zde), přichází turnaj s pořadovým číslem tři.

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 68

16.06.2015 v 07:00 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 68

Mírně opožděné ohlédnutí za až nečekaně zábavným turnajem UFC Fight Night 68: Henderson vs. Boetsch z New Orleans na kterém Dan Henderson prokázal, že ještě přece jen nepatří do starého železa a celá řada borců se blýskla parádními finiši -  deset z dvanácti zápasů skončilo před časovým limitem, sedm z toho dokonce hned v prvním kole. Zajímavosti, analýzy, dohry, statistiky a mnoho dalšího.

 

UFC 188: Velasquez vs. Werdum - výsledkový servis

14.06.2015 v 09:07 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC 188: Velasquez vs. Werdum - výsledkový servis

Mexiko City má za sebou druhý turnaj UFC a podruhé mělo možnost sledovat v hlavním zápase večera zápas o titul šampióna těžké váhy. Tentokrát mezi dvěma úřadujícími šampióny Cainem Velasquezem, který měl jako potomek mexických rodičů podporu domácího publika, a Fabriciem Werdumem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

Novinky z Oktagonu #23

12.06.2015 v 12:23 | Autor: Caidel
Novinky z Oktagonu #23

Třiadvacátý článek z pravidelné série mapující všechny nové události, drby, zprávy, oznámené fighty a turnaje v UFC a nejen tam. Nosnými tématy jsou tentokrát především UFC smlouva s Reebokem, dopingové testování v UFC a Ronda Rousey v médiích. Oznámeny tři nové Fight Nights (Skotsko, USA, Japonsko) a cca 38 nových fightů se jmény jako jsou Josh Barnett, Roy Nelson, Lyoto Machida, Michael Bisping, Yoel Romero, Thales Leites, Glover Teixeira, Ovince Saint Preux, Michael Johnson, Beneil Dariush, Ross Pearson a další.

 

Cotto sestřelil Gealea a nyní domlouvá zápas s Canelem!

10.06.2015 v 07:40 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Cotto sestřelil Gealea a nyní domlouvá zápas s Canelem!

Stávající šampión střední váhy organizace WBC, 34letý Portoričan Miguel Cotto se v sobotu večer v Barclays Center (Brooklyn, New York) blýskl jubilejní 40 výhrou profesionální kariéry a především pak dominantním výkonem nad exšampionem Danielem Gealem z Austráliem, kterého ve 4. kole poslal dva krát k zemi a následně donutil ringového rozhodčího ukončit zápas TKO.

 
[1 - 10 / 1377]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka