přihlásit trvale
Nová registrace

Spartakus Race je víc než jen závod plný bláta nebo překážek!

Dnes v 00:58 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Spartakus Race je víc než jen závod plný bláta nebo překážek!

Spartakus Race je víc než jen závod plný bláta nebo překážek. Je navržen tak, aby přinesl zážitek, který vydrží hodně, hodně dlouho. Trasa a překážky jsou situovány tak, aby Vám těch několik kilometrů slušně nakopalo prdel. Možná se najde i pár těch, co se do cíle ani nepodívají. Takže pokud hledáte nejen překážkový závod, ale i hru spojenou se zábavou a chcete dobýt náš Spartakus Race, vítáme Vás.

 

Bomba: Návrat hvězd aneb supefight Nick Diaz vs. Anderson Silva!

Dnes v 00:09 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Bomba: Návrat hvězd aneb supefight Nick Diaz vs. Anderson Silva!

Je to oficiální! UFC dnes oznámila jeden z největších chystaných superfightů v historii organizace. Dvě velké hvězdy různých váhových kategorií se při svém comebacku postaví tváří tvář - Exšampión Strikeforce Nick Diaz si to rozdá s dlouholetou světovou jedničku střední váhy a bývalým šampiónem UFC Andersonem Silvou. K zápasu dojde v sobotu 31. ledna o tzv. Superbowl víkendu (finále nejvyšší ligy amerického fotbalu).

 

Nejnovější příspěvky

Nick Diaz
Bomba: Návrat hvězd aneb supefight ...Kua tak tohle je naprosto skvělá zprá... Nick Diaz (30.7.2014, 04:44)
 
Tommy
UFC on FOX 12: Lawler vs. Brown - vý...Brown s Lawlerem nezklamali i když tam byla... Tommy (29.7.2014, 21:37)
 
Patriot
UFC on FOX 12: Lawler vs. Brown - vý...S Rashadem asi ne, jsou to týmový parť... Patriot (29.7.2014, 12:34)
 
vlado
Peter Aerts vs. Ernesto Hoost na konc...forever young vlado (28.7.2014, 22:55)
 
Sonnen285
UFC on FOX 12: Lawler vs. Brown - vý...Povedený event, Lawler si zaslouží ti... Sonnen285 (28.7.2014, 21:17)
 

Nejčtenější články měsíce

 

UFC on FOX 12: Lawler vs. Brown - výsledkový servis

27.07.2014 v 08:37 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFC on FOX 12: Lawler vs. Brown - výsledkový servis

V sobotu večer proběhl v kalifornském San José turnaj UFC on FOX 12. V hlavní části programu, která dostala prostor v hlavním vysílacím čase na programu FOX TV, se tradičně odehrála čtveřice zápasů. V hlavním zápase večera si to rozdali dvě velké hvězdy welterové váhy Robbie Lawler a Matt Brown -dva elitní zápasníci těsně pod vrcholem divize v pětikolové bitvě. Výsledky tohoto a všech ostatních sobotních zápasů včetně zápasových bonusů najdete v článku.

 

Ohlédnutí za UFC Fight Night 45 a 46

24.07.2014 v 11:40 | Autor: Caidel
Ohlédnutí za UFC Fight Night 45 a 46

Ohlédnutí za velice povedeným týdnem se dvěma hodně zábavnými turnaji: Středeční UFC Fight Night 45: Cerrone vs. Miller a sobotní hodně emotivní Irský turnaj UFC Fight Night 46: McGregor vs. Brandao. Dva turnaje s odstupem několika dní se osvědčily mnohem více než dva turnaje den po sobě nebo dva turnaje ve stejný den a ačkoli zvlášť FN 46 nebylo papírově moc silné, výsledkem byla nakonec spousta opravdu parádních zápasů ve kterých o sobě dala vědět řada nových potenciálních hvězd. 

 

Gustafsson se zranil, v souboji s Jonesem jej nahradí Daniel Cormier!

24.07.2014 v 06:15 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Gustafsson se zranil, v souboji s Jonesem jej nahradí Daniel Cormier!Gustafsson se zranil, v souboji s Jonesem jej nahradí Daniel Cormier!

Švédská hvězda polotěžké váhy a ještě do nedávna vyzyvatel šampióna Alexander Gustafsson si v přípravě poranil koleno (utržený meniskus) a jeho odveta s Jonem Jonesem na turnaji UFC 178 tímto padá. UFC před několika hodinami oznámila, že novým vyzyvatelem šampióna, který nahradí zraněného Gustafssona, bude světová trojka polotíhy, neporažený exšampión těžké váhy Strikeforce Daniel Cormier.

 

UFN 46: McGregor vs. Brandao - výsledkový servis

21.07.2014 v 07:38 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 46: McGregor vs. Brandao - výsledkový servis

Sobotní turnaj UFN 46 přivedl UFC po pěti letech znovu - celkově podruhé - UFC do irského Dublinu. Hlavní zápas večera opanovala momentálně největší domácí hvězda Connor McGregor, který se utkal s Brazilcem Diegem Brandaem. V druhém hlavním zápase neporažená welterová váha z Islandu Gunnar Nelson bojoval s americkým zápasníkem Zakem Cummingsem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 

Mayweather Jr. vs. Maidana - vše domluveno pro druhou rundu!

19.07.2014 v 08:25 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Mayweather Jr. vs. Maidana - vše domluveno pro druhou rundu!Mayweather Jr. vs. Maidana - vše domluveno pro druhou rundu!

Vše je dohodnuto a smluvně podchyceno a show může začít! Na začátku týdne odstartovala masivní PR tour po Spojených státech a boxerský svět opět žije soubojem Mayweather Jr. vs. Maidana 2. Okamžitá odveta, která má díky těsnému květnovém průběhu zápasu potenciál stát se nejsledovanějším boxerským utkání letoška, proběhne v sobotu 13. září. Jednu chvíli se spekulovalo o tom, zdali se Mayweather Jr. po několika letech nepřesune mimo Las Vegas. Mluvilo se především o newyorské Madison Square Garden. Nakonec padla volba opět na MGM Grand Arénu v Las Vegas.

 

Pět nejlepší zápasníků prvního pololetí 2014 podle UFC

19.07.2014 v 08:13 | Autor: redakce ExtraRound.cz
Pět nejlepší zápasníků prvního pololetí 2014 podle UFC

Rok 2014 se na začátku měsíce přelil do své druhé poloviny, a tak si v UFC zřejmě řekli, že není od věci si trochu zabilancovat za uplynulým půl rokem, který nasadil - co se zápasů týče - vysokou laťku pro druhou část roku. Na oficiální stránce ufc.com vyšel na začátku týdne článek s žebříčkem pěti nejlepších zápasníků s ohledem na výsledky během první pololetí 2014 podle UFC. Přestože UFC v článku zdůrazňuje, že jde o čistě neoficiální žebříček, není od věci se podívat, jak si organizace cenní svých zápasníků, resp. které z nich považuje za ty nejlepší.

 

Novinky z Oktagonu #10

18.07.2014 v 15:27 | Autor: Caidel
Novinky z Oktagonu #10

Desátý článek z pravidelné série mapující nově oznámené turnaje a zápasy v UFC. Tato aktualizace shrnuje veškeré novinky za uplynulé tři týdny a mimo spousty dalších zajímavostí a drbů je v ní obsaženo kolem 37 nově ohlášených zápasů včetně dvou titulových: T.J. Dillashaw nastoupí na UFC 177 v remači proti Renanu Baraovi a Demetrious Johnson půjde proti Chrisi Cariasovi tamtéž. Mezi další zajímavá jména v tomto článku patří například Dominick Cruz, Alistair Overeem, Gegard Mousasi, Ronaldo Souza, Antonio Bigfoot Silva, a další. 

 

UFN 45: Cerrone vs. Miller - výsledkový servis

17.07.2014 v 07:30 | Autor: redakce ExtraRound.cz
UFN 45: Cerrone vs. Miller - výsledkový servis

Ve středu večer proběhl v Atlantic City, v New Jersey turnaj UFC Fight Night 45. První ze dvou plánovaných turnajů UFC pro tento týden nabídl v hlavních zápasech večera souboje v lehké váze. V tom hlavním si to rozdali dva zápasníky elitní desítky této divize Donald "Cowboy" Cerrone a Jim Millerem. V druhém hlavním zápase se střetl Brazilec Edson Barboza a Evanem Dunhamem. V článku najdete výsledky všech zápasů včetně informací o udělených zápasových bonusech.

 
[1 - 10 / 1208]   1 | 2 | 3 | 4 | 5 další stránka poslední stránka